TULOKSET: Motonet GP, Oulu, Raatin stadion, 8.7.2023


162 urheilijaa, 173 lajisuoritusta

Miehet
M 200 m
A-erä
Tuuli: +1,2
1Jerome BlakeJerome Blake CAN 20,68 uk
2Samuel PurolaSamuel Purola (-00)OulPy19.5.0020,76
3Viljami KaasalainenViljami Kaasalainen (-95)JyväskKU15.10.9520,91
4Oskari LehtonenOskari Lehtonen (-97)NurmijYU14.6.9721,00
5Konsta AlatupaKonsta Alatupa (-99)JyväskKU25.6.9921,21
B-erä
Tuuli: +2,3
1Joonas JyrkkäJoonas Jyrkkä (-98)OulPy29.10.9821,82
2Lasse HämelahtiLasse Hämelahti (-00)TampPy23.12.0021,89
3Topi HuttunenTopi Huttunen (-04)VierKoi9.1.0421,99
M 800 m
A-erä
1Joonas RinneJoonas Rinne (-95)SaarijPu20.5.951.47,84
2Uku Renek KronbergsUku Renek Kronbergs (-04)EST 10.8.041.48,34 uk
3Markus TeijulaMarkus Teijula (-98)NaantLöy30.1.981.49,24SB
4Benjamin LeeBenjamin Lee (-03)HKV26.3.031.49,26PB
5Shane StreichShane Streich USA 1.49,44 uk
6Niko ViljolaNiko Viljola (-00)HKV6.9.001.49,68PB
7Sam BlakeSam Blake AUS1.49,95 uk
8Ville LampinenVille Lampinen (-94)KU-5812.12.941.50,13SB
9Santtu HeikkinenSanttu Heikkinen (-02)LempKiYU12.6.021.50,17SB
10Joonas KumpulainenJoonas Kumpulainen (-06)OrimJy21.2.061.50,50PB kk19 kk17(22-v. ka 70.) (19-v. ka 20.) (17-v. ka 3.)
11Lauri HassiLauri Hassi (-90)OrivPo20.9.901.53,89
Iiro SurkkaIiro Surkka (-98)JyväskKU28.3.98DNF
B-erä
1Konsta HämäläinenKonsta Hämäläinen (-98)JoensKa8.3.981.52,71SB
2Leonard MarkénLeonard Markén (-03)IFVOM13.12.031.53,18PB
3Joni VirkkalaJoni Virkkala (-95)GamlakIF27.6.951.53,57SB
4Mikko RahkolaMikko Rahkola (-97)PudasjU13.1.971.54,03
5Oliver AsikainenOliver Asikainen (-05)HKV12.12.051.54,08
6Daniel LundmarkDaniel Lundmark (-98)HIFK8.9.981.54,27
7Samu HeikkonenSamu Heikkonen (-98)LappUM31.5.981.55,15SB
8Väinö VenetjokiVäinö Venetjoki (-00)GamlakIF29.5.001.55,35SB
9Jussi RaittinenJussi Raittinen (-90)KurikRy1.12.901.55,70
10Tero ReinikainenTero Reinikainen (-95)KuopRei31.5.951.56,49
Joni HeikkinenJoni Heikkinen (-99)OulPy19.10.99DNF
C-erä
1Aapo MäkiniemiAapo Mäkiniemi (-07)LimNM4.2.071.57,44PB
2Onni IkonenOnni Ikonen (-02)JyväskKU2.1.021.58,89SB
3Robin KronqvistRobin Kronqvist (-00)IKFalken12.6.001.59,79
4Sami PetäjäjärviSami Petäjäjärvi (-90)OulPy10.7.901.59,90
5Akseli YlipeltolaAkseli Ylipeltola (-02)KauhajKa14.4.022.01,55PB
6Veikka YlihärsiläVeikka Ylihärsilä (-06)SeinäjsU22.4.062.02,09
7Antti MännikköAntti Männikkö (-89)LimNM28.8.892.02,99
8Valtteri LuomalaValtteri Luomala (-01)KauhWi12.2.012.03,39SB
M 110 m aidat/hurdles
1. juoksu
Tuuli: +1,5
1Elmo LakkaElmo Lakka (-93)JyväskKU10.4.9313,67
2Santeri KuusiniemiSanteri Kuusiniemi (-98)JyväskKU10.10.9813,90SB
3Ilari ManninenIlari Manninen (-97)JyväskKU11.10.9714,00
4Martin TähtMartin Täht EST 14,52 uk
2. juoksu
Tuuli: +0,6
1Elmo LakkaElmo Lakka (-93)JyväskKU10.4.9313,56=SB =kk
2Krzysztof KiljanKrzysztof Kiljan (-99)POL 30.12.9913,63 uk
3Mondray BarnardMondray Barnard (-02)RSA 8.5.0213,77 uk
4Santeri KuusiniemiSanteri Kuusiniemi (-98)JyväskKU10.10.9813,79SB
5Ilari ManninenIlari Manninen (-97)JyväskKU11.10.9713,90
6Martin TähtMartin Täht EST 14,66 uk
M Seiväs/PV
1Juho AlasaariJuho Alasaari (-03)LaihLu29.9.035,30
 5,15/3    5,30/1    5,40/X-    5,50/XX     
2Illya KravchenkoIllya Kravchenko (-00)UKR 8.8.005,30 uk
 5,00/2    5,30/2 PB    5,50/XXX     
3Urho KujanpääUrho Kujanpää (-97)TampPy18.5.975,30
 5,00/3    5,30/3    5,50/XXX     
4Iiro SuutarinenIiro Suutarinen (-00)ÄhtU2.2.005,00=PB
 4,70/2    5,00/3 =PB    5,15/XXX     
Eerik HaamerEerik Haamer (-01)EST6.1.01NH uk
 5,00/XXX     
M Pituus/LJ
1Tristan JamesTristan James DMA 7,65 +1,1 uk
  7,20/-0.2 PB     X/0.2     7,65/1.1 PB     7,50/0.8     X/0.4     X/0.9     
2Shay VeitchShay Veitch NZL 7,60 –0,8 uk
  7,27/-0.1 PB     7,10/0.8     7,40/1.4 PB     7,27/1.9     7,60/-0.8 PB     7,40/0.4     
3Kalle SalminenKalle Salminen (-96)JoensKa29.1.967,33 +1,5SB
  X/0.8     7,21/1.6 SB     7,33/1.5 SB     7,19/1.0     P     P     
4Pyry KeränenPyry Keränen (-97)KarkkPo18.6.977,21 +1,0
  6,97/0.5     7,03/0.9     7,18/0.7     7,05/1.1     7,21/1.0     7,17/0.9     
5Julius ToivolaJulius Toivola (-98)JyväskKU21.10.987,07 +1,9SB
  X/-0.1     X/1.0     7,07/1.9 SB     7,02/-0.2     X/0.5     6,99/1.2     
6Juho NieminenJuho Nieminen (-00)JyväskKU9.6.007,00 +0,8SB
  X/0.4     X/0.2     7,00/0.8 SB     X/1.1     5,27/0.6     6,87/0.3     
M Moukari/HT
1Aaron KangasAaron Kangas (-97)KanksLei3.7.9774,08
  70,07     73,42     73,37     74,08     X     71,53     
2Tuomas SeppänenTuomas Seppänen (-86)NoormNo16.5.8672,79
  71,17     71,54     69,68     72,54     71,07     72,79     
3Enguerrand Decroix TetuEnguerrand Decroix Tetu FRA 72,46 uk
  X     69,16 PB     70,24 PB     69,18     72,46 PB     70,39     
4Marcel LomnickyMarcel Lomnicky (-87)SVK6.7.8771,48 uk
  68,16 SB     71,48 SB     X     70,25     70,68     X     
5Adam Paul KellyAdam Paul Kelly EST70,39 uk
  X     69,84 SB     69,00     68,26     68,45     70,39 SB     
6Roope AuvinenRoope Auvinen (-98)SjundeåIF17.2.9870,33
  69,83     X     70,33     X     68,40     69,56     
7Henri LiipolaHenri Liipola (-94)TammRy24.4.9469,41
  69,41     X     69,33     68,82     X     X     
8Max LampinenMax Lampinen (-04)KU-5811.10.0468,60
  65,54     67,32     68,52     68,53     68,29     68,60     
9Markus KokkonenMarkus Kokkonen (-95)JoensKa17.5.9566,96
  66,41     66,30     66,96     
10Petri RautioPetri Rautio (-82)OulPy27.6.8258,31
  52,76     58,31     X     
M Keihäs/JT
1Oliver HelanderOliver Helander (-97)OulPy1.1.9781,27
  X     81,27     X     
2Toni KeränenToni Keränen (-98)LimNM16.6.9879,71SB
  78,71 SB     X     76,46     75,97     76,64     79,71 SB     
3Yuta SakiyamaYuta Sakiyama (-96)JPN5.4.9679,13 uk
  76,23     76,41     X     73,42     76,31     79,13     
4Lassi Yli-KotilaLassi Yli-Kotila (-99)KannU1.6.9967,52
  67,46     X     67,52     X     X     
Cyprian MrzyglódCyprian Mrzyglód (-98)POL2.2.98NM uk
  X     P     P     P     P     P     
Naiset
N 200 m
A-erä
Tuuli: +2,3
1Martyna KotwilaMartyna Kotwila (-99)POL 13.1.9923,18 uk
2Tereza PetržilkováTereza Petržilková CZE 23,27 uk
3Anniina KortetmaaAnniina Kortetmaa (-95)JyväskKU9.1.9523,40
4Nikola BendováNikola Bendová CZE 23,69 uk
5Aino VuorjokiAino Vuorjoki (-05)KuivAu7.11.0524,35
6Elisabet SalmelaElisabet Salmela (-97)VeitsilKV16.11.9724,64
B-erä
Tuuli: +1,4
1Emma MäkikallioEmma Mäkikallio (-02)PohjKoi9.2.0224,85SB
2Sandra-Sofia NieminenSandra-Sofia Nieminen (-00)OulPy7.10.0024,97
3Jandeh JallowJandeh Jallow (-97)OulPy25.9.9725,22
4Maija JussilaMaija Jussila (-98)JyväskKU7.7.9825,49
5Alisa NiemiAlisa Niemi (-05)OulPy20.12.0527,10SB
Taru VäisänenTaru Väisänen (-99)OulPy10.2.99DQ
N 800 m
A-erä
1Eveliina MäättänenEveliina Määttänen (-95)EspTa1.9.952.02,07
2Marissa DaminkMarissa Damink (-95)NED24.10.952.03,51 uk
3Veera MattilaVeera Mattila (-03)VammsVoi21.1.032.03,55PB
4Yolanda NgarambeYolanda Ngarambe (-91)SWE14.9.912.04,42 uk
5Georgie HartiganGeorgie Hartigan (-96)IRL 1.3.962.04,95 uk
6Heini IkonenHeini Ikonen (-99)JyväskKU22.3.992.08,71
7Saija SeppäSaija Seppä (-98)SuolU4.4.982.08,98
8Veera PeräläVeera Perälä (-00)LahdA18.3.002.10,26
Siiri RainioSiiri Rainio (-00)JyväskKU11.7.00DNF
B-erä
1Emilia JousimaaEmilia Jousimaa (-93)LahdA9.10.932.10,31SB
2Kaisa HonkaharjuKaisa Honkaharju (-93)KälvTa31.10.932.11,01SB
3Rauha BuchwaldRauha Buchwald (-95)HKV20.6.952.12,60
4Erika UtriainenErika Utriainen (-86)VeitsilKV15.10.862.12,63SB
5Ella MykkänenElla Mykkänen (-04)IisVi20.8.042.16,55
6Ilona SaastamoinenIlona Saastamoinen (-97)JoensKa3.1.972.18,50
N 5000 m
A-erä
1Nozomi TanakaNozomi Tanaka (-99)JPN 4.9.9914.53,60 uk
2Camilla RichardssonCamilla Richardsson (-93)EsboIF14.9.9315.11,63PB kk(ka 3.) EM-raja
3Federica Del BuonoFederica Del Buono (-94)ITA12.12.9415.18,36 uk
4Sakiho TsutsuiSakiho Tsutsui (-96)JPN19.1.9616.04,03 uk
5Johanna PeiponenJohanna Peiponen (-90)LapLu18.12.9016.12,45SB
6Carla GallardoCarla Gallardo ESP 16.27,89 uk
7Taru PalsaTaru Palsa (-88)HKV10.10.8816.36,31PB (ka 47.)
8Aino NiemiAino Niemi (-92)TuUL7.3.9216.49,79SB
9Ulla VirtanenUlla Virtanen (-82)JyväskKU27.4.8216.59,47SB
10Salla LaukkanenSalla Laukkanen (-00)JoensKa18.3.0017.01,53PB (ka 96.)
11Nelli ViskariNelli Viskari (-04)LappUM22.10.0417.01,78PB kk19(ka 99.) (22-v. ka 50.) (19-v. ka 23.)
12Katri NiemistöKatri Niemistö (-94)JyväskKU7.4.9417.08,59SB
13Emilia SiltanenEmilia Siltanen (-83)JyväskKU19.3.8317.16,77PB
14Pihla HokkanenPihla Hokkanen (-93)JyväskKU23.1.9317.30,43PB
Siiri RainioSiiri Rainio (-00)JyväskKU11.7.00DNF
B-erä
1Emma RantaEmma Ranta (-03)LempKiYU28.6.0317.28,60PB
2Katariina KärkkäinenKatariina Kärkkäinen (-02)IisVi15.8.0217.36,72PB (22-v. ka 97.)
3Iida HaatajaIida Haataja (-94)OulPy28.9.9417.42,52SB
4Laura KarkkulainenLaura Karkkulainen (-92)PyhäsU29.10.9217.43,13SB
5Emma HakalaEmma Hakala (-93)EspTa10.9.9317.49,20PB
6Johanna RinteeläJohanna Rinteelä (-88)TuUL3.3.8817.52,18PB
7Mila KoljonenMila Koljonen (-91)LahdA26.10.9118.08,68PB
8Mari UlkuniemiMari Ulkuniemi (-88)RunClub26.9.8818.13,69PB
9Natalija NylundNatalija Nylund (-97)LahdA6.2.9719.05,09SB
N 100 m aidat/hurdles
Tuuli: +1,0
1Maayke Tjin A-LimMaayke Tjin A-Lim NED 12,86 uk
2Lotta HaralaLotta Harala (-92)TampPy26.3.9212,98 EM-raja
3Nooralotta NeziriNooralotta Neziri (-92)JyväskKU9.11.9213,19
4Anna-Maria MillendAnna-Maria Millend (-04)EST1.4.0413,30 uk
5Saara KeskitaloSaara Keskitalo (-00)EspTa3.7.0013,31
6Vilma MäkiVilma Mäki (-02)AlavU8.2.0213,70
7Essi NiskalaEssi Niskala (-05)KuivAu24.5.0513,76 19-v. EM-raja
8Anni SiirtolaAnni Siirtola (-98)HKV12.9.9813,88
Alkuerät
1. erä
Tuuli: +1,0
1Lotta HaralaLotta Harala (-92)TampPy26.3.9212,99
2Annimari KorteAnnimari Korte (-88)HIFK8.4.8813,33
3Vilma MäkiVilma Mäki (-02)AlavU8.2.0213,65
4Anni SiirtolaAnni Siirtola (-98)HKV12.9.9813,67
5Essi NiskalaEssi Niskala (-05)KuivAu24.5.0513,71SB 19-v. EM-raja
2. erä
Tuuli: –0,9
1Maayke Tjin A-LimMaayke Tjin A-Lim NED 13,01 uk
2Saara KeskitaloSaara Keskitalo (-00)EspTa3.7.0013,35
3Nooralotta NeziriNooralotta Neziri (-92)JyväskKU9.11.9213,37
4Anna-Maria MillendAnna-Maria Millend (-04)EST1.4.0413,67 uk
5Sonja StångSonja Stång (-02)KuivAu18.3.0213,81
6Siiri SiirtolaSiiri Siirtola (-05)HKV4.5.0513,91
N Seiväs/PV
1Elina LampelaElina Lampela (-98)OulPy18.2.984,46
 4,10/1    4,25/2    4,35/1    4,46/2    4,57/XXX     
2Saga AnderssonSaga Andersson (-00)EsboIF30.3.004,25
 4,10/2    4,25/2    4,35/XXX     
3Silja AnderssonSilja Andersson (-03)EsboIF30.11.034,25
 4,10/1    4,25/3    4,35/XXX     
4Marleen MüllaMarleen Mülla EST4,10 uk
 3,95/1 PB    4,10/3 PB    4,25/XXX     
5Laura OllikainenLaura Ollikainen (-98)VarkKV19.1.983,95
 3,80/1    3,95/2    4,10/XXX     
6Maria KytöläMaria Kytölä (-97)NurmijYU24.8.973,80
 3,60/1    3,80/1    3,95/XXX     
7Janna-Juulia MäenpääJanna-Juulia Mäenpää (-06)LappVei25.7.063,60
 3,60/1    3,80/XXX     
7Emma RovasaloEmma Rovasalo (-03)TuUL18.1.033,60
 3,60/1    3,80/XXX     
9Essi MelenderEssi Melender (-02)TuUL29.4.023,60
 3,60/3    3,80/XXX     
N Pituus/LJ
1Minja KurttiMinja Kurtti (-05)OulPy7.5.056,06 +3,2
  5,92/2.3     5,85/2.3     6,03/1.5 =PB     6,06/3.2     5,87/2.2     5,95/2.3     
2Miia SillmanMiia Sillman (-95)TampPy3.6.956,01 +2,2
  5,73/1.3     5,86/0.7     5,84/2.0     X/2.0     X/1.3     6,01/2.2     
3Kira KytöläKira Kytölä (-93)EsboIF25.6.935,99 +2,0
  X/1.5     5,75/1.0     5,96/2.0     5,99/2.0     5,88/2.0     5,84/1.1     
4Katja KangasKatja Kangas (-90)PohjKoi21.12.905,75 +1,9SB
  5,39/1.6     5,66/1.9 SB     5,75/1.9 SB     X/2.9     5,59/1.6     5,61/1.4     
5Selma SaarinenSelma Saarinen (-01)LappVei26.9.015,73 +1,9SB
  5,56/2.1     5,68/2.1     X/3.1     5,73/1.9 SB     5,64/1.4     X/2.5     
6Arlena MikkonenArlena Mikkonen (-97)TampU9.8.975,28 +0,8
  X/2.0     X/0.7     5,14/1.3     X/2.2     5,18/1.4     5,28/0.8     
N Keihäs/JT
1Yuka SatoYuka Sato (-92)JPN21.7.9260,31 uk
  58,84 PB     X     59,66 PB     60,31 PB     X     X     
2Anete KocinaAnete Kocina (-95)LAT9560,31 uk
  52,49 SB     57,99 PB     X     58,92 PB     X     60,31 PB     
3Jatta-Mari JääskeläinenJatta-Mari Jääskeläinen (-94)TuUL27.2.9453,04
  53,04     X     X     49,94     X     52,83     
4Sara JemaiSara Jemai ITA 52,72 uk
  51,90 PB     X     X     X     52,72 PB     50,91     
5Sanne ErkkolaSanne Erkkola (-94)TuUL8.3.9452,13
  48,47     44,44     X     X     51,64     52,13     
6Jona AigouyJona Aigouy FRA 51,09 uk
  51,09 PB     47,27     X     47,34     X     49,39     
7Ashley PrykeAshley Pryke (-97)CAN7.7.9747,49 uk
  X     47,49     X     X     X     X     
8Heidi NokelainenHeidi Nokelainen (-90)JoensKa30.9.9047,42
  47,42     46,92     X     44,30     X     X     
9Merja PerätaloMerja Perätalo (-96)YlikNM22.3.9642,27
  37,60     38,46     42,27     
N 4x400 m
1SuomiSuomi FIN3.30,50
 Aino Pulkkinen 98, Viivi Lehikoinen 99, Katriina Wright 03, Mette Baas 00 

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
22.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 1 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1