TULOKSET: 15-9-v. pm-viestit, Parkano, Pahkalanniemen urheilukenttä, 14.8.2021


247 urheilijaa, 110 lajisuoritusta

Miehet
P15 4x100 m
1Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU52,97
 Lauri Anttila 06, Manuel Ojala 08, Alex Karjalainen 06, Eino Länsipaltta 08 
2Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU57,48
 Lauri Meskanen 07, Tino Mansikka 07, Joel Luotola 08, Joonas Gröndahl 10 
3Kiukaisten Kisailijat EuraKiukaisten Kisailijat Eura KiukKi59,88
 Veikko Hesso 07, Konsta Saari 08, Leevi Hesso 09, Lukas Kaupinsalo 09 
Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNoDQ
 Lauri Lehtisaari 06, Ilmari Pakkasela 06, Juho Kallio 07, Samuel Jussila 07 
P15 4x800 m
1Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU10.32,74
 Alex Karjalainen 06, Eino Länsipaltta 08, Lauri Anttila 06, Manuel Ojala 08 
2Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU11.15,30
 Lauri Meskanen 07, Tino Mansikka 07, Joel Luotola 08, Joonas Gröndahl 10 
3Kiukaisten Kisailijat EuraKiukaisten Kisailijat Eura KiukKi12.01,30
 Konsta Saari 08, Leevi Hesso 09, Lukas Kaupinsalo 09, Veikko Hesso 07 
P15 4x80 m aidat
1Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU58,08
 Lauri Anttila 06, Alex Karjalainen 06, Eino Länsipaltta 08, Manuel Ojala 08 
P13 4x100 m
1Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo56,20
 Mikael Saastamoinen 09, Joakim Kujala 08, Jeri Niinivirta 08, Elias Ruusuvuori 08 
2Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire56,69
 Arttu Rantala 09, Tuukka Ketonen 09, Santeri Rantala 09, Valtteri Luoma 09 
3Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU58,55
 Einari Reunamo 09, Santeri Rustari 09, Joonatan Juntunen 09, Onni Salminen  
4Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi59,53
 Hugo Salmi 09, Lauri Pyykkö 08, Miihkali Kerkkänen 08, Santeri Kärkkäinen 08 
5Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU59,80
 Kalle Kyösti 08, Oula Kuusiluoma 08, Riki Honkanen 08, Arttu Perälä 08 
6Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLei62,17
 Leevi Pein 09, Jere Peltomäki 08, Kristian Somelar 08, Frans Jaakkola 09 
P13 4x600 m
1Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire 7.44,68
 Valtteri Luoma 09, Arttu Rantala 09, Onni Unkuri 09, Kasper Naski 09 
2Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo 8.20,29
 Vilho Willman 09, Joakim Kujala 08, Elias Ruusuvuori 08, Mikael Saastamoinen 09 
3Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU 8.37,70
 Einari Reunamo 09, Pyry Heinilä 09, Mikael Koskenvaara 09, Onni Salminen  
4Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi 8.37,90
 Olavi Tuomisto 08, Hugo Salmi 09, Miihkali Kerkkänen 08, Lauri Pyykkö 08 
5Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU 8.44,32
 Arttu Perälä 08, Eemil Oksanen 08, Kalle Kyösti 08, Oula Kuusiluoma 08 
P13 4x60 m aidat
1Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire46,20
 Valtteri Luoma 09, Arttu Rantala 09, Onni Unkuri 09, Kasper Naski 09 
2Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo47,01
 Vilho Willman 09, Jeri Niinivirta 08, Joakim Kujala 08, Mikael Saastamoinen 09 
3Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi50,17
 Hugo Salmi 09, Miihkali Kerkkänen 08, Lauri Pyykkö 08, Santeri Kärkkäinen 08 
P11 4x 50 m
1Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo30,98
 Eemeli Poussu 11, Eemeli Lindfors 10, Lenni Korpela 10, Jonni Pirttinen 11 
2Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire31,56
 Oliver Mikkola 10, Luca Peltonen 10, Joel Kotomäki 11, Verneri Luoma 11 
3Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi32,19
 Johannes Haavisto 11, Ville Pyykkö 10, Väinö Koivu 10, Antti Tuomisto 10 
4Kiukaisten Kisailijat EuraKiukaisten Kisailijat Eura KiukKi33,99
 Kristian Ketonen 12, Leo Kuusisalmi 11, Veikka Saari 11, Rasmus Majuri 10 
5Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU35,33
 Venni Viitaharju 11, Benjamin Marjamäki 12, Niilo Raipala 11, Viljami Heino 10 
Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLeiDQ
 Juho Viljanen 12, Lenni Humala 12, Jussi Ryynänen 10 
P11 4x600 m
1Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo 8.35,78
 Eemeli Lindfors 10, Frans Haapala 11, Joonatan Renfors 10, Eemeli Poussu 11 
2Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire 8.47,99
 Luca Peltonen 10, Oliver Mikkola 10, Verneri Luoma 11, Joel Kotomäki 11 
3Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi 8.51,10
 Ville Pyykkö 10, Johannes Haavisto 11, Antti Tuomisto 10, Väinö Koivu 10 
4Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU 9.26,67
 Venni Viitaharju 11, Eino Myllymäki 11, Niilo Raipala 11, Viljami Heino 10 
5Kiukaisten Kisailijat EuraKiukaisten Kisailijat Eura KiukKi 9.44,09
 Kristian Ketonen 12, Leo Kuusisalmi 11, Veikka Saari 11, Rasmus Majuri 10 
6Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLei 9.48,16
 Lenni Humala 12, Luka Reponen 11, Paavo Salomaa 12, Luka Sten 12 
P9 4x400 m
1Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo5.51,76
 Olavi Kangasniemi 13, Eetu Sinervä 12, Aarni Laurila 12, Oskari Rajamäki 13 
2Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU5.56,21
 Verneri Viitanen 13, Eino Raipala 12, Matias Nikkola 13, Toivo Lielahti 14 
3Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU6.03,02
 Niko Vanhala 13, Matias Nieminen 13, Horia Chirciu 12, Jasper Piirtola 12 
Naiset
T15 4x100 m
1Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo51,98
 Frida Rantamäki , Aada-Olivia Oksanen 06, Hilla Tenho 07, Nuppu Willman 07 
2Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU52,96
 Sohvi Palomäki 06, Lotta Salmi 06, Siiri Palomäki 07, Nelli Mäenpää 07 
3Lauttakylän Luja HuittinenLauttakylän Luja Huittinen LauttLu53,19
 Siiri Mäkelä 07, Olivia Kärki 06, Ellen Kaasalainen 07, Elle Kariniemi 07 
4Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU54,08
 Fiona Koskiranta 06, Julia Gröndahl 07, Petra Broman 07, Milja Perälä 06 
5Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLei56,68
 Sofia Kurumaa 06, Oona Turunen 06, Peppi Lehtinen 07, Olivia Levula 06 
6Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU56,81
 Nea-Kaisa Kataja 07, Maisa Aarikka 06, Aada Meskanen 06, Milja Miikkulainen 07 
7Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU57,63
 Ida Mäenpää 07, Aurora Ihamäki 08, Elli Mannila 06, Anni Rohila 09 
8Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire57,88
 Maija Vuori 07, Minea Pyykkö 07, Mea Rosenvall 06, Aino Anttila 06 
T15 4x800 m
1Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU11.11,11
 Ida Mäenpää 07, Aurora Ihamäki 08, Anni Rohila 09, Nelli Mäenpää 07 
2Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo11.25,01
 Hilla Tenho 07, Nuppu Willman 07, Aada-Olivia Oksanen 06 
3Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire11.34,71
 Aino Anttila 06, Maija Vuori 07, Inka Männistö 07, Kerttu Anttila 08 
4Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU11.45,60
 Petra Broman 07, Fiona Koskiranta 06, Maisa Aarikka 06, Julia Gröndahl 07 
Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLei DNF
 Peppi Lehtinen 07, Oona Turunen 06, Sofia Kurumaa 06, Olivia Levula 06 
T15 4x80 m aidat
1Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo56,06
 Nuppu Willman 07, Frida Rantamäki , Hilla Tenho 07, Aada-Olivia Oksanen 06 
2Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU56,59
 Lotta Salmi 06, Siiri Palomäki 07, Elli Mannila 06, Sohvi Palomäki 06 
T13 4x100 m
1. erä
1Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU51,93pe13
 Lumia Rantala 09, Vilma Koski 08, Rauha Rajainmäki 08, Milja Helin 08 
2Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU54,62
 Alina Maarni 08, Ilona Nordman 08, Liinu Salmi 09, Alexia Myllymäki 08 
3Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo58,08
 Emmi Prihti 09, Daniela Snäll 08, Minja Mäkelä 09, Iina Poussu 09 
4Lauttakylän Luja HuittinenLauttakylän Luja Huittinen LauttLu58,22
 Liina Laine 08, Heidi Kaunistola 08, Amanda Koivuranta 09, Minttu Suomela 08 
5Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi58,92
 Essi Kinnanen 09, Minttu Heinonen 08, Nuppu Heinonen 09, Sara Karimäki 09 
2. erä
1Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire57,17
 Fanni Harju 09, Elea Nieminen 09, Helmi Äärelä 09, Venla Murto 09 
2Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU57,91
 Linnea Tuominen 08, Märta Holappa 09, Matleena Peltomäki 09, Tinja-Sofia Saine 08 
3Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLei60,20
 Kerttu Reho 08, Maija Junnila 08, Aada Antila 08, Leni Lehtinen 09 
4Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU60,39
 Ida Luotonen 08, Josefiina Saikko 09, Hilda Asikainen 08, Kiira Broman 09 
5Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo60,94
 Amanda Uusitalo 08, Ella Selivaara 09, Fanni Jylhä 09, Susanna Hakala 08 
T13 4x600 m
1Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi 8.02,11
 Essi Kinnanen 09, Meea Iltanen 09, Minttu Heinonen 08, Sara Karimäki 09 
2Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU 8.02,46
 Milja Helin 08, Linnea Tuominen 08, Vilma Koski 08, Märta Holappa 09 
3Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo 8.05,86
 Fanni Jylhä 09, Daniela Snäll 08, Susanna Hakala 08, Iina Poussu 09 
4Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU 8.09,65
 Ilona Nordman 08, Fiia Ojala 08, Aino Helkama 08, Alexia Myllymäki 08 
5Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire 8.23,12
 Elea Nieminen 09, Fanni Harju 09, Venla Murto 09, Helmi Äärelä 09 
6Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLei 8.42,19
 Maija Junnila 08, Kerttu Reho 08, Leni Lehtinen 09, Milla Ylilammi 08 
7Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU 8.47,57
 Matleena Peltomäki 09, Hilda Asikainen 08, Josefiina Saikko 09, Ida Luotonen 08 
8Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU 9.03,09
 Sofia Pulliainen 09, Oona Heino 08, Veera Hakala 08, Inka Kuusiluoma 08 
9Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo 9.34,66
 Venla Pänkälä 09, Emma Lindfors 08, Minja Mäkelä 09, Ella Selivaara 09 
T13 4x60 m aidat
1. erä
1Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU41,72
 Rauha Rajainmäki 08, Milja Helin 08, Matleena Peltomäki 09, Vilma Koski 08 
2Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi48,28
 Essi Kinnanen 09, Sara Karimäki 09, Nuppu Heinonen 09, Minttu Heinonen 08 
3Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU49,98
 Kiira Broman 09, Linnea Tuominen 08, Tinja-Sofia Saine 08, Märta Holappa 09 
2. erä
1Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU45,13
 Ilona Nordman 08, Alina Maarni 08, Liinu Salmi 09, Alexia Myllymäki 08 
2Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire45,93
 Helmi Äärelä 09, Fanni Harju 09, Elea Nieminen 09, Venla Murto 09 
3Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo48,44
 Daniela Snäll 08, Minja Mäkelä 09, Ella Selivaara 09, Iina Poussu 09 
T11 4x 50 m
1. erä
1Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU30,09
 Iina Mansikka 10, Iina Kause 10, Mimmi Mäkelä 10, Lotta Peltomäki 11 
2Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire30,49
 Peppi-Inkeri Seppänen 10, Ilona Äärelä 10, Neea Haapio 11, Aisha Neziri 10 
3Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi32,83
 Ellen Rantanen 11, Fiia Iltanen 10, Nelli Touronen 11, Milla Ritvonen 10 
4Säkylän UrheilijatSäkylän Urheilijat SäkU33,64
 Eerika Kalli 11, Hertta Kuusrainen 10, Vilma Hakanperä 11, Venla Lammila 10 
5Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU35,15
 Karla Koivisto 11, Melissa Koskela 10, Iida Perälä 10, Miisa-Liina Kuusikko 13 
2. erä
1Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire31,27
 Milja Anttila 11, Ilona Rantala 11, Vilmiina Mattila 10, Roosa Prihti 10 
2Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire33,43
 Oona Prihti 10, Alissa Naski 11, Elsa Taimi 11, Sari Kortesniemi  
3Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLei33,74
 Tilda Jaakkola 11, Juulia Harjunen 11, Martta Uusitalo 11, Aliisa Ryynänen 11 
4Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU33,92
 Sohvi Repo 11, Lumia Ihamäki 10, Matilda Maarni 11, Olga Kauko 10 
Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNoDQ
 Jenny Viitanen 10, Miila Niittynen 10, Miia Kallio 11, Ella Vettenranta 10 
T11 4x600 m
1Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire 8.16,04
 Milja Anttila 11, Peppi-Inkeri Seppänen 10, Neea Haapio 11, Alissa Naski 11 
2Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo 8.23,42
 Miila Niittynen 10, Mirella Rajala 10, Miia Kallio 11, Jenny Viitanen 10 
3Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU 8.24,27
 Iina Mansikka 10, Iina Kause 10, Mimmi Mäkelä 10, Lotta Peltomäki 11 
4Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi 8.36,21
 Ellen Rantanen 11, Fiia Iltanen 10, Nelli Touronen 11, Milla Ritvonen 10 
5Rauman UrheilijatRauman Urheilijat RaumU 8.41,49
 Matilda Maarni 11, Lumia Ihamäki 10, Olga Kauko 10, Sohvi Repo 11 
6Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire 9.16,88
 Ilona Äärelä 10, Ilona Rantala 11, Vilmiina Mattila 10, Roosa Prihti 10 
7Säkylän UrheilijatSäkylän Urheilijat SäkU 9.27,80
 Eerika Kalli 11, Hertta Kuusrainen 10, Venla Lammila 10, Vilma Hakanperä 11 
8Nakkilan VireNakkilan Vire NakkVire 9.56,17
 Oona Prihti 10, Elsa Taimi 11, Aisha Neziri 10, Siiri Kortesniemi 10 
9Kankaanpään seudun LeiskuKankaanpään seudun Leisku KanksLei10.29,42
 Friia Äpätti 12, Tilda Jaakkola 11, Frida-Liina Reponen 13, Vilja Reho 11 
T9 4x400 m
1Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo5.27,56
 Viivi Ritola 12, Sara Lehtimäki 13, Julia Sjöholm 12, Aida Willman 12 
2Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi5.51,29
 Sofia Karimäki 13, Anni-Maija Myllymäki 12, Elsa Hynnä 13, Janna-Sofie Junkkala 12 
3Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo5.51,39
 Henna Tamminen 13, Aleksandra Haapala 12, Kira Kiviluoma 13, Iida Oksanen 12 
4Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU5.56,62
 Kiia Vanhala 12, Hilda Hiekkapelto 12, Jasmin Kuusiniemi 13, Lotta Hytti 12 
5Merikarvian IntoMerikarvian Into MerikI6.26,37
 Viivi Aaltonen 12, Tinja Lindberg 12, Amalia Luoma 12, Ellen Rajamäki 12 
6Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo6.26,47
 Melissa Lehto 13, Hilma Koskinen 13, Ilona Poussu 14, Ellen-Aleksandra Nieminen 13 
7Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU7.19,24
 Saana Vainionpää , Mariella Nikkola , Anastasia Jahila 13, Miisa-Liina Kuusikko 13 
T9 8x40 m sukkulasekaviesti
Sekakilpailu!
1Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU57,95 mixed
2Noormarkun Nopsa PoriNoormarkun Nopsa Pori NoormNo59,42 mixed
3Vammalan seudun Voima SastamalaVammalan seudun Voima Sastamala VammsVoi61,20 mixed
4Merikarvian IntoMerikarvian Into MerikI63,10 mixed
5Porin YleisurheiluPorin Yleisurheilu PorinYU64,55 mixed
6Johanna JärvinenJohanna Järvinen (-82)LeppSi16.11.8264,90 mixed
7Parkanon UrheilijatParkanon Urheilijat ParkU67,00 mixed

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
22.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 1 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1