TULOKSET: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut, Helsinki, Liikuntamylly, 17.2.2024


80 urheilijaa, 165 lajisuoritusta

Miehet
P15 60 m
1Jussi WesankoJussi Wesanko (-09)HKV 7.1.09 7,48PB
2Elis SundholmElis Sundholm (-09)HKV 20.9.09 7,71PB
3Oiva MatikainenOiva Matikainen (-10)EspTa7.1.10 7,75PB (14-v. ka 100.)
P15 1000 m
1Vincent WinbergVincent Winberg (-09)IFRaseb17.3.092.51,56PB (15-v. ka 37.)
2Lauri NiemiLauri Niemi (-09)RekRai 1.12.093.17,84PB
3Luka SoiramoLuka Soiramo (-10)PorvU8.4.103.32,18SB
P15 Korkeus/HJ
1Jere PaananenJere Paananen (-09)NurmijYU21.7.091,50
 1,40/2    1,45/3    1,50/3    1,55/XXX     
P15 Kuula/SP
1Oiva MatikainenOiva Matikainen (-10)EspTa7.1.1014,58
  X     X     X     13,57     14,58     X     
P13 60 m
1Miko SohloMiko Sohlo (-11)EspTa5.7.11 8,47PB
2Otso AaltoOtso Aalto (-13)VeikkVei10.11.13 8,52PB kk11(11-v. ka 5.)
3Elias IhalainenElias Ihalainen (-12)EspTa20.12.12 8,76
4Joonatan Ylä-MäihäniemiJoonatan Ylä-Mäihäniemi (-11)VeikkVei3.4.11 9,11=PB
5Niilo AaltoNiilo Aalto (-12)VeikkVei22.1.12 9,26PB
6Vili-Petteri LammiVili-Petteri Lammi (-12)NurmijYU24.5.12 9,49
Alkuerät
1. erä
1Miko SohloMiko Sohlo (-11)EspTa5.7.11 8,58PB
2Elias IhalainenElias Ihalainen (-12)EspTa20.12.12 8,71
3Joonatan Ylä-MäihäniemiJoonatan Ylä-Mäihäniemi (-11)VeikkVei3.4.11 9,11PB
4Aatu SoininenAatu Soininen (-11)RekRai11.10.11 9,66PB
5Josiah FincherJosiah Fincher (-11)VeikkVei30.1.1110,04
2. erä
1Otso AaltoOtso Aalto (-13)VeikkVei10.11.13 8,62PB kk11
2Vili-Petteri LammiVili-Petteri Lammi (-12)NurmijYU24.5.12 9,35PB
3Niilo AaltoNiilo Aalto (-12)VeikkVei22.1.12 9,40PB
4Leevi HakkarainenLeevi Hakkarainen (-12)JanJa9.2.1210,24PB
P13 1000 m
1Vili-Petteri LammiVili-Petteri Lammi (-12)NurmijYU24.5.123.17,61PB
2Emil PuhakkaEmil Puhakka (-14)KarhKa7.5.143.20,77PB kk10(11-v. ka 37.) (10-v. ka 6.)
3Otso AaltoOtso Aalto (-13)VeikkVei10.11.133.27,37
4Niilo AaltoNiilo Aalto (-12)VeikkVei22.1.123.31,18SB
5Leevi HakkarainenLeevi Hakkarainen (-12)JanJa9.2.123.42,75PB
P13 Korkeus/HJ
1Joonatan Ylä-MäihäniemiJoonatan Ylä-Mäihäniemi (-11)VeikkVei3.4.111,33PB
 1,00/1 PB    1,05/1 PB    1,10/1 PB    1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,25/1 PB    1,30/2 PB    1,33/1 PB    1,36/XXX     
2Elias IhalainenElias Ihalainen (-12)EspTa20.12.121,30PB
 1,05/1    1,10/1    1,15/1    1,20/1    1,25/1 =PB    1,30/1 PB    1,33/XXX     
3Josiah FincherJosiah Fincher (-11)VeikkVei30.1.111,25=PB
 1,00/1    1,05/1    1,10/1 =SB    1,15/2 =PB    1,20/1 PB    1,25/3 PB    1,30/XXX     
4Leevi HakkarainenLeevi Hakkarainen (-12)JanJa9.2.121,15PB
 0,80/1 PB    0,85/1 PB    0,90/1 PB    0,95/1 PB    1,00/1 PB    1,05/1 PB    1,10/1 PB    1,15/1 PB    1,20/XXX     
P13 Kuula/SP
1Sebastian SappinenSebastian Sappinen (-11)EspTa25.7.118,75PB
  7,99 PB     7,97     8,18 PB     X     8,75 PB     8,56     
2Josiah FincherJosiah Fincher (-11)VeikkVei30.1.117,96PB
  7,96 PB     7,83     7,80     7,59     6,75     X     
3Joonatan Ylä-MäihäniemiJoonatan Ylä-Mäihäniemi (-11)VeikkVei3.4.116,44PB
  5,61 PB     5,41     5,98 PB     6,06 PB     5,95     6,44 PB     
4Aatu SoininenAatu Soininen (-11)RekRai11.10.116,39PB
  6,39 PB     6,33     6,18     5,82     6,36     5,69     
5Riku LahtinenRiku Lahtinen (-12)KU-581.5.126,32PB
  6,16 PB     6,32 PB     5,56     X     6,04     6,13     
P11 60 m
1Eppu HirsivuoriEppu Hirsivuori (-14)ViipU12.12.14 9,76PB
2Eetu PallaspuroEetu Pallaspuro (-13)NurmijYU4.6.1310,17PB
3Leo TurunenLeo Turunen (-13)EspTa12.4.1310,84
P11 1000 m
1Iivo MoisanderIivo Moisander (-14)HyvsU20.3.143.47,32PB
2Lauri LahtinenLauri Lahtinen (-14)KU-583.11.143.47,32
3Eppu HirsivuoriEppu Hirsivuori (-14)ViipU12.12.143.56,58PB
4Eetu PallaspuroEetu Pallaspuro (-13)NurmijYU4.6.134.10,08PB
P11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Eppu HirsivuoriEppu Hirsivuori (-14)ViipU12.12.143,70 PB
  3,42     3,54 PB     3,32     3,70 PB     3,57     3,63     
2Lauri LahtinenLauri Lahtinen (-14)KU-583.11.143,59 PB
  3,59 PB     3,43     3,51     3,59 =PB     3,44     3,55     
3Joel KaskenmäkiJoel Kaskenmäki (-14)ViipU 19.11.143,43 PB
  3,26 PB     3,13     3,02     X     3,43 PB     3,35     
4Alvar WaltariAlvar Waltari (-14)EspTa24.3.143,22 PB
  3,08     2,92     3,22 PB     3,00     3,16     3,11     
5Leo TurunenLeo Turunen (-13)EspTa12.4.133,18 PB
  3,13 PB     3,18 PB     3,15     3,17     3,15     3,14     
P11 Kuula/SP
1Eetu PallaspuroEetu Pallaspuro (-13)NurmijYU4.6.136,91PB
  6,15 PB     6,38 PB     6,15     6,31     6,09     6,91 PB     
2Leo TurunenLeo Turunen (-13)EspTa12.4.136,57PB
  5,99 PB     6,23 PB     6,57 PB     6,13     6,26     6,10     
3Lauri LahtinenLauri Lahtinen (-14)KU-583.11.146,54PB
  6,36 PB     6,44 PB     6,28     6,54 PB     6,35     6,20     
4Alvar WaltariAlvar Waltari (-14)EspTa24.3.145,98PB
  5,74     5,28     5,98 PB     5,29     X     5,11     
P9 40 m
1Elmo HyrsyläElmo Hyrsylä (-15)VihdVie7.7.15 6,94PB
2Otso NokisalmiOtso Nokisalmi (-15)JanJa14.4.15 7,01PB
3Amos AaltoAmos Aalto (-16)VeikkVei4.7.16 7,62PB
4Lenni TurunenLenni Turunen (-15)EspTa 17.1.15 7,97PB
P9 1000 m
1Amos AaltoAmos Aalto (-16)VeikkVei4.7.164.33,89PB
2Aarni WaltariAarni Waltari (-16)EspTa31.5.164.50,37PB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Amos AaltoAmos Aalto (-16)VeikkVei4.7.163,02 PB
  2,94 PB     2,93     2,90     2,76     2,87     3,02 PB     
2Lenni TurunenLenni Turunen (-15)EspTa 17.1.152,74 PB
  2,58 PB     2,41     2,58 =PB     2,74 PB     2,72     2,66     
3Aarni WaltariAarni Waltari (-16)EspTa31.5.162,33 
  2,22     X     2,33     2,25     2,13     X     
P9 Kuula/SP
1Otso NokisalmiOtso Nokisalmi (-15)JanJa14.4.158,22PB kk9
  7,43 kk9 PB     7,79 kk9 PB     7,97 kk9 PB     8,22 kk9 PB     8,08     7,60     
2Benjamin SappinenBenjamin Sappinen (-15)EspTa9.3.157,35PB
  6,98 PB     7,29 PB     X     7,35 PB     7,21     7,28     
3Tobias SappinenTobias Sappinen (-15)EspTa9.3.157,15PB
  6,99 PB     7,02 PB     7,15 PB     6,87     6,88     5,84     
4Elmo HyrsyläElmo Hyrsylä (-15)VihdVie7.7.155,37PB
  4,81 PB     4,38     5,36 PB     5,37 PB     5,05     4,92     
5Lenni TurunenLenni Turunen (-15)EspTa 17.1.154,84PB
  4,50 PB     4,12     4,41     4,84 PB     4,68     4,74     
Naiset
T15 60 m
1Alisa MännistöAlisa Männistö (-10)EspTa 30.11.10 8,38PB
2Maiju MettäläMaiju Mettälä (-09)HKV23.5.09 8,55
3Sofia BuchtSofia Bucht (-09)HKV8.1.09 8,63PB
T15 Korkeus/HJ
1Ronja KorpiahoRonja Korpiaho (-10)MarttMu29.5.101,35
 1,30/1    1,35/2    1,40/XXX     
2Sofia RaskSofia Rask (-09)KeskiUYU 28.8.091,30SB
 1,25/1 SB    1,30/1 SB    1,35/XXX     
T13 60 m
1Mila SohloMila Sohlo (-11)EspTa7.5.11 8,61
2Saaga LampiSaaga Lampi (-11)EspTa 9.2.11 8,81
3Jenni LehtimäkiJenni Lehtimäki (-11)IFSibboV13.7.11 8,88PB
4Saara DillströmSaara Dillström (-12)LänsiUU19.12.12 9,08
5Elma JuuselaElma Juusela (-11)KirkkonU17.5.11 9,20
6Alisa LehtoAlisa Lehto (-11)EspTa25.4.11 9,21
Alkuerät
1. erä
1Mila SohloMila Sohlo (-11)EspTa7.5.11 8,62
2Jenni LehtimäkiJenni Lehtimäki (-11)IFSibboV13.7.11 8,90PB
3Saara DillströmSaara Dillström (-12)LänsiUU19.12.12 9,00PB
4Jessica WalliusJessica Wallius (-12)HKV18.2.12 9,31
5Hawa BahHawa Bah (-12)ViipU30.6.12 9,45PB
6Nea SakkoNea Sakko (-11)KeskiUYU26.4.11 9,51
2. erä
1Saaga LampiSaaga Lampi (-11)EspTa 9.2.11 8,76
2Alisa LehtoAlisa Lehto (-11)EspTa25.4.11 9,08PB
3Elma JuuselaElma Juusela (-11)KirkkonU17.5.11 9,14PB
4Hertta-Liina TuominenHertta-Liina Tuominen (-11)LahdA 10.11.11 9,18PB
5Seela KukkalaSeela Kukkala (-12)HIFK24.4.12 9,60PB
6Iida-Emilia SuopohjaIida-Emilia Suopohja (-12)EspTa8.6.12 9,76PB
3. erä
1Noora HämäläinenNoora Hämäläinen (-12)TampPy21.8.12 9,74
T13 1000 m
1Minea HaapsaloMinea Haapsalo (-12)PorvU18.9.123.24,95PB (12-v. ka 75.)
2Hertta-Liina TuominenHertta-Liina Tuominen (-11)LahdA 10.11.113.25,32PB
3Minni VileniusMinni Vilenius (-12)HKV 17.8.123.49,64PB
4Lilja PiispanenLilja Piispanen (-11)HIFK4.12.113.50,21PB
5Iida-Emilia SuopohjaIida-Emilia Suopohja (-12)EspTa8.6.123.56,94PB
6Jenny JacobsonJenny Jacobson (-12)VeikkVei27.2.123.58,74PB
7Seela KukkalaSeela Kukkala (-12)HIFK24.4.124.04,49SB
T13 Korkeus/HJ
1Saaga LampiSaaga Lampi (-11)EspTa 9.2.111,50PB
 1,30/1    1,35/1    1,40/2    1,43/2    1,46/1 =PB    1,48/1 PB    1,50/2 PB     
2Noora HämäläinenNoora Hämäläinen (-12)TampPy21.8.121,46PB kk12
 1,20/1    1,25/1    1,30/1    1,35/1    1,40/1    1,43/1 PB    1,46/1 kk12 PB    1,48/XXX     
3Jessica WalliusJessica Wallius (-12)HKV18.2.121,43
 1,25/1    1,30/1    1,35/1    1,40/1    1,43/1    1,46/XXX     
4Saara DillströmSaara Dillström (-12)LänsiUU19.12.121,35=PB
 1,20/1    1,25/1    1,30/2    1,35/2 =PB    1,40/XXX     
5Alisa LehtoAlisa Lehto (-11)EspTa25.4.111,35PB
 1,20/1 PB    1,25/1 PB    1,30/2 PB    1,35/3 PB    1,40/XXX     
6Seela KukkalaSeela Kukkala (-12)HIFK24.4.121,30
 1,20/1    1,25/1    1,30/1    1,35/XXX     
7Noomi RimpeläNoomi Rimpelä (-13)HIFK 10.1.131,25PB
 1,10/1    1,15/1    1,20/1 =PB    1,25/3 PB    1,30/XXX     
8Jenny JacobsonJenny Jacobson (-12)VeikkVei27.2.121,20=PB
 1,10/1    1,15/1    1,20/1 =PB    1,25/XXX     
8Nea SakkoNea Sakko (-11)KeskiUYU26.4.111,20=PB
 1,10/1 SB    1,15/1 SB    1,20/1 =PB    1,25/XXX     
T13 Kuula/SP
1Ada PuhakkaAda Puhakka (-11)KarhKa18.5.119,68PB
  8,89 SB     8,88     9,66 PB     9,47     X     9,68 PB     
2Saaga LampiSaaga Lampi (-11)EspTa 9.2.118,95PB
  8,62 PB     8,52     8,55     8,95 PB     8,79     8,22     
3Hawa BahHawa Bah (-12)ViipU30.6.128,62
  X     X     8,62     X     8,12     8,25     
4Serafia PiirainenSerafia Piirainen (-12)PorvU 8.1.128,00
  X     7,34     7,76     8,00     7,99     7,81     
5Jenny JacobsonJenny Jacobson (-12)VeikkVei27.2.127,18PB
  6,08 PB     6,58 PB     7,18 PB     6,83     6,77     6,76     
6Nea SakkoNea Sakko (-11)KeskiUYU26.4.116,66
  X     X     X     6,07     6,66     6,55     
7Noora HämäläinenNoora Hämäläinen (-12)TampPy21.8.126,04PB
  5,15 PB     6,04 PB     5,80     5,43     X     5,66     
T11 60 m
1Elsi NokisalmiElsi Nokisalmi (-13)JanJa12.9.13 8,97PB
2Emmi NiemiEmmi Niemi (-13)RiihimKi29.8.13 9,28
3Liisa MyyräLiisa Myyrä (-13)PorvU 3.8.13 9,40
4Salla-Sofia LehtimäkiSalla-Sofia Lehtimäki (-14)IFSibboV26.4.14 9,42
5Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.13 9,57
6Iiris PiispanenIiris Piispanen (-13)HIFK6.11.13 9,95
Alkuerät
1. erä
1Emmi NiemiEmmi Niemi (-13)RiihimKi29.8.13 9,20PB
2Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.13 9,54
3Meri VaalasMeri Vaalas (-14)HKV17.4.14 9,81PB
4Sini SakkoSini Sakko (-13)KeskiUYU2.5.1310,00PB
5Kaisla JuuselaKaisla Juusela (-14)KirkkonU8.4.1410,06PB
6Iina HakkarainenIina Hakkarainen (-13)JanJa7.9.1311,29
2. erä
1Elsi NokisalmiElsi Nokisalmi (-13)JanJa12.9.13 9,09PB
2Liisa MyyräLiisa Myyrä (-13)PorvU 3.8.13 9,30PB
3Salla-Sofia LehtimäkiSalla-Sofia Lehtimäki (-14)IFSibboV26.4.14 9,36PB
4Iiris PiispanenIiris Piispanen (-13)HIFK6.11.13 9,78PB
5Nala LasseniusNala Lassenius (-13)PorvU 25.9.1310,09PB
6Oona SievänenOona Sievänen (-13)KU-5810.3.1310,25PB
T11 1000 m
1Elsi NokisalmiElsi Nokisalmi (-13)JanJa12.9.134.05,31PB
2Mila GaleniusMila Galenius (-13)HIFK4.9.134.15,21PB
3Iina HakkarainenIina Hakkarainen (-13)JanJa7.9.134.21,45PB
4Meri VaalasMeri Vaalas (-14)HKV17.4.144.38,10PB
5Oona SievänenOona Sievänen (-13)KU-5810.3.134.46,23PB
T11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Elsi NokisalmiElsi Nokisalmi (-13)JanJa12.9.134,28 PB
  4,10 PB     4,28 PB     X     X     3,61     X     
2Emmi NiemiEmmi Niemi (-13)RiihimKi29.8.134,11 PB
  3,81     4,11 PB     3,62     3,75     3,99     3,79     
3Liisa MyyräLiisa Myyrä (-13)PorvU 3.8.134,09 PB
  4,02     3,90     3,89     3,82     3,92     4,09 PB     
4Salla-Sofia LehtimäkiSalla-Sofia Lehtimäki (-14)IFSibboV26.4.143,77 PB
  3,77 PB     3,66     3,76     3,60     3,60     3,71     
5Sini SakkoSini Sakko (-13)KeskiUYU2.5.133,74 PB
  3,74 PB     3,60     3,32     3,59     X     1,69     
6Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.133,69 PB
  3,56 =PB     3,69 PB     X     3,51     2,93     X     
7Iiris PiispanenIiris Piispanen (-13)HIFK6.11.133,58 PB
  3,58 PB     3,37     3,29     3,30     3,33     3,58 =PB     
8Kaisla JuuselaKaisla Juusela (-14)KirkkonU8.4.143,46 PB
  3,40 PB     3,29     3,40 =PB     3,35     3,46 PB     3,34     
9Oona SievänenOona Sievänen (-13)KU-5810.3.133,38 PB
  3,38 PB     3,16     3,36     
10Meri VaalasMeri Vaalas (-14)HKV17.4.143,27 SB
  2,85     3,27 SB     3,19     
11Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.132,99 
  2,52     X     2,99     
12Iina HakkarainenIina Hakkarainen (-13)JanJa7.9.132,82 PB
  2,82 PB     2,68     2,82 =PB     
T11 Kuula/SP
1Emmi NiemiEmmi Niemi (-13)RiihimKi29.8.136,86PB
  6,21 PB     6,55 PB     6,34     6,67 PB     5,52     6,86 PB     
2Oona SievänenOona Sievänen (-13)KU-5810.3.136,16PB
  5,59 PB     5,24     5,07     5,41     5,54     6,16 PB     
3Pihla RintalaPihla Rintala (-13)OrimJy24.6.135,79
  4,82     5,79     4,65     5,18     5,09     5,54     
4Sini SakkoSini Sakko (-13)KeskiUYU2.5.135,66
  5,66     5,58     5,14     5,34     5,06     5,63     
5Erin VahlbergErin Vahlberg (-13)OrimJy15.2.135,55
  5,39     5,47     5,34     5,55     5,44     5,15     
6Lina OlssonLina Olsson (-14)BorgåAk31.5.145,51PB
  5,33 PB     5,30     5,51 PB     5,15     5,00     5,46     
7Nala LasseniusNala Lassenius (-13)PorvU 25.9.135,16PB
  4,33 PB     4,18     4,99 PB     5,10 PB     5,16 PB     4,63     
8Meri VaalasMeri Vaalas (-14)HKV17.4.144,39PB
  3,99 PB     4,39 PB     4,25     4,02     4,27     3,92     
T9 40 m
1Mila LasseniusMila Lassenius (-15)PorvU3.7.15 7,84PB
2Meri JuuselaMeri Juusela (-15)KirkkonU17.11.15 7,87PB
3Sofia MeskanenSofia Meskanen (-20)HelsJy8.7.2015,29PB
4Viivi MeskanenViivi Meskanen (-20)HelsJy8.7.2015,44PB
T9 1000 m
1Heidi MoisanderHeidi Moisander (-16)HyvsU13.3.164.25,05PB
2Julia MeskanenJulia Meskanen (-16)HelsJy18.11.164.50,70PB
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Mila LasseniusMila Lassenius (-15)PorvU3.7.152,89 
  2,86     2,89     2,81     2,80     X     2,79     
2Iida RasimäkiIida Rasimäki (-18)HelsJy11.11.181,83 
  1,73     1,79     1,68     1,83     1,70     1,72     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja