TULOKSET: Raasepori, Karis Telefon Indoors lentävä 20 m 7.4.2019

P9 lentävä 20 m

  1. Leo Sundström                           IFRaseb              3,15 
  2. Sebastian Nyberg                        IFRaseb              3,42 
  3. Simon Tolonen                           IFRaseb              3,52 
  4. Oskar Rajanen                           IFRaseb              3,64 
  5. Levi Frilund                            IFRaseb              3,88 

P11 lentävä 20 m

Erä 1                Tuuli: NWND

  1. Danny Grönvik                           IFRaseb              2,91 
  2. Albert Lindholm                         IngåIF               3,05 
  3. Ville Ekebom                            IFRaseb              3,05 
  4. Simon Öhman                             IFRaseb              3,12 
  5. Jakob Holmberg                          IFRaseb              3,13 

Erä 2                Tuuli: NWND

  1. Max Nyberg                              IFRaseb              3,01 
  2. Egon Eriksson                           IFRaseb              3,08 
  3. Lukas Forsman                           IFRaseb              3,33 
  4. Voima Kenttä                            IFRaseb              3,86 

P13 lentävä 20 m

  1. Edvin Holmberg                          IFRaseb              2,74 
  2. Daniel Grönvik                          IFRaseb              2,83 
  3. Benjamin Björklöf                       IFRaseb              2,86 
  4. Jens-Aarne Kero                         IFRaseb              2,96 

P15 lentävä 20 m

  1. Ben Grönlund                            IFRaseb              2,51 
  2. Oliver Forsman                          IFRaseb              2,63 
  3. Rasmus Tenkanen                         IFRaseb              2,63 
  4. Christoffer Von Schantz                 IFRaseb              2,65 
  5. Filip Wikholm                           IFRaseb              2,68 
  6. Simon Björklöf                          IFRaseb              2,77 

T9 lentävä 20 m

  1. Pinja Purhonen                          IFRaseb              3,04 
  2. Emilia Karlsson                         HIK                  3,47 
  3. Casandra Wikström                       IFRaseb              3,60 
  4. Ella Wennerqvist                        HIK                  3,69 
  5. Emma Nyman                              IFRaseb              3,72 
  6. Elina Ikonen                            HIK                  3,83 

T11 lentävä 20 m

  1. Sienna Hundeshagen                      ÅIFK                 2,88 
  2. Alicia Palomäki                         IFRaseb              3,12 
  3. Saga Saarikoski                         HIK                  3,18 
  4. Wilma Björklöf                          IFRaseb              3,18 
  5. Enya Meinander                          HIK                  3,19 
  6. Freja Österlund                         HIK                  3,19 
  7. Nadia Hietaharju                        HIK                  3,35 
  8. Minttu Kinnari                          IFRaseb              3,40 
  9. Venla Lindgren                          ViStart              3,54 
 10. Jasmin Öhman                            IFRaseb              3,58 

T13 lentävä 20 m

  1. Sara Ahlfors                            HIFK                 2,63 
  2. Vanessa Wikström                        IFRaseb              2,74 
  3. Emelie Bergholm                         IFRaseb              2,82 
  4. Peppi Purhonen                          IFRaseb              2,82 
  5. Silja Niemi                             MäntsU               2,85 
  6. Minea Österlund                         HIK                  2,88 
  7. Erin Björklöf                           IFRaseb              2,91 
  8. Lumi Kenttä                             IFRaseb              2,95 
  9. Ella Råstedt                            EsboIF               2,95 
 10. Viivi Lindgren                          ViStart              2,97 
 11. Neela Hietaharju                        HIK                  3,17 

T15 lentävä 20 m

  1. Jelizaveta Tsubareva                    SjundeåIF            2,49 
  2. Ylva Sivaro                             SjundeåIF            2,72 
  3. Bodil Wikholm                           IFRaseb              2,89

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat