TULOKSET: Stavtävling, Mustasaari, Botniahallen, 14.2.2024


17 urheilijaa, 17 lajisuoritusta

Miehet
M17 Seiväs/PV
1Robin LiljeqvistRobin Liljeqvist (-08)IFNykn18.7.083,80PB
 3,50/O    3,60/O    3,80/XO PB    4,00/XXX     
2Theo GullbergTheo Gullberg (-07)VasaIS14.3.073,50PB
 3,10/O    3,20/O    3,30/O    3,40/O    3,50/O PB    3,60/XXX     
P15 Seiväs/PV
1Venni KankaanpääVenni Kankaanpää (-10)LapVi2.5.103,50PB (14-v. ka 21.)
 3,00/O    3,10/O    3,20/O    3,30/O    3,40/XO    3,50/O PB    3,60/XXX     
2Samuli MelenderSamuli Melender (-09)VaasVa31.8.092,40=PB
 2,10/O    2,20/XO    2,30/O    2,40/XXO =PB    2,50/XX-     
P13 Seiväs/PV
1Elis TräskelinElis Träskelin (-11)MalaxIF17.8.112,20
 1,70/O    1,80/O    1,90/O    2,00/O    2,10/O    2,20/O    2,30/XXX     
2Olle JulinOlle Julin (-11)IFVOM14.11.112,00PB
 1,50/O    1,60/XO    1,70/O    1,80/O    1,90/XO    2,00/XXO PB    2,10/XXX     
Naiset
N19 Seiväs/PV
1Edith RikalaEdith Rikala (-06)VasaIS23.7.063,40=PB
 3,00/O    3,10/O    3,20/O    3,30/O    3,40/O =PB    3,50/XXX     
N17 Seiväs/PV
1Klaara KivistöKlaara Kivistö (-08)KalajJu10.5.083,20
 2,80/XO    2,90/O    3,00/O    3,10/O    3,20/XO    3,30/XXX     
2Fanny HolmFanny Holm (-07)IFSibboV4.7.072,60PB
 2,50/O    2,60/O PB    2,70/XXX     
T15 Seiväs/PV
1Ellen AndtfolkEllen Andtfolk (-09)VasaIS4.4.093,00
 2,50/O    2,60/O    2,70/O    2,80/XO    2,90/XXO    3,00/XO    3,10/XXX     
2Juulia SaariJuulia Saari (-09)IlmajKi11.7.092,40PB
 2,10/O    2,20/XO    2,30/O    2,40/O PB    2,50/XXX     
3Pilvi KoukkariPilvi Koukkari (-10)SeinäjsU14.10.102,30PB
 2,10/O    2,20/O    2,30/O PB    2,40/XXX     
4Tyra BackTyra Back (-09)IFVOM30.7.092,30PB
 2,00/O    2,10/O    2,20/O    2,30/XO PB    2,40/XXX     
T13 Seiväs/PV
1Hilla LundqvistHilla Lundqvist (-12)VasaIS12.12.121,90=PB
 1,50/O    1,60/O    1,70/O    1,80/O    1,90/XXO =PB    2,00/XXX     
2Celine åKermanCeline åKerman (-12)IFNykn28.3.121,80PB
 1,50/O    1,60/O    1,70/O    1,80/XO PB    1,90/XXX     
T11 Seiväs/PV
1Signe TräskelinSigne Träskelin (-14)MalaxIF2.2.141,70=PB
 1,40/O    1,50/O    1,60/O    1,70/XO =PB    1,80/XXX     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja