TULOKSET: Klubbmästerskap, Espoo, Kameleonten-halli, 9.3.2024


105 urheilijaa, 177 lajisuoritusta

Miehet
M 60 m
1. erä
1Rasmus VuonorantaRasmus Vuonoranta (-06)EsboIF30.6.06 7,12
2Jonatan ÖsterholmJonatan Österholm (-06)EsboIF2.5.06 7,39
3Lauri MäkinenLauri Mäkinen (-05)KU-5811.9.05 7,40
4Elias LundellElias Lundell (-06)SjundeåIF10.8.06 7,55
5Petri TauriainenPetri Tauriainen (-72)VSMasters3.10.72 7,59
6Kaspian LindholmKaspian Lindholm (-08)EsboIF 30.8.08 7,60
2. erä
1Samuel VihmaSamuel Vihma (-08)VantSa1.11.08 7,71
2Elmer KeinänenElmer Keinänen (-08)EsboIF 5.3.08 7,75PB
3Vesa SeiriöVesa Seiriö (-82)Downt18.3.82 8,09PB
M 600 m
1Elmer KeinänenElmer Keinänen (-08)EsboIF 5.3.081.41,44PB
2Kaspian LindholmKaspian Lindholm (-08)EsboIF 30.8.081.45,26PB
P15 60 m
1Adrian JakobssonAdrian Jakobsson (-09)EsboIF 20.2.09 7,78PB
P13 60 m
1William VuonorantaWilliam Vuonoranta (-11)EsboIF28.8.11 9,45
2Edgar WinbergEdgar Winberg (-12)EsboIF2.3.12 9,91
P13 600 m
1William VuonorantaWilliam Vuonoranta (-11)EsboIF28.8.112.01,71PB
2Edgar WinbergEdgar Winberg (-12)EsboIF2.3.122.29,65PB
P13 Pituus/LJ
1Edgar WinbergEdgar Winberg (-12)EsboIF2.3.123,56 PB
  3,56 PB     3,55     3,45     3,37     
2William VuonorantaWilliam Vuonoranta (-11)EsboIF28.8.113,51 PB
  X     3,51 PB     X     3,46     
P11 60 m
1Ivar EdgrenIvar Edgren (-13)EsboIF22.1.1310,06
P11 600 m
1Ivar EdgrenIvar Edgren (-13)EsboIF22.1.132.36,72PB
P11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Ivar EdgrenIvar Edgren (-13)EsboIF22.1.133,27 
  3,24     3,27     3,27     3,25     
P10 60 m
1Janne KämäräinenJanne Kämäräinen (-14)EsboIF14.1.1410,22
2Tommi MuiluTommi Muilu (-14)HämeenlTa6.6.1410,25PB
P10 600 m
1Janne KämäräinenJanne Kämäräinen (-14)EsboIF14.1.142.30,60SB
P10 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Janne KämäräinenJanne Kämäräinen (-14)EsboIF14.1.143,38 PB
  3,38 PB     3,28     X     3,29     
2Tommi MuiluTommi Muilu (-14)HämeenlTa6.6.143,15 PB
  3,12 PB     3,03     3,15 PB     3,13     
3Egil BlombergEgil Blomberg (-14)EsboIF10.11.142,89 PB
  2,89 PB     2,16     X     2,75     
P9 60 m
1Alex KlausAlex Klaus (-15)EsboIF10.5.1510,03PB
2Hugo TörnqvistHugo Törnqvist (-15)EspTa19.4.1510,09PB
3Matti RitamäkiMatti Ritamäki (-15)EsboIF14.11.1510,47PB
4Alvar HunnemanAlvar Hunneman (-15)EspTa9.5.1510,64PB
5Hannes RämänenHannes Rämänen (-15)EsboIF9.4.1511,05PB
6Egil EdgrenEgil Edgren (-15)EsboIF9.9.1511,38PB
7Remy LindbergRemy Lindberg (-15)EsboIF4.12.1511,84PB
P9 600 m
1Alex KlausAlex Klaus (-15)EsboIF10.5.152.12,29PB
2Hugo TörnqvistHugo Törnqvist (-15)EspTa19.4.152.18,60PB
3Matti RitamäkiMatti Ritamäki (-15)EsboIF14.11.152.23,05PB
4Egil EdgrenEgil Edgren (-15)EsboIF9.9.152.23,34PB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Hugo TörnqvistHugo Törnqvist (-15)EspTa19.4.153,40 PB
  3,40 PB     3,23     X     3,25     
2Alex KlausAlex Klaus (-15)EsboIF10.5.153,30 
  3,18     3,21     3,14     3,30     
3Alvar HunnemanAlvar Hunneman (-15)EspTa9.5.153,14 PB
  3,00     3,06     3,14 PB     3,10     
4Matti RitamäkiMatti Ritamäki (-15)EsboIF14.11.153,02 PB
  3,02 PB     2,83     3,00     2,73     
5Hannes RämänenHannes Rämänen (-15)EsboIF9.4.152,93 
  2,75     2,93     2,72     2,86     
6Egil EdgrenEgil Edgren (-15)EsboIF9.9.152,71 
  2,71     2,54     2,55     2,48     
7Remy LindbergRemy Lindberg (-15)EsboIF4.12.152,60 PB
  2,12 PB     2,02     2,26 PB     2,60 PB     
M30 60 m
1. erä
1Aleksi RantonenAleksi Rantonen (-83)HKV 26.5.83 7,76
2Lassi TaniLassi Tani (-83)EsboIF3.9.83 8,11SB
3Ville RyhänenVille Ryhänen (-82)EsboIF13.4.82 8,36SB
4Teemu MatilainenTeemu Matilainen (-76)ViipU10.7.76 8,88PB
5Petri SvärdPetri Svärd (-68)KU-589.4.68 9,13PB
6Henri AaltolaHenri Aaltola (-84)EsboIF30.1.84 9,21PB
2. erä
1Paavo ReilsonPaavo Reilson (-66)LänsiUU19.4.66 7,85
2Pekka AuterePekka Autere (-79)HKV7.7.79 8,04
3Miika NousiainenMiika Nousiainen (-73)HKV23.9.73 8,20
4Christer StrömbergChrister Strömberg (-60)HKV18.8.60 8,54
5Veli-Matti MannilaVeli-Matti Mannila (-79)HelsTa27.7.79 9,70
6Jouko TeiniläJouko Teinilä (-44)VSMasters12.12.4410,95
M30 600 m
1Ilkka IisakkaIlkka Iisakka (-79)EsboIF26.2.791.40,64PB
2Petri SvärdPetri Svärd (-68)KU-589.4.681.45,04PB
3Lassi TaniLassi Tani (-83)EsboIF3.9.831.49,05PB
P8 60 m
1Matias MaukkonenMatias Maukkonen (-16)EsboIF14.1.1612,50PB
2Aarne IisakkaAarne Iisakka EsboIF13,90 ei lisenssiä
P8 600 m
1Matias MaukkonenMatias Maukkonen (-16)EsboIF14.1.162.29,78PB
P8 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Matias MaukkonenMatias Maukkonen (-16)EsboIF14.1.162,50 PB
  2,10 PB     1,90     2,35 PB     2,50 PB     
2Kasper KasanenKasper Kasanen (-16)EsboIF1.12.162,32 PB
  2,22 PB     2,32 PB     2,22     2,09     
3Aarne IisakkaAarne Iisakka EsboIF1,95  ei lisenssiä
  1,95     1,85     1,89     1,72     
Naiset
N 60 m
1. erä
1Emma-Roosa RäisänenEmma-Roosa Räisänen (-05)HKV3.12.05 8,05PB
2Noora HautamäkiNoora Hautamäki (-00)PyhtY20.2.00 8,19PB
3Salla ParviainenSalla Parviainen (-97)EsboIF21.7.97 8,25SB
4Ella BorgerElla Borger (-08)VantSa14.1.08 8,32PB
5Anneka KruutiAnneka Kruuti (-99)EsboIF30.7.99 8,67 ei lisenssiä
2. erä
1Erika VälkkynenErika Välkkynen (-04)HämeenlTa20.2.04 7,83PB
2Ida HellmanIda Hellman (-85)LänsiUU2.4.85 8,21
3Emmi HietanenEmmi Hietanen (-04)HämeenlTa26.2.04 8,40SB
4Amalia HultAmalia Hult (-05)HKV23.5.05 8,41PB
5Mathilda GranvikMathilda Granvik (-08)EsboIF7.2.08 8,48
6Ruusu SaarelaRuusu Saarela (-05)EsboIF13.4.05 8,54
7Matilda PennanenMatilda Pennanen (-07)EsboIF16.8.07 9,10
T15 60 m
1Helmi LuotoHelmi Luoto (-09)KU-5817.7.09 8,79PB
2Usva TorroUsva Torro (-09)KU-58 17.9.09 9,03SB
3Ada FoxellAda Foxell (-09)EsboIF5.6.09 9,27
4Dorotea BjelicicDorotea Bjelicic (-10)EsboIF16.9.10 9,28PB
4Frida HonkimäkiFrida Honkimäki (-10)EsboIF15.4.10 9,28
6Ida RatilainenIda Ratilainen (-09)EsboIF30.6.09 9,29PB
7Freja EdgrenFreja Edgren (-10)EsboIF14.4.10 9,71
T15 600 m
1Ida RatilainenIda Ratilainen (-09)EsboIF30.6.092.08,83PB
2Freja EdgrenFreja Edgren (-10)EsboIF14.4.102.15,03PB
T15 Pituus/LJ
1Ada FoxellAda Foxell (-09)EsboIF5.6.094,31 PB
  3,88     4,31 PB     4,22     X     
T13 60 m
1. erä
1Ellen MarttinenEllen Marttinen (-11)EsboIF28.5.11 9,09
2Ella MaukkonenElla Maukkonen (-11)EsboIF26.7.11 9,39
3Sonja YlhäinenSonja Ylhäinen (-11)KeskiUYU14.5.11 9,40PB
4Olivia RantapihlaOlivia Rantapihla (-11)EsboIF17.9.11 9,53
5Pihla PokkinenPihla Pokkinen (-12)HIFK7.8.12 9,58PB
6Mea WallinMea Wallin (-12)EsboIF3.12.12 9,71PB
2. erä
1Eeva LaitinenEeva Laitinen (-11)HIFK7.7.11 9,72
1Emilie LinderborgEmilie Linderborg (-12)EsboIF4.12.12 9,72PB
3Matilda LinderborgMatilda Linderborg (-11)EsboIF30.3.11 9,94PB
T13 600 m
1Ellen MarttinenEllen Marttinen (-11)EsboIF28.5.112.07,16PB
2Amina SakahAmina Sakah (-12)HIFK6.2.122.11,56
3Ella MaukkonenElla Maukkonen (-11)EsboIF26.7.112.15,49PB
T13 Pituus/LJ
1Sonja YlhäinenSonja Ylhäinen (-11)KeskiUYU14.5.113,67 PB
  3,67 PB     3,52     X     3,60     
2Eeva LaitinenEeva Laitinen (-11)HIFK7.7.113,66 
  3,65     3,53     3,66     3,27     
3Ellen MarttinenEllen Marttinen (-11)EsboIF28.5.113,61 PB
  3,45 PB     3,51 PB     3,61 PB     3,47     
4Ella MaukkonenElla Maukkonen (-11)EsboIF26.7.113,45 PB
  3,45 PB     3,30     3,40     3,39     
5Mea WallinMea Wallin (-12)EsboIF3.12.123,36 PB
  3,24 PB     3,36 PB     3,09     3,17     
6Matilda LinderborgMatilda Linderborg (-11)EsboIF30.3.113,30 PB
  3,30 PB     X     X     3,17     
T11 60 m
1. erä
1Kerttu PiipponenKerttu Piipponen (-13)EsboIF31.8.13 9,93PB
2Hertta VesterinenHertta Vesterinen (-13)EsboIF29.5.1310,27PB
3Laura PeltolaLaura Peltola (-13)EsboIF18.12.1310,41
4Viia ThuresonViia Thureson (-13)EsboIF24.7.1310,80PB
2. erä
1Silja RämänenSilja Rämänen (-13)EsboIF26.2.13 9,14
2Isabella KlausIsabella Klaus (-13)EsboIF20.4.13 9,86PB
3Felicia BlombergFelicia Blomberg (-13)EsboIF9.1.1310,29PB
4Amanda LaakkonenAmanda Laakkonen (-13)EsboIF26.12.1310,61
5Asta IisakkaAsta Iisakka (-13)EsboIF27.4.1311,47PB
T11 600 m
1Silja RämänenSilja Rämänen (-13)EsboIF26.2.132.08,55PB
2Isabella KlausIsabella Klaus (-13)EsboIF20.4.132.09,53PB
3Kerttu PiipponenKerttu Piipponen (-13)EsboIF31.8.132.22,53PB
4Hertta VesterinenHertta Vesterinen (-13)EsboIF29.5.132.24,53PB
5Asta IisakkaAsta Iisakka (-13)EsboIF27.4.132.36,49PB
Viia ThuresonViia Thureson (-13)EsboIF24.7.13DNF
T11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Silja RämänenSilja Rämänen (-13)EsboIF26.2.134,14 PB
  3,95     4,14 PB     4,03     3,86     
2Kerttu PiipponenKerttu Piipponen (-13)EsboIF31.8.133,94 PB
  3,71 PB     3,65     3,74 PB     3,94 PB     
3Amanda LaakkonenAmanda Laakkonen (-13)EsboIF26.12.133,51 PB
  3,42 PB     3,51 PB     3,19     3,09     
4Hertta VesterinenHertta Vesterinen (-13)EsboIF29.5.133,41 
  3,14     3,41     3,19     3,20     
5Isabella KlausIsabella Klaus (-13)EsboIF20.4.133,38 PB
  3,32 PB     3,37 PB     3,38 PB     3,24     
6Asta IisakkaAsta Iisakka (-13)EsboIF27.4.132,91 PB
  2,46 SB     2,54 SB     2,81 SB     2,91 PB     
7Viia ThuresonViia Thureson (-13)EsboIF24.7.132,80 PB
  2,80 PB     2,63     2,69     2,74     
T10 60 m
1Aamu SantalahtiAamu Santalahti (-14)BorgåAk5.8.14 9,84
2Sofia CainbergSofia Cainberg (-14)EsboIF19.2.14 9,93
3Frida JärvinenFrida Järvinen (-14)EsboIF3.11.1410,19PB
4Tilda HakalaTilda Hakala (-14)EsboIF9.10.1411,40PB
5Edda PoutanenEdda Poutanen (-14)EsboIF8.6.1411,52PB
6Matilda KasanenMatilda Kasanen (-14)EsboIF9.9.1411,55PB
6Erin LångstedtErin Långstedt (-14)EsboIF9.9.1411,55PB
T10 600 m
1Aamu SantalahtiAamu Santalahti (-14)BorgåAk5.8.142.15,88PB
2Sofia CainbergSofia Cainberg (-14)EsboIF19.2.142.17,18PB
T10 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Aamu SantalahtiAamu Santalahti (-14)BorgåAk5.8.143,75 PB
  3,75 PB     3,56     3,60     3,66     
2Sofia CainbergSofia Cainberg (-14)EsboIF19.2.143,35 PB
  3,10     3,14     3,14     3,35 PB     
3Frida JärvinenFrida Järvinen (-14)EsboIF3.11.143,29 PB
  3,26 PB     3,12     3,29 PB     3,17     
4Tilda HakalaTilda Hakala (-14)EsboIF9.10.142,96 PB
  2,64 PB     2,78 PB     2,77     2,96 PB     
5Matilda KasanenMatilda Kasanen (-14)EsboIF9.9.142,74 PB
  2,38 PB     2,74 PB     2,48     2,61     
6Edda PoutanenEdda Poutanen (-14)EsboIF8.6.142,73 PB
  2,73 PB     2,18     2,50     2,55     
7Erin LångstedtErin Långstedt (-14)EsboIF9.9.142,71 PB
  2,71 PB     2,48     2,40     2,46     
T9 60 m
1Anni SihvonenAnni Sihvonen (-15)EsboIF8.4.15 9,97=PB
2Elle ElomaaElle Elomaa (-15)EsboIF29.8.1511,10PB
3Lou DominicyLou Dominicy (-15)EsboIF10.8.1511,28PB
4Siiri MäkinenSiiri Mäkinen (-15)EsboIF28.3.1511,38PB
5Alicia MäklinAlicia Mäklin (-15)EsboIF3.11.1512,64PB
T9 600 m
1Alicia MäklinAlicia Mäklin (-15)EsboIF3.11.152.43,52PB
2Anni SihvonenAnni Sihvonen (-15)EsboIF8.4.153.27,65
3Siiri MäkinenSiiri Mäkinen (-15)EsboIF28.3.153.32,95PB
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Anni SihvonenAnni Sihvonen (-15)EsboIF8.4.153,88 PB kk9(9-v. ka 17.)
  3,88 kk9 PB     3,71     3,68     3,68     
2Siiri MäkinenSiiri Mäkinen (-15)EsboIF28.3.152,68 PB
  2,51 PB     2,56 PB     2,68 PB     2,38     
3Alicia MäklinAlicia Mäklin (-15)EsboIF3.11.152,28 PB
  1,98 SB     2,28 PB     2,19     2,20     
N30 60 m
1. erä
1Pinja EkströmPinja Ekström (-84)LahdA14.1.84 8,68PB
2Tanja LiskiTanja Liski (-78)LänsiUU13.10.78 8,87
3Virpi VähäkangasVirpi Vähäkangas (-83)KerU1.9.83 9,03
4Sanna HosioSanna Hosio (-73)EsboIF73 9,50PB
5Veronica GillbergVeronica Gillberg (-88)IFRaseb27.1.88 9,61SB
6Marjukka SuominenMarjukka Suominen (-64)HKV27.4.6410,84PB
2. erä
1Leena RosqvistLeena Rosqvist (-83)EsboIF 25.1.83 8,37PB
2Elisa LahdensuoElisa Lahdensuo (-68)VSMasters17.3.68 8,52
3Ingela Nygård JungarIngela Nygård Jungar (-66)EsboIF16.1.66 8,94PB
4Virpi RahikkalaVirpi Rahikkala (-71)KeskiUYU12.3.71 9,31=SB
5Anna-Liisa SalminenAnna-Liisa Salminen (-57)HKV13.7.57 9,61SB
6Anne NurmiAnne Nurmi (-58)HKV11.7.58 9,87SB
N30 600 m
1Missu EskolaMissu Eskola (-80)HKV11.5.802.02,93PB
2Sanna HosioSanna Hosio (-73)EsboIF732.14,26PB
T8 60 m
1Amanda PenttiläAmanda Penttilä (-16)EsboIF20.12.1611,04PB
2Eevi KorhonenEevi Korhonen (-16)EsboIF1.8.1611,88PB
T8 600 m
1Eevi KorhonenEevi Korhonen (-16)EsboIF1.8.162.39,64PB
2Amanda PenttiläAmanda Penttilä (-16)EsboIF20.12.162.43,46PB
3Tinja NemlanderTinja Nemlander (-17)EsboIF3.3.172.46,25PB
T8 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Amanda PenttiläAmanda Penttilä (-16)EsboIF20.12.163,06 PB
  2,76 PB     2,95 PB     3,06 PB     2,71     
2Eevi KorhonenEevi Korhonen (-16)EsboIF1.8.162,41 PB
  2,34 PB     2,40 PB     2,30     2,41 PB     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja