TULOKSET: Pm-hallikilpailut, Turku, Kupittaan urheiluhalli, 21.1.2023


130 urheilijaa, 175 lajisuoritusta

Miehet
M 60 m
1. erä
1Markus TeijulaMarkus Teijula (-98)NaantLöy30.1.98 7,55SB
2Lenni TorkkelLenni Torkkel (-05)TuUL27.1.05 7,60=PB
3Aleksi ViitamäkiAleksi Viitamäki (-02)LiedPa20.4.02 7,64
4Heikki ÄijäläHeikki Äijälä (-01)NaantLöy5.1.01 7,66SB
Kasper KouvonenKasper Kouvonen (-05)TuUL6.5.05 DNS
2. erä
1Tuomas LehtonenTuomas Lehtonen (-98)LiedPa4.8.98 7,09
2Tuomas RättöTuomas Rättö (-06)HämeenlTa16.2.06 7,32
3Simo NoopilaSimo Noopila (-98)MaskKa29.1.98 7,53
4Markus HurriMarkus Hurri (-00)LiedPa5.1.00 7,53
Kalle KompuinenKalle Kompuinen (-99)LiedPa12.4.99 DNS
Alkuerät
1. erä
1Markus TeijulaMarkus Teijula (-98)NaantLöy30.1.98 7,56SB
2Kasper KouvonenKasper Kouvonen (-05)TuUL6.5.05 7,59SB
3Marko PetäjäMarko Petäjä (-84)TuUL19.1.84 7,86SB
4Heimo ElonenHeimo Elonen (-50)VSVetU15.12.50 8,68
2. erä
1Kalle KompuinenKalle Kompuinen (-99)LiedPa12.4.99 7,30SB
2Lenni TorkkelLenni Torkkel (-05)TuUL27.1.05 7,62
3Petri TauriainenPetri Tauriainen (-72)PernU3.10.72 7,76
4Jukka PeitsalaJukka Peitsala (-76)TuUL 15.5.76 8,09SB
3. erä
1Tuomas LehtonenTuomas Lehtonen (-98)LiedPa4.8.98 7,08SB
2Markus HurriMarkus Hurri (-00)LiedPa5.1.00 7,49PB
3Simo NoopilaSimo Noopila (-98)MaskKa29.1.98 7,52SB
4John RizaewJohn Rizaew (-47)VSVetU22.6.4710,34
5Mikko HalmeMikko Halme (-80)TuUL31.7.8013,02PB
4. erä
1Tuomas RättöTuomas Rättö (-06)HämeenlTa16.2.06 7,34
2Aleksi ViitamäkiAleksi Viitamäki (-02)LiedPa20.4.02 7,64
3Heikki ÄijäläHeikki Äijälä (-01)NaantLöy5.1.01 7,72SB
4Samuli AlppirantaSamuli Alppiranta (-88)TurWei 7.6.88 7,82SB
M 800 m
1Eero HeinonenEero Heinonen (-97)TuUL21.1.971.59,54PB
2Sisu MoilanenSisu Moilanen (-05)TuUL9.6.052.00,02SB
3Pyry LainePyry Laine (-04)TuUL27.10.042.00,43PB
4Elmeri KeroElmeri Kero (-04)TuUL27.8.042.05,97SB
5Martin KidronMartin Kidron (-98)EspTa14.3.982.07,06PB
6Niko MyllynenNiko Myllynen (-05)TurWei10.5.052.07,09PB
7Henri HeikkinenHenri Heikkinen (-81)PaimU9.2.812.08,01SB
8Aleksi ViitamäkiAleksi Viitamäki (-02)LiedPa20.4.022.12,47SB
M Seiväs/PV
1Aleksi SaarelainenAleksi Saarelainen (-93)EspTa28.1.935,00SB
 4,80/O    4,80/O    5,00/O SB    5,00/O SB    5,21/XXX     
2Miro HeikkonenMiro Heikkonen (-04)HIFK2.9.044,48PB
 3,92/O    4,14/O    4,24/O    4,32/XO    4,40/XO    4,48/XO PB    4,56/XXX     
3Eeli HeikkiläEeli Heikkilä (-03)TuUL8.4.034,40PB
 4,14/O    4,32/XXO    4,40/XO PB    4,48/XXX     
4Atte KuuselaAtte Kuusela (-05)TammRy17.10.054,14PB
 3,80/XXO    3,92/XXO    4,14/XO PB    4,24/XXX     
5Elmeri LaineElmeri Laine (-07)MaskKa20.6.073,20PB
 2,90/O    3,05/O    3,20/O PB    3,35/XXX     
6Jarmo LipastiJarmo Lipasti (-49)VSVetU4.7.493,05SB
 2,90/O    3,05/O SB    3,20/XXX     
Elias HyytiäElias Hyytiä (-07)LaitJy13.8.07NH
 3,50/XXX     
M Pituus/LJ
1Pyry KeränenPyry Keränen (-97)KarkkPo18.6.976,99 SB
  6,86 SB     6,98 SB     6,97     5,35     6,99 SB     6,53     
2Tuomas RättöTuomas Rättö (-06)HämeenlTa16.2.066,44 PB
  X     6,44 PB     6,44 =PB     X     P     X     
3Akseli HyytiäAkseli Hyytiä (-04)LaitJy11.4.045,95 SB
  5,92 SB     5,84     X     5,95 SB     3,12     X     
4Jukka PeitsalaJukka Peitsala (-76)TuUL 15.5.765,13 PB
  5,13 PB     X     X     4,97     P     X     
5Lari AutioLari Autio (-95)TuUL23.3.955,09 SB
  5,09 SB     5,04     4,98     X     P     P     
M17 300 m
1Hannu SjöblomHannu Sjöblom (-06)LoimLei7.6.0638,19PB
2Lukas BrandtLukas Brandt (-08)NaantLöy25.4.0839,82PB kk15
3Eemil AaltonenEemil Aaltonen (-06)TuUL22.3.0640,78PB
4Ville SuomalainenVille Suomalainen (-07)TuTo24.6.0750,39PB
M17 Kolmiloikka/TJ
1Niko KaunistoNiko Kaunisto (-07)NaantLöy11.2.0712,23 PB
  X     11,93 PB     12,23 PB     X     12,13     X     
2Taavi TuominenTaavi Tuominen (-06)RaisKu4.6.0611,90 PB
  X     11,74 PB     11,90 PB     11,39     11,30     X     
3Julius AntolaJulius Antola (-07)TuUL6.4.0711,77 PB
  11,77 PB     11,62     11,35     11,27     X     11,34     
4Olli PäkkiläOlli Päkkilä (-07)TurWei23.3.0711,55 PB
  10,77 PB     11,04 PB     11,45 PB     11,06     11,13     11,55 PB     
5Ville SuomalainenVille Suomalainen (-07)TuTo24.6.078,74 PB
  8,74 PB     8,26     8,51     8,02     8,38     8,65     
M17 3000 m kävely/Walk
1Pekka PeltolaPekka Peltola (-06)EsboIF 25.7.0615.54,89SB kk19 kk17
P15 60 m
1Jonatan HeikkiläJonatan Heikkilä (-09)ÅIFK29.4.09 7,73
2Oskari KarvonenOskari Karvonen (-08)MynämI1.7.08 7,82
3Eero HakolaEero Hakola (-08)LiedPa19.1.08 7,96
4Eelis EskolaEelis Eskola (-08)NousSu 31.7.08 8,23
5Akseli VarpioAkseli Varpio (-08)RaisKu22.3.08 8,25
Alkuerät
1. erä
1Eero HakolaEero Hakola (-08)LiedPa19.1.08 7,97
2Eelis EskolaEelis Eskola (-08)NousSu 31.7.08 8,10PB
3Akseli VarpioAkseli Varpio (-08)RaisKu22.3.08 8,12=PB
4Vinski PakkanenVinski Pakkanen (-09)TurWei8.6.09 9,53
2. erä
1Oskari KarvonenOskari Karvonen (-08)MynämI1.7.08 7,68PB
2Emil SeppäläEmil Seppälä (-08)TuUL22.2.08 8,31
3Nikolas LindénNikolas Lindén (-08)LoimLei4.7.08 9,18PB
Eero KaunistoEero Kaunisto (-09)NaantLöy10.2.09 DQ
3. erä
1Jonatan HeikkiläJonatan Heikkilä (-09)ÅIFK29.4.09 8,02
2Carlos MattssonCarlos Mattsson (-08)TuUL1.10.08 8,34PB
3Tuomas ArvelmoTuomas Arvelmo (-08)TuUL3.6.08 8,39
4Noah LaapioNoah Laapio (-08)TuTo25.6.08 9,10PB
P15 Pituus/LJ
1Eelis EskolaEelis Eskola (-08)NousSu 31.7.085,49 PB
  5,03 PB     5,02     5,15 PB     5,33 PB     5,48 PB     5,49 PB     
2Oskari KarvonenOskari Karvonen (-08)MynämI1.7.085,13 PB
  4,80 PB     4,93 PB     5,13 PB     P     P     P     
3Eero KaunistoEero Kaunisto (-09)NaantLöy10.2.095,10 PB
  X     4,93 PB     X     5,10 PB     X     5,04     
4Carlos MattssonCarlos Mattsson (-08)TuUL1.10.085,09 PB
  5,09 PB     X     X     4,89     X     X     
5Roope KirjavainenRoope Kirjavainen (-08)TuUL22.8.083,94 SB
  3,94 SB     3,83     X     3,94 =SB     3,78     3,77     
Naiset
N 60 m
1. erä
1Emilia RättöEmilia Rättö (-06)HämeenlTa16.2.06 8,23PB
2Saima KossaSaima Kossa (-05)SauvU4.1.05 8,32
3Laura NakolinnaLaura Nakolinna (-97)TuUL30.7.97 8,38
4Adonika LehtonenAdonika Lehtonen (-02)TuUL12.4.02 8,39
5Minea LindénMinea Lindén (-05)LoimLei8.6.05 8,46
2. erä
1Emmi ValtonenEmmi Valtonen (-03)TuUL5.3.03 7,81PB
2Mila HeikkonenMila Heikkonen (-06)HIFK27.11.06 7,86PB
3Olivia HeinoOlivia Heino (-02)TuUL16.1.02 7,90
4Henriikka LaineHenriikka Laine (-06)MaskKa31.5.06 8,02
Ella-Sofia HyöveläElla-Sofia Hyövelä (-06)LiedPa19.6.06 DQ
Alkuerät
1. erä
1Olivia HeinoOlivia Heino (-02)TuUL16.1.02 7,90
2Laura NakolinnaLaura Nakolinna (-97)TuUL30.7.97 8,37
3Minea LindénMinea Lindén (-05)LoimLei8.6.05 8,44SB
4Jenna-Lotta LaamanenJenna-Lotta Laamanen (-99)NaantLöy6.8.99 8,48PB
2. erä
1Henriikka LaineHenriikka Laine (-06)MaskKa31.5.06 7,99
2Ella-Sofia HyöveläElla-Sofia Hyövelä (-06)LiedPa19.6.06 8,24
3Adonika LehtonenAdonika Lehtonen (-02)TuUL12.4.02 8,38PB
4Fia CasagrandeFia Casagrande (-06)TuUL 12.3.06 8,44
3. erä
1Emmi ValtonenEmmi Valtonen (-03)TuUL5.3.03 7,89SB
2Kaisa HuttunenKaisa Huttunen (-80)VSVetU30.8.80 8,54
3Emilin AyelbassaEmilin Ayelbassa (-06)TuUL9.11.06 8,59
4Carolina AftabCarolina Aftab (-83)TurWei10.9.83 8,98PB
5Jaana RiikonenJaana Riikonen (-77)PernU28.8.77 9,18
4. erä
1Mila HeikkonenMila Heikkonen (-06)HIFK27.11.06 7,91
2Emilia RättöEmilia Rättö (-06)HämeenlTa16.2.06 8,26SB
3Saima KossaSaima Kossa (-05)SauvU4.1.05 8,31SB
4Henni LiimattaHenni Liimatta (-04)MaskKa11.4.04 8,64SB
N 800 m
1Lotta SundqvistLotta Sundqvist (-92)TuUL12.9.922.21,97SB
2Amanda VirtanenAmanda Virtanen (-96)TuUL1.7.962.24,12SB
3Alisa EmaldynovaAlisa Emaldynova (-06)SalVil21.8.062.26,50PB
4Anna BilykAnna Bilyk (-05)KaarUra/UKR23.11.052.27,86 uk
5Linnea KeroLinnea Kero (-06)TuUL3.11.062.28,38SB
6Marleena TulkkiMarleena Tulkki (-99)TuUL10.5.992.29,38SB
7Emma Haka-RiskuEmma Haka-Risku (-09)NokU8.2.092.29,54PB kk14
8Alisa PennanenAlisa Pennanen (-01)ForssSa26.3.012.31,42PB
9Jenni LautialaJenni Lautiala (-79)SalVil20.7.792.31,82SB
N Kolmiloikka/TJ
1Siri SavolainenSiri Savolainen (-00)NaantLöy31.10.0011,91 SB
  X     11,84 SB     X     11,79     11,91 SB     11,62     
2Emma LooEmma Loo (-04)PargIF12.3.0411,58 PB
  11,23 SB     11,31 SB     11,57 PB     11,19     11,58 PB     11,27     
3Vilma HarilainenVilma Harilainen (-04)TurWei1.3.0411,23 PB
  X     10,62 SB     10,75 SB     X     11,02 SB     11,23 PB     
4Petra KallionpääPetra Kallionpää (-00)LahdA14.4.0010,98 SB
  X     X     10,98 SB     X     X     X     
5Siiri MetsäläSiiri Metsälä (-02)EsboIF9.2.0210,24 SB
  X     10,24 SB     10,20     10,08     X     10,20     
N 3000 m kävely/Walk
1Tuuli MurtoniemiTuuli Murtoniemi (-05)NokU22.5.0516.49,23PB kk kk19
2Aino SaarinenAino Saarinen (-05)KalVa4.10.0516.52,13PB
3Linda ElläLinda Ellä (-05)KalVa14.1.0519.53,47SB
N17 300 m
1. erä
1Riina ÖsterbackaRiina Österbacka (-07)TuTo 7.6.0746,77PB
2Isla LehtonenIsla Lehtonen (-06)NaantLöy20.4.0647,17PB
3Maija MännistöMaija Männistö (-06)TuUL23.3.0647,72SB
4Fatou FaalFatou Faal (-06)TurWei22.11.0649,50PB
2. erä
1Ainu VerhoAinu Verho (-07)LempKiYU19.5.0745,96PB
2Linnea ÖsterbackaLinnea Österbacka (-08)TuTo 9.7.0847,53PB kk15
3Aino VahteraAino Vahtera (-07)TurWei 1.11.0748,56PB
4Lyse EtaLyse Eta (-07)TuTo14.8.0753,52PB
N17 60 m aidat/hurdles
1Mila HeikkonenMila Heikkonen (-06)HIFK27.11.06 8,52PB
2Ella-Sofia HyöveläElla-Sofia Hyövelä (-06)LiedPa19.6.06 9,14SB
3Minne KänkänenMinne Känkänen (-06)SalVil13.12.0611,55PB
N17 Kolmiloikka/TJ
1Ainu VerhoAinu Verho (-07)LempKiYU19.5.0711,41 SB kk17
  X     11,09 kk17 SB     11,27 kk17 SB     11,15     11,14     11,41 kk17 SB     
2Kiia IhanmäkiKiia Ihanmäki (-06)LaitJy8.7.0610,91 PB
  10,84 PB     X     10,25     10,91 PB     10,70     10,85     
3Venla PulliainenVenla Pulliainen (-07)TuUL25.5.0710,40 PB
  X     10,28 PB     10,40 PB     X     10,23     X     
4Josefiina TenovuoJosefiina Tenovuo (-08)TuUL 10.1.089,71 SB
  9,47 SB     9,57 SB     9,23     9,71 SB     X     9,48     
5Essi MäkiläEssi Mäkilä (-07)NaantLöy19.2.079,56 PB
  9,56 PB     9,45     9,21     9,37     9,54     9,46     
6Minne KänkänenMinne Känkänen (-06)SalVil13.12.068,74 PB
  8,62 PB     8,74 PB     8,55     8,58     P     P     
N17 3000 m kävely/Walk
1Emilia ElläEmilia Ellä (-06)KalVa4.11.0618.13,17SB kk17
2Anni SaarinenAnni Saarinen (-07)KalVa17.2.0718.34,32PB
Loviisa LehtonenLoviisa Lehtonen (-09)NaantLöy 22.11.09DQ
T15 60 m
1Minni-Maria KoivunenMinni-Maria Koivunen (-08)TurKU8.2.08 8,34
2Linnea ÖsterbackaLinnea Österbacka (-08)TuTo 9.7.08 8,55PB
3Ellen TaponenEllen Taponen (-09)SalVil22.12.09 8,65
4Ida PentinlehtoIda Pentinlehto (-09)RaisKu19.2.09 8,73PB
5Venla RuoholaVenla Ruohola (-08)TuUL28.7.08 8,90
Alkuerät
1. erä
1Linnea ÖsterbackaLinnea Österbacka (-08)TuTo 9.7.08 8,62PB
2Venla RuoholaVenla Ruohola (-08)TuUL28.7.08 8,84
3Sara SusiSara Susi (-09)RaisKu 30.7.09 9,12PB
4Linda NissiläLinda Nissilä (-09)TurWei 4.8.09 9,19PB
5Fanny AlariFanny Alari (-09)PaimU21.2.09 9,27SB
2. erä
1Ellen TaponenEllen Taponen (-09)SalVil22.12.09 8,67
2Siina GröndahlSiina Gröndahl (-08)PaimU3.2.08 8,97SB
3Liisa HämäläinenLiisa Hämäläinen (-09)MynämI2.9.09 9,01SB
4Venla TainioVenla Tainio (-08)PaimU20.3.08 9,02SB
5Noora Altimir MyllyläNoora Altimir Myllylä (-09)TurWei10.11.09 9,48=PB
3. erä
1Minni-Maria KoivunenMinni-Maria Koivunen (-08)TurKU8.2.08 8,36
2Ida PentinlehtoIda Pentinlehto (-09)RaisKu19.2.09 8,84PB
3Josefiina TenovuoJosefiina Tenovuo (-08)TuUL 10.1.08 9,01
4Veera RantapajuVeera Rantapaju (-09)TurWei1.3.09 9,64
5Vilja MannerVilja Manner TurWei10,02
T15 Korkeus/HJ
1Siiri ÄänismaaSiiri Äänismaa (-08)TurWei20.5.081,50SB
 1,33/O    1,38/O    1,41/O    1,44/O    1,47/O    1,50/XXO SB    1,53/XXX     
2Enni GrönblomEnni Grönblom (-08)MaskKa25.4.081,47PB
 1,33/O    1,38/O    1,41/O    1,44/O    1,47/O PB    1,50/XXX     
3Aino IvaldiAino Ivaldi (-09)PiikkKe5.6.091,47PB
 1,33/XO    1,38/O    1,41/O    1,44/O    1,47/O PB    1,50/XXX     
4Emma ToivonenEmma Toivonen (-10)LoimLei9.4.101,33SB
 1,28/O    1,33/XO SB    1,38/XXX     
T15 Seiväs/PV
1Taika KuuselaTaika Kuusela (-09)TammRy22.7.093,20
 2,89/XO    3,05/O    3,20/O    3,30/XXX     
2Maija ElovaaraMaija Elovaara (-08)SalVil23.1.082,73PB
 2,17/O    2,29/O    2,41/O    2,49/O    2,57/XXO    2,65/O    2,73/XO PB    2,81/XXX     
3Liina LaineLiina Laine (-08)LauttLu10.2.082,65=PB
 2,49/O    2,57/O    2,65/O =PB    2,73/XXX     
4Sara SöderlundSara Söderlund (-08)TuUL5.3.082,57PB
 2,17/O    2,29/O    2,41/XO    2,49/O    2,57/O PB    2,65/XXX     
5Mona NylundMona Nylund (-10)PiikkKe17.2.102,29PB
 1,90/O    2,05/O    2,17/XO    2,29/XO PB    2,41/XXX     
6Helmi KoivumäkiHelmi Koivumäki (-08)TuUL 22.9.082,17PB
 1,90/O    2,05/O    2,17/O PB    2,29/XXX     
7Peppi JaakkolaPeppi Jaakkola (-10)LiedPa6.10.102,17PB
 1,90/O    2,05/O    2,17/XO PB    2,29/XXX     
8Emma ToivonenEmma Toivonen (-10)LoimLei9.4.101,90SB
 1,75/O    1,90/O SB    2,05/XXX     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat