TULOKSET: Keväthallikilpailut, Savonlinna, Tanhuvaara, 3.3.2024


61 urheilijaa, 145 lajisuoritusta

Miehet
P15 60 m
1Jooa KantanenJooa Kantanen (-09)MikkKV30.10.09 8,53
2Aatu PynnönenAatu Pynnönen (-10)KangasnKa1.3.1010,27PB
P15 Korkeus/HJ
1Aatu PynnönenAatu Pynnönen (-10)KangasnKa1.3.101,12PB
 0,87/O    0,92/O    0,97/O    1,02/XO    1,07/O    1,12/XXO PB    1,17/XXX     
P15 Pituus/LJ
1Aatu PynnönenAatu Pynnönen (-10)KangasnKa1.3.103,41 PB
  3,11     3,24     3,19     3,22     3,31     3,41 PB     
P15 Kuula/SP
1Aatu PynnönenAatu Pynnönen (-10)KangasnKa1.3.103,98
  3,96     3,91     X     3,45     3,91     3,98     
P13 60 m
1Oliver ViitanenOliver Viitanen (-11)KerimU20.7.11 9,80PB
P13 Korkeus/HJ
1Oliver ViitanenOliver Viitanen (-11)KerimU20.7.111,35PB
 1,30/O    1,35/O PB    1,38/XXX     
P13 Pituus/LJ
1Atte TaskinenAtte Taskinen (-12)MikkKV4.11.123,94 PB
  3,85 PB     3,90 PB     3,63     3,71     3,65     3,94 PB     
P11 60 m
1Jiri MakkonenJiri Makkonen (-14)SavonlRie7.10.14 9,98PB
2Riku PäykkönenRiku Päykkönen (-13)SavonlRie7.4.1310,44PB
3Väinö PynnönenVäinö Pynnönen (-13)KangasnKa11.4.1310,58
4Kasper MäenpääKasper Mäenpää (-13)SavonlRie14.4.1310,96
5Sisu VoutilainenSisu Voutilainen (-13)KerimU21.11.1311,24PB
P11 Korkeus/HJ
1Väinö PynnönenVäinö Pynnönen (-13)KangasnKa11.4.131,18
 0,92/O    0,97/O    1,02/O    1,07/O    1,11/O    1,15/XO    1,18/O    1,21/XXX     
2Riku PäykkönenRiku Päykkönen (-13)SavonlRie7.4.131,11
 0,97/O    1,02/O    1,07/O    1,11/O    1,15/XXX     
3Sisu VoutilainenSisu Voutilainen (-13)KerimU21.11.131,07PB
 0,92/O    0,97/XO    1,02/XO    1,07/O PB    1,11/XXX     
P11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Väinö PynnönenVäinö Pynnönen (-13)KangasnKa11.4.133,37 
  3,21     3,34     3,30     3,37     
2Kasper MäenpääKasper Mäenpää (-13)SavonlRie14.4.133,32 
  3,20     3,15     3,15     3,32     
3Jiri MakkonenJiri Makkonen (-14)SavonlRie7.10.143,21 
  3,21     2,95     3,21     3,17     
P11 Kuula/SP
1Sisu VoutilainenSisu Voutilainen (-13)KerimU21.11.136,40PB
  5,88     5,88     6,40 PB     6,02     
2Väinö PynnönenVäinö Pynnönen (-13)KangasnKa11.4.135,53PB
  5,34 PB     5,34 =PB     5,19     5,53 PB     
P9 40 m
1Niklas MartikainenNiklas Martikainen (-15)PyhäsU1.1.15 7,09
2Aku KäyhköAku Käyhkö (-16)KerimU27.9.16 7,75PB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Niklas MartikainenNiklas Martikainen (-15)PyhäsU1.1.153,44 PB
  3,32     3,44 PB     3,02     3,22     
2Aku KäyhköAku Käyhkö (-16)KerimU27.9.162,91 PB
  2,77     2,91 PB     2,78     2,81     
3 SavonlRie2,74  ei lisenssiä
  2,74 PB     2,61     2,56     2,52     
P9 Kuula/SP
1Niklas MartikainenNiklas Martikainen (-15)PyhäsU1.1.156,23PB
  6,03     6,04     6,23 PB     6,01     
2 SavonlRie5,76 ei lisenssiä
  5,76 PB     4,28     5,59     5,38     
M90 60 m
1Martti SoulantoMartti Soulanto (-34)SavonlRie31.12.3412,39PB
M75 Korkeus/HJ
Matti KostamoMatti Kostamo (-47)LeppävU30.9.47NH
 1,18/XXX     
M70 Kuula/SP
1Seppo GavrilovSeppo Gavrilov (-53)JoensKa 15.9.5311,10SB
  10,47     10,73     11,10 SB     X     X     10,88     
M65 60 m
1Markku SavolaMarkku Savola (-55)SavonlRie7.11.55 8,56
M65 Korkeus/HJ
1Markku SavolaMarkku Savola (-55)SavonlRie7.11.551,47=PB
 1,35/O    1,38/O    1,42/O    1,45/O    1,47/O =PB    1,49/XXX     
M65 Kuula/SP
1Rauno GavrilovRauno Gavrilov (-58)MikkKV13.6.589,41PB
  8,85     X     X     9,09 PB     9,41 PB     9,30     
M60 60 m
1Arto TorvelainenArto Torvelainen (-64)SavonlRie9.6.64 9,31
M60 Kuula/SP
1Pekka PeltoniemiPekka Peltoniemi (-64)JoensKa10.2.649,69
  8,63     9,68     9,52     9,52     X     9,69     
M55 Kuula/SP
1Pauli HavukainenPauli Havukainen (-67)JoensKa27.4.679,45SB
  9,19 SB     9,36 SB     9,45 SB     X     9,44     9,28     
Naiset
T15 60 m
1. erä
1Kaisa PäykkönenKaisa Päykkönen (-10)SavonlRie6.4.10 8,93PB
2Helmi PaasonenHelmi Paasonen (-10)MäntyhVi1.7.10 9,06PB
3Senja-Sofia MoilanenSenja-Sofia Moilanen (-10)LahdA8.2.10 9,41
4Kiira TaskinenKiira Taskinen (-10)KuvKuo16.5.10 9,76=PB
2. erä
1Inga IkonenInga Ikonen (-10)KuvKuo1.4.10 8,64PB
2Helvi HeikkinenHelvi Heikkinen (-10)KuopRei4.1.10 8,85PB
3Mahla ElomaaMahla Elomaa (-09)SavonlRie5.6.09 8,98
3. erä
1Vilma UlvinenVilma Ulvinen (-09)SavonlRie13.2.09 8,39
2Netta PaloheimoNetta Paloheimo (-09)SavonlRie13.4.09 8,47
3Helmi KiiskinenHelmi Kiiskinen (-10)KuopRei 11.7.10 8,65
4Ilona KankaanpääIlona Kankaanpää (-09)SavonlRie20.12.09 8,75
T15 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Netta PaloheimoNetta Paloheimo (-09)SavonlRie13.4.0910,19PB
2Mahla ElomaaMahla Elomaa (-09)SavonlRie5.6.0910,66
Senja-Sofia MoilanenSenja-Sofia Moilanen (-10)LahdA8.2.10 DQ
2. erä
1Inga IkonenInga Ikonen (-10)KuvKuo1.4.1010,11PB
2Moona RouvinenMoona Rouvinen (-09)KuopRei28.5.0910,49
3Kaisa PäykkönenKaisa Päykkönen (-10)SavonlRie6.4.1010,68
3. erä
1Neela HänninenNeela Hänninen (-10)LappUM23.2.10 9,71PB
2Helmi KiiskinenHelmi Kiiskinen (-10)KuopRei 11.7.1010,08
T15 Korkeus/HJ
1Inga IkonenInga Ikonen (-10)KuvKuo1.4.101,68PB (15-v. ka 34.) (14-v. ka 7.)
 1,55/O    1,58/O    1,63/XO    1,66/O    1,68/O PB    1,70/XXX     
2Annika SairanenAnnika Sairanen (-10)SiilPo24.6.101,55PB
 1,40/O    1,44/O    1,48/O    1,52/O    1,55/XO PB    1,58/XXX     
3Neela HänninenNeela Hänninen (-10)LappUM23.2.101,48
 1,40/O    1,44/O    1,48/O    1,52/XXX     
4Helvi HeikkinenHelvi Heikkinen (-10)KuopRei4.1.101,48PB
 1,32/O    1,36/O    1,40/XO    1,44/O    1,48/XXO PB    1,52/XXX     
5Kaisa PäykkönenKaisa Päykkönen (-10)SavonlRie6.4.101,40PB
 1,27/O    1,32/O    1,36/O    1,40/O PB    1,44/XXX     
6Kiira TaskinenKiira Taskinen (-10)KuvKuo16.5.101,36PB
 1,27/O    1,32/O    1,36/XO PB    1,40/XXX     
7Moona RouvinenMoona Rouvinen (-09)KuopRei28.5.091,27
 1,27/XO    1,32/XXX     
T15 Pituus/LJ
1Neela HänninenNeela Hänninen (-10)LappUM23.2.105,02 PB
  4,81     4,91 PB     5,02 PB     4,79     4,99     X     
2Netta PaloheimoNetta Paloheimo (-09)SavonlRie13.4.094,76 
  4,37     4,76     4,60     4,51     X     X     
3Vilma UlvinenVilma Ulvinen (-09)SavonlRie13.2.094,67 
  4,57     X     4,54     4,62     X     4,67     
4Venla MalinenVenla Malinen (-10)SavonlRie23.11.104,11 PB
  3,98 SB     4,11 PB     3,79     P     P     P     
5Helmi PaasonenHelmi Paasonen (-10)MäntyhVi1.7.104,02 PB
  4,02 PB     3,67     3,97     3,83     3,75     X     
6Senja-Sofia MoilanenSenja-Sofia Moilanen (-10)LahdA8.2.103,97 
  3,95     X     X     3,97     X     X     
T15 Kuula/SP
1Venla MalinenVenla Malinen (-10)SavonlRie23.11.109,58
  9,47     9,58     9,31     X     9,35     9,19     
2Senja-Sofia MoilanenSenja-Sofia Moilanen (-10)LahdA8.2.109,58PB
  8,96     9,58 PB     X     9,39     X     X     
3Helmi KiiskinenHelmi Kiiskinen (-10)KuopRei 11.7.108,49PB
  8,08 PB     6,92     7,75     7,58     7,25     8,49 PB     
4Vilma UlvinenVilma Ulvinen (-09)SavonlRie13.2.098,35PB
  X     8,25 PB     8,35 PB     X     8,28     7,56     
5Helvi HeikkinenHelvi Heikkinen (-10)KuopRei4.1.107,48
  7,01     7,48     7,35     7,38     X     7,39     
T13 60 m
1. erä
1Aino KopsaAino Kopsa (-11)LappUM15.6.11 9,41
2Ella SeiteriElla Seiteri (-14)KiimU24.6.14 9,62
3Venla LahtinenVenla Lahtinen (-11)LeppävVi22.9.11 9,81
4Ella-Sofia MalinenElla-Sofia Malinen (-12)SavonlRie24.9.1210,17
5Elina KankaanpääElina Kankaanpää (-12)SavonlRie12.4.1210,65
2. erä
1Edla ValkeapääEdla Valkeapää (-11)LappUM14.5.11 8,69
2Emma ReinikainenEmma Reinikainen (-11)VarkKV2.10.11 8,96
3Olivia KarhunenOlivia Karhunen (-12)LappUM 2.5.12 9,03
4Aava KärkkäinenAava Kärkkäinen (-12)JorU29.1.12 9,20PB
T13 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Aava KärkkäinenAava Kärkkäinen (-12)JorU29.1.1211,72PB
2Elina KankaanpääElina Kankaanpää (-12)SavonlRie12.4.1214,59PB
2. erä
1Olivia KarhunenOlivia Karhunen (-12)LappUM 2.5.1210,90PB
2Enni LopperiEnni Lopperi (-11)MäntyhVi8.6.1111,03PB
3Aino KopsaAino Kopsa (-11)LappUM15.6.1111,06PB
T13 Korkeus/HJ
1Aava KärkkäinenAava Kärkkäinen (-12)JorU29.1.121,35PB
 1,11/O    1,15/O    1,19/O    1,23/O    1,26/O    1,29/O    1,31/O    1,33/O    1,35/O PB    1,37/XXX     
2Oona MustonenOona Mustonen (-12)SavonlRie9.3.121,35PB
 1,06/O    1,11/O    1,15/XXO    1,19/O    1,23/XXO    1,26/XO    1,29/XXO    1,31/XXO    1,33/O    1,35/XXO PB    1,37/XXX     
3Ella-Sofia MalinenElla-Sofia Malinen (-12)SavonlRie24.9.121,19PB
 1,06/O    1,11/O    1,15/XO    1,19/XO PB    1,23/XXX     
T13 Pituus/LJ
1Edla ValkeapääEdla Valkeapää (-11)LappUM14.5.114,58 
  4,37     X     4,53     X     X     4,58     
2Emma ReinikainenEmma Reinikainen (-11)VarkKV2.10.114,28 
  3,78     4,28     4,13     4,10     4,09     4,23     
3Olivia KarhunenOlivia Karhunen (-12)LappUM 2.5.124,24 
  3,88     4,09     4,23     4,00     3,93     4,24     
4Enni LopperiEnni Lopperi (-11)MäntyhVi8.6.113,97 PB
  3,97 PB     3,91     3,78     3,68     X     X     
5Aava KärkkäinenAava Kärkkäinen (-12)JorU29.1.123,81 PB
  3,40 PB     3,79 PB     X     3,43     3,81 PB     3,74     
6Oona MustonenOona Mustonen (-12)SavonlRie9.3.123,36 PB
  3,36 PB     3,13     3,23     3,24     X     3,32     
7Venla LahtinenVenla Lahtinen (-11)LeppävVi22.9.113,21 PB
  X     X     X     3,11 PB     3,21 PB     X     
T13 Kuula/SP
1Olivia KarhunenOlivia Karhunen (-12)LappUM 2.5.129,50PB
  9,19     9,02     8,87     9,18     9,50 PB     8,43     
2Emma ReinikainenEmma Reinikainen (-11)VarkKV2.10.118,90PB
  7,72     8,35     8,90 PB     8,19     8,86     8,58     
3Oona MustonenOona Mustonen (-12)SavonlRie9.3.126,45
  6,04     6,45     6,32     6,30     6,38     6,08     
T11 60 m
1. erä
1Alisa SutinenAlisa Sutinen (-13)VarkKV19.3.1310,25
2Essi SilvennoinenEssi Silvennoinen (-13)SavonlRie25.2.1310,32PB
3Saara TiihonenSaara Tiihonen (-14)KangasnKa16.9.1410,36PB
4Tessa KäyhköTessa Käyhkö (-14)KerimU5.2.1410,59PB
2. erä
1Iida HuomanIida Huoman (-13)SavonlRie24.4.13 9,55PB
2Noora PitkänenNoora Pitkänen (-14)SavitU5.9.14 9,59PB
3Ella SeiteriElla Seiteri (-14)KiimU24.6.14 9,65
4Hilda ValkeapääHilda Valkeapää (-14)LappUM9.4.1410,30
T11 Korkeus/HJ
1Ella SeiteriElla Seiteri (-14)KiimU24.6.141,29PB =kk10(10-v. ka 27.)
 0,97/O    1,02/O    1,07/O    1,11/O    1,15/O    1,18/O    1,21/O    1,25/O    1,27/O    1,29/O =kk10 PB    1,31/XXX     
2Tessa KäyhköTessa Käyhkö (-14)KerimU5.2.141,15PB
 0,97/O    1,02/XXO    1,07/XO    1,11/XXO    1,15/O PB    1,18/XXX     
3Sofia KorhonenSofia Korhonen (-13)SavonlRie9.3.131,15PB
 0,97/O    1,02/O    1,07/XO    1,11/XO    1,15/XO PB    1,18/XXX     
4Alisa SutinenAlisa Sutinen (-13)VarkKV19.3.131,11PB
 0,87/O    0,92/O    0,97/O    1,02/O    1,07/O    1,11/O PB    1,15/XXX     
T11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Iida HuomanIida Huoman (-13)SavonlRie24.4.134,21 PB
  3,96     3,99     3,97     4,21 PB     
2Ella SeiteriElla Seiteri (-14)KiimU24.6.144,14 PB kk10(10-v. ka 48.)
  3,74     4,03 PB     4,14 kk10 PB     3,97     
3Noora PitkänenNoora Pitkänen (-14)SavitU5.9.143,92 PB
  3,75 PB     3,92 PB     3,91     3,44     
4Hilda ValkeapääHilda Valkeapää (-14)LappUM9.4.143,60 
  3,46     2,88     3,60     3,49     
5Alisa SutinenAlisa Sutinen (-13)VarkKV19.3.133,59 
  3,51     3,48     3,48     3,59     
6Sofia KorhonenSofia Korhonen (-13)SavonlRie9.3.133,49 
  3,46     3,47     3,36     3,49     
7Tessa KäyhköTessa Käyhkö (-14)KerimU5.2.143,22 PB
  3,15 PB     3,06     3,22 PB     2,96     
8Saara TiihonenSaara Tiihonen (-14)KangasnKa16.9.143,21 PB
  3,07     3,13     3,19 PB     3,21 PB     
T11 Kuula/SP
1Sandra MartikainenSandra Martikainen PyhäsU7,19PB
  6,58     6,82     6,86 =PB     7,19 PB     
2Iida HuomanIida Huoman (-13)SavonlRie24.4.136,68PB
  6,06 PB     6,18 PB     5,94     6,68 PB     
3Essi SilvennoinenEssi Silvennoinen (-13)SavonlRie25.2.136,45
  5,37     6,20     6,23     6,45     
4Sofia KorhonenSofia Korhonen (-13)SavonlRie9.3.136,26
  4,81     4,76     5,98     6,26     
5Saara TiihonenSaara Tiihonen (-14)KangasnKa16.9.145,82PB
  5,07     5,82 PB     5,26     5,28     
T9 40 m
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.15 7,24PB
2Elli HuomanElli Huoman (-16)SavonlRie2.6.16 7,66PB
3Minttu SemiMinttu Semi (-15)VarkKV16.9.15 7,96PB
4Aliisa ViuhoAliisa Viuho (-16)KerimU18.6.16 8,01PB
T9 Korkeus/HJ
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.150,96PB
 0,83/O    0,87/O    0,90/O    0,93/O    0,96/O PB    1,00/XXX     
2Minttu SemiMinttu Semi (-15)VarkKV16.9.150,93PB
 0,79/XO    0,83/O    0,87/O    0,90/O    0,93/O PB    0,96/XXX     
3Sinja VoutilainenSinja Voutilainen (-16)KerimU21.2.160,70PB
 0,70/O PB    0,75/XXX     
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.153,30 
  3,15     3,20     3,30     3,00     
2Minttu SemiMinttu Semi (-15)VarkKV16.9.152,93 PB
  2,81 PB     2,78     2,85 PB     2,93 PB     
3Elli HuomanElli Huoman (-16)SavonlRie2.6.162,80 
  2,80     2,75     2,71     2,72     
4Aliisa ViuhoAliisa Viuho (-16)KerimU18.6.162,70 PB
  2,68 PB     2,62     2,64     2,70 PB     
5Sinja VoutilainenSinja Voutilainen (-16)KerimU21.2.162,45 PB
  2,25 PB     2,45 PB     2,29     2,09     
6Viola MäenpääViola Mäenpää (-16)SavonlRie31.1.162,39 
  2,18     2,38     2,39     2,32     
T9 Kuula/SP
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.156,23PB kk9
  5,70     5,89 kk9 PB     6,23 kk9 PB     5,20     
2Viola MäenpääViola Mäenpää (-16)SavonlRie31.1.163,58PB
  2,93 PB     3,57 PB     3,50     3,58 PB     
3Elli HuomanElli Huoman (-16)SavonlRie2.6.163,33PB
  2,78     2,92     3,33 PB     3,24     
4Sinja VoutilainenSinja Voutilainen (-16)KerimU21.2.163,13PB
  3,13 PB     2,67     2,77     3,03     
N45 60 m
1Tiia KokkonenTiia Kokkonen (-79)SavonlRie24.4.79 9,28PB
N45 Pituus/LJ
1Tiia KokkonenTiia Kokkonen (-79)SavonlRie24.4.793,97 
  3,67     3,97     3,79     3,80     X     3,70     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja