TILASTOPAJA
URHEILIJAHAKU
Etusivu
Ilmaiset
Tulokset
2024
Tuloskatsaus 24.4.-4.5.2024
Tulospalvelu 2002-2024
Tuloksia 1907-2012
Suomen Top 20 (1997-)
2024 ulkona
2024 halli
(1.6.2023-31.5.2024)
2023 ulkona
Suomen ennätykset
(Kaikki sarjat)
Aikuiset
22-vuotiaat
19-vuotiaat
17-vuotiaat
Muut
Seuraliiga
Kalevan Malja
Nuorisotoimintakilpailu
Tulevat tähdet - monipuolisuuskilpailu
Kalevan kisojen ranking
Suomalaisten arvokisarajat
Tilastopajacup
Maksulliset
Vuositilastot (1932-)
(Kaikki sarjat, myös seura- ja piiritilastot)
2024 ulkona
2024 halli
(1.6.2023-31.5.2024)
2023 ulkona
2023 halli
(1.6.2022-31.5.2023)
VIESTITILASTOT
Kaikkien aikojen tilastot
Aikuiset
Juniorit
Seurat ja piirit
Yli 30-vuotiaiden tilastot
Vuositilastot
Kaikkien aikojen tilastot
Mitalistit
Henkilökohtaiset SM-kisat
SM-viestit ja SM-maastojen
joukkuekisat
Kansainväliset arvokisat
Tilaajat
Kirjaudu sisään
Kirjaudu ulos
Tilaaminen
Rekisteröityminen
Tilauksen jatkaminen
Sisältö ja hinnat
Käyttäjän tiedot
Tilastopaja Oy
Yhteystiedot
Tilastopaja Oy
Verkaranta 2 H 189
20660 Littoinen
juhani@tilastopaja.fi
050 5525070
In English
TULOKSET: Flying Finns -maastot, Helsinki, 6.5.2023
133 urheilijaa, 134 lajisuoritusta
Miehet/Pojat, valitse laji
P10 1 km maastojuoksu
P11 2 km maastojuoksu
P12 2 km maastojuoksu
P13 2 km maastojuoksu
P9 1 km maastojuoksu
Naiset/Tytöt, valitse laji
T10 1 km maastojuoksu
T12 2 km maastojuoksu
T13 2 km maastojuoksu
T9 1 km maastojuoksu
Miehet
P13 2 km maastojuoksu
1
Mico Kärki
Mico Kärki
(-10)
KeskiUYU
27.2.10
7.17
2
Niki Sirén
Niki Sirén
(-10)
RaisKu
27.6.10
7.19
3
Topias Leinonen
Topias Leinonen
(-10)
NurmijYU
10.9.10
7.23
4
Vili Kantelinen
Vili Kantelinen
(-10)
HausjU
22.3.10
7.33
5
Viljami Veikkola
Viljami Veikkola
(-10)
EspTa
29.3.10
7.35
6
Eemeli Taponen
Eemeli Taponen
(-10)
HelsJy
5.2.10
7.38
7
Eeli Kallio
Eeli Kallio
(-10)
VehkVei
24.10.10
8.02
8
Robin Hägglund
Robin Hägglund
(-10)
BorgåAk
5.6.10
8.11
9
Antti Mäkelä
Antti Mäkelä
(-10)
HämeenlTa
12.8.10
8.19
10
Urho Haverinen
Urho Haverinen
(-10)
PakVe
3.2.10
8.21
11
Akseli Änäkkälä
Akseli Änäkkälä
(-10)
SalVil
12.9.10
8.26
12
Topias Karhu
Topias Karhu
(-10)
ViipU
22.5.10
8.41
13
Väinö Koivu
Väinö Koivu
(-10)
VammsVoi
27.12.10
8.49
P12 2 km maastojuoksu
1
Eetu Kitinmäki
Eetu Kitinmäki
(-11)
NummKip
6.3.11
7.11
2
Nuutti Hietala
Nuutti Hietala
(-11)
JyväskKU
7.8.11
7.30
3
Jesse Piispanen
Jesse Piispanen
(-11)
KalVa
4.6.11
7.32
4
Valtteri Sundberg
Valtteri Sundberg
(-11)
VeikkVei
24.7.11
7.39
5
Kevin Niittyviita
Kevin Niittyviita
(-11)
LahdA
11.4.11
7.40
6
Santtu Piitulainen
Santtu Piitulainen
(-11)
JoensKa
10.5.11
7.45
7
Oliver Viitanen
Oliver Viitanen
(-11)
KerimU
20.7.11
7.48
8
Sebastian Sappinen
Sebastian Sappinen
(-11)
EspTa
25.7.11
7.49
9
Alex Lundfors
Alex Lundfors
(-11)
MalaxIF
21.2.11
7.58
10
Alfons Maessen
Alfons Maessen
(-11)
PakVe
31.8.11
7.59
11
Max Harju
Max Harju
(-11)
TeuvRi
29.7.11
8.06
12
Elias Heinonen
Elias Heinonen
(-11)
LiedPa
2.8.11
8.07
13
Dhruv Sarkhel
Dhruv Sarkhel
(-11)
HKV
20.4.11
8.09
14
Elis Träskelin
Elis Träskelin
(-11)
VasaIS
17.8.11
8.09
15
Emil Pakkala
Emil Pakkala
(-11)
HKV
8.2.11
8.12
16
Roni Tyynelä
Roni Tyynelä
(-11)
VähänkVie
31.1.11
8.22
17
Roope Suoniemi
Roope Suoniemi
(-11)
HKV
3.4.11
8.47
18
Alfons Rautawaara
Alfons Rautawaara
(-11)
EspTa
22.12.11
9.27
P11 2 km maastojuoksu
1
Juhani Veikkola
Juhani Veikkola
(-12)
EspTa
10.7.12
7.50
2
Vili Mäenpää
Vili Mäenpää
(-12)
MäntsU
20.11.12
7.53
3
Olli Jantunen
Olli Jantunen
(-12)
EspTa
28.3.12
7.55
4
Olavi Järvi
Olavi Järvi
(-12)
TuUL
26.6.12
7.57
5
Vilho Pentilä
Vilho Pentilä
(-12)
KauhajKa
2.6.12
8.00
6
Martin Maula
Martin Maula
(-12)
EspTa
4.5.12
8.03
7
Lac Torkkeli
Lac Torkkeli
(-12)
EspTa
2.1.12
8.09
8
Vili-Petteri Lammi
Vili-Petteri Lammi
(-12)
NurmijYU
24.5.12
8.09
9
Roope Asikainen
Roope Asikainen
(-12)
HKV
2.1.12
8.22
10
Elvin Glad-Schreven
Elvin Glad-Schreven
(-12)
VeikkVei
20.10.12
8.46
11
Niilo Aalto
Niilo Aalto
(-12)
VeikkVei
22.1.12
8.56
P10 1 km maastojuoksu
1
Benjamin Kero
Benjamin Kero
(-13)
TuUL
8.11.13
4.06
2
Matias Nyholm
Matias Nyholm
(-13)
KerU
3.1.13
4.14
3
Nooa Laine
Nooa Laine
(-13)
EspTa
21.6.13
4.16
4
Nico Tyynelä
Nico Tyynelä
(-13)
VähänkVie
19.3.13
4.22
5
Akseli Heinonen
Akseli Heinonen
(-13)
LiedPa
1.7.13
4.37
6
Lenni Kero
Lenni Kero
(-13)
TuUL
29.6.13
4.41
7
Otso Aalto
Otso Aalto
(-13)
VeikkVei
10.11.13
4.48
8
Juho Vesikkala
Juho Vesikkala
(-13)
NummKip
9.1.13
4.50
9
Aron Kitinmäki
Aron Kitinmäki
(-13)
NummKip
19.6.13
4.51
10
Eerik Isokoski
Eerik Isokoski
(-13)
PakVe
17.12.13
6.00
P9 1 km maastojuoksu
1
Emil Puhakka
Emil Puhakka
(-14)
KarhKa
7.5.14
4.20
2
Jose Mettälä
Jose Mettälä
(-15)
KauhajKa
14.10.15
4.35
3
Tuukka Tamminen
Tuukka Tamminen
(-14)
HKV
10.1.14
4.40
4
Teo Lehtonen
Teo Lehtonen
(-14)
KU-58
14.1.14
4.44
5
Jasper Koskenranta
Jasper Koskenranta
(-14)
HKV
22.6.14
4.48
6
Aatam Mykkänen
Aatam Mykkänen
(-14)
NakkVire
4.3.14
4.55
7
Joosua Utriainen
Joosua Utriainen
(-15)
PakVe
26.1.15
4.57
8
Eino Vehmas
Eino Vehmas
(-14)
UrjU
22.1.14
4.59
9
Henri Kaila
Henri Kaila
(-14)
LahdA
6.2.14
5.00
10
Einar Petruzelka
Einar Petruzelka
(-14)
TapE
17.5.14
5.02
11
Kuisma Salo
Kuisma Salo
(-15)
KarkkPo
19.8.15
5.09
12
Onni Hyvämäki
Onni Hyvämäki
(-15)
SomE
9.7.15
5.13
13
Eelis Ovaskainen
Eelis Ovaskainen
(-14)
PakVe
21.5.14
5.14
14
Felix Kero
Felix Kero
(-15)
TuUL
3.8.15
5.15
15
Sulo Kumenius
Sulo Kumenius
(-14)
HelsJy
22.3.14
5.26
16
Aamos Isokoski
Aamos Isokoski
(-15)
PakVe
12.3.15
5.27
Naiset
T13 2 km maastojuoksu
1
Ella Mettälä
Ella Mettälä
(-10)
KauhajKa
1.6.10
7.42
2
Aurora Lehtonen
Aurora Lehtonen
(-10)
UlvST
28.6.10
7.59
3
Saga Markén
Saga Markén
(-10)
IFVOM
25.9.10
8.30
4
Ina Murto
Ina Murto
(-10)
HKV
4.4.10
8.40
5
Vendi Lehtimäki
Vendi Lehtimäki
(-10)
ForssSa
31.5.10
8.52
6
Frida Petruzelka
Frida Petruzelka
(-10)
TapE
25.7.10
9.03
7
Anna Mäkelä
Anna Mäkelä
(-10)
HämeenlTa
12.8.10
9.04
8
Emmi Riutankoski
Emmi Riutankoski
(-10)
HKV
10.3.10
9.12
9
Nella Pursiainen
Nella Pursiainen
(-10)
NurmijYU
2.6.10
9.24
T12 2 km maastojuoksu
1
Lumi-Kukka Saaranen
Lumi-Kukka Saaranen
(-11)
JyväskKU
12.3.11
7.56
2
Hilla Ruokostenpohja
Hilla Ruokostenpohja
(-11)
JyväskKU
21.8.11
7.56
3
Oona Andelmaa
Oona Andelmaa
(-11)
KaarUra
9.9.11
8.10
4
Jasmin Hallenberg
Jasmin Hallenberg
(-11)
KarkkPo
9.5.11
8.24
5
Hertta-Liina Tuominen
Hertta-Liina Tuominen
(-11)
LahdA
10.11.11
8.27
6
Milja Pyykkö
Milja Pyykkö
(-11)
JoensKa
27.6.11
8.29
7
Jasmin Redman
Jasmin Redman
(-11)
LahdA
16.2.11
8.31
8
Kielo Salo
Kielo Salo
(-11)
KarkkPo
12.4.11
8.39
9
Miida Wasström
Miida Wasström
(-11)
KU-58
29.5.11
8.40
10
Meeri Saha
Meeri Saha
(-11)
KU-58
25.10.11
8.43
11
Elea Leppänen
Elea Leppänen
(-11)
KU-58
20.3.11
8.48
12
Saimi Juntunen
Saimi Juntunen
(-11)
SuomRa
12.10.11
9.16
13
Nella Pyykkönen
Nella Pyykkönen
(-11)
SuomRa
24.1.11
9.18
14
Lilja Piispanen
Lilja Piispanen
(-11)
HIFK
4.12.11
9.29
15
Elsa Hammar
Elsa Hammar
(-11)
LahdA
30.10.11
9.41
16
Wilma Kemppainen
Wilma Kemppainen
(-11)
SuomRa
17.6.11
9.52
T10 1 km maastojuoksu
1
Fanni Kiukkonen
Fanni Kiukkonen
(-13)
KauhajKa
16.6.13
4.24
1
Elena Kero
Elena Kero
(-12)
TuUL
27.2.12
7.54
2
Kaisla Salo
Kaisla Salo
(-13)
KarkkPo
8.5.13
4.31
2
Mette Häkkinen
Mette Häkkinen
(-12)
PunkalKu
2.1.12
8.11
3
Alli-Ester Vanhakylä
Alli-Ester Vanhakylä
(-13)
EspTa
27.11.13
4.38
3
Salla Tompuri
Salla Tompuri
(-12)
KuopRei
30.8.12
8.14
4
Alisa Taponen
Alisa Taponen
(-13)
HelsJy
9.4.13
4.50
4
Stella Sandqvist
Stella Sandqvist
(-12)
TuUL
25.2.12
8.29
5
Matilda Arola
Matilda Arola
(-13)
HKV
15.7.13
4.55
5
Liisa Keskisalo
Liisa Keskisalo
(-12)
JoensKa
26.11.12
8.29
6
Mimosa Jahkola
Mimosa Jahkola
(-13)
HKV
27.3.13
4.59
6
Meribel Väli
Meribel Väli
(-12)
EspTa/EST
10.2.12
8.47
7
Sara Peltola
Sara Peltola
(-13)
LahdA
23.6.13
5.13
7
Nea Mustonen
Nea Mustonen
(-12)
VarkKV
10.11.12
8.53
8
Mailis Ijäs
Mailis Ijäs
(-13)
KangKi
12.4.13
5.16
8
Felica Myllyniemi
Felica Myllyniemi
(-12)
HKV
4.2.12
9.03
9
Iiris Piispanen
Iiris Piispanen
(-13)
HIFK
6.11.13
5.25
9
Lilja Lakanen
Lilja Lakanen
(-12)
JyväskKU
10.5.12
9.16
10
Veera Pulkkanen
Veera Pulkkanen
(-13)
HKV
17.4.13
5.46
10
Anniina Manninen
Anniina Manninen
(-12)
SuomRa
29.8.12
9.17
11
Elviira Hämäläinen
Elviira Hämäläinen
(-13)
HKV
6.11.13
5.49
11
Pinja Pyykkönen
Pinja Pyykkönen
(-12)
SuomRa
30.5.12
9.30
12
Vilja Hyvämäki
Vilja Hyvämäki
(-12)
SomE
12.8.12
9.34
13
Lilian Mikkola
Lilian Mikkola
(-12)
HKV
13.6.12
9.47
Lilja Öhman
Lilja Öhman
(-12)
TuUL
11.10.12
DNF
T9 1 km maastojuoksu
1
Signe Träskelin
Signe Träskelin
(-14)
MalaxIF
2.2.14
4.52
2
Sonja Korpela
Sonja Korpela
(-14)
VantSa
7.2.14
4.54
3
Venla Taponen
Venla Taponen
(-15)
HelsJy
13.11.15
4.57
4
Charlotta Lauren
Charlotta Lauren
(-14)
BorgåAk
3.2.14
5.04
5
Aamu Santalahti
Aamu Santalahti
(-14)
BorgåAk
5.8.14
5.04
6
Fiia Harju
Fiia Harju
(-14)
TeuvRi
10.6.14
5.05
7
Anna Mäkelä
Anna Mäkelä
(-10)
HämeenlTa
12.8.10
5.10
8
Elisa Öhman
Elisa Öhman
(-15)
TuUL
3.2.15
5.17
9
Jade Mustonen
Jade Mustonen
(-15)
VarkKV
5.5.15
5.26
10
Emma Leinonen
Emma Leinonen
(-15)
NurmijYU
16.1.15
5.27
11
Saaga-Riina Tompuri
Saaga-Riina Tompuri
(-15)
KuopRei
17.7.15
5.38
12
Emma Sirppiniemi
Emma Sirppiniemi
(-14)
KU-58
9.4.14
5.42
13
Lumi Gürler
Lumi Gürler
(-14)
HKV
9.7.14
5.49
14
Siiri Turunen
Siiri Turunen
(-15)
HKV
31.7.15
6.12
15
Emma Peippo
Emma Peippo
(-15)
HKV
9.8.15
6.29
16
Julia Meskanen
Julia Meskanen
(-16)
HelsJy
18.11.16
6.45
TUOREIMMAT TULOKSET
▼
TUOREIMMAT TULOKSET
Suomalaistulokset ulkomailta
4.5.2024
Tammela: Tour de Hammer
4.5.2024
Nousiainen: Nouste moukari
2.5.2024
Masku: Vakka-Suomen maasto- ja sukkulaviesti tulokset puuttuvat
2.5.2024
Vantaa: 13-9-v. pm-maastot
1.5.2024
Ylitornio: 48. Lohijärven vappuhölkkä
1.5.2024
Ylitornio: Lohijärven 48. Vappuhölkkä 1.5.2024 kaikki
1.5.2024
Orivesi: Kuulakisa
1.5.2024
Lohja: Lohjan heittocup 2
30.4.2024
Muhos: Muhos-juoksu tulokset puuttuvat
29.4.2024
Uusikaupunki: 13-9-v. pm-maastot
29.4.2024
Raasepori: Spring Cup -terräng tulokset puuttuvat
28.4.2024
Mustasaari: Häckruset peruutettu vähäisen osanottajamäärän takia
27.4.2024
Kotka: Aluemestaruusmaastot
27.4.2024
Kotka: 13-9-v. pm-maastot
25.4.2024
Vantaa: Itä-Vantaan maastot tulokset puuttuvat
27.4.2024
Helsinki: BMW Helsinki10
27.4.2024
Ii: Testijuoksusarja 7 kaikki
26.4.2024
Turku: 12. Aurajoen yöjuoksu kaikki
26.4.2024
Turku: 12. Aurajoen yöjuoksu
27.4.2024
Leppävirta: Kevään repäisyt
27.4.2024
Ii: Testijuoksusarja 7
27.4.2024
Seinäjoki: 37. Kyrönjoki-maraton
27.4.2024
Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja ja Vaaran kymppi
27.4.2024
Kokkola: Norpan kymppi
27.4.2024
Jyväskylä: Pentin pinkaisu
28.4.2024
Paimio: 50. Paimio-juoksu
28.4.2024
Paimio: 50. Paimio-juoksu kaikki
27.4.2024
Vöyri: Norrvalla XC-run ja pm-maastot sekä SFI:n 17- ja 15-v. mestaruusmaastot
27.4.2024
Karttula: Karttulan katujuoksu
27.4.2024
Kokkola: Norpan kymppi kaikki
27.4.2024
Jyväskylä: Pentin pinkaisu kaikki
27.4.2024
Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja ja Vaaran kymppi kaikki
27.4.2024
Seinäjoki: 37. Kyrönjoki-maraton kaikki
26.4.2024
Pajulahti: Keihäskarnevaalileirin hallikisa
25.4.2024
Joroinen: 76. Kuvansin halkijuoksu
21.4.2024
Akaa: Toijala-hölkkä kaikki
21.4.2024
Akaa: Toijala-hölkkä
21.4.2024
Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024
Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024
Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024
Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024
Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024
Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024
Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024
Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024
Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024
Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024
Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024
Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024
Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024
Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024
Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024
Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024
Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024
Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024
Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024
Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024
Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024
Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024
Raasepori: Halltävling
6.4.2024
Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024
Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024
Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024
Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024
Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024
Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024
Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024
Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024
Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024
Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024
Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024
Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024
Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024
Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024
Toholampi: Toholammin talvijuoksu
Suomalaistulokset ulkomailta
4.5.2024
Tammela: Tour de Hammer
4.5.2024
Nousiainen: Nouste moukari
2.5.2024
Masku: Vakka-Suomen maasto- ja sukkulaviesti tulokset puuttuvat
2.5.2024
Vantaa: 13-9-v. pm-maastot
1.5.2024
Ylitornio: 48. Lohijärven vappuhölkkä
1.5.2024
Ylitornio: Lohijärven 48. Vappuhölkkä 1.5.2024 kaikki
1.5.2024
Orivesi: Kuulakisa
1.5.2024
Lohja: Lohjan heittocup 2
30.4.2024
Muhos: Muhos-juoksu tulokset puuttuvat
29.4.2024
Uusikaupunki: 13-9-v. pm-maastot
29.4.2024
Raasepori: Spring Cup -terräng tulokset puuttuvat
28.4.2024
Mustasaari: Häckruset peruutettu vähäisen osanottajamäärän takia
27.4.2024
Kotka: Aluemestaruusmaastot
27.4.2024
Kotka: 13-9-v. pm-maastot
25.4.2024
Vantaa: Itä-Vantaan maastot tulokset puuttuvat
27.4.2024
Helsinki: BMW Helsinki10
27.4.2024
Ii: Testijuoksusarja 7 kaikki
26.4.2024
Turku: 12. Aurajoen yöjuoksu kaikki
26.4.2024
Turku: 12. Aurajoen yöjuoksu
27.4.2024
Leppävirta: Kevään repäisyt
27.4.2024
Ii: Testijuoksusarja 7
27.4.2024
Seinäjoki: 37. Kyrönjoki-maraton
27.4.2024
Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja ja Vaaran kymppi
27.4.2024
Kokkola: Norpan kymppi
27.4.2024
Jyväskylä: Pentin pinkaisu
28.4.2024
Paimio: 50. Paimio-juoksu
28.4.2024
Paimio: 50. Paimio-juoksu kaikki
27.4.2024
Vöyri: Norrvalla XC-run ja pm-maastot sekä SFI:n 17- ja 15-v. mestaruusmaastot
27.4.2024
Karttula: Karttulan katujuoksu
27.4.2024
Kokkola: Norpan kymppi kaikki
27.4.2024
Jyväskylä: Pentin pinkaisu kaikki
27.4.2024
Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja ja Vaaran kymppi kaikki
27.4.2024
Seinäjoki: 37. Kyrönjoki-maraton kaikki
26.4.2024
Pajulahti: Keihäskarnevaalileirin hallikisa
25.4.2024
Joroinen: 76. Kuvansin halkijuoksu
21.4.2024
Akaa: Toijala-hölkkä kaikki
21.4.2024
Akaa: Toijala-hölkkä
21.4.2024
Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024
Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024
Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024
Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024
Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024
Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024
Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024
Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024
Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024
Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024
Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024
Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024
Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024
Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024
Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024
Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024
Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024
Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024
Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024
Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024
Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024
Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024
Raasepori: Halltävling
6.4.2024
Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024
Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024
Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024
Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024
Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024
Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024
Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024
Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024
Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024
Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024
Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024
Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024
Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024
Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024
Toholampi: Toholammin talvijuoksu