TULOKSET: PeeÄssä-luolakisat 2, Iisalmi, 17.3.2024


8 urheilijaa, 13 lajisuoritusta

Miehet
P13 Kuula/SP
1Miko KuosmanenMiko Kuosmanen (-11)IisVi4.2.1111,03
  11,03     11,03     X     X     
P9 Korkeus/HJ
3Eelis MiettinenEelis Miettinen (-15)IisVi20.9.150,85PB
 0,80/XO    0,85/O PB    0,90/XXX     
P9 Kuula/SP
1Eelis MiettinenEelis Miettinen (-15)IisVi20.9.154,04PB
  4,04 PB     4,04 =PB     3,70     3,14     
Naiset
T13 Korkeus/HJ
1Ninni PiippoNinni Piippo (-12)IisVi27.2.121,25PB
 0,80/O    0,85/O    0,90/O    0,95/O    1,00/XO    1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O    1,25/XO PB    1,30/XXX     
2Ronja RoivainenRonja Roivainen (-12)IisVi11.8.121,00PB
 0,80/O    0,85/O    0,90/XO    0,95/O    1,00/XXO PB    1,05/XXX     
T13 Kuula/SP
1Ninni PiippoNinni Piippo (-12)IisVi27.2.124,97PB
  4,97 PB     4,45     4,44     4,97 =PB     
2Ronja RoivainenRonja Roivainen (-12)IisVi11.8.125,27PB
  5,27 PB     5,27 =PB     5,15     4,96     
T11 Korkeus/HJ
1Venla RantalaVenla Rantala (-13)IisVi18.7.131,25PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/XO    1,25/O PB    1,30/XXX     
T11 Kuula/SP
1Venla RantalaVenla Rantala (-13)IisVi18.7.135,73
  5,73     5,72     5,61     5,73     
2Enni KekäläinenEnni Kekäläinen (-14)IisVi5.8.144,26
  4,26     4,26     4,06     X     
3Aino PoussaAino Poussa (-14)LapinlVe23.4.143,91PB
  3,91 PB     3,74     3,91 =PB     3,63     
T9 Korkeus/HJ
1Milla KuosmanenMilla Kuosmanen (-15)IisVi1.12.150,90PB
 0,80/O    0,85/XXO    0,90/O PB    0,95/XXX     
T9 Kuula/SP
1Milla KuosmanenMilla Kuosmanen (-15)IisVi1.12.154,48PB
  4,48 PB     4,48 =PB     3,60     X     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja