TULOKSET: Joensuu P, Reijolan hallikisat 3.12.2023 kaikki

P11 30 m
1) Otto Aimasmäki PyhäsU 5,83
2) Pyry Myller PyhäsU 6,33

P11 600 m
1) Otto Aimasmäki PyhäsU 1.59,7h
2) Pyry Myller PyhäsU 2.10,5h

P11 Pituus
1) Otto Aimasmäki PyhäsU 3,74
2) Pyry Myller PyhäsU 3,13

P11 Kuula
1) Pyry Myller PyhäsU 7,36
2) Otto Aimasmäki PyhäsU 7,07
3) Sisu Kanerva PyhäsU 6,01

P9 30 m
1) Juho Halonen PyhäsU 5,76
2) Roni Kettunen PyhäsU 5,98
3) Leevi Puranen PyhäsU 6,05
4) Eino Rutanen PyhäsU 6,06
5) Kaapo Räsänen PyhäsU 6,19
6) Urho Paakkonen Ei seuraa 6,42.

P9 600 m
1) Kaapo Räsänen PyhäsU 2.12,9h
2) Eino Rutanen PyhäsU 2.15,0h
3) Taavi Hirvonen PyhäsU 2.17,0h
4) Juho Halonen PyhäsU 2.19,5h

P9 Pituus
1) Juho Halonen PyhäsU 3,52
2) Leevi Puranen PyhäsU 3,07
3) Kaapo Räsänen PyhäsU 3,00
4) Eino Rutanen PyhäsU 2,73
5) Urho Paakkonen Ei seuraa 2,68.

P9 Kuula
1) Roni Kettunen PyhäsU 6,95
2) Sisu Kanerva PyhäsU 6,32
3) Juho Halonen PyhäsU 5,66
4) Leevi Puranen PyhäsU 5,40
5) Eino Rutanen PyhäsU 5,22
6) Kaapo Räsänen PyhäsU 4,17.

T11 30 m
1) Stella Laakkonen PyhäsU 5,38
2) Iita Vasarainen PyhäsU 5,88
3) Diana Laakkonen PyhäsU 6,17.

T11 600 m
1) Stella Laakkonen PyhäsU 2.07,4h
2) Diana Laakkonen PyhäsU 2.21,9h.

T11 Pituus
1) Stella Laakkonen PyhäsU 3,95
2) Iita Vasarainen PyhäsU 3,62
3) Diana Laakkonen PyhäsU 3,01.

T11 Kuula
1) Stella Laakkonen PyhäsU 6,98
2) Iita Vasarainen PyhäsU 6,16
3) Diana Laakkonen PyhäsU 5,76.


T9 30 m
1) Veera Hiltunen PyhäsU 5,70
2) Inka Nuottivaara PyhäsU 5,83
3) Henni Sotikov PyhäsU 5,90
4) Eevi Reijonen PyhäsU 6,13
5) Elsa Sormunen PyhäsU 6,25
6) Lilja Kananen PyhäsU 6,28
7) Minttu Väistö PyhäsU 6,34
8) Selja Myller PyhäsU 6,35
9) Elsi Kankkunen PyhäsU 6,61.

T9 600 m
1) Inka Nuottivaara PyhäsU 2.01,5h
2) Henni Sotikov PyhäsU 2.09,0h
3) Selja Myller PyhäsU 2.13,5h
4) Elsi Kankkunen PyhäsU 2.15,8h
5) Eevi Reijonen PyhäsU 2.24,3h.

T9 Pituus
1) Inka Nuottivaara PyhäsU 3,47
2) Veera Hiltunen PyhäsU 3,40
3) Henni Sotikov PyhäsU 3,35
4) Selja Myller PyhäsU 3,24
5) Elsi Kankkunen PyhäsU 2,94
6) Eevi Reijonen PyhäsU 2,85
7) Elsa Sormunen PyhäsU 2,85
8) Lilja Kananen PyhäsU 2,77.

T9 Kuula
1) Selja Myller PyhäsU 6,49
2) Elsa Sormunen PyhäsU 6,11
3) Veera Hiltunen PyhäsU 4,91
4) Henni Sotikov PyhäsU 4,87
5) Inka Nuottivaara PyhäsU 4,85
6) Elsi Kankkunen PyhäsU 4,64
7) Lilja Kananen PyhäsU 3,74
8) Eevi Reijonen PyhäsU 3,52.

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikillpailut
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja
24.2.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
25.2.2024 Tampere: Hallimaraton kaikki
25.2.2024 Tampere: Hallimaraton
28.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
28.2.2024 Pori: Nuorten aitasprintit
28.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
27.2.2024 Joensuu: Motonet-kilpailut
24.–25.2.2024 Mustasaari: 22-, 19- ja 17-v. SM-hallikilpailut
25.2.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallimoniottelut
24.2.2024 Pori: Karhuhallin keihäs
22.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 1 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3