TULOKSET: 15-9-v. pm-hallikilpailut, Pajulahti, Pajulahti-halli, 24.3.2024


139 urheilijaa, 487 lajisuoritusta

Miehet
P15 60 m
1Jooa KorhonenJooa Korhonen (-10)LahdA19.10.10 8,15PB
2Oskari KauppinenOskari Kauppinen (-10)LahdA8.1.10 8,47
3Roni HynninenRoni Hynninen (-10)HartVoi4.11.10 9,18PB
P15 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Oliver VartiainenOliver Vartiainen (-09)AsikkRai19.12.093.11,07PB
P15 Korkeus/HJ
1Oskari KauppinenOskari Kauppinen (-10)LahdA8.1.101,56PB
 1,30/O    1,33/O    1,36/XO    1,39/O    1,42/XXO    1,45/O    1,48/XO    1,51/O    1,54/XXO    1,56/O PB    1,58/XXX     
2Jooa KorhonenJooa Korhonen (-10)LahdA19.10.101,51PB
 1,30/O    1,33/O    1,36/O    1,39/O    1,42/O    1,45/O    1,48/XXO    1,51/O PB    1,54/XXX     
P15 Kuula/SP
1Oskari KauppinenOskari Kauppinen (-10)LahdA8.1.1010,13PB
  9,04     X     9,42     X     8,98     10,13 PB     
2Jooa KorhonenJooa Korhonen (-10)LahdA19.10.109,97PB
  9,03 PB     8,77     8,81     9,41 PB     9,97 PB     9,19     
3Roni HynninenRoni Hynninen (-10)HartVoi4.11.108,74PB
  8,21 PB     8,23 PB     8,74 PB     8,26     7,97     X     
P13 60 m
1Tomas MäkinenTomas Mäkinen (-11)LahdA7.1.11 9,69SB
P13 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Alfons RautawaaraAlfons Rautawaara (-11)EspTa22.12.113.36,18PB
P13 Korkeus/HJ
Tomas MäkinenTomas Mäkinen (-11)LahdA7.1.11NH
P13 Kuula/SP
1Tomas MäkinenTomas Mäkinen (-11)LahdA7.1.119,35
  8,47     9,35     X     X     
P12 60 m
1Tuomas YlönenTuomas Ylönen (-12)LahdA25.5.12 9,27PB
2Rasmus RusilaRasmus Rusila LahdA 9,40
3Veikko BromanVeikko Broman (-12)LappUM 8.1.12 9,69PB
4Ilari RuuhijärviIlari Ruuhijärvi (-12)LahdA20.6.12 9,71PB
P12 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Veikko BromanVeikko Broman (-12)LappUM 8.1.123.51,53PB
2Ilari RuuhijärviIlari Ruuhijärvi (-12)LahdA20.6.123.52,52PB
3Teemu KauppinenTeemu Kauppinen (-12)LahdA 26.7.123.58,64SB
4Tuomas YlönenTuomas Ylönen (-12)LahdA25.5.124.04,73SB
P12 Korkeus/HJ
1Tuomas YlönenTuomas Ylönen (-12)LahdA25.5.121,20PB
 1,00/XO    1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/XO PB    1,25/XXX     
2Miika LamminluotoMiika Lamminluoto (-14)LahdA30.12.141,10
 1,05/O    1,10/XO    1,15/XXX     
P12 Kuula/SP
1Tuomas YlönenTuomas Ylönen (-12)LahdA25.5.127,04PB
  6,83 PB     6,90 PB     6,70     7,04 PB     
2Ilari RuuhijärviIlari Ruuhijärvi (-12)LahdA20.6.125,18PB
  5,18 PB     4,63     4,59     4,54     
3Veikko BromanVeikko Broman (-12)LappUM 8.1.124,99PB
  4,48 PB     X     4,09     4,99 PB     
P11 60 m
1Elmo JärvinenElmo Järvinen (-13)IitPy21.9.13 9,16PB
2Kasper Väli-KlemeläKasper Väli-Klemelä (-13)LahdA9.9.13 9,81PB
3Juho KorhonenJuho Korhonen (-13)LahdA25.12.1310,02SB
4Lauri LiljaniemiLauri Liljaniemi (-13)LahdA8.1.1310,75PB
P11 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Joona RantalainenJoona Rantalainen (-13)HeinI 28.4.133.39,28PB
2Veikko HäyrinenVeikko Häyrinen (-13)HeinI14.3.133.47,17PB
3Lauri LiljaniemiLauri Liljaniemi (-13)LahdA8.1.134.09,67PB
P11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Elmo JärvinenElmo Järvinen (-13)IitPy21.9.134,10 PB
  4,07 PB     4,10 PB     3,89     3,81     
2Kasper Väli-KlemeläKasper Väli-Klemelä (-13)LahdA9.9.133,77 PB
  3,74 PB     3,77 PB     3,58     3,47     
3Lauri LiljaniemiLauri Liljaniemi (-13)LahdA8.1.133,45 PB
  3,45 PB     3,34     3,40     3,39     
4Juho KorhonenJuho Korhonen (-13)LahdA25.12.133,28 SB
  X     3,23 SB     3,28 SB     X     
P11 Kuula/SP
1Juho KorhonenJuho Korhonen (-13)LahdA25.12.136,57
  6,35     6,57     6,46     
2Kasper Väli-KlemeläKasper Väli-Klemelä (-13)LahdA9.9.135,84PB
  5,35 PB     4,92     5,84 PB     
3Elmo JärvinenElmo Järvinen (-13)IitPy21.9.135,61PB
  5,61 PB     5,41     5,14     
4Lauri LiljaniemiLauri Liljaniemi (-13)LahdA8.1.135,32
  5,05     4,51     5,32     
P11 Kolmiottelu/Triathlon
1Elmo JärvinenElmo Järvinen (-13)IitPy21.9.13866PB
 9.16 4.10 5.61 
2Kasper Väli-KlemeläKasper Väli-Klemelä (-13)LahdA9.9.13723PB
 9.81 3.77 5.84 
3Juho KorhonenJuho Korhonen (-13)LahdA25.12.13660SB
 10.02 3.23 6.57 
4Lauri LiljaniemiLauri Liljaniemi (-13)LahdA8.1.13557PB
 10.75 3.45 5.32 
P10 60 m
1Miika LamminluotoMiika Lamminluoto (-14)LahdA30.12.14 9,60
2Rene HynninenRene Hynninen (-14)HartVoi5.5.1410,38
3Sisu KanervaSisu Kanerva (-14)PyhäsU2.4.1410,44PB
P10 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Sisu KanervaSisu Kanerva (-14)PyhäsU2.4.144.11,23PB
2Saku KaukinenSaku Kaukinen (-14)LahdA25.11.144.13,21PB
3Miika LamminluotoMiika Lamminluoto (-14)LahdA30.12.144.14,39PB
P10 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Miika LamminluotoMiika Lamminluoto (-14)LahdA30.12.143,83 SB
  3,73     3,83 SB     P     
2Sisu KanervaSisu Kanerva (-14)PyhäsU2.4.143,24 
  3,13     2,93     3,24     2,91     
3Rene HynninenRene Hynninen (-14)HartVoi5.5.143,09 PB
  3,09 PB     2,81     3,02     2,99     
P10 Kuula/SP
1Sisu KanervaSisu Kanerva (-14)PyhäsU2.4.146,12
  6,12     
2Rene HynninenRene Hynninen (-14)HartVoi5.5.145,81PB
  5,81 PB     
3Miika LamminluotoMiika Lamminluoto (-14)LahdA30.12.145,37PB
  5,37 PB     
P10 Kolmiottelu/Triathlon
1Miika LamminluotoMiika Lamminluoto (-14)LahdA30.12.14736PB
 9.60 3.83 5.37 
2Sisu KanervaSisu Kanerva (-14)PyhäsU2.4.14595PB
 10.44 3.24 6.12 
3Rene HynninenRene Hynninen (-14)HartVoi5.5.14568PB
 10.36 3.09 5.81 
P9 60 m
1Juho HalonenJuho Halonen (-15)PyhäsU26.1.15 9,72PB
2Eelis HallamiEelis Hallami (-15)LahdA19.5.1511,67PB
3Elmeri ViitailaElmeri Viitaila (-15)LahdA17.12.1512,13PB
4Veeti SairomaaVeeti Sairomaa (-16)LahdA14.7.1612,15PB
P9 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Leo HirsimäkiLeo Hirsimäki (-15)NastNa1.2.153.42,19PB (9-v. ka 22.)
2Eelis HallamiEelis Hallami (-15)LahdA19.5.154.34,60PB
3Jasper RäihäJasper Räihä (-16)NastNa20.7.165.11,43PB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Juho HalonenJuho Halonen (-15)PyhäsU26.1.153,62 PB
  3,32     3,62 PB     3,37     3,62 =PB     
2Leo HirsimäkiLeo Hirsimäki (-15)NastNa1.2.153,48 PB
  3,41 PB     3,13     3,23     3,48 PB     
3Eelis HallamiEelis Hallami (-15)LahdA19.5.152,81 PB
  2,81 PB     2,50     2,66     2,74     
4Jore KojolaJore Kojola (-16)HartVoi30.6.162,70 PB
  2,70 PB     2,42     2,52     X     
5Veeti SairomaaVeeti Sairomaa (-16)LahdA14.7.162,57 PB
  2,57 PB     2,51     2,48     2,43     
P9 Kuula/SP
1Juho HalonenJuho Halonen (-15)PyhäsU26.1.157,21PB
2Jore KojolaJore Kojola (-16)HartVoi30.6.165,02PB
3Eelis HallamiEelis Hallami (-15)LahdA19.5.153,91PB
3Elmeri ViitailaElmeri Viitaila (-15)LahdA17.12.153,91PB
5Veeti SairomaaVeeti Sairomaa (-16)LahdA14.7.163,36PB
P9 Kolmiottelu/Triathlon
1Juho HalonenJuho Halonen (-15)PyhäsU26.1.15785PB (9-v. ka 26.)
  3.62 7.21 
2Eelis HallamiEelis Hallami (-15)LahdA19.5.15354PB
  2.81 3.91 
3Veeti SairomaaVeeti Sairomaa (-16)LahdA14.7.16287PB
  2.57 3.36 
M30 60 m
1Pekka AuterePekka Autere (-79)HKV7.7.79 7,91PB
2Ville KuuselaVille Kuusela (-81)LahdA22.6.81 8,12
3Tuomo OlinTuomo Olin (-57)LahdA16.3.57 9,29=SB
4Tomi KaukinenTomi Kaukinen (-79)LahdA21.4.79 9,48PB
5Veli-Matti MannilaVeli-Matti Mannila (-79)HelsTa27.7.7910,00
M30 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Antti KäyhtyAntti Käyhty (-79)HeinI5.4.793.02,11PB
2Ville HäyrinenVille Häyrinen (-82)HeinI23.1.823.13,64SB
3 LahdA3.28,39PB
Naiset
T15 60 m
1. erä
1Helmi KoivistoHelmi Koivisto (-09)ImU12.5.09 8,70PB
2Taru TolonenTaru Tolonen (-09)IitPy10.1.09 9,37PB
3Meiju AlholaMeiju Alhola (-10)OrimJy7.12.10 9,40PB
4Moona KostianderMoona Kostiander IitPy 9,87PB
2. erä
1Enna RusilaEnna Rusila (-10)LahdA17.8.10 9,06
1Anni LiljaniemiAnni Liljaniemi (-10)LahdA19.11.10 9,06PB
3Iitu YlönenIitu Ylönen (-10)HartVoi11.8.10 9,12PB
4Janette IkävalkoJanette Ikävalko (-09)OrimJy1.5.09 9,65PB
3. erä
1Toini KuronenToini Kuronen (-10)LahdA17.1.10 8,53PB
2Peppi YlijärviPeppi Ylijärvi (-10)LahdA28.8.10 8,77PB
3Sonja MuotkaSonja Muotka (-10)LahdA31.3.10 8,88PB
4Elisa RantalainenElisa Rantalainen (-09)HeinI8.6.09 9,16PB
5Ellen VahlbergEllen Vahlberg (-10)OrimJy24.11.10 9,79PB
T15 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Helmi KoivistoHelmi Koivisto (-09)ImU12.5.093.15,52PB
2Peppi YlijärviPeppi Ylijärvi (-10)LahdA28.8.103.45,97PB kk14
3Meiju AlholaMeiju Alhola (-10)OrimJy7.12.103.56,58PB
4Moona KostianderMoona Kostiander IitPy4.31,85PB
T15 Korkeus/HJ
1Peppi YlijärviPeppi Ylijärvi (-10)LahdA28.8.101,39PB
 1,20/O    1,25/O    1,30/O    1,33/O    1,36/O    1,39/O PB    1,42/XXX     
2Enna RusilaEnna Rusila (-10)LahdA17.8.101,36PB
 1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/O    1,33/O    1,36/XO PB    1,39/XXX     
3Meiju AlholaMeiju Alhola (-10)OrimJy7.12.101,36PB
 1,20/O    1,25/O    1,30/O    1,33/XO    1,36/XXO PB    1,39/XXX     
4Senja-Sofia MoilanenSenja-Sofia Moilanen (-10)LahdA8.2.101,30
 1,25/O    1,30/O    1,33/XXX     
5Ellen VahlbergEllen Vahlberg (-10)OrimJy24.11.101,30SB
 1,20/O    1,25/XO    1,30/XO SB    1,33/XXX     
T15 Kuula/SP
1Janette IkävalkoJanette Ikävalko (-09)OrimJy1.5.099,63PB
  8,89     9,02     8,76     9,34 PB     9,63 PB     9,62     
2Senja-Sofia MoilanenSenja-Sofia Moilanen (-10)LahdA8.2.109,09
  9,09     8,65     X     X     P     X     
3Meiju AlholaMeiju Alhola (-10)OrimJy7.12.108,72PB
  8,64 PB     7,79     8,72 PB     7,45     8,18     7,91     
4Sonja MuotkaSonja Muotka (-10)LahdA31.3.108,06PB
  7,17     7,51     7,78     8,00 PB     7,72     8,06 PB     
5Peppi YlijärviPeppi Ylijärvi (-10)LahdA28.8.106,67PB
  6,12 PB     6,67 PB     6,66     6,16     6,29     6,27     
6Moona KostianderMoona Kostiander IitPy5,81PB
  5,79 PB     5,77     5,71     5,81 PB     5,55     5,36     
T13 60 m
1. erä
1Rakel RantonenRakel Rantonen (-11)IitPy24.4.11 8,99PB
2Hertta-Liina TuominenHertta-Liina Tuominen (-11)LahdA 10.11.11 9,13PB
3Rinna LiikonenRinna Liikonen (-11)LahdA30.7.11 9,65
4Iiris HarjuIiris Harju (-11)LahdA24.5.11 9,66PB
5Aliisa SavinainenAliisa Savinainen (-11)LahdA21.9.1110,72PB
2. erä
1Elsa KemppainenElsa Kemppainen (-11)LahdA13.8.11 8,77PB
2Fanni VirtanenFanni Virtanen (-11)JyväskKU6.7.11 8,98
3Moona ManninenMoona Manninen (-11)LahdA6.10.11 9,08PB
4Jasmin RedmanJasmin Redman (-11)LahdA 16.2.11 9,27SB
5Siiri SiikanenSiiri Siikanen (-11)LahdA7.8.11 9,39PB
6Isla VainioIsla Vainio (-11)IitPy18.7.11 9,67
T13 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Elsa KemppainenElsa Kemppainen (-11)LahdA13.8.113.20,73PB
2Hertta-Liina TuominenHertta-Liina Tuominen (-11)LahdA 10.11.113.24,26PB
3Jasmin RedmanJasmin Redman (-11)LahdA 16.2.113.24,45PB
4Lilia VilppolaLilia Vilppola (-11)LahdA4.8.113.37,20PB
5Nelly VeikkanenNelly Veikkanen (-11)LahdA29.1.113.38,99PB
6Siiri SiikanenSiiri Siikanen (-11)LahdA7.8.113.41,42PB
7Fanni VirtanenFanni Virtanen (-11)JyväskKU6.7.113.56,07PB
8Rinna LiikonenRinna Liikonen (-11)LahdA30.7.113.57,40PB
T13 Korkeus/HJ
1Fanni VirtanenFanni Virtanen (-11)JyväskKU6.7.111,35PB
 1,20/O    1,25/O    1,30/O    1,35/XO PB    1,40/XXX     
2Hertta-Liina TuominenHertta-Liina Tuominen (-11)LahdA 10.11.111,30PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/O PB    1,35/XXX     
2Elsa KemppainenElsa Kemppainen (-11)LahdA13.8.111,30PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/O PB    1,35/XXX     
4Siiri SiikanenSiiri Siikanen (-11)LahdA7.8.111,25PB
 1,00/O    1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/XO    1,25/XO PB    1,30/XXX     
5Jasmin RedmanJasmin Redman (-11)LahdA 16.2.111,20=PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O =PB    1,25/XXX     
T13 Kuula/SP
1Tuuli MakkonenTuuli Makkonen (-11)IitPy12.6.118,91PB
  8,91 PB     8,88     8,45     8,64     
2Elsa KemppainenElsa Kemppainen (-11)LahdA13.8.118,49PB
  7,18     7,94 PB     8,49 PB     8,40     
3Siiri SiikanenSiiri Siikanen (-11)LahdA7.8.118,23
  8,18     8,02     7,52     8,23     
4Jasmin RedmanJasmin Redman (-11)LahdA 16.2.117,55PB
  6,77 PB     7,32 PB     7,55 PB     X     
5Hertta-Liina TuominenHertta-Liina Tuominen (-11)LahdA 10.11.115,80PB
  5,47 PB     5,19     4,83     5,80 PB     
6Moona ManninenMoona Manninen (-11)LahdA6.10.115,10PB
  5,10 PB     4,44     4,89     4,99     
T12 60 m
1. erä
1Vilma KärkkäinenVilma Kärkkäinen (-12)NastNa24.3.12 9,62
1Irem KöseIrem Köse (-12)IitPy14.3.12 9,62
3Elsa-Riina SjöblomElsa-Riina Sjöblom (-12)LahdA29.11.1210,75PB
2. erä
1Iris VikströmIris Vikström (-12)OrimJy24.1.12 9,70PB
2Sofia KivilaaksoSofia Kivilaakso (-12)LahdA19.3.12 9,76PB
3Juulia HintsalaJuulia Hintsala (-12)LahdA20.2.12 9,82PB
4Helmi HenttonenHelmi Henttonen (-12)NastNa13.6.1210,17PB
5Jenna RiuttalaJenna Riuttala (-12)IitPy16.3.1210,44
3. erä
1Iisa PaasonenIisa Paasonen (-12)LahdA1.5.12 9,15PB
2Aini HyvönenAini Hyvönen (-12)NastNa11.8.12 9,26PB
3Noora HämäläinenNoora Hämäläinen (-12)TampPy21.8.12 9,74
4Livia MäkiLivia Mäki (-12)NastNa1.5.12 9,76PB
5Peppi PakkanenPeppi Pakkanen (-12)LahdA15.1.1210,31
T12 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Livia MäkiLivia Mäki (-12)NastNa1.5.123.43,55PB
2Aini HyvönenAini Hyvönen (-12)NastNa11.8.123.54,16PB
3Irem KöseIrem Köse (-12)IitPy14.3.124.00,46PB
4Juulia HintsalaJuulia Hintsala (-12)LahdA20.2.124.00,89PB
5Helmi HenttonenHelmi Henttonen (-12)NastNa13.6.124.06,92PB
T12 Korkeus/HJ
1Noora HämäläinenNoora Hämäläinen (-12)TampPy21.8.121,52PB kk12(12-v. ka 12.)
 1,20/O    1,25/O    1,30/O    1,35/O    1,40/O    1,45/O    1,48/XXO    1,50/O    1,52/O kk12 PB    1,55/XXX     
2Iris VikströmIris Vikström (-12)OrimJy24.1.121,35
 1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/XO    1,35/O    1,40/XXX     
3Livia MäkiLivia Mäki (-12)NastNa1.5.121,25=PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/XO    1,25/XO =PB    1,30/XXX     
4Irem KöseIrem Köse (-12)IitPy14.3.121,20PB
 1,00/O    1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/XXO PB    1,25/XXX     
5Aini HyvönenAini Hyvönen (-12)NastNa11.8.121,15=PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O =PB    1,20/XXX     
5Juulia HintsalaJuulia Hintsala (-12)LahdA20.2.121,15=PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O =PB    1,20/XXX     
7Peppi PakkanenPeppi Pakkanen (-12)LahdA15.1.121,10PB
 1,00/O    1,05/O    1,10/O PB    1,15/XXX     
7Jenna RiuttalaJenna Riuttala (-12)IitPy16.3.121,10=PB
 1,00/O    1,05/O    1,10/O =PB    1,15/XXX     
Lumi TerviöLumi Terviö (-12)LahdA 12.1.12NH
T12 Kuula/SP
1Iris VikströmIris Vikström (-12)OrimJy24.1.128,33PB
  8,33 PB     7,25     7,23     7,38     
2Juulia HintsalaJuulia Hintsala (-12)LahdA20.2.127,15
  6,45     7,15     X     6,80     
3Iisa PaasonenIisa Paasonen (-12)LahdA1.5.126,50
  6,43     6,50     6,46     X     
4Irem KöseIrem Köse (-12)IitPy14.3.125,22
  4,34     4,85     4,73     5,22     
5Peppi PakkanenPeppi Pakkanen (-12)LahdA15.1.125,00PB
  4,40 PB     4,59 PB     5,00 PB     4,47     
6Jenna RiuttalaJenna Riuttala (-12)IitPy16.3.124,57PB
  4,57 PB     3,88     3,75     4,53     
T11 60 m
1. erä
1Rita TuominenRita Tuominen (-13)LahdA2.6.13 9,25PB
2Sara PeltolaSara Peltola (-13)LahdA23.6.13 9,61PB
3Anna VastamäkiAnna Vastamäki (-13)HartVoi22.6.13 9,87PB
4Sara RajakkoSara Rajakko (-13)IitPy23.5.1310,08PB
5Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.1310,60SB
6Jessica LauronenJessica Lauronen (-13)NastNa19.12.1310,88PB
2. erä
1Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.13 9,44
2Weera JärvinenWeera Järvinen (-13)JoutsPo19.1.13 9,96=PB
3Isabella PackalénIsabella Packalén (-13)LahdA24.3.13 9,98=PB
4Amanda WessmanAmanda Wessman (-13)LahdA6.2.1310,31=PB
5Hertta SiikanenHertta Siikanen (-13)LahdA9.9.1310,89=PB
T11 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Sara PeltolaSara Peltola (-13)LahdA23.6.133.52,19
2Reea PalvanenReea Palvanen (-13)LahdA13.3.134.01,22
3Isabella PackalénIsabella Packalén (-13)LahdA24.3.134.08,52PB
4Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.134.15,66PB
5Sara RajakkoSara Rajakko (-13)IitPy23.5.134.19,37PB
6Amanda WessmanAmanda Wessman (-13)LahdA6.2.134.24,46PB
7Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.134.36,21PB
T11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.133,88 PB
  3,54     3,79 PB     3,88 PB     3,72     
2Anna VastamäkiAnna Vastamäki (-13)HartVoi22.6.133,73 PB
  3,69 PB     3,63     3,65     3,73 PB     
3Amanda WessmanAmanda Wessman (-13)LahdA6.2.133,72 PB
  3,72 PB     3,64     3,44     3,61     
4Isabella PackalénIsabella Packalén (-13)LahdA24.3.133,65 PB
  3,57 PB     3,65 PB     3,61     3,60     
5Sara RajakkoSara Rajakko (-13)IitPy23.5.133,44 PB
  3,03     X     3,27     3,44 PB     
6Sara PeltolaSara Peltola (-13)LahdA23.6.133,43 PB
  3,43 PB     3,42     3,37     3,40     
7Weera JärvinenWeera Järvinen (-13)JoutsPo19.1.133,40 PB
  3,40 PB     3,30     3,36     3,36     
8Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.133,29 
  3,24     3,28     3,22     3,29     
9Jessica LauronenJessica Lauronen (-13)NastNa19.12.133,23 PB
  2,91 PB     3,21 PB     3,23 PB     3,13     
10Hertta SiikanenHertta Siikanen (-13)LahdA9.9.132,87 PB
  2,85 PB     2,87 PB     2,81     2,65     
T11 Kuula/SP
1Anna VastamäkiAnna Vastamäki (-13)HartVoi22.6.136,84PB
  5,89 PB     6,57 PB     6,84 PB     
2Weera JärvinenWeera Järvinen (-13)JoutsPo19.1.136,82
  6,49     6,15     6,82     
3Amanda WessmanAmanda Wessman (-13)LahdA6.2.136,73PB
  X     5,71 PB     6,73 PB     
4Isabella PackalénIsabella Packalén (-13)LahdA24.3.136,21PB
  5,76     5,99     6,21 PB     
5Hertta SiikanenHertta Siikanen (-13)LahdA9.9.135,77
  5,77     5,27     5,63     
6Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.135,61
  5,05     4,92     5,61     
7Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.135,38
  4,97     5,38     5,35     
8Sara PeltolaSara Peltola (-13)LahdA23.6.135,24PB
  5,24 PB     4,68     4,94     
9Sara RajakkoSara Rajakko (-13)IitPy23.5.135,17
  4,96     5,14     5,17     
10Jessica LauronenJessica Lauronen (-13)NastNa19.12.134,79PB
  3,47 SB     4,60 PB     4,79 PB     
T11 Kolmiottelu/Triathlon
1Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.13781PB
 9.44 3.88 5.61 
2Anna VastamäkiAnna Vastamäki (-13)HartVoi22.6.13756PB
 9.87 3.69 6.84 
3Amanda WessmanAmanda Wessman (-13)LahdA6.2.13707PB
 10.31 3.72 6.73 
4Isabella PackalénIsabella Packalén (-13)LahdA24.3.13703PB
 9.98 3.65 6.21 
4Weera JärvinenWeera Järvinen (-13)JoutsPo19.1.13703PB
 9.96 3.40 6.82 
6Sara PeltolaSara Peltola (-13)LahdA23.6.13669PB
 9.61 3.43 5.24 
7Sara RajakkoSara Rajakko (-13)IitPy23.5.13589PB
 10.08 3.27 5.24 
8Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.13549PB
 10.60 3.28 5.38 
9Hertta SiikanenHertta Siikanen (-13)LahdA9.9.13499PB
 10.89 2.87 5.77 
10Jessica LauronenJessica Lauronen (-13)NastNa19.12.13492PB
 10.88 3.23 4.79 
T10 60 m
1. erä
1Emma TalasmäkiEmma Talasmäki (-14)TampPy2.10.14 9,95PB
2Mimosa KostianderMimosa Kostiander (-14)IitPy7.2.1410,00PB
3Pinja RaskunenPinja Raskunen (-14)LahdA9.2.1410,82PB
4Tuuve TörmäTuuve Törmä (-14)LahdA31.10.1411,19PB
2. erä
1Pinja PajulahtiPinja Pajulahti (-14)LahdA13.1.1410,33
2Stella HemmingStella Hemming (-14)LahdA10.5.1410,87=PB
3Ronja MalmströmRonja Malmström (-14)IitPy9.7.1410,97=PB
4Nonna HölttäNonna Hölttä (-14)HartVoi14.11.1411,09PB
5Ilona SairomaaIlona Sairomaa (-14)LahdA28.2.1411,16PB
6Milla LiukkonenMilla Liukkonen (-14)HartVoi26.5.1411,59PB
3. erä
1Eleanora UnteraEleanora Untera (-14)TampPy29.4.14 9,22
2Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.14 9,68=PB
3Nelli AaltonenNelli Aaltonen (-14)LahdA28.2.14 9,92=PB
4Neela HeinonenNeela Heinonen (-14)LahdA16.2.1410,06=PB
5Ella RiuttalaElla Riuttala (-14)IitPy13.12.1410,77
T10 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Mimosa KostianderMimosa Kostiander (-14)IitPy7.2.143.48,12PB
2Emma TalasmäkiEmma Talasmäki (-14)TampPy2.10.143.51,28PB
3Eedla KojolaEedla Kojola (-14)HartVoi10.2.143.58,93PB
4Anna SiivonenAnna Siivonen (-14)HeinI25.9.144.10,92PB
5Ella RiuttalaElla Riuttala (-14)IitPy13.12.144.17,31PB
6Emma SirppiniemiEmma Sirppiniemi (-14)KU-589.4.144.17,69PB
7Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.144.22,45PB
8Stella HemmingStella Hemming (-14)LahdA10.5.144.26,46PB
9Elsa KarppinenElsa Karppinen (-14)LahdA30.8.144.32,93PB
T10 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Eleanora UnteraEleanora Untera (-14)TampPy29.4.143,82 
  3,65     3,52     3,72     3,82     
2Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.143,77 PB
  3,67 PB     3,62     3,62     3,77 PB     
3Emma TalasmäkiEmma Talasmäki (-14)TampPy2.10.143,61 PB
  3,56 PB     3,57 PB     3,61 PB     3,47     
4Nelli AaltonenNelli Aaltonen (-14)LahdA28.2.143,55 
  3,55     3,45     3,43     3,37     
5Pinja PajulahtiPinja Pajulahti (-14)LahdA13.1.143,53 SB
  3,36     3,19     X     3,53 SB     
6Eedla KojolaEedla Kojola (-14)HartVoi10.2.143,42 PB
  3,36 PB     3,31     3,42 PB     3,37     
7Mimosa KostianderMimosa Kostiander (-14)IitPy7.2.143,39 PB
  3,20 PB     3,21 PB     3,26 PB     3,39 PB     
8Neela HeinonenNeela Heinonen (-14)LahdA16.2.143,35 PB
  3,17 PB     3,35 PB     3,24     3,09     
9Ronja MalmströmRonja Malmström (-14)IitPy9.7.143,20 PB
  2,97     3,11     2,98     3,20 PB     
10Ella RiuttalaElla Riuttala (-14)IitPy13.12.143,18 PB
  3,18 PB     3,03     3,18 =PB     3,13     
11Stella HemmingStella Hemming (-14)LahdA10.5.143,09 PB
  2,87 SB     2,95 PB     3,03 PB     3,09 PB     
12Pinja RaskunenPinja Raskunen (-14)LahdA9.2.143,02 
  2,78     2,86     3,00     3,02     
13Nonna HölttäNonna Hölttä (-14)HartVoi14.11.142,88 PB
  2,70 PB     2,72 PB     2,74 PB     2,88 PB     
14Elsa KarppinenElsa Karppinen (-14)LahdA30.8.142,83 PB
  2,74 PB     2,83 PB     2,76     2,62     
15Tuuve TörmäTuuve Törmä (-14)LahdA31.10.142,82 PB
  2,82 PB     2,72     2,66     2,79     
16Ilona SairomaaIlona Sairomaa (-14)LahdA28.2.142,82 PB
  2,53 SB     2,82 PB     2,76     2,76     
17Milla LiukkonenMilla Liukkonen (-14)HartVoi26.5.142,74 PB
  2,62 PB     2,69 PB     2,74 PB     2,59     
T10 Kuula/SP
1Eedla KojolaEedla Kojola (-14)HartVoi10.2.146,69PB
  6,69 PB     
2Eleanora UnteraEleanora Untera (-14)TampPy29.4.146,35
  6,35     
3Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.146,17PB
  6,17 PB     
4Mimosa KostianderMimosa Kostiander (-14)IitPy7.2.145,64PB
  5,64 PB     
5Ronja MalmströmRonja Malmström (-14)IitPy9.7.145,52
  5,52     
6Pinja PajulahtiPinja Pajulahti (-14)LahdA13.1.145,42PB
  5,42 PB     
7Neela HeinonenNeela Heinonen (-14)LahdA16.2.145,38PB
  5,38 PB     
8Nelli AaltonenNelli Aaltonen (-14)LahdA28.2.144,83
  4,83     
9Pinja RaskunenPinja Raskunen (-14)LahdA9.2.144,74PB
  4,74 PB     
10Stella HemmingStella Hemming (-14)LahdA10.5.144,68PB
  4,68 PB     
11Ilona SairomaaIlona Sairomaa (-14)LahdA28.2.144,53PB
  4,53 PB     
12Ella RiuttalaElla Riuttala (-14)IitPy13.12.144,22PB
  4,22 PB     
13Tuuve TörmäTuuve Törmä (-14)LahdA31.10.144,20PB
  4,20 PB     
14Emma TalasmäkiEmma Talasmäki (-14)TampPy2.10.144,11PB
  4,11 PB     
15Elsa KarppinenElsa Karppinen (-14)LahdA30.8.143,62PB
  3,62 PB     
16Milla LiukkonenMilla Liukkonen (-14)HartVoi26.5.143,21PB
  3,21 PB     
T10 Kolmiottelu/Triathlon
1Eleanora UnteraEleanora Untera (-14)TampPy29.4.14831PB (10-v. ka 35.)
 9.22 3.72 6.35 
2Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.14756PB
 9.68 3.76 6.17 
3Nelli AaltonenNelli Aaltonen (-14)LahdA28.2.14624PB
 9.92 3.55 4.83 
4Mimosa KostianderMimosa Kostiander (-14)IitPy7.2.14617PB
 10.00 3.26 5.64 
5Neela HeinonenNeela Heinonen (-14)LahdA16.2.14609PB
 10.06 3.35 5.38 
6Emma TalasmäkiEmma Talasmäki (-14)TampPy2.10.14594PB
 9.95 3.61 4.11 
7Pinja PajulahtiPinja Pajulahti (-14)LahdA13.1.14585PB
 10.33 3.36 5.42 
8Ronja MalmströmRonja Malmström (-14)IitPy9.7.14507PB
 10.97 3.11 5.52 
9Pinja RaskunenPinja Raskunen (-14)LahdA9.2.14465PB
 10.82 3.00 4.74 
9Ella RiuttalaElla Riuttala (-14)IitPy13.12.14465PB
 10.77 3.18 4.22 
11Stella HemmingStella Hemming (-14)LahdA10.5.14462PB
 10.87 3.03 4.68 
T9 60 m
1. erä
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.1510,37PB
2Helmi JokelaHelmi Jokela (-15)NastNa15.3.1510,59PB
3Nuppu PakkanenNuppu Pakkanen (-16)LahdA28.12.1611,06
4Martha RutiMartha Ruti (-15)LahdA18.12.1511,50
5Alina AhoAlina Aho (-15)NastNa28.4.1512,35
2. erä
1Elli SavolainenElli Savolainen (-15)LahdA12.4.1510,35=PB
2Charlotta HartikainenCharlotta Hartikainen (-15)LahdA11.1.1510,50=PB
3Melinda SuurhaskoMelinda Suurhasko (-16)HeinI12.2.1611,07PB
4Sonja BergéSonja Bergé (-15)LahdA10.3.1511,76=PB
5Emmi JärvinenEmmi Järvinen (-15)SysmSi20.8.1512,61=PB
3. erä
1Stella Väli-KlemeläStella Väli-Klemelä (-15)LahdA4.7.1510,73
2Lotta HalonenLotta Halonen (-17)PyhäsU24.2.1711,44PB
3Miira RantahakalaMiira Rantahakala (-15)SysmSi1.1.1511,51=PB
4Enni HäyrinenEnni Häyrinen (-16)HeinI14.5.1611,55PB
5Saga HemmingSaga Hemming (-17)LahdA13.9.1711,82=PB
6Oona ParijokiOona Parijoki (-16)IitPy28.1.1612,75=PB
4. erä
1Beda PelkonenBeda Pelkonen (-15)LahdA17.12.1510,41=PB
2Iida VastamäkiIida Vastamäki (-15)HartVoi5.2.1510,95PB
3Nelma HeinonenNelma Heinonen (-15)LahdA27.10.1511,36=PB
4Mea NieminenMea Nieminen (-15)SysmSi12.4.1511,64=PB
5Fiona MennaFiona Menna (-15)NastNa8.6.1511,95=PB
T9 1000 m - ylipitkä rata/oversized
1Sofia VirtanenSofia Virtanen (-15)JyväskKU28.1.154.05,57PB
2Stella Väli-KlemeläStella Väli-Klemelä (-15)LahdA4.7.154.09,48PB
3Helmi JokelaHelmi Jokela (-15)NastNa15.3.154.14,37PB
4Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.154.17,47PB
5Beda PelkonenBeda Pelkonen (-15)LahdA17.12.154.21,93PB
6Elli SavolainenElli Savolainen (-15)LahdA12.4.154.30,36PB
7Melinda SuurhaskoMelinda Suurhasko (-16)HeinI12.2.164.30,73PB
8Seela ValkonenSeela Valkonen (-15)LahdA5.2.154.50,30PB
9Mea NieminenMea Nieminen (-15)SysmSi12.4.154.53,52PB
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.153,30 
  3,17     3,20     3,30     3,08     
2Elli SavolainenElli Savolainen (-15)LahdA12.4.153,23 PB
  2,98     3,23 PB     3,13     3,09     
3Sofia VirtanenSofia Virtanen (-15)JyväskKU28.1.153,09 PB
  3,04 PB     2,94     3,09 PB     2,99     
4Iida VastamäkiIida Vastamäki (-15)HartVoi5.2.152,95 PB
  2,95 PB     2,89     X     2,73     
5Stella Väli-KlemeläStella Väli-Klemelä (-15)LahdA4.7.152,92 PB
  2,86 PB     2,85     2,91 PB     2,92 PB     
6Helmi JokelaHelmi Jokela (-15)NastNa15.3.152,88 
  2,88     2,85     2,74     2,85     
7Charlotta HartikainenCharlotta Hartikainen (-15)LahdA11.1.152,80 PB
  2,72 PB     2,76 PB     2,42     2,80 PB     
8Sonja BergéSonja Bergé (-15)LahdA10.3.152,71 =PB
  2,63     2,53     2,46     2,71 =PB     
9Beda PelkonenBeda Pelkonen (-15)LahdA17.12.152,70 PB
  2,56 PB     2,60 PB     2,70 PB     2,59     
10Miira RantahakalaMiira Rantahakala (-15)SysmSi1.1.152,69 PB
  2,53 PB     2,12     2,38     2,69 PB     
11Saga HemmingSaga Hemming (-17)LahdA13.9.172,68 PB
  2,45 PB     2,68 PB     2,44     2,52     
12Nuppu PakkanenNuppu Pakkanen (-16)LahdA28.12.162,62 PB
  2,62 PB     1,62     2,47     2,53     
13Fiona MennaFiona Menna (-15)NastNa8.6.152,60 PB
  2,56 PB     2,60 PB     2,38     2,48     
14Lotta HalonenLotta Halonen (-17)PyhäsU24.2.172,56 
  2,36     2,52     X     2,56     
15Alina AhoAlina Aho (-15)NastNa28.4.152,53 
  2,53     2,33     2,51     2,45     
16Emmi JärvinenEmmi Järvinen (-15)SysmSi20.8.152,51 PB
  2,51 PB     X     2,31     2,35     
17Nelma HeinonenNelma Heinonen (-15)LahdA27.10.152,50 PB
  2,44 PB     2,50 PB     2,27     2,34     
18Mea NieminenMea Nieminen (-15)SysmSi12.4.152,36 PB
  2,31 PB     2,36 PB     2,15     2,21     
19Oona ParijokiOona Parijoki (-16)IitPy28.1.162,33 PB
  2,33 PB     2,14     1,78     2,07     
T9 Kuula/SP
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.155,27
  5,27     
2Sofia VirtanenSofia Virtanen (-15)JyväskKU28.1.154,55
  4,55     
3Alina AhoAlina Aho (-15)NastNa28.4.154,34PB
  4,34 PB     
4Mea NieminenMea Nieminen (-15)SysmSi12.4.154,25PB
  4,25 PB     
5Miira RantahakalaMiira Rantahakala (-15)SysmSi1.1.154,19
  4,19     
6Elli SavolainenElli Savolainen (-15)LahdA12.4.153,87PB
  3,87 PB     
7Fiona MennaFiona Menna (-15)NastNa8.6.153,79PB
  3,79 PB     
8Sonja BergéSonja Bergé (-15)LahdA10.3.153,77PB
  3,77 PB     
9Charlotta HartikainenCharlotta Hartikainen (-15)LahdA11.1.153,74PB
  3,74 PB     
10Helmi JokelaHelmi Jokela (-15)NastNa15.3.153,53PB
  3,53 PB     
11Stella Väli-KlemeläStella Väli-Klemelä (-15)LahdA4.7.153,40PB
  3,40 PB     
12Emmi JärvinenEmmi Järvinen (-15)SysmSi20.8.153,39
  3,39     
13Beda PelkonenBeda Pelkonen (-15)LahdA17.12.153,30PB
  3,30 PB     
14Nuppu PakkanenNuppu Pakkanen (-16)LahdA28.12.163,12PB
  3,12 PB     
15Oona ParijokiOona Parijoki (-16)IitPy28.1.162,99
  2,99     
16Nelma HeinonenNelma Heinonen (-15)LahdA27.10.152,83PB
  2,83 PB     
17Saga HemmingSaga Hemming (-17)LahdA13.9.172,72PB
  2,72 PB     
T9 Kolmiottelu/Triathlon
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.15565PB
  3.30 5.27 
2Elli SavolainenElli Savolainen (-15)LahdA12.4.15489PB
  3.23 3.87 
3Charlotta HartikainenCharlotta Hartikainen (-15)LahdA11.1.15416PB
  2.76 3.74 
4Helmi JokelaHelmi Jokela (-15)NastNa15.3.15410PB
  2.88 3.53 
5Beda PelkonenBeda Pelkonen (-15)LahdA17.12.15398PB
  2.70 3.30 
6Stella Väli-KlemeläStella Väli-Klemelä (-15)LahdA4.7.15397PB
  2.91 3.40 
7Miira RantahakalaMiira Rantahakala (-15)SysmSi1.1.15349PB
  2.53 4.19 
8Mea NieminenMea Nieminen (-15)SysmSi12.4.15332PB
  2.36 4.25 
8Nuppu PakkanenNuppu Pakkanen (-16)LahdA28.12.16332PB
  2.62 3.12 
10Sonja BergéSonja Bergé (-15)LahdA10.3.15326PB
  2.63 3.77 
11Alina AhoAlina Aho (-15)NastNa28.4.15321PB
  2.53 4.34 
12Fiona MennaFiona Menna (-15)NastNa8.6.15317PB
  2.60 3.79 
13Nelma HeinonenNelma Heinonen (-15)LahdA27.10.15291PB
  2.50 2.83 
14Saga HemmingSaga Hemming (-17)LahdA13.9.17280PB
  2.68 2.72 
15Emmi JärvinenEmmi Järvinen (-15)SysmSi20.8.15266PB
  2.51 3.39 
16Oona ParijokiOona Parijoki (-16)IitPy28.1.16230PB
  2.33 2.99 
N30 60 m
1. erä
1Virpi VähäkangasVirpi Vähäkangas (-83)KerU1.9.83 8,96SB
2Laura LintukangasLaura Lintukangas (-80)LahdA13.11.80 9,46PB
Pinja PorkkaPinja Porkka (-98)LahdA20.4.98 9,59PB kilp. ulkop.
2. erä
1Pinja EkströmPinja Ekström (-84)LahdA14.1.84 8,70
2Rosa HemmingRosa Hemming (-88)LahdA10.9.88 9,04PB
3Heli HonkasaloHeli Honkasalo (-84)LahdA18.6.84 9,35PB
4Henriikka FrontHenriikka Front (-81)LahdA1.12.8111,36

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja