TULOKSET: Reijolan hallikisat, Joensuu/P, 3.12.2023


19 urheilijaa, 20 lajisuoritusta

Miehet
P11 Kuula/SP
1Pyry MyllerPyry Myller (-12)PyhäsU8.5.127,36SB
  X     7,29 SB     7,36 SB     
2Otto AimasmäkiOtto Aimasmäki (-13)PyhäsU22.8.137,07PB
  7,03 PB     6,85     7,07 PB     
3Sisu KanervaSisu Kanerva (-14)PyhäsU2.4.146,01PB
  5,20 PB     5,43 PB     6,01 PB     
P9 Kuula/SP
1Roni KettunenRoni Kettunen (-14)PyhäsU5.2.146,95PB
  6,08 PB     6,10 PB     6,95 PB     
2Sisu KanervaSisu Kanerva (-14)PyhäsU2.4.146,32PB
  6,32 PB     6,19     6,28     
3Juho HalonenJuho Halonen (-15)PyhäsU26.1.155,66PB kk9
  5,42 kk9 PB     5,66 kk9 PB     5,37     
4Leevi PuranenLeevi Puranen (-14)PyhäsU6.10.145,40PB
  4,25 PB     5,40 PB     5,11     
5Eino RutanenEino Rutanen (-14)PyhäsU10.11.145,22PB
  4,78 PB     4,88 PB     5,22 PB     
6Kaapo RäsänenKaapo Räsänen (-15)PyhäsU2.4.154,17PB
  4,17 PB     3,63     3,85     
Naiset
T13 Kuula/SP
1Stella LaakkonenStella Laakkonen (-12)PyhäsU24.6.126,98PB
  6,20 PB     6,98 PB     6,82     
T11 Kuula/SP
1Iita VasarainenIita Vasarainen (-13)PyhäsU26.3.136,16PB
  6,02 PB     5,97     6,16 PB     
2Diana LaakkonenDiana Laakkonen (-13)PyhäsU29.7.135,76PB
  5,76 PB     5,40     4,84     
T9 Kuula/SP
1Selja MyllerSelja Myller (-14)PyhäsU15.2.146,49PB
  6,20 SB     6,49 PB     6,15     
2Elsa SormunenElsa Sormunen (-14)PyhäsU25.2.146,11PB
  3,73 PB     5,33 PB     6,11 PB     
3Veera HiltunenVeera Hiltunen (-14)PyhäsU5.3.144,91PB
  4,84 PB     4,63     4,91 PB     
4Henni SotikovHenni Sotikov (-14)PyhäsU25.5.144,87PB
  4,03 PB     4,87 PB     4,36     
5Inka NuottivaaraInka Nuottivaara (-14)PyhäsU17.11.144,85PB
  4,60 PB     4,80 PB     4,85 PB     
6Elsi KankkunenElsi Kankkunen (-14)PyhäsU14.4.144,64 ei lisenssiä
  4,36     4,64     4,20     
7Lilja KananenLilja Kananen (-14)PyhäsU2.9.143,74PB
  3,18 PB     3,74 PB     3,31     
8Eevi ReijonenEevi Reijonen (-14)PyhäsU23.2.143,52SB
  3,52 SB     3,35     3,00     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikillpailut
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja
24.2.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
25.2.2024 Tampere: Hallimaraton kaikki
25.2.2024 Tampere: Hallimaraton
28.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
28.2.2024 Pori: Nuorten aitasprintit
28.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
27.2.2024 Joensuu: Motonet-kilpailut
24.–25.2.2024 Mustasaari: 22-, 19- ja 17-v. SM-hallikilpailut
25.2.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallimoniottelut
24.2.2024 Pori: Karhuhallin keihäs
22.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 1 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3