TULOKSET: Luolasprintit 2, Vantaa, Väestönsuoja 100 m suora, 7.2.2024


164 urheilijaa, 266 lajisuoritusta

Miehet
M 60 m
1. erä
1Jasper LeppäkangasJasper Leppäkangas (-00)KanksLei9.5.00 7,08
2Rasmus VuonorantaRasmus Vuonoranta (-06)EsboIF30.6.06 7,21
3Samuli HänninenSamuli Hänninen (-02)EspTa27.6.02 7,35
4Joonas HulkkoJoonas Hulkko (-04)EspTa28.1.04 7,37
5Romary PavlikovRomary Pavlikov (-09)EsboIF/EST23.2.09 7,38 uk
2. erä
1Jaakko LehtiläJaakko Lehtilä (-93)TampPy21.6.93 7,39SB
2Lauri MäkinenLauri Mäkinen (-05)KU-5811.9.05 7,44
3Taneli HyvärinenTaneli Hyvärinen (-05)HyvsU5.5.05 7,45
4Christian IdokoChristian Idoko (-06)ViipU10.2.06 7,52
5Okko ViljanenOkko Viljanen (-09)EsboIF1.1.09 7,60
3. erä
1Juska TorkkolaJuska Torkkola (-08)KU-588.2.08 7,65
2Elias JunnoElias Junno (-02)VantSa11.10.02 7,70PB
3Anton HagelAnton Hagel (-05)KarhKa28.6.05 7,76
4Ville SaukoniemiVille Saukoniemi (-07)ForssSa20.3.07 7,82
5Eino ViljanenEino Viljanen (-09)EsboIF1.1.09 7,87
4. erä
1Oki VuonorantaOki Vuonoranta (-83)EsboIF3.8.83 7,32SB
2Elis SundholmElis Sundholm (-09)HKV 20.9.09 7,80
3Aarne HannikainenAarne Hannikainen (-08)HKV27.6.08 7,91
4Yonatan Hailemichael GirmayYonatan Hailemichael Girmay (-03)KU-58/ERI26.11.03 7,92 uk
5Oiva MatikainenOiva Matikainen (-10)EspTa7.1.10 7,99
5. erä
1Niko TilanderNiko Tilander (-07)KU-5823.1.07 7,96
2Sebastian AnttilaSebastian Anttila (-09)EsboIF15.9.09 8,02
3Mikko UittamoMikko Uittamo (-78)LänsiUU4.12.78 8,08
6. erä
1Rasmus SalminenRasmus Salminen (-08)ForssSa20.11.08 8,02PB
2Janne LiimatainenJanne Liimatainen (-74)TuUL11.9.74 8,15
3Santeri PerkkiöSanteri Perkkiö (-10)HKV18.12.10 8,33
4Seppo JylhäahoSeppo Jylhäaho (-77)RunClub11.12.77 8,41
7. erä
1Phuc NguyenPhuc Nguyen (-02)KeskiUYU24.6.02 8,31PB
2Eelis AaltioEelis Aaltio (-10)KU-584.2.10 8,71PB
3Axel AhlqvistAxel Ahlqvist (-91)KU-58/FIN5.11.91 8,94PB
8. erä
1Mika PasanenMika Pasanen (-67)KeskiUYU10.3.67 8,71
2Kari ElomäkiKari Elomäki (-70)KU-5812.7.70 8,76PB
3Timo PalokangasTimo Palokangas (-63)KeskiUYU25.8.63 8,81SB
9. erä
1Teemu MatilainenTeemu Matilainen (-76)ViipU10.7.76 9,38
2Jukka-Pekka HassinenJukka-Pekka Hassinen (-60)KU-584.1.60 9,59
3Veli-Matti MannilaVeli-Matti Mannila (-79)HelsTa27.7.79 9,70
4Georg DunkelGeorg Dunkel (-45)HKV28.5.45 9,79
5Marko MartikainenMarko Martikainen (-75)KU-586.8.7510,22
M 100 m
1. erä
1Jasper LeppäkangasJasper Leppäkangas (-00)KanksLei9.5.0011,17PB
2Rasmus VuonorantaRasmus Vuonoranta (-06)EsboIF30.6.0611,23PB
3Samuli HänninenSamuli Hänninen (-02)EspTa27.6.0211,54SB
4Joonas HulkkoJoonas Hulkko (-04)EspTa28.1.0411,66PB
5Romary PavlikovRomary Pavlikov (-09)EsboIF/EST23.2.0911,77 uk
2. erä
1Jaakko LehtiläJaakko Lehtilä (-93)TampPy21.6.9311,52PB
2Taneli HyvärinenTaneli Hyvärinen (-05)HyvsU5.5.0511,69PB
3Tuomas LeppänenTuomas Leppänen (-94)TurWei29.10.9411,84
4Jere LiskojärviJere Liskojärvi (-99)HelsTa27.11.9912,03PB
5Christian IdokoChristian Idoko (-06)ViipU10.2.0612,04PB
3. erä
1Oki VuonorantaOki Vuonoranta (-83)EsboIF3.8.8311,48SB
2Okko ViljanenOkko Viljanen (-09)EsboIF1.1.0911,90PB (15-v. ka 5.)
3Juska TorkkolaJuska Torkkola (-08)KU-588.2.0812,28PB
4Eino ViljanenEino Viljanen (-09)EsboIF1.1.0912,44PB
5Ville SaukoniemiVille Saukoniemi (-07)ForssSa20.3.0712,53PB
4. erä
1Elis SundholmElis Sundholm (-09)HKV 20.9.0912,39PB
2Yonatan Hailemichael GirmayYonatan Hailemichael Girmay (-03)KU-58/ERI26.11.0312,62PB
3Oiva MatikainenOiva Matikainen (-10)EspTa7.1.1012,70PB
3Rasmus SalminenRasmus Salminen (-08)ForssSa20.11.0812,70PB
5Sebastian AnttilaSebastian Anttila (-09)EsboIF15.9.0912,99PB
5. erä
1Phuc NguyenPhuc Nguyen (-02)KeskiUYU24.6.0213,02PB
2Mikko UittamoMikko Uittamo (-78)LänsiUU4.12.7813,06SB
3Seppo JylhäahoSeppo Jylhäaho (-77)RunClub11.12.7713,19PB
4Santeri PerkkiöSanteri Perkkiö (-10)HKV18.12.1013,44PB
6. erä
1Leevi PiispanenLeevi Piispanen (-08)KU-58 15.2.0813,52PB
2Kari ElomäkiKari Elomäki (-70)KU-5812.7.7013,86PB
3Axel AhlqvistAxel Ahlqvist (-91)KU-58/FIN5.11.9114,53PB
Mika PasanenMika Pasanen (-67)KeskiUYU10.3.67DNF
7. erä
1Emil RautiainenEmil Rautiainen (-11)EspTa5.2.1114,45PB
2Teemu MatilainenTeemu Matilainen (-76)ViipU10.7.7615,11PB
3Veli-Matti MannilaVeli-Matti Mannila (-79)HelsTa27.7.7915,39SB
4Jukka-Pekka HassinenJukka-Pekka Hassinen (-60)KU-584.1.6015,42
5Risto KarasmaaRisto Karasmaa (-50)HelsTa12.11.5017,85SB
P13 60 m
1. erä
1Taito KatajamäkiTaito Katajamäki (-11)EspTa19.8.11 9,02PB
2Riku LahtinenRiku Lahtinen (-12)KU-581.5.12 9,56PB
2. erä
1Elias IhalainenElias Ihalainen (-12)EspTa20.12.12 8,64PB
2Emil RautiainenEmil Rautiainen (-11)EspTa5.2.11 8,98=PB
3Sebastian SappinenSebastian Sappinen (-11)EspTa25.7.11 9,00
4Milo KauppinenMilo Kauppinen (-11)KU-5823.6.11 9,33SB
P11 60 m
1. erä
1Rento KatajamäkiRento Katajamäki (-13)EspTa7.10.1310,19=PB
2Lauri LahtinenLauri Lahtinen (-14)KU-583.11.1410,27
3Lenni PiispanenLenni Piispanen (-14)KU-583.4.1410,42
4Leo TurunenLeo Turunen (-13)EspTa12.4.1310,93
5Alvar WaltariAlvar Waltari (-14)EspTa24.3.1411,28
2. erä
1Vilho LahtiVilho Lahti (-13)KU-5825.6.13 9,61PB
2Dan SahrosDan Sahros (-14)KU-5825.3.14 9,72=PB
3Oliver SihvonenOliver Sihvonen (-14)EspTa16.4.14 9,80
4Oskari KovaniemiOskari Kovaniemi (-13)EspTa6.7.13 9,80
5Eino AaltioEino Aaltio (-13)KU-588.8.13 9,97PB
P11 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Oskari KovaniemiOskari Kovaniemi (-13)EspTa6.7.1312,26
2Leo TurunenLeo Turunen (-13)EspTa12.4.1312,63PB
3Lauri LahtinenLauri Lahtinen (-14)KU-583.11.1412,75PB
4Alvar WaltariAlvar Waltari (-14)EspTa24.3.1413,89
2. erä
1Vilho LahtiVilho Lahti (-13)KU-5825.6.1311,07PB
2Oliver SihvonenOliver Sihvonen (-14)EspTa16.4.1411,44PB (10-v. ka 68.)
3Dan SahrosDan Sahros (-14)KU-5825.3.1412,18PB
P9 60 m
1Oliver OrisOliver Oris (-15)HKV27.2.15 9,49
2Arthur RajahuhtaArthur Rajahuhta (-16)ViipU31.7.1612,27PB
3Jere LahtinenJere Lahtinen (-16)KU-5818.10.1612,64
P9 60 m aidat/hurdles
1Jere LahtinenJere Lahtinen (-16)KU-5818.10.1615,02
2Arthur RajahuhtaArthur Rajahuhta (-16)ViipU31.7.1615,75PB
Naiset
N 60 m
1. erä
1Kati OikarinenKati Oikarinen (-61)HKV6.9.61 9,54
2Tanja ManninenTanja Manninen (-81)KU-5810.5.81 9,63 ei lisenssiä
3Sinikka IllaruSinikka Illaru (-54)VihdUV8.6.54 9,97
4Tanja Rauniaho-MitchellTanja Rauniaho-Mitchell (-72)EsboIF30.11.7210,32PB
2. erä
1Eveliina ValkonenEveliina Valkonen (-08)HyvsU18.4.08 8,96PB
2Pihla KivistöPihla Kivistö (-05)KU-5821.8.05 9,16PB
3Ida KronholmIda Kronholm (-08)EspTa19.7.08 9,26PB
4Sara LehtovuoriSara Lehtovuori (-78)LänsiUU29.11.78 9,27SB
5Jenna NiemiJenna Niemi (-08)KerU2.1.08 9,44SB
3. erä
1Matilda PennanenMatilda Pennanen (-07)EsboIF16.8.07 8,92=PB
2Emilia LindströmEmilia Lindström (-08)KU-5829.5.08 8,95PB
3Anna PuolanneAnna Puolanne (-07)EspTa23.2.07 9,03PB
4Riitta RahkilaRiitta Rahkila (-77)NurmijYU 7.9.77 9,15SB
5Virpi RahikkalaVirpi Rahikkala (-71)KeskiUYU12.3.71 9,50
4. erä
1Vilja ValtakariVilja Valtakari (-07)HIFK18.11.07 8,53PB
2Johanna HaikonenJohanna Haikonen (-73)HKV30.7.73 8,55SB
3Miranda LehtimäkiMiranda Lehtimäki (-07)ForssSa18.2.07 8,64
4Kaarlie KetsKaarlie Kets (-05)EsboIF19.4.05 8,65
5Veera KallijärviVeera Kallijärvi (-08)KerU23.5.08 8,92SB
5. erä
1Matilda TuovinenMatilda Tuovinen (-09)ViipU14.6.09 8,38SB
2Kirsi HelénKirsi Helén (-82)KU-586.5.82 8,48
3Ella WesterlundElla Westerlund (-05)EsboIF3.10.05 8,56SB
4Mathilda GranvikMathilda Granvik (-08)EsboIF7.2.08 8,59
5Sirpa PajamäkiSirpa Pajamäki (-79)NurmijYU 18.6.79 8,96
6. erä
1Camilla JunesCamilla Junes (-08)EspTa7.9.08 8,03PB
2Safi KalalaSafi Kalala (-05)KerU8.12.05 8,11=PB
3Daniela KahuguDaniela Kahugu (-08)EspTa14.12.08 8,21
4Polina PetrovaPolina Petrova (-06)KerU8.6.06 8,22SB
5Olivia RautiainenOlivia Rautiainen (-08)EspTa8.10.08 8,39
7. erä
1Amanda LehtimäkiAmanda Lehtimäki (-05)ForssSa17.12.05 7,94
2Lotta LahtinenLotta Lahtinen (-98)IFRaseb16.10.98 8,01
3Aicha KalalaAicha Kalala (-05)KerU8.12.05 8,04SB
4Vilma KlemettiVilma Klemetti (-07)HIFK22.3.07 8,34SB
N 100 m
1. erä
1Kati OikarinenKati Oikarinen (-61)HKV6.9.6115,05SB
2Virpi RahikkalaVirpi Rahikkala (-71)KeskiUYU12.3.7115,90PB
3Sinikka IllaruSinikka Illaru (-54)VihdUV8.6.5416,04
2. erä
1Eveliina ValkonenEveliina Valkonen (-08)HyvsU18.4.0814,51PB
2Pihla KivistöPihla Kivistö (-05)KU-5821.8.0514,80PB
3Riitta RahkilaRiitta Rahkila (-77)NurmijYU 7.9.7714,90PB
3. erä
1Sirpa PajamäkiSirpa Pajamäki (-79)NurmijYU 18.6.7914,37PB
2Emilia LindströmEmilia Lindström (-08)KU-5829.5.0814,44PB
3Salla LaturiSalla Laturi (-08)ViipU16.7.0814,49PB
4Sara LehtovuoriSara Lehtovuori (-78)LänsiUU29.11.7814,99PB
4. erä
1Ella BorgerElla Borger (-08)VantSa14.1.0813,53PB
2Mathilda GranvikMathilda Granvik (-08)EsboIF7.2.0813,69PB
3Matilda PennanenMatilda Pennanen (-07)EsboIF16.8.0714,32PB
5. erä
1Olivia RautiainenOlivia Rautiainen (-08)EspTa8.10.0812,95PB
2Matilda TuovinenMatilda Tuovinen (-09)ViipU14.6.0913,30PB
3Isabella TuulariIsabella Tuulari (-09)EspTa 5.5.0913,37PB
4Johanna HaikonenJohanna Haikonen (-73)HKV30.7.7313,55SB
5Miranda LehtimäkiMiranda Lehtimäki (-07)ForssSa18.2.0713,72PB
6. erä
1Amanda LehtimäkiAmanda Lehtimäki (-05)ForssSa17.12.0512,63PB (ka 39.) (22-v. ka 24.)
2Camilla JunesCamilla Junes (-08)EspTa7.9.0812,73PB (ka 50.) (22-v. ka 33.)
3Lotta LahtinenLotta Lahtinen (-98)IFRaseb16.10.9812,76SB
4Kaarlie KetsKaarlie Kets (-05)EsboIF19.4.0513,71PB
T15 60 m
1. erä
1Vilma MetsäläVilma Metsälä (-09)EspTa 27.7.09 9,77PB
2Iisa GrönroosIisa Grönroos (-10)KerU16.4.10 9,88PB
3Ada NikkinenAda Nikkinen (-09)KU-585.5.09 9,92
4Amanda YegelaAmanda Yegela (-10)KU-5828.9.1010,61PB
2. erä
1Selma SuominenSelma Suominen (-09)ViipU22.3.09 9,02PB
2Maria HeikkiläMaria Heikkilä (-09)KerU27.5.09 9,18PB
3Fanny ValtonenFanny Valtonen (-09)KU-587.3.09 9,52PB
4Veera MatikkaVeera Matikka (-10)KU-5824.8.10 9,84
3. erä
1Milja NiemiMilja Niemi (-10)KerU27.6.10 8,95PB
2Oona VäänänenOona Väänänen (-10)ViipU22.1.10 9,34PB
3Emily WalkerEmily Walker (-10)KU-587.1.10 9,41SB
4Ia HuovinenIa Huovinen (-09)KU-5828.11.09 9,57
4. erä
1Lotta NurminenLotta Nurminen (-10)ViipU14.2.10 8,86PB
2Peppi LucasPeppi Lucas (-10)NurmijYU10.6.10 8,88PB
3Vilma LaakkonenVilma Laakkonen (-10)KU-5812.11.10 8,97PB
4Martta MösöMartta Mösö (-10)NurmijYU29.6.10 9,08PB
5. erä
1Niina LankinenNiina Lankinen (-09)VantSa23.5.09 8,67PB
2Jenna PyykköJenna Pyykkö (-09)NurmijYU2.10.09 8,85PB
3Minea JunnoMinea Junno (-09)VantSa26.1.09 8,88=PB
4Kerttu PeltolaKerttu Peltola (-09)EspTa30.1.09 8,93
5Anni SiitonenAnni Siitonen (-09)KU-5831.1.09 9,15
6. erä
1Amanda KuronenAmanda Kuronen (-10)KU-5817.3.10 8,41=PB
2Mea ScepanovicMea Scepanovic (-09)NurmijYU4.2.09 8,64SB
3Onerva PennonenOnerva Pennonen (-10)NurmijYU12.8.10 8,76
4Minja ToivanenMinja Toivanen (-09)NurmijYU20.4.09 8,82SB
5Liia LehiöLiia Lehiö (-09)NurmijYU3.5.09 8,96
T15 100 m
1. erä
1Fanny ValtonenFanny Valtonen (-09)KU-587.3.0915,40PB
2Ia HuovinenIa Huovinen (-09)KU-5828.11.0915,63SB
3Ada NikkinenAda Nikkinen (-09)KU-585.5.0916,60PB
2. erä
1Lotta NurminenLotta Nurminen (-10)ViipU14.2.1013,98PB
2Inari VartiainenInari Vartiainen (-12)ViipU3.7.1214,11PB
3Peppi LucasPeppi Lucas (-10)NurmijYU10.6.1014,31PB
4Vilma LaakkonenVilma Laakkonen (-10)KU-5812.11.1014,42PB
5Martta MösöMartta Mösö (-10)NurmijYU29.6.1014,72PB
3. erä
1Onerva PennonenOnerva Pennonen (-10)NurmijYU12.8.1013,89PB
2Jenna PyykköJenna Pyykkö (-09)NurmijYU2.10.0914,30PB
3Kerttu PeltolaKerttu Peltola (-09)EspTa30.1.0914,35SB
4Liia LehiöLiia Lehiö (-09)NurmijYU3.5.0914,46PB
4Anni SiitonenAnni Siitonen (-09)KU-5831.1.0914,46SB
4. erä
1Aleksandra LovénAleksandra Lovén (-09)HKV 26.10.0913,25PB
2Vilma UlvinenVilma Ulvinen (-09)SavonlRie13.2.0913,41PB
3Amanda KuronenAmanda Kuronen (-10)KU-5817.3.1013,72PB
4Mea ScepanovicMea Scepanovic (-09)NurmijYU4.2.0914,03PB
4Minja ToivanenMinja Toivanen (-09)NurmijYU20.4.0914,03PB
T13 60 m
1. erä
1Helvi HyytiäHelvi Hyytiä (-12)KU-5814.10.12 9,59PB
2Sangeetha ModupalliSangeetha Modupalli (-11)KU-5824.12.11 9,87PB
3Annika LaajanpohjaAnnika Laajanpohja (-12)KU-5821.4.1210,09
4Samyuktha ModupalliSamyuktha Modupalli (-11)KU-58/FIN24.12.1110,58PB
5Sofia WinqvistSofia Winqvist (-12)KU-582.10.1210,96PB
2. erä
1Siiri KatajistoSiiri Katajisto (-12)KU-5825.7.12 9,11PB
2Mona MerikukkaMona Merikukka (-11)ViipU13.8.11 9,38
3Susa LaihoSusa Laiho (-12)KU-5822.6.12 9,47PB
4Pinja LucasPinja Lucas (-12)NurmijYU15.5.12 9,81PB
5Salme HaapalaSalme Haapala (-12)KU-5831.8.12 9,91
3. erä
1Taika HuttunenTaika Huttunen (-11)KU-581.6.11 8,43PB
2Miida WasströmMiida Wasström (-11)KU-5829.5.11 8,74
3Enia GürlerEnia Gürler (-11)HKV 20.9.11 8,79PB
4Minea OnnelaMinea Onnela (-11)HKV17.8.11 9,04PB
5Oona KuusivuoriOona Kuusivuori (-11)KU-587.5.11 9,09
T13 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Minea OnnelaMinea Onnela (-11)HKV17.8.1111,16PB
2Jenni MikkonenJenni Mikkonen (-11)EspTa 19.5.1111,40PB
3Susa LaihoSusa Laiho (-12)KU-5822.6.1212,33PB
4Samyuktha ModupalliSamyuktha Modupalli (-11)KU-58/FIN24.12.1114,98PB
5Sangeetha ModupalliSangeetha Modupalli (-11)KU-5824.12.1115,52PB
2. erä
1Taika HuttunenTaika Huttunen (-11)KU-581.6.11 9,70PB kk17 kk13
2Miida WasströmMiida Wasström (-11)KU-5829.5.11 9,97PB
3Enia GürlerEnia Gürler (-11)HKV 20.9.1110,04PB
4Oona KuusivuoriOona Kuusivuori (-11)KU-587.5.1111,42PB
5Inari VartiainenInari Vartiainen (-12)ViipU3.7.1212,09PB
T11 60 m
1. erä
1Nea PihkanenNea Pihkanen (-13)KU-5820.8.1311,36PB
2Ia KoivistoIa Koivisto (-14)VantSa28.11.1412,00PB
3Vilma KattilamäkiVilma Kattilamäki (-14)KU-5822.9.1412,23PB
2. erä
1Olivia KovaniemiOlivia Kovaniemi (-13)EspTa6.7.1310,70PB
2Isabel Fernandez IglesiasIsabel Fernandez Iglesias (-14)KU-5826.3.1410,98
3Siru LindqvistSiru Lindqvist (-13)KU-5821.10.1311,15
4Iida PuttoIida Putto (-13)KU-581.11.1311,16
5Unna LuomalaUnna Luomala (-14)KU-5812.3.1411,18PB
3. erä
1Taika LaakkonenTaika Laakkonen (-14)KU-584.4.1410,18PB
2Laura HentoLaura Hento (-14)KU-5817.6.1410,26PB
3Emilia VäisänenEmilia Väisänen (-14)KU-5830.1.1410,48SB
4Mikaela KarhapääMikaela Karhapää (-13)KU-5827.8.1310,56
5Sofia PakarinenSofia Pakarinen (-14)KU-584.1.1410,63=PB
4. erä
1Sonja KorpelaSonja Korpela (-14)HKV7.2.14 9,75
2Monica LampilaMonica Lampila (-13)ValkKa28.2.13 9,80
3Meri VaalasMeri Vaalas (-14)HKV17.4.1410,08
4Oona SievänenOona Sievänen (-13)KU-5810.3.1310,34
5Lumi GürlerLumi Gürler (-14)HKV 9.7.1410,62
T11 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Nea PihkanenNea Pihkanen (-13)KU-5820.8.1313,77PB
2Laura HentoLaura Hento (-14)KU-5817.6.1414,06PB
3Ia KoivistoIa Koivisto (-14)VantSa28.11.1415,96PB
4Vilma KattilamäkiVilma Kattilamäki (-14)KU-5822.9.1417,00PB
2. erä
1Meri VaalasMeri Vaalas (-14)HKV17.4.1413,54PB
2Iida PuttoIida Putto (-13)KU-581.11.1314,76PB
3Sofia PakarinenSofia Pakarinen (-14)KU-584.1.1414,77PB
4Siru LindqvistSiru Lindqvist (-13)KU-5821.10.1315,28
3. erä
1Olivia KovaniemiOlivia Kovaniemi (-13)EspTa6.7.1313,15PB
2Mikaela KarhapääMikaela Karhapää (-13)KU-5827.8.1313,85PB
3Isabel Fernandez IglesiasIsabel Fernandez Iglesias (-14)KU-5826.3.1413,86PB
4Unna LuomalaUnna Luomala (-14)KU-5812.3.1414,69PB
4. erä
1Sonja KorpelaSonja Korpela (-14)HKV7.2.1411,54PB kk10(10-v. ka 64.)
2Monica LampilaMonica Lampila (-13)ValkKa28.2.1311,58
3Taika LaakkonenTaika Laakkonen (-14)KU-584.4.1412,92PB
4Oona SievänenOona Sievänen (-13)KU-5810.3.1313,03
5Lumi GürlerLumi Gürler (-14)HKV 9.7.1413,44
T9 60 m
1Nella AhtialaNella Ahtiala (-15)KU-584.6.1510,63
2Ida TuomistoIda Tuomisto (-16)KU-5822.8.1611,75PB
3Lulu AnttonenLulu Anttonen (-16)KU-5821.11.1612,66PB
4Iida RasimäkiIida Rasimäki (-18)HelsJy11.11.1814,47PB
T9 60 m aidat/hurdles
1Nella AhtialaNella Ahtiala (-15)KU-584.6.1511,74PB kk9(9-v. ka 3.)
2Ida TuomistoIda Tuomisto (-16)KU-5822.8.1613,60
3Lulu AnttonenLulu Anttonen (-16)KU-5821.11.1614,91PB
4Iida RasimäkiIida Rasimäki (-18)HelsJy11.11.1818,94PB

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1
27.1.2024 Kuopio: Pm-kilpailut