TULOKSET: Lohja, Talvijuoksusarja 3 11.2.2023 kaikki

M 5 km
1. Jukka Salo Karkkilan Pojat 16.56 
2. Lasse Minkkinen IF Raseborg 19.17 
3. Joona Leino 19.51 

M40 5 km
1. Rami Heikkonen Fiskarin Urheilijat -47 22.48 

M50 5 km
1. Sakari Taskila Leppävaaran Sisu 20.11 
2. Mika Savolainen Länsi-Uudenmaan Urheilijat 20.21 
3. Tommy Karlsson 22.51 

M17 5 km
1. William Forsten Esbo IF 22.30 

P15 3 km
1. Otto Järvinen Länsi-Uudenmaan Urheilijat 12.55 
2. Eetu Rask 19.03 

P13 3 km
1. Raiku Ristiniitty Rasti-Vihti 15.29 

P11 1 km
1. Joonas Kari 4.26 

P9 1 km
1. Kuisma Salo Karkkilan Pojat 4.46 
2. Niilo Järvinen Länsi-Uudenmaan Urheilijat 4.52 

M 10 km
1. Antti Pöyry Länsi-Uudenmaan Urheilijat 38.39 
2. Jukka Ahokas Kenttäurheilijat-58 43.02 
3. Tuukka Seger Länsi-Uudenmaan Urheilijat 44.07 
4. Mikko Pusa SRV Viihdytys 45.42 
5. Jussi Mouhu 50.19 

M50 10 km
1. Timo Jääskeläinen Runners Club 39.39
2. Markku Jääskeläinen Oinasjoen Köpöttelijät 44.58 
3. Ari Piironen 50.26 
4. Markku Salminen Velo Salo 51.00 

M60 10 km
1. Tapani Vahlroos Salon Vilpas 45.22 
2. Jari Lindholm Mäntsälän Urheilijat 51.12 

N 5 km
1. Leena Mäkäräinen Kenttäurheilijat-58 20.01 
2. Katri Grönlund Länsi-Uudenmaan Urheilijat 22.32 
3. Siiri Suomala Huippumoodi Oy 26.43 
4. Jenni Tervonen Kpk 24/7 28.41 

N40 5 km
1. Anne Ruoho Kpk 24/7 26.14 

N50 10 km
1. Minna Kupari 56.08 

N 10 km
1. Emilia Holck Velo Salo 55.25 

T13 3 km
1. Jasmin Hallenberg Karkkilan Pojat 13.33 
2. Kielo Salo Karkkilan Pojat 13.37 

T11 1 km
1. Kaisla Salo Karkkilan Pojat 4.26 
2. Elsa Mustonen Karkkilan Pojat 4.57 

KuntoKolmonen
1. Lassi Saarela Länsi-Uudenmaan Urheilijat 12.00

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja