TULOKSET: Ouluhalli Games 4, Oulu, Ouluhalli, 10.2.2024


26 urheilijaa, 46 lajisuoritusta

Miehet
M 60 m
1Niko KangasojaNiko Kangasoja (-03)OulPy12.2.03 6,93
2Juho FyrsténJuho Fyrstén (-02)OulPy24.12.02 7,26
3Konsta RutanenKonsta Rutanen (-05)KuivAu27.2.05 7,52PB
4Veeti PurolaVeeti Purola (-07)OulPy28.9.07 7,62
5Aatos PaajanenAatos Paajanen (-08)OulPy24.11.08 8,07
6Antti KaihuaAntti Kaihua (-69)OulPy4.1.69 8,32
M 200 m - ylipitkä rata/oversized
1. erä
1Aleksi PohjolaAleksi Pohjola (-08)OulPy 10.9.0825,50PB
2Aatos PaajanenAatos Paajanen (-08)OulPy24.11.0826,74PB
3Antti KaihuaAntti Kaihua (-69)OulPy4.1.6927,00SB
2. erä
1Niko KangasojaNiko Kangasoja (-03)OulPy12.2.0322,01PB
2Juho FyrsténJuho Fyrstén (-02)OulPy24.12.0223,79
M 300 m - ylipitkä rata/oversized
1. erä
1Veeti PurolaVeeti Purola (-07)OulPy28.9.0738,96PB
2Niklas RäihäNiklas Räihä (-05)OulPy6.6.0540,84PB
2. erä
1Sampo KelhäSampo Kelhä (-63)OulPy11.10.6346,74PB
2Hannu Timonen-NissiHannu Timonen-Nissi (-56)JyväskKU20.6.5646,98PB
Naiset
N 60 m
1. erä
1Sonja StångSonja Stång (-02)KuivAu18.3.02 7,78
1Katja LarinenKatja Larinen (-81)OulPy16.4.81 8,62
2Iiris TörrönenIiris Törrönen (-98)OulPy25.5.98 7,91PB
2Iida MäkeläIida Mäkelä (-09)OulPy 24.12.09 8,70
3Frida IsojärviFrida Isojärvi (-07)KalajJu 26.10.07 8,15PB
3Taika PurolaTaika Purola (-10)OulPy17.8.10 8,81
4Jenniina TuuraJenniina Tuura (-07)KalajJu12.4.07 8,20SB
4Eveliina KeskinarkausEveliina Keskinarkaus (-09)OulPy13.2.09 8,90SB
5Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.08 8,82
6Katja LarinenKatja Larinen (-81)OulPy16.4.81 8,87
2. erä
1Anniina JernvallAnniina Jernvall (-07)OulPy13.1.07 8,33
1Anniina JernvallAnniina Jernvall (-07)OulPy13.1.07 8,41
2Frida IsojärviFrida Isojärvi (-07)KalajJu 26.10.07 8,33
2Iina-Emilia HäyryIina-Emilia Häyry (-10)OulPy31.3.10 8,59
3Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.08 8,53
3Hilda ErholtzHilda Erholtz (-07)KuivAu17.12.07 8,73
4Hilda ErholtzHilda Erholtz (-07)KuivAu17.12.07 8,55PB
5Iina-Emilia HäyryIina-Emilia Häyry (-10)OulPy31.3.10 8,77
3. erä
1Sonja StångSonja Stång (-02)KuivAu18.3.02 7,73=SB
2Sandra-Sofia NieminenSandra-Sofia Nieminen (-00)OulPy7.10.00 7,79
3Iiris TörrönenIiris Törrönen (-98)OulPy25.5.98 7,98
4Jenniina TuuraJenniina Tuura (-07)KalajJu12.4.07 8,20=SB
Aada TaskinenAada Taskinen (-06)OulPy30.5.06 DNS
N 200 m - ylipitkä rata/oversized
1. erä
1Iina-Emilia HäyryIina-Emilia Häyry (-10)OulPy31.3.1028,15PB
2Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.0829,48
3Taika PurolaTaika Purola (-10)OulPy17.8.1030,06
2. erä
1Anniina JernvallAnniina Jernvall (-07)OulPy13.1.0728,99SB
3. erä
1Sonja StångSonja Stång (-02)KuivAu18.3.0225,61PB
2Merituuli JääskeläinenMerituuli Jääskeläinen (-96)VeitsilKV18.7.9625,87
4. erä
1Elisabet SalmelaElisabet Salmela (-97)VeitsilKV16.11.9724,55
2Sandra-Sofia NieminenSandra-Sofia Nieminen (-00)OulPy7.10.0024,92PB (ka 87.)

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1
27.1.2024 Kuopio: Pm-kilpailut