TULOKSET: Aktia Junior Games 2, Raasepori, Tammisaaren keskuskenttä, 1.7.2021


40 urheilijaa, 65 lajisuoritusta

Miehet
P15 Kuula/SP
1Wictor WernerWictor Werner (-07)IFRaseb27.8.078,41
  8,37     X     8,41     8,21     X     8,25     
2Jens-Aarne KeroJens-Aarne Kero (-07)IFRaseb4.10.076,35PB
  6,22 PB     6,35 PB     P     P     P     P     
P13 1000 m
1Vincent WinbergVincent Winberg (-09)IFRaseb17.3.093.28,25SB
2Lukas ForsmanLukas Forsman (-08)IFRaseb14.3.083.39,97
3Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.083.56,85PB
4Ville EkebomVille Ekebom (-08)IFRaseb26.1.083.59,99PB
P13 Kuula/SP
1Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.0811,40
  10,69     10,65     11,40     X     10,98     X     
2Carlos MattssonCarlos Mattsson (-08)TuUL1.10.088,11PB
  X     6,95 SB     7,59 PB     7,87 PB     7,82     8,11 PB     
3Ville EkebomVille Ekebom (-08)IFRaseb26.1.088,00PB
  7,92 PB     7,67     X     8,00 PB     X     7,11     
4Vincent WinbergVincent Winberg (-09)IFRaseb17.3.095,76PB
  5,37     5,17     5,76 PB     5,45     5,22     X     
5Lukas ForsmanLukas Forsman (-08)IFRaseb14.3.084,96PB
  4,95 PB     X     4,93     4,96 PB     X     X     
P11 1000 m
1Sebastian NybergSebastian Nyberg (-11)IFRaseb20.6.114.29,89PB
2David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.104.35,96PB
P11 Korkeus/HJ
1Vincent MattssonVincent Mattsson (-10)TuUL22.7.101,30PB
 1,00/O    1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O    1,25/XO    1,30/XO PB    1,32/XXX     
2David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.101,15PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/O    1,10/XO    1,15/O PB    1,20/XXX     
3Sebastian NybergSebastian Nyberg (-11)IFRaseb20.6.111,10PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/O    1,10/XXO PB    1,20/XXX     
4Wilmer SelanderWilmer Selander (-11)IFRaseb 8.12.111,00PB
 0,85/O    0,90/O    0,95/O    1,00/XO PB    1,05/X--     
5Benjamin WesterholmBenjamin Westerholm (-11)IFRaseb 19.2.110,85PB
 0,80/O    0,85/XO PB    0,90/XX-     
P9 1000 m
1Liam AntikainenLiam Antikainen (-12)IFRaseb 26.2.124.09,59SB
2Adam Al AbdulrasoolAdam Al Abdulrasool (-12)IFRaseb17.4.124.44,61PB
3Rasmus ForsmanRasmus Forsman (-12)IFRaseb 15.11.125.07,44PB
P9 Korkeus/HJ
1Liam AntikainenLiam Antikainen (-12)IFRaseb 26.2.121,12PB kk9
 0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/O    1,10/XXO    1,12/XXO kk9 PB    1,15/XXX     
2Adam Al AbdulrasoolAdam Al Abdulrasool (-12)IFRaseb17.4.120,85PB
 0,80/O    0,85/XXO PB    0,90/XXX     
3Rasmus ForsmanRasmus Forsman (-12)IFRaseb 15.11.120,75PB
 0,70/O    0,75/XO PB    0,80/XXX     
Naiset
T15 2000 m
1Jill FribergJill Friberg (-06)IFRaseb8.11.06 7.22,09
2Rebecca MalmbergRebecca Malmberg (-06)IFRaseb18.9.06 8.07,01PB
3Therese ÄbbTherese Äbb (-06)IFRaseb12.1.06 8.07,52PB
T15 Kuula/SP
1Jill FribergJill Friberg (-06)IFRaseb8.11.069,11PB
  8,47 PB     8,66 PB     8,65     8,83 PB     8,88 PB     9,11 PB     
2Wilma WernerWilma Werner (-07)IFRaseb27.8.077,85
  7,83     X     7,58     7,85     X     7,22     
T13 1000 m
1Alicia PalomäkiAlicia Palomäki (-09)IFRaseb 27.11.093.53,41
2Frida SjöblomFrida Sjöblom (-08)IFRaseb 2.2.084.04,92PB
3Wilma BjörklöfWilma Björklöf (-09)IFRaseb 22.7.094.05,17PB
4Livia NordmanLivia Nordman (-09)IFRaseb15.7.094.07,95PB
5Isabelle MalmbergIsabelle Malmberg (-09)IFRaseb 6.5.094.16,05PB
6Ines WesterlundInes Westerlund (-09)IFRaseb 7.6.094.27,94PB
T13 Kuula/SP
1Frida SjöblomFrida Sjöblom (-08)IFRaseb 2.2.089,07PB
  8,63 PB     8,05     8,96 PB     9,07 PB     8,18     7,55     
2Signe SkogSigne Skog (-09)SjundeåIF20.11.097,39PB
  6,73 PB     7,23 PB     6,83     7,39 PB     6,51     7,08     
3Wilma BjörklöfWilma Björklöf (-09)IFRaseb 22.7.096,71PB
  6,50 PB     6,71 PB     6,48     6,40     6,26     X     
4Olivia AsplundOlivia Asplund (-09)IFRaseb1.9.096,59PB
  6,28 PB     6,48 PB     6,59 PB     6,08     5,87     6,24     
5Emma PelliEmma Pelli (-09)SjundeåIF9.3.096,33PB
  5,98     5,65     5,94     6,11 PB     6,33 PB     6,25     
6Ines WesterlundInes Westerlund (-09)IFRaseb 7.6.096,21PB
  6,00 PB     5,88     5,58     6,21 PB     5,51     6,15     
7Isabelle MalmbergIsabelle Malmberg (-09)IFRaseb 6.5.095,28PB
  5,28 PB     4,89     4,68     4,93     4,75     4,92     
8Livia NordmanLivia Nordman (-09)IFRaseb15.7.095,22
  5,22     4,85     4,55     4,91     4,83     4,53     
9Alicia PalomäkiAlicia Palomäki (-09)IFRaseb 27.11.094,66
  4,52     4,66     4,54     
10Tilde BackmanTilde Backman (-09)IFRaseb7.7.094,58PB
  X     4,58 PB     3,57     
T11 1000 m
1Liv WinbergLiv Winberg (-10)IFRaseb24.10.104.00,29PB
2Ellen WesterlundEllen Westerlund (-10)IFRaseb 24.8.104.26,71PB
3Elin BjörklöfElin Björklöf (-11)IFRaseb 21.5.114.32,31PB
4Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.114.50,56PB
T11 Korkeus/HJ
1Elin BaarmanElin Baarman (-10)IFRaseb 5.1.101,15PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/O    1,10/O    1,15/O PB    1,20/XXX     
2Ellen WesterlundEllen Westerlund (-10)IFRaseb 24.8.101,10PB
 0,85/O    0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/XO    1,10/XO PB    1,15/XXX     
3Elin BjörklöfElin Björklöf (-11)IFRaseb 21.5.111,00PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O PB    1,05/XXX     
3Liv WinbergLiv Winberg (-10)IFRaseb24.10.101,00PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O PB    1,05/XXX     
5Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.110,95PB
 0,80/O    0,85/O    0,90/O    0,95/O PB    1,00/XXX     
T9 1000 m
1Elise HellströmElise Hellström (-12)SjundeåIF6.10.124.22,38
2Aida HenrikssonAida Henriksson (-12)IFRaseb 20.3.124.36,54PB
3Emma AllènEmma Allèn (-12)IFRaseb 23.2.125.02,65PB
4Amanda LindholmAmanda Lindholm (-12)IFRaseb30.10.125.30,12PB
5Ella MalmströmElla Malmström (-12)IFRaseb 19.6.125.30,31PB
6Alice ÖhmanAlice Öhman (-12)IFRaseb 30.3.126.04,19PB
T9 Korkeus/HJ
1Elise HellströmElise Hellström (-12)SjundeåIF6.10.121,00PB
 0,80/O    0,85/O    0,90/O    0,95/XXO    1,00/O PB    1,05/X--     
2Emma AllènEmma Allèn (-12)IFRaseb 23.2.120,95PB
 0,80/O    0,85/O    0,90/XO    0,95/O PB    1,00/XXX     
3Aida HenrikssonAida Henriksson (-12)IFRaseb 20.3.120,95PB
 0,80/XO    0,85/O    0,90/O    0,95/XXO PB    1,00/XXX     
4Ella MalmströmElla Malmström (-12)IFRaseb 19.6.120,85PB
 0,80/O    0,85/O PB    0,90/XXX     
5Alice ÖhmanAlice Öhman (-12)IFRaseb 30.3.120,80PB
 0,80/O PB    0,85/XXX     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat