TILASTOPAJA
URHEILIJAHAKU
Etusivu
Ilmaiset
Tulokset
2024
Tuloskatsaus 24.4.-4.5.2024
Tulospalvelu 2002-2024
Tuloksia 1907-2012
Suomen Top 20 (1997-)
2024 ulkona
2024 halli
(1.6.2023-31.5.2024)
2023 ulkona
Suomen ennätykset
(Kaikki sarjat)
Aikuiset
22-vuotiaat
19-vuotiaat
17-vuotiaat
Muut
Seuraliiga
Kalevan Malja
Nuorisotoimintakilpailu
Tulevat tähdet - monipuolisuuskilpailu
Kalevan kisojen ranking
Suomalaisten arvokisarajat
Tilastopajacup
Maksulliset
Vuositilastot (1932-)
(Kaikki sarjat, myös seura- ja piiritilastot)
2024 ulkona
2024 halli
(1.6.2023-31.5.2024)
2023 ulkona
2023 halli
(1.6.2022-31.5.2023)
VIESTITILASTOT
Kaikkien aikojen tilastot
Aikuiset
Juniorit
Seurat ja piirit
Yli 30-vuotiaiden tilastot
Vuositilastot
Kaikkien aikojen tilastot
Mitalistit
Henkilökohtaiset SM-kisat
SM-viestit ja SM-maastojen
joukkuekisat
Kansainväliset arvokisat
Tilaajat
Kirjaudu sisään
Kirjaudu ulos
Tilaaminen
Rekisteröityminen
Tilauksen jatkaminen
Sisältö ja hinnat
Käyttäjän tiedot
Tilastopaja Oy
Yhteystiedot
Tilastopaja Oy
Verkaranta 2 H 189
20660 Littoinen
juhani@tilastopaja.fi
050 5525070
In English
TULOKSET: 20-, 18- ja 16-v. SM-hallikilpailut, Otaniemi, Otahalli, 8.–9.2.1992
1 urheilijaa, 1 lajisuoritusta
Miehet/Pojat, valitse laji
Naiset/Tytöt, valitse laji
N16 60 m
Valitse päivä
Kaikki päivät
8.2.
9.2.
Miehet
Ei tuloksia.
Naiset
N16 60 m
Alkuerät 8.2.
2. erä
1
Sylvia Drozd
Sylvia Drozd
(-77)
ViipU
77
8,45
PB
TUOREIMMAT TULOKSET
▼
TUOREIMMAT TULOKSET
Suomalaistulokset ulkomailta
2.5.2024
Masku: Vakka-Suomen maasto- ja sukkulaviesti tulokset puuttuvat
2.5.2024
Vantaa: 13-9-v. pm-maastot
1.5.2024
Ylitornio: 48. Lohijärven vappuhölkkä
1.5.2024
Ylitornio: Lohijärven 48. Vappuhölkkä 1.5.2024 kaikki
1.5.2024
Orivesi: Kuulakisa
1.5.2024
Lohja: Lohjan heittocup 2
30.4.2024
Muhos: Muhos-juoksu tulokset puuttuvat
29.4.2024
Uusikaupunki: 13-9-v. pm-maastot
29.4.2024
Raasepori: Spring Cup -terräng tulokset puuttuvat
28.4.2024
Mustasaari: Häckruset peruutettu vähäisen osanottajamäärän takia
27.4.2024
Kotka: Aluemestaruusmaastot
27.4.2024
Kotka: 13-9-v. pm-maastot
25.4.2024
Vantaa: Itä-Vantaan maastot tulokset puuttuvat
27.4.2024
Helsinki: BMW Helsinki10
27.4.2024
Ii: Testijuoksusarja 7 kaikki
26.4.2024
Turku: 12. Aurajoen yöjuoksu kaikki
26.4.2024
Turku: 12. Aurajoen yöjuoksu
27.4.2024
Leppävirta: Kevään repäisyt
27.4.2024
Ii: Testijuoksusarja 7
27.4.2024
Seinäjoki: 37. Kyrönjoki-maraton
27.4.2024
Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja ja Vaaran kymppi
27.4.2024
Kokkola: Norpan kymppi
27.4.2024
Jyväskylä: Pentin pinkaisu
28.4.2024
Paimio: 50. Paimio-juoksu
28.4.2024
Paimio: 50. Paimio-juoksu kaikki
27.4.2024
Vöyri: Norrvalla XC-run ja pm-maastot sekä SFI:n 17- ja 15-v. mestaruusmaastot
27.4.2024
Karttula: Karttulan katujuoksu
27.4.2024
Kokkola: Norpan kymppi kaikki
27.4.2024
Jyväskylä: Pentin pinkaisu kaikki
27.4.2024
Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja ja Vaaran kymppi kaikki
27.4.2024
Seinäjoki: 37. Kyrönjoki-maraton kaikki
26.4.2024
Pajulahti: Keihäskarnevaalileirin hallikisa
25.4.2024
Joroinen: 76. Kuvansin halkijuoksu
21.4.2024
Akaa: Toijala-hölkkä kaikki
21.4.2024
Akaa: Toijala-hölkkä
21.4.2024
Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024
Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024
Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024
Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024
Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024
Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024
Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024
Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024
Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024
Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024
Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024
Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024
Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024
Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024
Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024
Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024
Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024
Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024
Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024
Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024
Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024
Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024
Raasepori: Halltävling
6.4.2024
Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024
Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024
Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024
Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024
Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024
Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024
Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024
Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024
Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024
Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024
Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024
Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024
Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024
Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024
Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024
Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024
Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
Suomalaistulokset ulkomailta
2.5.2024
Masku: Vakka-Suomen maasto- ja sukkulaviesti tulokset puuttuvat
2.5.2024
Vantaa: 13-9-v. pm-maastot
1.5.2024
Ylitornio: 48. Lohijärven vappuhölkkä
1.5.2024
Ylitornio: Lohijärven 48. Vappuhölkkä 1.5.2024 kaikki
1.5.2024
Orivesi: Kuulakisa
1.5.2024
Lohja: Lohjan heittocup 2
30.4.2024
Muhos: Muhos-juoksu tulokset puuttuvat
29.4.2024
Uusikaupunki: 13-9-v. pm-maastot
29.4.2024
Raasepori: Spring Cup -terräng tulokset puuttuvat
28.4.2024
Mustasaari: Häckruset peruutettu vähäisen osanottajamäärän takia
27.4.2024
Kotka: Aluemestaruusmaastot
27.4.2024
Kotka: 13-9-v. pm-maastot
25.4.2024
Vantaa: Itä-Vantaan maastot tulokset puuttuvat
27.4.2024
Helsinki: BMW Helsinki10
27.4.2024
Ii: Testijuoksusarja 7 kaikki
26.4.2024
Turku: 12. Aurajoen yöjuoksu kaikki
26.4.2024
Turku: 12. Aurajoen yöjuoksu
27.4.2024
Leppävirta: Kevään repäisyt
27.4.2024
Ii: Testijuoksusarja 7
27.4.2024
Seinäjoki: 37. Kyrönjoki-maraton
27.4.2024
Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja ja Vaaran kymppi
27.4.2024
Kokkola: Norpan kymppi
27.4.2024
Jyväskylä: Pentin pinkaisu
28.4.2024
Paimio: 50. Paimio-juoksu
28.4.2024
Paimio: 50. Paimio-juoksu kaikki
27.4.2024
Vöyri: Norrvalla XC-run ja pm-maastot sekä SFI:n 17- ja 15-v. mestaruusmaastot
27.4.2024
Karttula: Karttulan katujuoksu
27.4.2024
Kokkola: Norpan kymppi kaikki
27.4.2024
Jyväskylä: Pentin pinkaisu kaikki
27.4.2024
Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja ja Vaaran kymppi kaikki
27.4.2024
Seinäjoki: 37. Kyrönjoki-maraton kaikki
26.4.2024
Pajulahti: Keihäskarnevaalileirin hallikisa
25.4.2024
Joroinen: 76. Kuvansin halkijuoksu
21.4.2024
Akaa: Toijala-hölkkä kaikki
21.4.2024
Akaa: Toijala-hölkkä
21.4.2024
Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024
Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024
Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024
Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024
Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024
Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024
Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024
Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024
Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024
Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024
Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024
Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024
Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024
Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024
Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024
Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024
Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024
Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024
Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024
Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024
Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024
Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024
Raasepori: Halltävling
6.4.2024
Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024
Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024
Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024
Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024
Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024
Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024
Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024
Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024
Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024
Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024
Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024
Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024
Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024
Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024
Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024
Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024
Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut