TULOKSET: Pk. kilpailu, Helsinki, Liikuntamylly, 14.2.2024


13 urheilijaa, 20 lajisuoritusta

Miehet
M Kuula/SP
1Aatu KangasniemiAatu Kangasniemi (-06)EspTa25.2.0616,99PB kk19
  X     16,70     16,99 kk19 PB     X     X     X     
2Petri KoranderPetri Korander (-63)VihdUV23.7.638,21
M19 Kuula/SP
1Aatu KangasniemiAatu Kangasniemi (-06)EspTa25.2.0619,06
  X     X     X     X     18,83     19,06     
2Luka LujasmaaLuka Lujasmaa (-06)SalVil5.4.0612,50
M70 Kuula/SP
1Matti NieminenMatti Nieminen (-52)HKV27.2.5210,60 ei lisenssiä
M65 Korkeus/HJ
1Risto JärviRisto Järvi (-57)EsboIF18.5.571,27
M65 Kuula/SP
1Risto JärviRisto Järvi (-57)EsboIF18.5.578,28SB
M60 Korkeus/HJ
1Petri KoranderPetri Korander (-63)VihdUV23.7.631,30
M60 Kuula/SP
1Petri KoranderPetri Korander (-63)VihdUV23.7.639,85SB
M50 Korkeus/HJ
1Henry AndbergHenry Andberg (-73)HKV19.1.731,63SB
2Asko MurtomäkiAsko Murtomäki (-71)HKV17.2.711,39SB
M50 Kuula/SP
1Henry AndbergHenry Andberg (-73)HKV19.1.7311,01SB
2Asko MurtomäkiAsko Murtomäki (-71)HKV17.2.719,69SB
Naiset
N Korkeus/HJ
1Emmi HietanenEmmi Hietanen (-04)HämeenlTa26.2.041,57PB
2Iiris LaaksonenIiris Laaksonen (-08)KarhKa12.4.081,51SB
N Kuula/SP
1Emmi HietanenEmmi Hietanen (-04)HämeenlTa26.2.0410,92SB
T15 Korkeus/HJ
1Veera HautaviitaVeera Hautaviita (-10)LänsiUU3.2.101,52PB
T13 Kuula/SP
1Minea OnnelaMinea Onnela (-11)HKV17.8.119,85SB
2Enia GürlerEnia Gürler (-11)HKV 20.9.118,44PB
N50 Korkeus/HJ
1Riina MonthanRiina Monthan (-74)HKV6.10.741,21

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja