TULOKSET: Pm-hallikilpailut, Kouvola, Kuusankosken kalliosuoja, 10.2.2024


103 urheilijaa, 228 lajisuoritusta

Miehet
M19 60 m
1Miro NaskiMiro Naski (-05)KarhKa6.10.05 7,40
M17 60 m
1Niklas HämeenniemiNiklas Hämeenniemi (-08)ValkKa30.8.08 7,84PB
2Sisu ParkkonenSisu Parkkonen (-08)ValkKa4.2.08 8,04PB
M17 60 m aidat/hurdles
1Niklas HämeenniemiNiklas Hämeenniemi (-08)ValkKa30.8.08 9,50PB
2Sisu ParkkonenSisu Parkkonen (-08)ValkKa4.2.08 9,61PB
P15 60 m
1Adrian SulaimanAdrian Sulaiman (-10)PorvU 10.1.10 8,02
2Ukko LehtoUkko Lehto (-09)PyhtY1.7.09 8,06PB
3Aapo OdiahAapo Odiah (-09)PorvU 8.8.09 8,82
4Pablo RomeroPablo Romero (-10)ValkKa1.9.10 9,12
Alkuerät
1. erä
1Adrian SulaimanAdrian Sulaiman (-10)PorvU 10.1.10 8,14
2Aapo OdiahAapo Odiah (-09)PorvU 8.8.09 8,76PB
3Pablo RomeroPablo Romero (-10)ValkKa1.9.10 8,99PB
2. erä
1Ukko LehtoUkko Lehto (-09)PyhtY1.7.09 8,13PB
2Eemi HämeenniemiEemi Hämeenniemi (-10)ValkKa20.12.10 9,36PB
P15 60 m aidat/hurdles
1Ukko LehtoUkko Lehto (-09)PyhtY1.7.0910,29
2Pablo RomeroPablo Romero (-10)ValkKa1.9.1011,95PB
3Eemi HämeenniemiEemi Hämeenniemi (-10)ValkKa20.12.1012,44
P15 Kolmiloikka/TJ
1Adrian SulaimanAdrian Sulaiman (-10)PorvU 10.1.1011,24 PB kk14
  11,19 kk14 PB     10,67     10,88     10,59     10,82     11,24 kk14 PB     
2Oskari KauppinenOskari Kauppinen (-10)LahdA8.1.1010,59 PB
  10,15 PB     10,58 PB     10,28     10,59 PB     X     X     
3Aapo OdiahAapo Odiah (-09)PorvU 8.8.099,26 PB
  X     X     9,26 PB     X     X     X     
4Eemi HämeenniemiEemi Hämeenniemi (-10)ValkKa20.12.109,00 PB
  9,00 PB     8,95     8,66     
5Pablo RomeroPablo Romero (-10)ValkKa1.9.108,66 SB
  8,40 SB     8,10     8,66 SB     8,63     8,24     7,67     
P13 60 m
1Lino KaukoluotoLino Kaukoluoto (-12)ValkKa1.8.12 9,28PB
2Luukas HuituLuukas Huitu (-11)KarhKa27.4.11 9,78
P13 Kolmiloikka/TJ
1Lino KaukoluotoLino Kaukoluoto (-12)ValkKa1.8.128,20 PB
  7,67 PB     7,81 PB     7,85 PB     8,20 PB     
P11 60 m
1Rasmus PuotsaariRasmus Puotsaari (-13)KU-5819.1.13 9,33
2Konsta LahtiKonsta Lahti (-13)KarhKa2.3.13 9,58SB
3Emil PuhakkaEmil Puhakka (-14)KarhKa7.5.14 9,97
4Leo RäsänenLeo Räsänen (-14)ValkKa17.12.1410,23
Alkuerät
1. erä
1Rasmus PuotsaariRasmus Puotsaari (-13)KU-5819.1.13 9,36
2Konsta LahtiKonsta Lahti (-13)KarhKa2.3.13 9,54PB
3Niilo MustonenNiilo Mustonen (-13)KarhU3.9.1310,62PB
2. erä
1Emil PuhakkaEmil Puhakka (-14)KarhKa7.5.14 9,90PB
2Leo RäsänenLeo Räsänen (-14)ValkKa17.12.1410,14PB
3Joel SavinenJoel Savinen (-13)LappUM3.4.1310,17PB
P11 60 m aidat/hurdles
1Rasmus PuotsaariRasmus Puotsaari (-13)KU-5819.1.1311,49
2Emil PuhakkaEmil Puhakka (-14)KarhKa7.5.1411,81PB
3Konsta LahtiKonsta Lahti (-13)KarhKa2.3.1312,21PB
4Joel SavinenJoel Savinen (-13)LappUM3.4.1312,36PB
P11 Kolmiloikka/TJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Konsta LahtiKonsta Lahti (-13)KarhKa2.3.138,63 PB
  8,49 PB     8,61 PB     8,58     8,63 PB     
2Rasmus PuotsaariRasmus Puotsaari (-13)KU-5819.1.138,35 PB
  8,13 PB     8,35 PB     X     X     
3Emil PuhakkaEmil Puhakka (-14)KarhKa7.5.148,25 PB
  8,01 PB     8,17 PB     8,06     8,25 PB     
4Joel SavinenJoel Savinen (-13)LappUM3.4.137,73 PB
  7,73 PB     7,41     7,44     7,57     
5Leo RäsänenLeo Räsänen (-14)ValkKa17.12.146,99 PB
  X     6,99 PB     6,80     X     
6Niilo MustonenNiilo Mustonen (-13)KarhU3.9.136,85 PB
  6,74 PB     6,73     6,80 PB     6,85 PB     
P9 40 m
1Noel PuhakkaNoel Puhakka (-16)KarhKa21.2.16 7,75
2Jere RajakkoJere Rajakko (-15)IitPy12.8.15 8,55
3Jonas OlssonJonas Olsson (-17)BorgåAk30.4.17 8,66PB
4Velmu KanervaVelmu Kanerva (-17)OrimJy17.1.17 8,68
Alkuerät
1. erä
1Jonas OlssonJonas Olsson (-17)BorgåAk30.4.17 8,71PB
2Joona MustonenJoona Mustonen (-15)KarhU25.9.15 9,03PB
3Nestori VihavainenNestori Vihavainen (-17)KarhU14.9.17 9,21PB
2. erä
1Noel PuhakkaNoel Puhakka (-16)KarhKa21.2.16 7,68PB
2Jere RajakkoJere Rajakko (-15)IitPy12.8.15 8,50PB
3Velmu KanervaVelmu Kanerva (-17)OrimJy17.1.17 8,52PB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Noel PuhakkaNoel Puhakka (-16)KarhKa21.2.163,12 PB
  3,05 PB     3,10 PB     3,12 PB     
2Joona MustonenJoona Mustonen (-15)KarhU25.9.152,28 PB
  2,26 PB     2,07     2,28 PB     
3Velmu KanervaVelmu Kanerva (-17)OrimJy17.1.172,25 
  2,21     2,25     2,23     
4Jonas OlssonJonas Olsson (-17)BorgåAk30.4.172,25 PB
  2,10 PB     2,15 PB     2,25 PB     
5Nestori VihavainenNestori Vihavainen (-17)KarhU14.9.172,05 
  1,95     2,05     1,91     
Naiset
N19 60 m
1Jenni SeppäläJenni Seppälä (-06)ValkKa5.5.06 8,04PB
2Elina RuotsalainenElina Ruotsalainen (-06)ValkKa21.1.06 8,16PB
N17 60 m
1Silja NiemiSilja Niemi (-07)LahdA14.1.07 8,47SB
2Helmi KalliomäkiHelmi Kalliomäki (-08)ValkKa 3.1.08 8,75=PB
3Iisa LaineIisa Laine (-07)ValkKa13.7.07 8,90
4Lilli NoponenLilli Noponen (-08)ImU12.5.08 9,11
Alkuerät
1. erä
1Silja NiemiSilja Niemi (-07)LahdA14.1.07 8,55
2Helmi KalliomäkiHelmi Kalliomäki (-08)ValkKa 3.1.08 8,82SB
3Irina AhlqvistIrina Ahlqvist (-08)ValkKa2.11.08 9,25PB
4Essi AhoEssi Aho (-08)ValkKa2.11.0810,62SB
2. erä
1Iisa LaineIisa Laine (-07)ValkKa13.7.07 8,86PB
2Lilli NoponenLilli Noponen (-08)ImU12.5.08 9,09
3Silja PetäjäsaariSilja Petäjäsaari (-08)KarhU30.3.08 9,45PB
4Olivia FagerholmOlivia Fagerholm (-08)JoutsPo31.3.08 9,73PB
N17 Kolmiloikka/TJ
1Matilda KarhuMatilda Karhu (-08)ValkKa29.5.0810,49 PB
  10,49 PB     10,31     10,44     10,31     10,33     10,34     
2Lilli NoponenLilli Noponen (-08)ImU12.5.089,63 PB
  9,39     9,57     9,63 PB     9,21     9,06     9,22     
3Olivia FagerholmOlivia Fagerholm (-08)JoutsPo31.3.088,99 SB
  8,57 SB     X     8,85 SB     X     8,92 SB     8,99 SB     
T15 60 m
1Nea ToivonenNea Toivonen (-09)KarhU10.4.09 8,25
1Helmi SiitonenHelmi Siitonen (-10)MikkKV20.8.10 8,25PB
3Neela HänninenNeela Hänninen (-10)LappUM23.2.10 8,77
4Eevi KokkoEevi Kokko (-10)ValkKa8.3.10 8,80PB
Alkuerät
1. erä
1Nea ToivonenNea Toivonen (-09)KarhU10.4.09 8,35
2Eevi KokkoEevi Kokko (-10)ValkKa8.3.10 8,85PB
3Tinja PurhoTinja Purho (-09)ValkKa 25.11.09 9,06
2. erä
1Helmi SiitonenHelmi Siitonen (-10)MikkKV20.8.10 8,33PB
2Taru TolonenTaru Tolonen (-09)IitPy10.1.09 9,44PB
3Saimi HintikkaSaimi Hintikka (-10)ValkKa2.4.10 9,89PB
3. erä
1Neela HänninenNeela Hänninen (-10)LappUM23.2.10 8,74PB
2Anni KälviäinenAnni Kälviäinen (-09)ValkKa29.3.09 9,12SB
3Isabella NousiainenIsabella Nousiainen (-10)ValkKa8.11.10 9,37PB
4Meiju AlholaMeiju Alhola (-10)OrimJy7.12.10 9,56PB
4. erä
1Venla RepoVenla Repo (-09)PorvU15.1.09 8,90
2Veera HermunenVeera Hermunen (-10)ValkKa15.3.10 9,23PB
3Venla IiskolaVenla Iiskola (-10)ValkKa26.7.10 9,65PB
T15 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Sonja LahtiSonja Lahti (-09)KarhKa27.1.09 9,79PB
2Neela HänninenNeela Hänninen (-10)LappUM23.2.10 9,95
3Elsa NapariElsa Napari (-10)LappUM12.11.1010,62PB
4Veera HermunenVeera Hermunen (-10)ValkKa15.3.1011,87
2. erä
1Helmi SiitonenHelmi Siitonen (-10)MikkKV20.8.10 9,78PB
2Tinja PurhoTinja Purho (-09)ValkKa 25.11.0910,37PB
3Meiju AlholaMeiju Alhola (-10)OrimJy7.12.1012,00
T15 Kolmiloikka/TJ
1Sonja LahtiSonja Lahti (-09)KarhKa27.1.0910,73 PB
  10,41 PB     10,73 PB     10,45     10,27     10,52     X     
2Neela HänninenNeela Hänninen (-10)LappUM23.2.1010,69 PB kk14
  10,59 kk14 PB     10,69 kk14 PB     9,33     X     10,57     X     
3Venla RepoVenla Repo (-09)PorvU15.1.099,88 PB
  9,38     9,31     9,29     9,29     9,56 PB     9,88 PB     
4Ellen KojonenEllen Kojonen (-09)HeinI23.4.099,81 PB
  9,31 PB     9,28     9,48 PB     9,81 PB     X     9,81 =PB     
5Sonja MuotkaSonja Muotka (-10)LahdA31.3.109,56 PB
  X     9,06 PB     9,56 PB     9,33     9,56 =PB     9,04     
6Elsa NapariElsa Napari (-10)LappUM12.11.109,55 PB
  9,48 PB     9,55 PB     P     P     P     P     
7Veera HermunenVeera Hermunen (-10)ValkKa15.3.109,39 PB
  9,04 PB     9,16 PB     X     9,07     9,34 PB     9,39 PB     
8Meiju AlholaMeiju Alhola (-10)OrimJy7.12.109,21 PB
  8,52 PB     9,16 PB     8,88     9,01     9,21 PB     8,65     
9Isabella NousiainenIsabella Nousiainen (-10)ValkKa8.11.108,96 PB
  8,74 PB     8,96 PB     X     8,78     8,84     8,68     
10Venla IiskolaVenla Iiskola (-10)ValkKa26.7.108,87 PB
  8,87 PB     X     8,69     P     P     P     
11Anni KälviäinenAnni Kälviäinen (-09)ValkKa29.3.098,75 SB
  8,67 SB     8,75 SB     8,34     P     P     P     
12Leeni IiskolaLeeni Iiskola (-10)ValkKa12.6.108,67 PB
  8,31 SB     8,67 PB     X     P     P     P     
13Kajsa SillmanKajsa Sillman (-10)PorvU3.1.108,51 PB
  8,27 PB     8,46 PB     8,51 PB     P     P     P     
T13 60 m
1Juliette KaplasJuliette Kaplas (-11)LappUM4.4.11 8,66PB
2Pipsa KanervaPipsa Kanerva (-12)OrimJy25.3.12 8,70
3Neela NousiainenNeela Nousiainen (-11)KarhU13.5.11 8,84
4Karoliina HuttunenKaroliina Huttunen (-11)KarhKa8.3.11 8,85PB
Alkuerät
1. erä
1Lisella ArderLisella Arder (-12)PorvU7.3.12 9,01PB
2Rakel RantonenRakel Rantonen (-11)IitPy24.4.11 9,13SB
3Irem KöseIrem Köse (-12)IitPy14.3.12 9,53PB
4Neela ArponenNeela Arponen (-12)ValkKa2.6.1211,01PB
2. erä
1Karoliina HuttunenKaroliina Huttunen (-11)KarhKa8.3.11 8,86PB
2Venla ParkkonenVenla Parkkonen (-11)ValkKa28.3.11 9,52PB
3Peppi PakkanenPeppi Pakkanen (-12)LahdA15.1.1210,36
3. erä
1Juliette KaplasJuliette Kaplas (-11)LappUM4.4.11 8,69PB
2Pipsa KanervaPipsa Kanerva (-12)OrimJy25.3.12 8,76
3Olivia PirinenOlivia Pirinen (-11)KarhKa16.8.11 9,47PB
4. erä
1Neela NousiainenNeela Nousiainen (-11)KarhU13.5.11 8,82PB
2Isla VainioIsla Vainio (-11)IitPy18.7.11 9,56PB
3Peppi PirhonenPeppi Pirhonen (-11)ValkKa20.2.11 9,58PB
4Jenna RiuttalaJenna Riuttala (-12)IitPy16.3.1210,18PB
T13 60 m aidat/hurdles
1Venla ParkkonenVenla Parkkonen (-11)ValkKa28.3.1111,30PB
2Pipsa KanervaPipsa Kanerva (-12)OrimJy25.3.1211,33PB
3Irem KöseIrem Köse (-12)IitPy14.3.1213,23PB
4Jenna RiuttalaJenna Riuttala (-12)IitPy16.3.1213,59PB
T13 Kolmiloikka/TJ
1Juliette KaplasJuliette Kaplas (-11)LappUM4.4.119,48 PB
  9,48 PB     9,41     X     X     
2Neela NousiainenNeela Nousiainen (-11)KarhU13.5.119,41 PB
  9,41 PB     8,88     9,12     9,30     
3Pipsa KanervaPipsa Kanerva (-12)OrimJy25.3.129,04 PB
  X     7,97 PB     X     9,04 PB     
4Karoliina HuttunenKaroliina Huttunen (-11)KarhKa8.3.118,95 PB
  8,76 SB     X     8,79 SB     8,95 PB     
5Lisella ArderLisella Arder (-12)PorvU7.3.128,72 PB
  7,68 PB     8,48 PB     8,58 PB     8,72 PB     
6Venla ParkkonenVenla Parkkonen (-11)ValkKa28.3.117,80 PB
  7,47 SB     7,73 PB     7,80 PB     7,55     
7Irem KöseIrem Köse (-12)IitPy14.3.127,61 PB
  6,78 PB     X     X     7,61 PB     
8Elma LoikalaElma Loikala (-11)ValkKa30.9.117,60 PB
  7,29 PB     7,24     7,47 PB     7,60 PB     
9Emmi KoukkariEmmi Koukkari (-11)ValkKa10.5.117,53 PB
  7,31 PB     7,37 PB     7,42 PB     7,53 PB     
10Isla VainioIsla Vainio (-11)IitPy18.7.117,48 PB
  7,22 PB     7,48 PB     7,45     7,38     
11Jenna RiuttalaJenna Riuttala (-12)IitPy16.3.127,30 PB
  7,30 PB     6,38     7,15     6,70     
12Peppi PakkanenPeppi Pakkanen (-12)LahdA15.1.127,25 PB
  6,51 PB     7,25 PB     7,07     7,21     
T11 60 m
1Elsi PalolaElsi Palola (-13)PorvU3.3.13 9,36PB
2Liisa MyyräLiisa Myyrä (-13)PorvU 3.8.13 9,51
3Monica LampilaMonica Lampila (-13)ValkKa28.2.13 9,52PB
4Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.14 9,80
Alkuerät
1. erä
1Liisa MyyräLiisa Myyrä (-13)PorvU 3.8.13 9,47PB
2Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.14 9,77PB
3Mimosa Ylä-OutinenMimosa Ylä-Outinen (-13)ValkKa16.11.1310,20PB
4Ella LehtoElla Lehto (-14)PyhtY30.9.1410,90
2. erä
1Elsi PalolaElsi Palola (-13)PorvU3.3.13 9,47
2Ella RiuttalaElla Riuttala (-14)IitPy13.12.1410,59PB
3Sohvi RiihimäkiSohvi Riihimäki (-14)ValkKa17.5.1411,42PB
3. erä
1Monica LampilaMonica Lampila (-13)ValkKa28.2.13 9,55PB
2Lina OlssonLina Olsson (-14)BorgåAk31.5.1411,22PB
3Melissa LampilaMelissa Lampila (-14)ValkKa28.7.1411,54PB
4. erä
1Heini KiviharjuHeini Kiviharju (-13)KarhU30.4.13 9,94PB
2Sara RajakkoSara Rajakko (-13)IitPy23.5.1310,21PB
3Ronja MalmströmRonja Malmström (-14)IitPy9.7.1411,07PB
T11 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.1414,08PB
2Lina OlssonLina Olsson (-14)BorgåAk31.5.1414,45PB
2. erä
1Liisa MyyräLiisa Myyrä (-13)PorvU 3.8.1310,99PB
2Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.1311,78PB
3Sara RajakkoSara Rajakko (-13)IitPy23.5.1312,95PB
4Ella RiuttalaElla Riuttala (-14)IitPy13.12.1413,52PB
3. erä
1Elsi PalolaElsi Palola (-13)PorvU3.3.1310,84PB (11-v. ka 94.)
2Monica LampilaMonica Lampila (-13)ValkKa28.2.1311,65
3Ronja MalmströmRonja Malmström (-14)IitPy9.7.1414,97PB
T11 Kolmiloikka/TJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Elsi PalolaElsi Palola (-13)PorvU3.3.138,68 PB
  8,68 PB     8,65     8,65     X     
2Liisa MyyräLiisa Myyrä (-13)PorvU 3.8.138,61 PB
  8,39 PB     8,61 PB     X     8,57     
3Fanny KnuutilaFanny Knuutila (-14)HeinI20.2.147,61 PB
  X     7,15 PB     7,61 PB     7,50     
4Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.137,50 PB
  6,19 PB     6,44 PB     7,50 PB     7,31     
5Heini KiviharjuHeini Kiviharju (-13)KarhU30.4.137,26 PB
  X     X     6,98 PB     7,26 PB     
6Sara RajakkoSara Rajakko (-13)IitPy23.5.137,10 PB
  6,99 PB     6,97     6,77     7,10 PB     
7Mimosa Ylä-OutinenMimosa Ylä-Outinen (-13)ValkKa16.11.137,08 PB
  X     6,53 PB     X     7,08 PB     
8Ronja MalmströmRonja Malmström (-14)IitPy9.7.146,92 PB
  6,85 PB     6,67     6,92 PB     6,80     
9Ella RiuttalaElla Riuttala (-14)IitPy13.12.146,85 PB
  6,47 PB     6,85 PB     6,45     6,70     
10Lina OlssonLina Olsson (-14)BorgåAk31.5.146,23 PB
  5,56 PB     6,05 PB     6,23 PB     6,11     
T9 40 m
1Iida NapariIida Napari (-15)LappUM16.1.15 7,28PB
2Helmi JokelaHelmi Jokela (-15)NastNa15.3.15 7,52
3Ida KoistinenIda Koistinen (-15)OrimJy25.8.15 7,56
4Tuua PurhoTuua Purho (-15)ValkKa7.1.15 7,85
Alkuerät
1. erä
1Iida NapariIida Napari (-15)LappUM16.1.15 7,38PB
2Edith MattilaEdith Mattila (-15)PorvU29.10.15 7,86PB
3Minessa SuvitieMinessa Suvitie (-15)ValkKa1.11.15 8,55PB
4Minttu SaarinenMinttu Saarinen (-16)SysmSi7.12.16 8,57PB
2. erä
1Ida KoistinenIda Koistinen (-15)OrimJy25.8.15 7,63
2Miira RantahakalaMiira Rantahakala (-15)SysmSi1.1.15 7,84PB
3Linnea TasaLinnea Tasa (-16)ValkKa13.7.16 8,25PB
4Lumi WassLumi Wass (-16)ValkKa14.4.16 8,52PB
3. erä
1Helmi JokelaHelmi Jokela (-15)NastNa15.3.15 7,44PB
2Tuua PurhoTuua Purho (-15)ValkKa7.1.15 7,74PB
3Elli LehtoElli Lehto (-16)PyhtY13.11.16 9,04
4. erä
1Elise PirinenElise Pirinen (-16)PyhtY20.3.16 8,29PB
2Alina AhoAlina Aho (-15)NastNa28.4.15 8,47PB
3Emmi JärvinenEmmi Järvinen (-15)SysmSi20.8.15 8,62
5. erä
1Lisa-Marie HämäläinenLisa-Marie Hämäläinen (-16)PyhtY16.2.16 7,92PB
2Mila LasseniusMila Lassenius (-15)PorvU3.7.15 8,04PB
6. erä
1Pihla MattilaPihla Mattila (-15)KouvU6.12.15 7,82PB
2Etta VahlbergEtta Vahlberg (-17)OrimJy8.3.17 8,41
3Eevi MustonenEevi Mustonen (-15)KarhU25.9.15 8,48PB
4Matilda LampilaMatilda Lampila (-18)ValkKa24.5.18 9,42PB
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Iida NapariIida Napari (-15)LappUM16.1.153,27 PB
  3,25 PB     3,19     3,27 PB     
2Helmi JokelaHelmi Jokela (-15)NastNa15.3.153,07 PB
  3,07 PB     2,86     2,74     
3Mila LasseniusMila Lassenius (-15)PorvU3.7.153,03 PB
  3,03 PB     2,92     2,83     
4Tuua PurhoTuua Purho (-15)ValkKa7.1.153,01 PB
  3,00 PB     2,89     3,01 PB     
5Edith MattilaEdith Mattila (-15)PorvU29.10.152,86 PB
  2,86 PB     2,61     2,76     
6Pihla MattilaPihla Mattila (-15)KouvU6.12.152,82 PB
  2,82 PB     2,77     2,75     
7Ida KoistinenIda Koistinen (-15)OrimJy25.8.152,80 
  P     2,80     2,77     
8Alina AhoAlina Aho (-15)NastNa28.4.152,75 PB
  2,75 PB     2,56     2,64     
9Lisa-Marie HämäläinenLisa-Marie Hämäläinen (-16)PyhtY16.2.162,74 PB
  2,74 PB     2,49     2,65     
10Lumi WassLumi Wass (-16)ValkKa14.4.162,59 PB
  2,59 PB     2,37     P     
11Eevi MustonenEevi Mustonen (-15)KarhU25.9.152,56 PB
  2,56 PB     2,48     2,16     
12Minttu SaarinenMinttu Saarinen (-16)SysmSi7.12.162,43 PB
  2,37 PB     2,40 PB     2,43 PB     
13Miira RantahakalaMiira Rantahakala (-15)SysmSi1.1.152,39 PB
  2,39 PB     2,19     2,31     
14Minessa SuvitieMinessa Suvitie (-15)ValkKa1.11.152,37 PB
  2,37 PB     P     P     
15Emmi JärvinenEmmi Järvinen (-15)SysmSi20.8.152,36 PB
  2,27 PB     2,36 PB     2,25     
16Linnea TasaLinnea Tasa (-16)ValkKa13.7.162,36 PB
  2,36 PB     2,17     2,25     
17Elise PirinenElise Pirinen (-16)PyhtY20.3.162,34 
  2,30     2,34     2,27     
18Etta VahlbergEtta Vahlberg (-17)OrimJy8.3.172,31 PB
  2,08     2,13     2,31 PB     
19Matilda LampilaMatilda Lampila (-18)ValkKa24.5.182,03 PB
  1,96 PB     1,86     2,03 PB     
20Elli LehtoElli Lehto (-16)PyhtY13.11.161,94 
  1,94     1,74     1,84     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1
27.1.2024 Kuopio: Pm-kilpailut