TULOKSET: Lohja, Talvijuoksusarja 2 9.12.2023 kaikki

M 5 km
1 Jukka Salo Karkkilan Pojat 17.58 
2 Joona Leino - 18.46 
3 Joni Parviainen Espoon Akilles 19.47 
4 Mikko Pusa Vihti Triathlon 21.23 

M50 5 km
1 Rami Heikkonen Fiskarsin Urheilijat -47 22.35 
2 Manne Suominen Hiidenkiertäjät 23.56 
3 Ari Julkunen LänsiUU 24.23 
4 Jarkko Kupari - 31.44 

M60 5 km
1 Peter Ståhl IFSibboV 30.16 

M70 5 km
1 Harri Elovaara Salo 25.23 
2 Esko Valtonen - 25.48 

M 10 km
1 Tuukka Seger LänsiUU 43.05 
2 Nooa Nykänen Samba Trail Running Club 43.52 

M19 5 km
1 Artur Emaldynov Salon Vilpas 20.49 

M40 10 km
1 Jari Käpylä LänsiUU 45.23 

M50 10 km
1 Markku Salminen Velo Salo 58.19 

M60 10 km
1 Tapani Vahlroos VSMasters 44.50 
2 Jari Lindholm Mäntsälän Urheilijat 50.40 

M70 10 km
1 Timo Peltomaa Karjaan ura 66.42 

P15 3 km
1 Torben Salo LosMK 16.22 

P13 3 km
1 Raiku Ristiniitty - 13.53 

P9 1 km
1 Kuisma Salo Karkkilan Pojat 4.24 
2 Niilo Järvinen LänsiUU 4.45 

N 5 km
1 Leena Mäkäräinen KU-58 20.17 
2 Tiia Ylä-Peräinen LänsiUU 23.40 
3 Jannina Niskala - 27.02 
4 Jenni Tervonen Kpk 24/7 30.29 

N19 5 km
1. Alisa Emaldynova Salon Vilpas 20.44

N40 5 km
1 Minna Kupari Vihdin Urheiluveteraanit 26.23 
2 Anne Ruoho - 27.21

N60 5 km
1 Teija Toivonen Salo 26.38 
2 Marja-Leena Nikander LänsiUU 30.07 

N70 5 km
1 Pirkko Kalliola MaarMa 32.17 

N 10 km
1 Laura Laiho - 54.17 
2 Emilia Holck Velo Salo 58.19 

N40 10 km
1 Maria Westerlund Endurance 43.16 
2 Pamela Roth Ok Raseborg 55.31 

N50 10 km
1 Kairit Kaasik-Valtonen EST 59.38 

T15 3 km
1 Greta Aarnio - 13.52 

T13 3 km
1 Jasmin Hallenberg Karkkilan Pojat 13.33 
2 Pinja Paajala Vihdin Viesti 14.04 
3 Kielo Salo Karkkilan Pojat 14.05 
4 Wilma Aarnio - 14.41 
5 Usva Larimo - 15.48 

T11 1 km
1 Kaisla Salo Karkkilan Pojat 4.02 
2 Ilona Parpala Hiidenkiertäjät 4.34 
3 Elsa Mustonen Karkkilan Pojat 4.52 
4 Frida Ihrcke Veikkolan Veikot 4.54 

T9 1 km
1 Ellen Niskala LänsiUU 4.56 

N kuntosarja 3 km
 Outi Kaski-Laakso - DNF 
 Päivi Salokangas - DNF

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1
27.1.2024 Kuopio: Pm-kilpailut
27.1.2024 Mustasaari: Botnia Junior Games
27.1.2024 Tampere: Pirkkahallijuoksut