TULOKSET: Seiväskisa, Jyväskylä, Hipposhalli, 28.2.2024


15 urheilijaa, 15 lajisuoritusta

Miehet
M17 Seiväs/PV
1Olavi SivénOlavi Sivén (-07)LahdA6.2.074,30PB
 4,00/XO    4,10/O    4,20/O    4,30/XO PB    4,40/XXX     
P15 Seiväs/PV
1Veikko AlonenVeikko Alonen (-10)JyväskKU22.1.102,40
 2,00/O    2,10/O    2,20/O    2,30/O    2,40/O    2,50/XXX     
P13 Seiväs/PV
1Eelis HynönenEelis Hynönen (-12)AlavU24.1.122,10PB
 1,60/O    1,70/O    1,80/O    1,90/O    2,00/O    2,10/O PB    2,20/XXX     
P11 Seiväs/PV
1Lenni PollariLenni Pollari (-14)JyväskKU12.5.141,80
 1,30/O    1,40/O    1,50/XXO    1,60/XO    1,70/O    1,80/O    1,90/XXX     
2Miro JärvinenMiro Järvinen (-14)JyväskKU13.1.141,40PB
 1,10/O    1,20/O    1,30/O    1,40/XO PB    1,50/XXX     
Naiset
T15 Seiväs/PV
1Silva HynönenSilva Hynönen (-10)AlavU4.1.102,60PB
 2,20/O    2,30/O    2,40/O    2,50/O    2,60/O PB    2,65/XXX     
2Venla SalminenVenla Salminen (-09)JyväskKU28.9.092,50
 2,40/O    2,50/O    2,60/XXX     
3Emilia VehniäinenEmilia Vehniäinen (-10)JyväskKU30.9.102,50PB
 2,00/O    2,10/-    2,20/XO    2,30/O    2,40/O    2,50/O PB    2,60/XXX     
4Venla VienolaVenla Vienola (-10)JyväskKU22.3.102,40
 2,10/XO    2,20/O    2,30/O    2,40/XXO    2,50/XXX     
Hertta TikkaHertta Tikka (-10)JyväskKU25.1.10NH
 2,50/XXX     
T13 Seiväs/PV
1Pinja VienolaPinja Vienola (-12)JyväskKU9.5.122,50PB (12-v. ka 15.)
 2,10/XO    2,20/O    2,30/XXO    2,40/O    2,50/O PB    2,55/XXX     
2Saga SorriSaga Sorri (-12)JyväskKU12.3.122,20
 1,70/O    1,80/-    1,90/O    2,00/-    2,10/O    2,20/O    2,30/XXX     
3Ninni-Maria YlönenNinni-Maria Ylönen (-11)JyväskKU30.9.112,00PB
 1,60/XO    1,70/O    1,80/O    1,90/XXO    2,00/O PB    2,10/XXX     
4Erika PollariErika Pollari (-12)JyväskKU16.4.121,60PB
 1,20/O    1,30/O    1,40/O    1,50/O    1,60/XO PB    1,70/XXX     
T11 Seiväs/PV
1Tyyne KovanenTyyne Kovanen (-15)JyväskKU28.2.151,40PB
 1,10/XO    1,20/O    1,30/XO    1,40/XO PB    1,50/XXX     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja