TULOKSET: Raasepori/T, seuran mestaruuskilpailut 26.8.2013

P7 600 m kävely

  1. Noel Björkqvist                         2006 IFRaseb            5.08,4
  2. Erik Metzner                            2006 IFRaseb            5.09,2
  3. Henry Baarman                                IFRaseb            5.19,2
  4. Cesar Westerholm                        2006 IFRaseb            5.24,2

P9 600 m kävely

  1. Emil Lindholm                           2005 IFRaseb            4.26,6
  2. Lucas Höglund                           2004 IFRaseb            4.38,6
     Castor Westerholm                       2004 IFRaseb               DNS

P11 1000 m kävely

  1. Philip Nynäs                            2002 IFRaseb            7.26,3

P11 Moukari

  1. Filip Vuorio                            2003 IFRaseb             17,99
          17,35  17,99      X      X      X      X
  2. Tuomas Haapasalo                        2002 IFRaseb             15,59
          11,21  13,63      X  13,86  15,56  15,59
  3. Philip Nynäs                            2002 IFRaseb             14,77
          12,55  13,28  12,59  11,96  14,77  14,65
  4. Ville Timonen                           2003 IFRaseb             12,02
          12,02      X  12,00      X   7,73  11,63

P13 1000 m kävely

  1. Jonathan Himberg                        2000 IFRaseb            7.27,3

P13 Kuula

  1. Martin Wiberg                           2000 IFRaseb             12,38
              X  11,45  11,83      X  12,38      X
  2. Jonathan Himberg                        2000 IFRaseb             10,57
          10,44      X  10,17   9,96  10,55  10,57
  3. Antti Mäkilä                            2001 IFRaseb              8,92
              X   8,92   7,80   8,25   8,29   8,29
  4. Robin Dahlström                         2001 IFRaseb              8,57
           7,64   7,72   8,57   7,52   7,53   8,45
  5. Cedrik Sandell                          2001 IFRaseb              5,83
           5,45   5,37   5,62      X   5,11   5,83

P13 Moukari

  1. Jonathan Himberg                        2000 IFRaseb             34,64
              X      X  31,54      X  32,30  34,64
  2. Robin Dahlström                         2001 IFRaseb             20,07
          17,08  20,07  17,25  18,91      X  17,37
     Cedrik Sandell                          2001 IFRaseb               DNS

P15 Kuula

  1. Edward Lindholm                         1998 IFRaseb             13,76
          12,87  13,76      X  13,38      X      X
  2. Anton Vuorio                            1998 IFRaseb             13,71
          13,53  13,65  13,71      X      X  13,58

P15 Moukari

  1. Edward Lindholm                         1998 IFRaseb             40,00
              X  32,88      X  35,41  39,13  40,00
  2. Anton Vuorio                            1998 IFRaseb             34,46
          29,40  30,07      X  30,95  34,00  34,46

T7 600 m kävely

  1. Selma Lupala                            2006 IFRaseb            4.35,5
  2. Erin Fagerström                         2006 IFRaseb            4.35,5

T9 600 m kävely

  1. Cassandra Nynäs                         2005 IFRaseb            4.18,6
  2. Cecilia Sandell                         2004 IFRaseb            4.25,6
  3. Fanny Kero                              2005 IFRaseb            4.26,4
  4. Emma Backlund                           2005 IFRaseb            4.35,1
  5. Josefina Saarinen                       2005 IFRaseb            4.38,4
  6. Minea Lindbom                           2005 IFRaseb            5.40,6
     Iris Hosio                              2004 IFRaseb               DNS

T11 1000 m kävely

  1. Saimi Lupala                            2003 IFRaseb            7.19,2
  2. Valia Sadiq                             2003 IFRaseb            9.04,0

T11 Moukari

  1. Claudia Herrala                              IFRaseb             12,63
              X      X  12,63      X      X   8,68
  2. Julia Rehnström                         2003 IFRaseb             12,39
          11,22  12,13  11,87  12,12  10,61  12,39
  3. Saimi Lupala                            2003 IFRaseb             12,34
              X  11,84  12,34  12,07      X      X
  4. Valia Sadiq                             2003 IFRaseb              8,18
           6,63   5,45      X   6,43   6,97   8,18

T13 1000 m kävely

  1. Ellinor Blomqvist                       2001 IFRaseb            6.36,3
  2. Amanda Salin                            2001 IFRaseb            6.41,4
     Elin Nyberg                             2001 IFRaseb               DNS

T13 Kuula

  1. Elin Nyberg                             2001 IFRaseb              7,33
           6,88   7,32   6,91   6,76   6,96   7,33
  2. Jennifer Augustson                      2001 IFRaseb              6,78
           6,31   6,40   6,41   6,78   6,11   6,10
  3. Amanda Salin                            2001 IFRaseb              6,59
           6,59   4,68   5,75   5,47   5,60   5,95
  4. Ellinor Blomqvist                       2001 IFRaseb              6,14
           5,23   5,77   5,52   6,14   5,15   4,95
  5. Isabella Forsskåhl                      2001 IFRaseb              5,76
           5,76   5,21      X   4,98   5,71      X
  6. Theresa Forsskåhl                       2001 IFRaseb              5,22
           5,02   5,16   5,11   5,22   5,21   4,62

T13 Moukari

  1. Elin Nyberg                             2001 IFRaseb             24,22
          22,21  24,22      X  23,27  22,55  21,01
  2. Amanda Salin                            2001 IFRaseb             19,76
          16,88      X  17,10  17,42  19,76  13,67
  3. Ellinor Blomqvist                       2001 IFRaseb             12,59
          12,59  12,41      -      -      -      -
     Jennifer Augustson                      2001 IFRaseb               DNS

T15 Kuula

  1. Josefine Lundström                      1998 IFRaseb              9,22
           8,92      X   9,22   8,86   9,08      X
  2. Anna Dahlström                          1999 IFRaseb              8,98
           7,52      X   8,29   7,83   8,98      X
  3. Nicolina Nynäs                          1999 IFRaseb              8,93
           8,53   8,66   7,95   8,93   8,40   8,74
  4. Tiia Gustafsson                         1998 IFRaseb              8,72
           8,32   8,72   8,35   8,64      X      X
  5. Andurina Pernell                        1999 IFRaseb              7,21
              X      X   6,45   7,21   6,28   6,30

T15 Moukari

  1. Josefine Lundström                      1998 IFRaseb             41,06
          41,06  40,52      X      X      X      X
  2. Tiia Gustafsson                         1998 IFRaseb             39,31
          36,90      X  36,33  37,58  39,31
     Nicolina Nynäs                          1999 IFRaseb                NM
              X      -      -      -      -      -

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
29.3.2023 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
25.3.2023 Lohja: Talvijuoksusarja 5
25.3.2023 Toholampi: Talvijuoksut tulokset puuttuvat
26.3.2023 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
26.3.2023 Helsinki: Keväthallikilpailut
26.3.2023 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
25.3.2023 Helsinki/U: Urhea-paracup
24.3.2023 Oulu: Halliheitot
23.3.2023 Helsinki: Torstaikisat
23.3.2023 Kotka: Hallipituuskilpailu
21.3.2023 Kuortane: Hallitonnit
18.–19.3.2023 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
18.3.2023 Vantaa: MK Facade -tiejuoksucup ja aluemestaruustiejuoksu
12.3.2023 Eckerö: Ungdomsserien 4
18.3.2023 Savonlinna: Keväthallikilpailut
18.3.2023 Mustasaari: Wintergames ja 15-v. pm
18.3.2023 Otaniemi: Klubbmästerskap
18.3.2023 Turku: Palkintokeskuskisa
18.3.2023 Kotka: 15-11-v. pm-hallikilpailut
15.3.2023 Helsinki: Pk. kilpailu
15.3.2023 Helsinki: Loikkakisa
11.3.2023 Salo: Kansallisten hallikilpailujen 30 m juoksut
11.3.2023 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
11.3.2023 Jyväskylä: Keski-Suomen talvijuoksusarja 5 kaikki
11.3.2023 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
11.3.2023 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
11.3.2023 Jyväskylä: Keski-Suomen talvijuoksusarja 5
11.3.2023 Salo: Kansalliset kilpailut
10.–12.3.2023 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2023 Helsinki: Torstaikisat
8.3.2023 Vantaa: Luolasprintit 3
25.2.2023 Helsinki/U: Urhea Para Cup
5.3.2023 Eckerö: Ungdomsserien 3
4.3.2023 Leppävirta: TUL:n Järvi-Suomen pm-hallikuula
4.–5.3.2023 Kuortane: 22-, 19-, 17- ja 15-v. SM-hallimoniottelut
4.–5.3.2023 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
4.3.2023 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
4.3.2023 Kaustinen: Moukarin talvimestaruuskilpailut
4.3.2023 Pori: Indoor Games
3.3.2023 Helsinki: Seiväskisa
3.3.2023 Pajulahti: Keihäsolympiadin leirikisa
28.2.2023 Joensuu: Kiekkokisa
28.2.2023 Lappeenranta: Pituuskisa
26.2.2023 Joensuu: Rinkiheittoryhmän kuulakisa
24.–26.2.2023 Oulu: 22-, 19- ja 17-v. SM-hallikilpailut
26.2.2023 Turku: 13-9-v. pm-moniottelut
25.2.2023 Helsinki: Leppävaaran Sisun 100-vuotisjuhlakilpailut
25.2.2023 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
25.2.2023 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallimoniottelut
24.2.2023 Pajulahti: Kiekon hallimestaruuskilpailut
24.2.2023 Ähtäri: Seiväskerhon hallikisa
23.2.2023 Joensuu: Harjoitusryhmien kilpailut
22.2.2023 Helsinki: Pk. kilpailu
21.2.2023 Pori: Karhuhallin loikat
18.2.2023 Leppävirta: Suomen Perinneurheiluliiton hallikuula
20.2.2023 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut
19.2.2023 Oulu: Pyrinnön sprintit
19.2.2023 Kokkola/L: Hallikisat
12.2.2023 Tampere: Kansalliset kilpailut
18.–19.2.2023 Helsinki: Helsinki, SM-hallikilpailut
18.2.2023 Vantaa: MK Facade -tiejuoksucup
18.2.2023 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
18.2.2023 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
18.2.2023 Kajaani: Pk. kilpailut
15.2.2023 Kalajoki/H: Pituuskisa
16.2.2023 Kotka: Hallikilpailut
16.2.2023 Helsinki: Pituus ja loikkakisa
15.2.2023 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
12.2.2023 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2023 Helsinki: Aloittelijoiden seiväskisa
10.2.2023 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
12.2.2023 Rovaniemi: Pituuskisa
11.2.2023 Oulu: Auran seurakilpailu
11.2.2023 Jyväskylä: Keski-Suomen talvijuoksusarja
11.2.2023 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja