TULOKSET: Eliittikisat, Kuortane, 13.7.2014


161 urheilijaa, 173 lajisuoritusta

Miehet
M 200 m
1. erä
Tuuli: 0,0
1Lauri Alasaukko-ojaLauri Alasaukko-oja (-92)TampPy17.6.9221,93SB
2Kristian BäckKristian Bäck (-96)VasaIS18.7.9622,27PB
3Artur HämäläinenArtur Hämäläinen (-97)KuortKu19.7.9722,43=PB kk17
4Filiph JohanssonFiliph Johansson (-97)GamlakIF22.2.9722,62PB
2. erä
Tuuli: +0,5
1José Carlos HerreraJosé Carlos Herrera (-86)MEX5.2.8620,40 uk
2Everett WalkerEverett Walker (-90)USA3.10.9020,93 uk
3Jonathan ÅstrandJonathan Åstrand (-85)IFKraft9.9.8520,97
4Samuli SamuelssonSamuli Samuelsson (-95)IkaalU23.6.9521,25
5Visa HongistoVisa Hongisto (-87)ValkKa9.4.8721,38SB
6Jani KoskelaJani Koskela (-93)TampPy14.4.9321,64SB
M 800 m
1. erä
1Jaakko LaaksoJaakko Laakso (-92)TampPy4.7.921.54,06PB
2Markus JokinenMarkus Jokinen (-90)TeuvRi10.2.901.57,44SB
3Mikko RaittinenMikko Raittinen (-84)KurikRy23.2.841.59,42
4Sami HänninenSami Hänninen (-96)KuopRei13.11.962.00,94
Jussi RaittinenJussi Raittinen (-90)KurikRy1.12.90DNF
2. erä
1Fredrick KorirFredrick Korir (-80)KEN801.48,52 uk
2Viktor TjumentsevViktor Tjumentsev (-92)UKR12.3.921.48,92 uk
3James TenaiJames Tenai (-88)KEN4.4.881.49,20 uk
4Sajeesh JospehSajeesh Jospeh (-87)IND14.1.871.49,52 uk
5Ville LampinenVille Lampinen (-94)KU-5812.12.941.49,58PB kk
6Tuomo SalonenTuomo Salonen (-89)EspTa20.4.891.50,30
7Pauls ArentsPauls Arents (-91)LAT2.9.911.50,70 uk
8Panu JantunenPanu Jantunen (-89)ParikkU11.4.891.51,14SB
Vincent MumoVincent Mumo (-82)KEN3.8.82DNF uk
M 3000 m
1Stephen SitieneiStephen Sitienei KEN 8.01,08 uk
2Lewis KorirLewis Korir (-86)IFLänken1.6.86 8.01,62
3Anders LindahlAnders Lindahl (-87)IFLänken26.12.87 8.08,89PB
4Andi NootAndi Noot (-93)EST14.9.93 8.09,90 uk
5Martti SiikaluomaMartti Siikaluoma (-92)LahdA30.4.92 8.15,78PB (22-v. ka 92.)
6Denis VasiljevDenis Vasiljev (-88)RUS88 8.17,32 uk
7Ezekiel CheropEzekiel Cherop (-83)KEN83 8.21,45 uk
8Tuomas JokinenTuomas Jokinen (-87)TurWei26.2.87 8.22,39SB
9Riku MarttinenRiku Marttinen (-87)LahdA20.5.87 8.23,45
10Ossi KekkiOssi Kekki (-93)LahdA29.10.93 8.23,60SB
11Arttu VattulainenArttu Vattulainen (-91)JoensKa3.12.91 8.24,42PB
12Henri ManninenHenri Manninen (-85)JyväskKU3.1.85 8.24,62SB
13Bjørnar UstadBjørnar Ustad (-82)NOR26.1.82 8.36,02 uk
14Ville HeikkiläVille Heikkilä (-92)LammSä22.2.92 8.41,80
15Tapani KärjäTapani Kärjä (-88)KalajJu13.9.88 8.50,85SB
16Marko TuokkoMarko Tuokko (-88)NaantLöy7.9.88 8.58,00
17Jani Ylisaukko-ojaJani Ylisaukko-oja (-92)ArcticA15.6.92 9.16,80
Willy RotichWilly Rotich (-76)IFLänken23.3.76 DNF
M 3000 m esteet/SC
1Donnie CowartDonnie Cowart (-85)USA24.10.85 8.38,89 uk
2Ilja SuharjevIlja Suharjev (-86)UKR17.6.86 8.41,74 uk
3Aoi MatsumotoAoi Matsumoto (-87)JPN7.9.87 8.43,18 uk
4Juri KloptsovJuri Kloptsov (-89)RUS22.12.89 8.45,87 uk
5Jukka KeskisaloJukka Keskisalo (-81)JoensKa27.3.81 8.49,77SB
6Jun ShinotoJun Shinoto (-85)JPN2.4.85 8.56,24 uk
7Kaur KivistikKaur Kivistik (-91)EST29.4.91 8.59,30 uk
8Priit AusPriit Aus (-89)EST9.1.89 9.08,65PB uk
9Aki NummelaAki Nummela (-85)HKV30.5.85 9.14,24SB
10Miika TenhunenMiika Tenhunen (-96)NivU11.10.96 9.52,29
M 110 m aidat/hurdles
Tuuli: –1,4
1Joona-Ville HeinäJoona-Ville Heinä (-89)HIFK11.5.8914,28
2Arttu HirvonenArttu Hirvonen (-89)OulPy21.1.8914,34
3Pasi RoslundPasi Roslund (-92)TuUL8.1.9214,78
4Otto SeppäläOtto Seppälä (-85)LammKo4.9.8514,81
5Ville RajalaVille Rajala (-93)AlajA18.4.9314,97
6Petri LemmetyinenPetri Lemmetyinen (-89)KU-5831.1.8915,20
7Otto Raja-ahoOtto Raja-aho (-88)ÄhtU24.5.8815,34
M Seiväs/PV
1Jarno KiviojaJarno Kivioja (-82)HKV7.10.825,15
 5,00/2    5,15/2    5,35/XXX     
2Tomas WeckstenTomas Wecksten (-96)KarhU2.11.965,15
 4,85/1    5,00/2    5,15/3    5,35/XXX     
3Carl SténsonCarl Sténson (-93)SWE17.3.935,00 uk
 4,85/2 PB    5,00/1 PB    5,15/XXX     
4Olli RannikkoOlli Rannikko (-84)NokU18.9.845,00
 5,00/3    5,15/XXX     
Jere BergiusJere Bergius (-87)TampPy4.4.87NH
 5,15/XXX     
Jouni MarjaniemiJouni Marjaniemi (-89)VehmKi26.8.89NH
 5,15/XXX     
Eemeli SalomäkiEemeli Salomäki (-87)SomE11.10.87NH
 5,15/XXX     
Samuli JärveläSamuli Järvelä (-87)SoinSi18.10.87NH
 5,15/XXX     
M Pituus/LJ
1Zarck VisserZarck Visser (-89)RSA15.9.898,18 +1,3 uk
  7,89/1.8     7,82/1.5     7,95/-0.3     7,96/1.6     8,06/-2.1     8,18/1.3     
2Arttu PajulahtiArttu Pajulahti (-91)HonkajsU25.9.917,77 0,0
  7,61/-1.0     7,77/0.0     7,72/-0.2     X/0.8     X/-0.1     7,72/1.7     
3Tommi EviläTommi Evilä (-80)TampPy6.4.807,45 0,0
  7,38/0.3     X/0.9     7,45/0.0     7,40/0.6     
4Janne EtelämäkiJanne Etelämäki (-92)KuortKu11.1.927,18 +1,4
  X/-0.6     6,94/0.6     7,18/1.4     7,03/-0.6     6,94/0.2     X/0.7     
5Juho-Matti PimiäJuho-Matti Pimiä (-84)LappUM28.12.847,16 +1,9
  6,94/-1.1     X/1.2     7,16/1.9     X/-0.2     7,04/-0.7     X/1.2     
M Kolmiloikka/TJ
1Kristian PulliKristian Pulli (-94)KaipVi2.9.9416,07 +0,1PB (ka 33.) (22-v. ka 14.)
2Aleksi TammentieAleksi Tammentie (-86)TampU6.8.8616,00 –0,5
3Maksim NestsiarukMaksim Nestsiaruk (-82)BLR28.12.8215,99 +1,0 uk
  X/0.0     15,99/1.0     15,91/1.4     X/-1.1     X/1.9     
4Mathias StrömMathias Ström (-87)SWE30.12.8715,83 +1,3 uk
  X/1.7     X/-0.1     X/-0.5     15,83/1.3 PB     X/0.7     
5Tuomas KaukolahtiTuomas Kaukolahti (-94)KU-586.5.9415,47 +0,1SB
  X/0.0     15,21/1.6     15,47/0.1     15,36/0.6     15,43/2.1     
6Ville MylläriVille Mylläri (-85)HeinävYU22.3.8515,20 +2,0SB
M Keihäs/JT
1Ihab AbdelrahmanIhab Abdelrahman (-89)EGY1.5.8984,79 uk
  83,11     84,79     X     X     X     84,04     
2Jakub VadlejchJakub Vadlejch (-90)-10.10.9082,97 uk
  82,97 PB     76,17     75,82     76,37     X     X     
3Ari MannioAri Mannio (-87)LehtimJy23.7.8782,42
  82,42     X     81,72     X     X     X     
4Hamish PeacockHamish Peacock (-90)AUS15.10.9077,45 uk
  74,79     77,45     76,62     X     75,91     X     
5Toni SirviöToni Sirviö (-92)SulkU8.1.9276,20
  X     74,95     73,34     X     73,61     76,20     
6Cyrus HostetlerCyrus Hostetler (-86)USA8.8.8675,77 uk
  75,70     75,65     75,77     73,92     73,82     75,52     
7Sami PeltomäkiSami Peltomäki (-91)AlajA11.1.9175,69
  74,81     75,63     71,38     75,69     X     72,02     
8Huang Shih-FengHuang Shih-Feng (-92)TPE2.3.9274,42 uk
  73,34     74,42     X     71,67     X     X     
9Petr FrydrychPetr Frydrych (-88)CZE13.1.8874,40 uk
  74,40     X     X     
10Teemu WirkkalaTeemu Wirkkala (-84)ToholU14.1.8474,10
  73,99     X     74,10     
Naiset
N 100 m
1. juoksu
Tuuli: +0,4
1Muna LeeMuna Lee (-81)USA30.10.8111,36 uk
2Minna LaukkaMinna Laukka (-87)JyväskKU21.5.8711,93
3Jenni JokinenJenni Jokinen (-92)NakkVire7.1.9212,04
4Ifeoma ChukwumaIfeoma Chukwuma (-87)HKV14.11.8712,14
2. juoksu
Tuuli: +0,3
1Muna LeeMuna Lee (-81)USA30.10.8111,26 uk
2Cleo VanBurenCleo VanBuren (-86)USA1.5.8611,48 uk
3Minna LaukkaMinna Laukka (-87)JyväskKU21.5.8711,90
4Ifeoma ChukwumaIfeoma Chukwuma (-87)HKV14.11.8712,01SB
5Jenni JokinenJenni Jokinen (-92)NakkVire7.1.9212,01SB
N 800 m
1. erä
1Eliisa RäsänenEliisa Räsänen (-96)TampPy3.3.962.16,18
2Jemima BackmanJemima Backman (-92)EsboIF1.6.922.16,22
3Mira TuominenMira Tuominen (-81)ValkHa1.12.812.17,70SB
4Ella SuihkoElla Suihko (-92)TampPy26.9.922.17,70
5Ellinoora MyötyriEllinoora Myötyri (-97)NokU21.4.972.18,25
2. erä
1Svetlana UlogaSvetlana Uloga (-86)RUS23.11.862.05,69 uk
2Sinimole MarkoseSinimole Markose (-83)IND24.6.832.06,51 uk
3Sara LappalainenSara Lappalainen (-91)PorvU17.8.912.07,92
4Caster SemenyaCaster Semenya (-91)RSA7.1.912.09,44 uk
5Aino PaunonenAino Paunonen (-92)TuUL4.11.922.13,31
6Johanna MatintaloJohanna Matintalo (-96)TuUL11.12.962.14,39
7Heidi WestöHeidi Westö (-86)IKFalken27.4.862.14,43SB
Jonna GrandellJonna Grandell (-93)IFNykn13.2.93DNF
N 5000 m
1Camilla RichardssonCamilla Richardsson (-93)VasaIS14.9.9316.27,79
2Johanna PeiponenJohanna Peiponen (-90)RovanLa18.12.9016.28,67
3Minna LamminenMinna Lamminen (-82)HKV23.10.8216.30,73SB
4Janica RaumaJanica Rauma (-86)ForssSa24.6.8616.50,00
5Meri RantanenMeri Rantanen (-93)NummKip19.10.9316.55,70
6Minna Haka-RiskuMinna Haka-Risku (-77)VammsVoi28.7.7716.59,80
7Saara NorrgrannSaara Norrgrann (-87)IFLänken26.4.8717.50,97PB
Venla MäkäräinenVenla Mäkäräinen (-93)KuopRei13.4.93DNF
N 100 m aidat/hurdles
Tuuli: +0,1
1Vashti ThomasVashti Thomas (-90)USA21.4.9012,97 uk
2Hanna PlotitsynaHanna Plotitsyna (-87)UKR1.1.8713,00 uk
3Nooralotta NeziriNooralotta Neziri (-92)TuUL9.11.9213,03
4Matilda BogdanoffMatilda Bogdanoff (-90)HIFK8.10.9013,30
5Ida Aidanpää-ImmonenIda Aidanpää-Immonen (-88)JyväskKU25.11.8813,47
6Reetta HurskeReetta Hurske (-95)TampPy15.5.9513,64
7Lotta HaralaLotta Harala (-92)TampPy26.3.9213,67
8Elisa LeinonenElisa Leinonen (-87)PaltU27.1.8713,77
Alkuerät
1. erä
Tuuli: +0,7
1Vashti ThomasVashti Thomas (-90)USA21.4.9013,04 uk
2Matilda BogdanoffMatilda Bogdanoff (-90)HIFK8.10.9013,35
3Lotta HaralaLotta Harala (-92)TampPy26.3.9213,55
4Emma KoistinenEmma Koistinen (-96)JyväskKU6.8.9613,96
5Simone WiklundSimone Wiklund (-92)IFNykn10.4.9214,64
2. erä
Tuuli: +1,5
1Nooralotta NeziriNooralotta Neziri (-92)TuUL9.11.9212,98SBSE SE22
2Hanna PlotitsynaHanna Plotitsyna (-87)UKR1.1.8713,12 uk
3Ida Aidanpää-ImmonenIda Aidanpää-Immonen (-88)JyväskKU25.11.8813,33
4Reetta HurskeReetta Hurske (-95)TampPy15.5.9513,71
5Elisa LeinonenElisa Leinonen (-87)PaltU27.1.8713,77
N Korkeus/HJ
1Eleriin HaasEleriin Haas (-92)KristU4.7.921,88 kk
 1,74/1    1,82/1    1,85/1    1,88/3 kk    1,90/XXX     
2Alesia PaklinaAlesia Paklina (-88)KIR22.6.881,85PB uk
 1,68/1    1,74/1    1,78/1    1,82/1    1,85/1    1,88/XXX     
3Mari SepänmaaMari Sepänmaa (-85)AlavU17.9.851,85PB (ka 29.)
 1,68/1    1,74/1    1,78/1    1,82/1    1,85/2 PB    1,88/XXX     
4Linda SandblomLinda Sandblom (-89)HIK18.10.891,85SB
 1,68/1    1,74/1    1,78/1    1,82/3    1,85/2    1,88/XXX     
5Heta TuuriHeta Tuuri (-95)LahdA14.1.951,85SB kk19(22-v. ka 19.) (19-v. ka 7.)
 1,68/1    1,74/1    1,78/2    1,82/3 =PB    1,85/3 kk19 PB    1,88/XXX     
6Sini LälläSini Lällä (-94)OrivPo12.3.941,82SB
 1,68/1    1,74/1    1,78/2    1,82/1 PB    1,85/XXX     
7Laura RautanenLaura Rautanen (-88)VilppVei13.2.881,82
 1,74/1    1,78/3    1,82/3    1,85/XXX     
8Undine DinduneUndine Dindune (-95)LAT1.4.951,78 uk
 1,68/2    1,74/1    1,78/2    1,82/XXX     
9Viivi KanervaViivi Kanerva (-93)TuUL27.4.931,74
 1,68/1    1,74/1    1,78/XXX     
10Vendela von CorswantVendela von Corswant (-93)SWE15.8.931,74 uk
 1,68/1    1,74/3    1,78/XXX     
Elina SmolanderElina Smolander (-89)LapVi11.10.89NH
 1,74/XXX     
N Seiväs/PV
1Olga TshigirintsevaOlga Tshigirintseva (-87)RUS29.6.874,40 uk
 3,75/1    4,00/1    4,10/1    4,20/1    4,30/1    4,40/1    4,50/XXX     
2Minna NikkanenMinna Nikkanen (-88)SomE9.4.884,40
 4,10/1    4,20/1    4,30/2    4,40/2    4,50/X--     
3Elina LampelaElina Lampela (-98)OulPy18.2.984,10SB kk19 kk17(16-v. ka 3.)
 3,75/2    3,90/1    4,00/2    4,10/3 kk19 kk17 PB    4,20/XXX     
4Aino SiitonenAino Siitonen (-94)HKV29.9.944,00
 3,75/1    3,90/1    4,00/1    4,10/XXX     
5Erica HjerpeErica Hjerpe (-93)IFFemman20.8.933,90
 3,90/1    4,00/XXX     
6Jatta SalmelaJatta Salmela (-92)VasaIS16.9.923,90
 3,75/1    3,90/2    4,00/XXX     
N Kolmiloikka/TJ
1Irina KoskoIrina Kosko (-90)RUS1.3.9013,87 +0,2 uk
2Sanna NygårdSanna Nygård (-88)VasaIS22.3.8813,51 +2,0SB =kk
3Elina TorroElina Torro (-86)LappUM22.7.8613,42 +1,4SB
4Kristiina MäkeläKristiina Mäkelä (-92)OrimJy20.11.9213,34 +1,0
  X/2.6     13,33/1.1     13,20/1.7     13,31/1.2     13,34/1.0     
5Angelica StrömAngelica Ström (-81)SWE15.9.8112,94 +1,8 uk
  X/1.6     12,60/1.0 PB     12,94/1.8 PB     12,92/2.5     X/1.1     
6Liisa NaskaliLiisa Naskali (-89)NokU31.1.8912,46 +1,1
N Moukari/HT
1Merja KorpelaMerja Korpela (-81)SoinSi15.5.8168,44SB kk
  66,03     68,44     65,73     66,97     X     X     
2Jenni PenttiläJenni Penttilä (-91)KaustPV9.3.9165,43
  62,20     65,33     65,43     65,00     64,45     X     
3Sarah HoltSarah Holt (-87)GBR17.4.8763,84 uk
  60,41     63,37     X     63,84     62,38     X     
4Kati OjalooKati Ojaloo (-90)EST31.1.9061,92 uk
  X     X     59,24     61,73     61,68     61,92     
5Shaunagh BrownShaunagh Brown (-90)GBR15.3.9061,51 uk
  58,56     X     X     X     61,51     58,37     
6Jonna KuusistoJonna Kuusisto (-90)MaanMa7.12.9059,76
  59,29     59,35     59,46     X     55,93     59,76     
7Heli RinnekariHeli Rinnekari (-94)NurmijYU30.9.9459,26
  X     X     X     56,61     59,26     X     
N Keihäs/JT
1Kim MickleKim Mickle (-84)AUS28.12.8461,89 uk
  57,78     58,95     61,89     59,18     X     X     
2Nadeeka LakmaliNadeeka Lakmali (-81)SRI19.9.8158,56 uk
  56,93     58,56     52,08     55,33     56,60     56,44     
3Oona SormunenOona Sormunen (-89)TohmajU2.8.8958,43SB kk
  55,03     58,43     57,21     X     X     
4Jelena JaakkolaJelena Jaakkola (-89)SoinSi7.3.8955,07
  52,97     X     X     48,48     49,47     55,07     
5Sofi FlinkSofi Flink (-95)SWE8.7.9554,49 uk
  52,12     54,49     53,11     51,96     X     52,88     
6Jenni KangasJenni Kangas (-92)SeinäjsU3.7.9252,63
  50,94     51,79     X     47,89     52,63     X     
7Heidi NokelainenHeidi Nokelainen (-90)SimpU30.9.9049,13
  49,13     X     X     47,37     48,55     48,89     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Akaa: Toijala-hölkkä kaikki
21.4.2024 Akaa: Toijala-hölkkä
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP