TULOKSET: Rimaralli 1 Espoo/O 31.5.2023


17 urheilijaa, 17 lajisuoritusta

Miehet
M19 Seiväs/PV
Eerikki HietikkoEerikki Hietikko (-82)KeskiUYU16.10.823,55PB kilp. ulkop.
 3,25/XO    3,35/O    3,45/O    3,55/O PB    3,65/XXX     
P15 Seiväs/PV
1Urho AroUrho Aro (-09)HKV14.10.093,25PB kk14
 2,75/O    2,85/-    2,95/O    3,05/XO    3,15/XO    3,25/O kk14 PB    3,35/XXX     
P13 Seiväs/PV
1Eetu RantalaEetu Rantala (-13)EspTa12.10.132,00=PB =kk10
 1,70/O    1,80/O    1,90/O    2,00/XO =kk10 =PB    2,10/XXX     
2Luca BandaLuca Banda (-11)EspTa 19.2.111,90PB
 1,40/O    1,50/O    1,60/O    1,70/O    1,80/O    1,90/XO PB    2,00/XXX     
3Janne KämäräinenJanne Kämäräinen (-14)EsboIF14.1.141,60PB kk9
 1,20/XO    1,30/O    1,40/O    1,50/O    1,60/O kk9 PB    1,70/XXX     
Naiset
N19 Seiväs/PV
Titta SillmanTitta Sillman (-77)HKV23.11.773,15 kilp. ulkop.
 3,15/XO    3,25/XXX     
N17 Seiväs/PV
1Elli RantalaElli Rantala (-06)EspTa2.11.063,45SB
 3,15/O    3,25/XO    3,35/XO    3,45/XXO SB    3,55/XXX     
T15 Seiväs/PV
1Anni KujansivuAnni Kujansivu (-09)HKV10.10.092,60PB
 2,40/XXO    2,50/O    2,60/XXO PB     
2Sara KallijärviSara Kallijärvi (-09)ViipU10.1.092,50PB
 2,20/XXO    2,30/XO    2,40/XO    2,50/O PB    2,60/XXX     
3Ilona HeikkiläIlona Heikkilä (-09)KeskiUYU29.7.092,40PB
 2,10/O    2,20/XO    2,30/O    2,40/XXO PB    2,50/XXX     
Isabella TuulariIsabella Tuulari (-09)EspTa 5.5.09NH
 2,50/XXX     
T13 Seiväs/PV
1Sanni PeltolaSanni Peltola (-10)HKV6.3.102,30=PB
 2,10/X    2,20/XO    2,30/O =PB    2,40/XXX     
2Jonna KämäräinenJonna Kämäräinen (-11)EsboIF8.5.112,20PB
 1,30/O    1,40/O    1,50/O    1,60/O    1,70/O    1,80/O    1,90/XO    2,00/O    2,10/XO    2,20/XXO PB    2,30/XXX     
3Saaga LampiSaaga Lampi (-11)EspTa 9.2.112,00PB
 1,50/O    1,60/O    1,70/O    1,80/O    1,90/O    2,00/XO PB    2,10/XXX     
4Meeri AroMeeri Aro (-14)HKV 9.2.142,00PB kk9
 1,70/O    1,80/O    1,90/XO    2,00/XXO kk9 PB    2,10/XXX     
5Salli SaarinenSalli Saarinen (-11)EspTa22.7.111,90PB
 1,50/O    1,60/O    1,70/XO    1,80/O    1,90/O PB    2,00/XXX     
6Laura PietarinenLaura Pietarinen (-10)EspTa 7.4.101,70PB
 1,20/O    1,30/O    1,40/O    1,50/O    1,60/O    1,70/O PB    1,80/XXX     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
1.10.2023 Kauhajoki: Pm-sisulisämaastoviesti peruutettu
20.9.2023 Pori: KLL:n Satakunnan alakoulujen pm-kilpailut
24.9.2023 Lappeenranta: Keihäskoulun Pajulahticup
27.9.2023 Helsinki/E: Pk.kilpailu
27.9.2023 Pori: Keskiviikon kiekkokisa
27.9.2023 Joutsa: Heittokisat
24.9.2023 Helsinki: Pääkaupunkijuoksu
21.9.2023 Lahti: Yläkoulujen ja 2. asteen kilpailut
25.9.2023 Leppävirta: Kunnonkisat
20.9.2023 Lahti: Alakoulujen kilpailut
25.9.2023 Pori: Maanantain kiekkokisa
25.9.2023 Jyväskylä: Maastocup
23.9.2023 Turku: 51. Ruissalojuoksut
23.9.2023 Heinävesi: Hikärit
23.9.2023 Ähtäri: Seiväskerhon syyskisa
24.9.2023 Alavieska: Syyskuun kiekkokisa
24.9.2023 Vihti: 55. Vihtijärvihölkkä
23.9.2023 Orivesi: Pm-sisulisämaastoviesti
24.9.2023 Vihti: 55. Vihtijärvihölkkä kaikki
24.9.2023 Leppävirta: 47. Voivakkajuoksu tulokset puuttuvat
24.9.2023 Akaa/T: Toijala Junior Games peruutettu
24.9.2023 Paimio: Seuraottelu
24.9.2023 Pori: 13-9-v. pm-moniottelut
24.9.2023 Nousiainen: Nousten moukari
24.9.2023 Viitasaari: Heittokisat
24.9.2023 Helsinki/Pu: Tapanilan Erän 90-vuotisjuhlakilpailu
23.9.2023 Petäjävesi: Moukarin syysheitot
23.9.2023 Uusikaupunki: Heitto-ottelu
23.9.2023 Kaarina: Seuraottelu
23.9.2023 Kirkkonummi/V: Kunnan mestaruukilpailut
23.9.2023 Jyväskylä/V: Heittokisat
21.9.2023 Jyväskylä: Alakoulujen kilpailut
16.9.2023 Savonlinna: Kuonan kymppi
21.9.2023 Kouvola/K: Kajon seiväskisat
21.9.2023 Joensuu/P: Pyhäselän syyskisat
14.9.2023 Espoo/Le: Esbo-Grankulla skolmästerskap i friidrott
21.9.2023 Kouvola: Kajon seiväskisat
21.9.2023 Joensuu: Pyhäselän syyskisat
16.9.2023 Turku: Syyskuun heittokisat
20.9.2023 Helsinki/E: Pk. kilpailu
19.9.2023 Kokkola/K: Seuraottelu
20.9.2023 Sipoo: Klubbmästerskap 2
16.9.2023 Oulu: Oulun juoksu
19.9.2023 Helsinki/E: Yläkoulujen kilpailut
19.9.2023 Kouvola/K: Ratatonni
15.–16.9.2023 Jyväskylä: Finlandia Marathon ja Valon kymppi
19.9.2023 Turku: Yläkoulujen joukkuekilpailut
16.9.2023 Espoo: Rantamaraton
18.9.2023 Joensuu : Kävelykisa
18.9.2023 Lieto/T: Tarvasjoen kesäkisat 7
18.9.2023 Sipoo: Klubbmästerskap 1
17.9.2023 Kouvola/K: Heitto-ottelu
16.9.2023 Helsinki: 93. Kaisaniemen juoksu
16.9.2023 Pori: 50. Noormarkun puolimaraton
17.9.2023 Mikkeli/R: Heittokisat
17.9.2023 Oulu/H: Pyrinnön heitot
17.9.2023 Leppävirta: TUL:n Järvi-Suomen heitto-ottelut
14.9.2023 Kirkkonummi: Regiontävling
17.9.2023 Uusikaarlepyy: Ramakast
17.9.2023 Helsinki/E: 13-9 v. pm-moniottelut NÅID
17.9.2023 Helsinki/E: 13-9 v. pm-moniottelut Helsinki
16.–17.9.2023 Joensuu/P: Pyhäselän 22. heittohyppypäivät
16.–17.9.2023 Laitila: 41. Syysmoniottelut
17.9.2023 Sastamala: Triangeliottelut
17.9.2023 Laitila: 11-9-v. pm-moniottelut
17.9.2023 Kurikka/J: Jalaksen tulosheitot
17.9.2023 Vantaa/T: 58-Syysmoukari ja painonheitto
15.9.2023 Vaasa: Stavtävling
16.9.2023 Espoo/Le: Keihäskoulun Pajulahticup 2
16.9.2023 Pudasjärvi: 14. Huippukymppi
16.9.2023 Posio: Kaarlon juoksu tulokset puuttuvat
16.9.2023 Tampere: 13-9-v. pm-moniottelut
16.9.2023 Kauhajoki: 13-9-v. pm-moniottelut E-P ja ÖID
16.9.2023 Lapinlahti: Syyskisat
16.9.2023 Pori: Lauantain kiekkokisa 2