TULOKSET: ANMJ-leirikilpailu, Eerikkilä, Eerikkilän urheiluhalli, Tammela, 20.1.2024


14 urheilijaa, 14 lajisuoritusta

Miehet
M19 Kiekko/DT
1Manu KankaanniemiManu Kankaanniemi (-06)VammsVoi16.3.0650,35PB kk19(19-v. ka 43.)
  45,47 kk19 PB     50,35 kk19 PB     X     X     47,95     50,31     
M17 Kiekko/DT
1Jussi KoskelaJussi Koskela (-07)KangKi21.5.0745,11PB kk17
  42,74 kk17 PB     43,18 kk17 PB     X     43,20 kk17 PB     43,70 kk17 PB     45,11 kk17 PB     
2Miro ValtonenMiro Valtonen (-07)IkurinVi1.7.0744,92PB
  X     X     X     X     44,92 PB     X     
3Miiro TähkänenMiiro Tähkänen (-07)MerikI30.1.0744,23PB
  44,23 PB     X     42,39     X     X     X     
4Eero HakolaEero Hakola (-08)LiedPa19.1.0838,95PB
  X     38,30 PB     38,33 PB     38,95 PB     38,76     X     
Naiset
N19 Kiekko/DT
1Martta LaineMartta Laine (-06)ValkHa13.3.0638,63PB
  37,57 PB     38,63 PB     X     X     X     X     
2Rania ToivonenRania Toivonen (-06)UudKK14.4.0635,66PB
  X     35,06 PB     X     X     34,01     35,66 PB     
N17 Kiekko/DT
1Kiia MäkinenKiia Mäkinen (-08)NoormNo9.12.0839,20PB kk17
  35,89     37,15 =kk17 =PB     X     X     X     39,20 kk17 PB     
2Roosa AulamoRoosa Aulamo (-08)TampPy 8.7.0835,93PB
  35,19 PB     X     33,05     X     35,83 PB     35,93 PB     
3Venla MannerVenla Manner (-08)TuUL30.5.0835,29PB
  34,21 PB     X     33,09     X     33,36     35,29 PB     
4Vanessa SalminenVanessa Salminen (-07)ForssSa24.5.0733,37PB
  33,37 PB     X     X     32,24     32,24     X     
5Matilda MehtoMatilda Mehto (-07)NaantLöy11.6.0733,22SB
  33,22 SB     31,03     X     X     X     X     
6Eerika NieminenEerika Nieminen (-08)HämeenlTa4.1.0832,22PB
  30,32 PB     32,22 PB     31,95     X     X     X     
7Olivia SuutariOlivia Suutari (-08)KalVa21.10.0829,35PB
  X     X     X     29,35 PB     X     X     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1
27.1.2024 Kuopio: Pm-kilpailut