TULOKSET: Pm- hallikilpailut, Oulu, Ouluhalli, 28.1.2024


106 urheilijaa, 165 lajisuoritusta

Miehet
M 60 m
1. erä
1Veli VuorenmaaVeli Vuorenmaa (-85)OulPy19.10.85 7,68
2Miska NiemonenMiska Niemonen (-04)AlavVi15.8.04 7,74
3Antti VornanenAntti Vornanen (-00)OulPy23.8.00 7,82
4Pekka SiirtolaPekka Siirtola (-81)KuivAu6.8.81 8,45PB
5Juha-Pekka HolmJuha-Pekka Holm (-62)KivijKi15.7.62 9,14SB
2. erä
1Niko KangasojaNiko Kangasoja (-03)OulPy12.2.03 6,95
2Juho FyrsténJuho Fyrstén (-02)OulPy24.12.02 7,26
3Wäinö WacklinWäinö Wacklin (-98)KajKi30.6.98 7,38PB
4Antti JuvonenAntti Juvonen (-03)OulPy5.2.03 7,48
5Armas UusitaloArmas Uusitalo (-06)OulPy28.9.06 7,51PB
6Veeti PurolaVeeti Purola (-07)OulPy28.9.07 7,53
Alkuerät
1. erä
1Niko KangasojaNiko Kangasoja (-03)OulPy12.2.03 6,90
2Wäinö WacklinWäinö Wacklin (-98)KajKi30.6.98 7,43PB
3Veeti PurolaVeeti Purola (-07)OulPy28.9.07 7,56
2. erä
1Juho FyrsténJuho Fyrstén (-02)OulPy24.12.02 7,33
2Veli VuorenmaaVeli Vuorenmaa (-85)OulPy19.10.85 7,58SB
3Antti VornanenAntti Vornanen (-00)OulPy23.8.00 7,79SB
4Pekka SiirtolaPekka Siirtola (-81)KuivAu6.8.81 8,50PB
5Juha-Pekka HolmJuha-Pekka Holm (-62)KivijKi15.7.62 9,15SB
3. erä
1Antti JuvonenAntti Juvonen (-03)OulPy5.2.03 7,42
2Armas UusitaloArmas Uusitalo (-06)OulPy28.9.06 7,52PB
3Miska NiemonenMiska Niemonen (-04)AlavVi15.8.04 7,67SB
M 400 m - ylipitkä rata/oversized
1. erä
1Wäinö WacklinWäinö Wacklin (-98)KajKi30.6.98 51,93PB
2Niklas MoilanenNiklas Moilanen (-04)KuivAu18.6.04 54,06PB
2. erä
1Topi TimonenTopi Timonen (-06)OulPy18.2.06 50,52PB kk19
2Armas UusitaloArmas Uusitalo (-06)OulPy28.9.06 51,46PB
3Sampo KelhäSampo Kelhä (-63)OulPy11.10.63 66,70SB
M 800 m - ylipitkä rata/oversized
1Tatu PalokangasTatu Palokangas (-06)AlatPi10.8.062.01,69PB
2Niklas RäihäNiklas Räihä (-05)OulPy6.6.052.15,03PB
3Paavo NiskalaPaavo Niskala (-78)KuivAu22.11.782.46,93
M 3000 m - ylipitkä rata/oversized
1Juho HyyryläinenJuho Hyyryläinen (-06)VaalKa3.3.06 9.21,42PB
2Janne EskelinenJanne Eskelinen (-85)LimNM26.4.85 9.35,96PB
3Simeon RissanenSimeon Rissanen (-95)LimNM1.9.95 9.45,82SB
4Veeti-Valtteri SoikkeliVeeti-Valtteri Soikkeli (-01)OulPy28.5.01 9.59,43SB
5Pertti LapinkangasPertti Lapinkangas (-58)PudasjU12.6.5811.00,55PB
M 60 m aidat/hurdles
1Aapo SavolaAapo Savola (-04)OulPy20.3.04 9,40
M Korkeus/HJ
1Joni HeikkinenJoni Heikkinen (-99)OulPy19.10.991,90SB
 1,85/O    1,90/XO SB    1,94/XXX     
M Seiväs/PV
1Juuso TornbergJuuso Tornberg (-03)RaahVe2.7.034,50SB
 4,20/O    4,35/O    4,50/XO SB    4,65/XXX     
2Lauri TornbergLauri Tornberg (-06)RaahVe2.3.064,05
 4,05/O    4,20/XXX     
2Eetu TornbergEetu Tornberg (-04)RaahVe12.10.044,05SB
 4,05/O SB    4,20/XXX     
4Antti KoisAntti Kois (-68)HimU2.4.684,05SB
 3,60/O    3,75/O    3,90/XO    4,05/XO SB    4,20/XX-     
5Joni HeikkinenJoni Heikkinen (-99)OulPy19.10.993,90SB
 3,75/O    3,90/O SB    4,05/XXX     
6Markus TornbergMarkus Tornberg (-81)RaahVe18.7.813,90
 3,75/XO    3,90/XO    4,05/XXX     
7Aapo SavolaAapo Savola (-04)OulPy20.3.043,30
 3,00/O    3,15/O    3,30/O    3,45/XXX     
M Pituus/LJ
1Konsta RutanenKonsta Rutanen (-05)KuivAu27.2.056,74 PB
  6,73 PB     6,74 PB     6,58     4,84     6,45     6,65     
2Antti VornanenAntti Vornanen (-00)OulPy23.8.005,93 SB
  5,83 SB     5,61     5,87 SB     5,78     5,82     5,93 SB     
3Matti SärkeläMatti Särkelä (-87)PudasjU21.3.875,69 SB
  5,03 SB     5,65 SB     5,65 =SB     5,41     5,63     5,69 SB     
M Kuula/SP
1Antti-Pekka RönkköAntti-Pekka Rönkkö (-95)KiimU26.10.9516,77SB
  X     X     15,96     16,77 SB     X     X     
2Henri PakisjärviHenri Pakisjärvi (-89)KuivAu6.1.8915,29
  X     X     X     15,29     X     15,00     
3Matti KahilainenMatti Kahilainen (-96)PihtipTui21.8.9614,25SB
  14,17 SB     X     X     X     14,25 SB     X     
4Harri HietalaHarri Hietala (-81)KuivAu8.10.8112,97PB
  12,35 =PB     12,40 PB     12,97 PB     X     X     12,25     
5Jukka SaaranenJukka Saaranen (-81)PyhäjPo20.2.8111,22SB
  10,73     11,11 SB     11,22 SB     X     X     X     
M 3000 m kävely/Walk
1Jussi RaudaskoskiJussi Raudaskoski (-06)OulPy28.3.0615.10,49otPB kk19(19-v. ka 87.)
2Ilkka VakkuriIlkka Vakkuri (-57)KankU31.10.5720.26,41otPB
M17 60 m
1. erä
1Jesse PesuJesse Pesu (-08)KuivAu13.11.08 8,02PB
2Aatos PaajanenAatos Paajanen (-08)OulPy24.11.08 8,07
2. erä
1Otso KylmänenOtso Kylmänen (-07)KuivAu7.9.07 7,56SB
2Aleksi PohjolaAleksi Pohjola (-08)OulPy 10.9.08 7,84
3Oskari HiltunenOskari Hiltunen (-09)OulPy10.2.09 7,93
M17 300 m - ylipitkä rata/oversized
1. erä
1Veeti PurolaVeeti Purola (-07)OulPy28.9.0739,25PB
2. erä
1Oskari HiltunenOskari Hiltunen (-09)OulPy10.2.0941,65
2Aatos PaajanenAatos Paajanen (-08)OulPy24.11.0843,73
M17 60 m aidat/hurdles
1Väinö KekkonenVäinö Kekkonen (-08)OulPy 28.1.08 9,20PB
M17 Seiväs/PV
1Aatos HakalahtiAatos Hakalahti (-08)OulPy29.1.083,60PB
 3,30/XO    3,45/XXO    3,60/XXO PB    3,75/XXX     
M17 Pituus/LJ
1Aleksi PohjolaAleksi Pohjola (-08)OulPy 10.9.085,73 
  5,39     5,73     X     5,54     3,53     X     
Väinö KekkonenVäinö Kekkonen (-08)OulPy 28.1.08NM 
  X     X     X     X     P     P     
M17 Kolmiloikka/TJ
1Väinö KekkonenVäinö Kekkonen (-08)OulPy 28.1.0811,75 
  11,63     11,75     X     11,53     X     11,70     
2Jesse PesuJesse Pesu (-08)KuivAu13.11.089,82 PB
  9,78 PB     9,68     9,77     9,82 PB     9,45     9,57     
M17 3000 m kävely/Walk
1Aapo PimiäAapo Pimiä (-08)SaarijPu 8.2.0815.05,19otPB kk19 kk17(19-v. ka 82.) (17-v. ka 74.) (16-v. ka 59.)
2Niilo RaudaskoskiNiilo Raudaskoski (-08)OulPy24.9.0815.05,41otPB (19-v. ka 83.) (17-v. ka 75.) (16-v. ka 60.)
Naiset
N 60 m
1. erä
1Laura LoponenLaura Loponen (-04)LahdA12.4.04 7,97
2Emmi ErikkiläEmmi Erikkilä (-98)RaahVe4.11.98 8,01
3Taru VäisänenTaru Väisänen (-99)OulPy10.2.99 8,03
4Alisa NiemiAlisa Niemi (-05)OulPy20.12.05 8,15
5Aada TaskinenAada Taskinen (-06)OulPy30.5.06 8,32
6Alina HummastiAlina Hummasti (-05)SalSa 23.9.05 8,37
2. erä
1Essi NiskalaEssi Niskala (-05)KuivAu24.5.05 7,76SB
2Emma MäkikallioEmma Mäkikallio (-02)PohjKoi9.2.02 7,84
3Sandra-Sofia NieminenSandra-Sofia Nieminen (-00)OulPy7.10.00 7,88
4Emma JuntunenEmma Juntunen (-08)KuivAu16.5.08 7,91SB
5Iiris TörrönenIiris Törrönen (-98)OulPy25.5.98 7,98
6Anniina PiipponenAnniina Piipponen (-07)VeitsilKV13.6.07 7,98
Alkuerät
1. erä
1Essi NiskalaEssi Niskala (-05)KuivAu24.5.05 7,79SB
2Anniina PiipponenAnniina Piipponen (-07)VeitsilKV13.6.07 7,91SB
3Sandra-Sofia NieminenSandra-Sofia Nieminen (-00)OulPy7.10.00 7,92
4Nella MuhosNella Muhos (-06)KuivAu13.8.06 8,39PB
2. erä
1Emma MäkikallioEmma Mäkikallio (-02)PohjKoi9.2.02 7,78SB
2Taru VäisänenTaru Väisänen (-99)OulPy10.2.99 7,94SB
3Alisa NiemiAlisa Niemi (-05)OulPy20.12.05 8,01SB
4Rosa KilpiRosa Kilpi (-97)KuivAu7.1.97 8,38PB
5Aada NiemiAada Niemi (-06)OulPy4.2.06 8,40PB
3. erä
1Iiris TörrönenIiris Törrönen (-98)OulPy25.5.98 7,93PB
2Laura LoponenLaura Loponen (-04)LahdA12.4.04 7,96SB
3Alina HummastiAlina Hummasti (-05)SalSa 23.9.05 8,27PB
4Martta KoskelaMartta Koskela (-05)OulPy16.2.05 8,42SB
4. erä
1Emma JuntunenEmma Juntunen (-08)KuivAu16.5.08 7,92SB
2Emmi ErikkiläEmmi Erikkilä (-98)RaahVe4.11.98 8,00
3Aada TaskinenAada Taskinen (-06)OulPy30.5.06 8,26PB
4Olivia LaineOlivia Laine (-07)PohjKoi15.9.07 8,35
5Johanna OravaJohanna Orava (-06)OulPy2.7.06 9,00PB
6Minella VähäMinella Vähä (-06)OulPy10.3.0610,09
N 400 m - ylipitkä rata/oversized
1. erä
1Sointu OinasSointu Oinas (-07)PohjKoi23.2.07 60,66PB kk17
2Ilona KamunenIlona Kamunen (-01)KuivAu7.6.01 61,91PB
2. erä
1Rosa KilpiRosa Kilpi (-97)KuivAu7.1.97 59,19PB
2Jenni JaatinenJenni Jaatinen (-04)IisVi30.7.04 63,78SB
3. erä
1Sandra-Sofia NieminenSandra-Sofia Nieminen (-00)OulPy7.10.00 58,38PB
2Emmi ErikkiläEmmi Erikkilä (-98)RaahVe4.11.98 59,88PB
3Iina KiljanderIina Kiljander (-94)KuivAu10.6.94 61,77SB
N 3000 m - ylipitkä rata/oversized
1Mari LaakkonenMari Laakkonen (-91)PudasjU6.5.9110.03,18PB
2Ella SorvistoElla Sorvisto (-04)KuivAu1.4.0410.18,62PB
3Vilma SorvistoVilma Sorvisto (-04)KuivAu1.4.0410.18,89PB
4Anna-Elina HeikkinenAnna-Elina Heikkinen (-90)JyväskKU2.7.9010.31,54PB
5Enni PetreliusEnni Petrelius (-04)PohjKoi28.8.0411.26,19PB
6Elina TurunenElina Turunen (-05)KuivAu31.8.0511.37,84PB
N 60 m aidat/hurdles
1Eveliina LehtolaEveliina Lehtola (-03)OulPy27.3.03 9,06SB
2Anna-Sofia OrajärviAnna-Sofia Orajärvi (-05)KuivAu20.2.05 9,59=PB
N Korkeus/HJ
1Mia KänsäkangasMia Känsäkangas (-05)GamlakIF10.8.051,74PB (22-v. ka 94.)
 1,65/O    1,70/O    1,74/XO PB    1,77/XXX     
2Ella SoinilehtoElla Soinilehto (-04)OulPy10.4.041,55SB
 1,45/O    1,50/O    1,55/O SB    1,60/XXX     
N Pituus/LJ
1Saana PeuraSaana Peura (-03)TervTe19.1.035,85 
  5,55     X     5,80     4,08     5,85     X     
2Eveliina LehtolaEveliina Lehtola (-03)OulPy27.3.035,27 SB
  4,85     5,15     4,90     X     X     5,27 SB     
3Minella VähäMinella Vähä (-06)OulPy10.3.063,60 PB
  3,35     3,46     3,20     3,43     3,60 PB     3,55     
N Kolmiloikka/TJ
1Saana PeuraSaana Peura (-03)TervTe19.1.0311,89 
  X     11,45     X     X     11,76     11,89     
2Milla KangasMilla Kangas (-06)OulPy27.2.0610,83 SB
  10,32 SB     10,61 SB     10,83 SB     10,30     10,71     X     
3Jonna PeritaloJonna Peritalo (-99)OulPy30.9.9910,66 SB
  X     10,60 SB     10,66 SB     P     P     P     
4Anna YrjänäAnna Yrjänä (-05)LohtVei21.4.0510,46 =PB
  9,62     10,01     10,25 =SB     10,46 PB     10,11     10,06     
5Johanna OravaJohanna Orava (-06)OulPy2.7.069,08 PB
  9,08 PB     8,99     P     P     P     P     
N Kuula/SP
1Ella SoinilehtoElla Soinilehto (-04)OulPy10.4.0410,09
  10,09     9,34     9,82     8,79     8,91     X     
2Kiia VanhatupaKiia Vanhatupa (-06)OulPy5.7.069,56
  8,94     9,29     9,23     9,49     9,56     X     
3Hanna-Mari UusitaloHanna-Mari Uusitalo (-78)OulPy30.10.788,80PB
  7,85 PB     8,23 PB     8,18     7,85     8,19     8,80 PB     
N 3000 m kävely/Walk
1Maria AntolaMaria Antola (-02)LaitJy13.6.0214.12,56otSB kk
2Elina HeikkinenElina Heikkinen (-97)OulPy22.3.9714.20,75otSB
N17 60 m
1Anniina JernvallAnniina Jernvall (-07)OulPy13.1.07 8,28PB
2Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.08 8,57
3Olivia TuomelaOlivia Tuomela (-08)KuivAu21.4.08 8,76
4Taika PurolaTaika Purola (-10)OulPy17.8.10 8,84
Kiia KellolaKiia Kellola (-08)RaahVe14.7.08 DQ
Alkuerät
1. erä
1Kiia KellolaKiia Kellola (-08)RaahVe14.7.08 8,22PB
2Anniina JernvallAnniina Jernvall (-07)OulPy13.1.07 8,32PB
3Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.08 8,66
4Olivia TuomelaOlivia Tuomela (-08)KuivAu21.4.08 8,79
5Taika PurolaTaika Purola (-10)OulPy17.8.10 8,79
N17 300 m - ylipitkä rata/oversized
1. erä
1Taika PurolaTaika Purola (-10)OulPy17.8.1049,28PB
2. erä
1Emma JuntunenEmma Juntunen (-08)KuivAu16.5.0841,01PB (ka 80.) (22-v. ka 74.)
2Elisa LinnakangasElisa Linnakangas (-09)OulPy22.2.0946,95SB
N17 3000 m - ylipitkä rata/oversized
1Kaisla PasslinKaisla Passlin (-08)LimNM28.3.0810.42,24PB
2Lotta TalvensaariLotta Talvensaari (-07)KuivAu27.6.0710.53,79PB
3Kaisa KeränenKaisa Keränen (-07)KuivAu30.7.0711.07,30SB
4Elsa ErkkiläElsa Erkkilä (-09)KuivAu3.7.0911.45,19PB
5Iina KoutonenIina Koutonen KuivAu11.48,18PB
N17 Seiväs/PV
1Ruut SalmiRuut Salmi (-07)KuivAu 4.4.072,85PB
 2,35/O    2,45/O    2,55/O    2,65/O    2,75/XXO    2,85/O PB    2,95/X--     
2Hertta ManninenHertta Manninen (-09)KuivAu7.8.092,65PB
 2,35/O    2,45/O    2,55/O    2,65/O PB    2,75/XXX     
3Kerttu ManninenKerttu Manninen (-09)KuivAu7.8.092,65PB
 2,35/O    2,45/O    2,55/XO    2,65/XO PB    2,75/XXX     
4Iida MäkeläIida Mäkelä (-09)OulPy 24.12.092,65PB
 2,35/O    2,45/O    2,55/O    2,65/XXO PB    2,75/XXX     
N17 Pituus/LJ
1Anniina PiipponenAnniina Piipponen (-07)VeitsilKV13.6.075,20 
  4,96     5,06     X     5,20     X     X     
2Olivia LaineOlivia Laine (-07)PohjKoi15.9.074,96 
  4,79     4,80     4,91     4,77     4,96     4,63     
3Anniina JernvallAnniina Jernvall (-07)OulPy13.1.074,88 =SB
  4,69     4,82     4,88 =SB     4,80     4,68     4,66     
4Sointu OinasSointu Oinas (-07)PohjKoi23.2.074,85 
  4,85     X     4,83     X     X     X     
5Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.084,85 PB
  4,69     4,85 PB     P     P     P     P     
6Olga HokkanenOlga Hokkanen (-10)KuivAu11.1.104,83 PB
  4,59 PB     4,83 PB     4,77     4,64     4,72     4,52     
7Kiia KellolaKiia Kellola (-08)RaahVe14.7.084,70 
  4,41     4,49     4,70     4,44     4,49     4,57     
N17 Kolmiloikka/TJ
1Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.0810,12 SB
  X     9,70 SB     X     10,03 SB     10,06 SB     10,12 SB     
2Olivia TuomelaOlivia Tuomela (-08)KuivAu21.4.089,58 SB
  9,27 SB     9,45 SB     9,34     9,58 SB     9,45     X     
N17 Kuula/SP
1Peppi HietalaPeppi Hietala (-09)KuivAu11.9.099,27
  8,70     8,71     X     9,27     X     X     
2Sylvi KomulainenSylvi Komulainen (-08)RaahVe7.2.088,44PB
  8,06 SB     8,44 PB     8,37     8,03     7,65     X     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1
27.1.2024 Kuopio: Pm-kilpailut