TULOKSET: 13-9-v. pm-moniottelut, Turku, Kupittaan urheiluhalli, 26.2.2023


174 urheilijaa, 721 lajisuoritusta

Miehet
P13 Neliottelu/Quadrathlon
1Joona LintulaJoona Lintula (-10)KaarUra 29.12.101438PB
 12.14 1.40 7.73 2:31.02 
2Artturi LievonenArtturi Lievonen (-10)MaskKa15.10.101119PB
 12.70 1.37 7.74 3:10.68 
3Leevi SkonbäckLeevi Skonbäck (-10)MaskKa 24.9.101118PB
 11.49 1.28 6.02 2:58.62 
P12 Neliottelu/Quadrathlon
1Eemeli HaikioEemeli Haikio (-11)TuUL8.3.111606PB (12-v. ka 11.)
 10.32 1.40 8.76 2:43.97 
2Jesse PiispanenJesse Piispanen (-11)KalVa4.6.111349PB
 11.66 1.22 8.31 2:34.95 
3Aleksi ForsbergAleksi Forsberg (-11)MaskKa19.3.111202PB
 11.73 1.31 7.68 2:58.88 
4Vilho VälimäkiVilho Välimäki (-11)KaarUra14.11.11961PB
 13.16 1.19 7.40 3:07.27 
5Axel VorselmanAxel Vorselman (-11)NaantLöy23.5.11781PB
 13.04 1.22 5.18 3:42.36 
P11 Kolmiottelu/Triathlon
1Vilho VirjonenVilho Virjonen (-12)TuUL5.7.121013PB (11-v. ka 80.)
 9.54 4.27 8.87 
2Eemil AulasEemil Aulas (-12)TuUL8.3.121009PB (11-v. ka 82.)
 9.37 4.16 8.69 
3Joonatan LöfJoonatan Löf (-12)TuUL7.6.12910PB
 9.24 4.05 6.88 
4Ilkka KaittilaIlkka Kaittila (-12)KaarUra7.5.12843PB
 9.34 4.00 6.09 
5Julius TenovuoJulius Tenovuo (-12)KaarUra18.3.12793PB
 9.75 3.89 6.65 
6Topias SavolainenTopias Savolainen (-12)TuUL 3.3.12734PB
 10.11 3.44 7.59 
7Jasper StrømsvikJasper Strømsvik (-12)MaskKa25.6.12692PB
 9.40 3.41 5.14 
8Eetu TuokkoEetu Tuokko (-12)MaskKa14.5.12600PB
 10.68 3.17 6.75 
9Konsta IsosaloKonsta Isosalo (-12)MaarMa 6.2.12556PB
 11.06 3.41 5.83 
10Olavi JärviOlavi Järvi (-12)TuUL 26.6.12555PB
 10.19 3.23 4.89 
11Urho AilorantaUrho Ailoranta (-12)KaarUra2.10.12488PB
 10.71 2.83 5.38 
P10 Kolmiottelu/Triathlon
1Severi SalonenSeveri Salonen (-13)RaisKu9.8.13819PB
 9.51 3.48 7.65 
2Oiva ArasmaaOiva Arasmaa (-13)TurWei 11.2.13706PB
 9.82 3.67 5.82 
3Aaro KuikkaAaro Kuikka (-13)SalVil16.7.13656PB
 9.63 3.64 4.45 
4Remu-Petteri LehtonenRemu-Petteri Lehtonen (-13)TuUL 27.7.13652PB
 10.12 3.39 6.22 
5Benjamin KeroBenjamin Kero (-13)TuUL8.11.13621PB
 9.86 3.51 4.74 
6Frans VirtalaFrans Virtala (-13)VehmKi24.12.13605PB
 10.39 3.42 5.75 
7Arttu PeitsalaArttu Peitsala (-13)TuUL 20.12.13577PB
 10.52 3.51 5.20 
8Lenni KeroLenni Kero (-13)TuUL29.6.13568PB
 9.87 3.18 4.57 
9Cristian JantunenCristian Jantunen (-13)MaarMa28.9.13560PB
 10.26 3.46 4.54 
10Eikka SippolaEikka Sippola (-13)TurWei23.9.13535PB
 10.67 3.07 5.71 
11Joel SillanpääJoel Sillanpää (-13)TuUL 12.2.13520PB
 10.64 3.18 5.13 
12Leevi EngströmLeevi Engström (-13)MaarMa16.12.13506PB
 10.52 3.04 5.00 
13Mikko ElovaaraMikko Elovaara (-13)SalVil30.9.13478PB
 10.64 2.91 4.91 
14Rasmus PiispanenRasmus Piispanen (-13)KalVa16.11.13450PB
 11.26 2.69 5.61 
15Liam LeppinenLiam Leppinen (-13)LittTU15.10.13422PB
 10.94 2.70 4.67 
16Leevi LeppinenLeevi Leppinen (-13)LittTU15.10.13390PB
 11.06 2.58 4.40 
17Onni PiispanenOnni Piispanen (-13)KalVa16.11.13388PB
 11.69 2.32 5.46 
18Robert AlariRobert Alari (-13)PaimU17.10.13327PB
 12.19 2.40 4.55 
P9 Kolmiottelu/Triathlon
1Valtteri VaahteraValtteri Vaahtera (-14)NaantLöy3.3.14550PB
 7.21 3.30 4.72 
2Pentti HuppunenPentti Huppunen (-14)MaarMa 9.2.14526PB
 7.76 2.88 6.52 
3Jesper PalmrothJesper Palmroth (-14)TuUL9.4.14523PB
 7.61 3.16 5.58 
4Toivo MäntysaariToivo Mäntysaari (-14)TurWei25.3.14504PB
 7.86 2.94 6.16 
5Aaron BrandtAaron Brandt (-15)MaskKa16.3.15501PB
 7.31 3.11 4.51 
6Luka LehtiläLuka Lehtilä (-14)TuUL20.10.14497PB
 7.27 3.30 3.82 
7Eino VälimäkiEino Välimäki (-15)KaarUra2.7.15486PB
 7.53 3.13 4.73 
8Gabriel SiroGabriel Siro (-14)TuUL27.6.14472PB
 7.62 2.90 5.18 
9Ahti HelinAhti Helin (-14)LiedPa24.6.14448PB
 7.62 2.19 5.95 
10Ilmari MatikainenIlmari Matikainen (-15)LaitJy31.8.15429PB
 7.74 2.85 4.68 
11Noel ViljanenNoel Viljanen (-14)TuUL2.11.14390PB
 7.79 2.87 3.95 
12Jonathan LaapioJonathan Laapio (-15)TuTo11.9.15385PB
 7.66 2.51 4.30 
13Tuukka JalonenTuukka Jalonen (-14)TuUL6.8.14376PB
 7.92 2.48 4.65 
14Leevi SuojanenLeevi Suojanen (-14)TuUL9.6.14370PB
 7.74 2.50 4.14 
15Nooa NeulanenNooa Neulanen (-14)NaantLöy22.8.14367PB
 7.65 2.43 4.03 
16Noel SuominenNoel Suominen (-15)NaantLöy4.12.15365PB
 7.64 2.35 4.10 
17Eero ÖhmanEero Öhman (-15)TuUL3.2.15340PB
 8.04 2.68 3.75 
18Leevi MalinenLeevi Malinen (-14)LiedPa25.7.14334PB
 7.90 2.57 3.59 
19Niilo VehmanenNiilo Vehmanen (-14)LiedPa6.11.14320PB
 7.81 2.49 3.27 
19Elias AnttalainenElias Anttalainen (-15)MaskKa9.12.15320PB
 7.99 2.50 3.59 
21Vertti KriisaVertti Kriisa (-14)LiedPa4.1.14311PB
 8.01 1.81 4.46 
22Nooa LöfNooa Löf (-15)TuUL30.4.15298PB
 8.06 2.55 3.15 
23Emil KokkomäkiEmil Kokkomäki (-15)TuUL13.2.15280PB
 8.38 2.36 3.57 
24Jesper LatvalaJesper Latvala (-15)TuUL22.7.15279PB
 8.19 2.24 3.48 
25Lucas LaitamäkiLucas Laitamäki (-14)TuUL18.10.14260PB
 9.06 2.39 3.79 
26Felix KeroFelix Kero (-15)TuUL3.8.15253PB
 8.94 2.40 3.53 
27Daniel LäntinenDaniel Läntinen (-15)NaantLöy10.12.15248PB
 8.54 1.88 3.77 
28Anton KokkomäkiAnton Kokkomäki (-15)TuUL13.2.15236PB
 8.65 2.26 3.12 
29Aati PakkalaAati Pakkala (-15)TuTo27.2.15223PB
 9.08 1.91 3.72 
30Sisu PfeifferSisu Pfeiffer (-15)TuUL30.12.15210PB
 8.46 2.50 1.81 
31Dani SalokangasDani Salokangas (-15)NaantLöy7.8.15155PB
 10.06 1.82 2.94 
Naiset
T13 Neliottelu/Quadrathlon
1Alisa LaunonenAlisa Launonen (-10)TuUL4.2.102036PBSE13
 9.54 1.56 10.88 2:43.84 
2Minttu LautkankareMinttu Lautkankare (-10)TuUL15.4.101446PB
 10.25 1.29 9.03 3:03.17 
3Vilma LehtinenVilma Lehtinen (-10)LittTU20.10.101256PB
 11.11 1.32 7.62 3:03.60 
4Emma ToivonenEmma Toivonen (-10)LoimLei9.4.101220PB
 11.65 1.35 8.31 3:13.17 
5Peppi JaakkolaPeppi Jaakkola (-10)LiedPa6.10.101205PB
 11.72 1.32 7.76 3:01.10 
6Viivi LeppänenViivi Leppänen (-10)TuTo23.9.10710PB
 13.73 1.08 5.46 3:25.73 
7Lina SalevaLina Saleva (-10)LittTU5.10.10657PB
 14.02 0.96 4.77 3:08.87 
T12 Neliottelu/Quadrathlon
1Pihla HeimoPihla Heimo (-11)KaarUra17.5.111251PB
 10.84 1.29 6.33 2:53.11 
2Sandra PalmrothSandra Palmroth (-11)LaitJy30.5.111117PB
 13.58 1.32 7.13 2:45.63 
3Kerttu MatikainenKerttu Matikainen (-11)LaitJy22.3.111053PB
 12.85 1.17 7.77 2:53.24 
4Tilda TallskogTilda Tallskog (-11)TuUL28.2.111043PB
 11.61 1.32 5.85 3:21.57 
5Oona AndelmaaOona Andelmaa (-11)KaarUra9.9.11969PB
 12.79 1.20 4.82 2:45.04 
6Edith TuominenEdith Tuominen (-11)LiedPa 6.7.11939PB
 12.50 1.14 8.13 3:38.05 
7Elsa KaarlolaElsa Kaarlola (-11)SalVil24.2.11938PB
 12.80 1.35 5.33 3:20.45 
8Alisa HämäläinenAlisa Hämäläinen (-11)NaantLöy20.2.11861PB
 13.23 1.14 6.64 3:14.33 
9Mette MettalaMette Mettala (-11)SalVil27.1.11859PB
 12.99 1.23 5.88 3:25.42 
10Elsa TarkkiElsa Tarkki (-11)TuUL 4.10.11856PB
 12.93 1.26 5.98 3:41.63 
T11 Kolmiottelu/Triathlon
1Maria FuglebergMaria Fugleberg (-12)TuUL28.8.12987PB (11-v. ka 57.)
 9.28 4.01 8.50 
2Katrin BrandtKatrin Brandt (-12)NaantLöy2.8.12883PB
 9.65 3.98 7.79 
3Venla SusiVenla Susi (-12)RaisKu8.3.12867PB
 9.05 4.13 5.10 
4Roosa BergmanRoosa Bergman (-12)TuUL24.4.12778PB
 9.72 3.97 6.04 
5Aada KuokkanenAada Kuokkanen (-12)SalVil29.9.12763PB
 9.72 3.51 7.09 
6Tara RuoholaTara Ruohola (-12)TuUL17.8.12762PB
 9.84 3.60 7.13 
7Emmi AhonenEmmi Ahonen (-12)LittTU10.7.12753PB
 9.63 3.81 5.85 
8Stella SandqvistStella Sandqvist (-12)TuUL25.2.12733PB
 9.71 3.69 6.01 
9Helga EskolaHelga Eskola (-12)NousSu 13.11.12725PB
 9.86 3.57 6.57 
10Lotta OttilaLotta Ottila (-12)TuUL 3.7.12724PB
 9.61 3.80 5.25 
11Iitu JaakkolaIitu Jaakkola (-12)LiedPa19.2.12721PB
 10.18 3.39 7.60 
12Saana HaikioSaana Haikio (-12)TuUL5.11.12701PB
 10.03 3.60 6.42 
12Sofia LeppäniemiSofia Leppäniemi (-12)RaisKu 22.1.12701PB
 9.74 3.83 5.06 
14Elena KeroElena Kero (-12)TuUL27.2.12684PB
 9.83 3.87 4.84 
15Isabella TamburelloIsabella Tamburello (-12)NaantLöy29.10.12647PB
 9.72 3.38 5.24 
16Lilja ÖhmanLilja Öhman (-12)TuUL 11.10.12632PB
 9.84 3.55 4.80 
17Eevi LehtinenEevi Lehtinen (-12)TuUL22.5.12624PB
 10.05 3.48 5.30 
18Vilja HyvämäkiVilja Hyvämäki (-12)SomE12.8.12620PB
 10.53 3.73 5.43 
19Lotta HemlingLotta Hemling (-12)LiedPa14.5.12601PB
 10.12 3.26 5.58 
20Oona PaleniusOona Palenius (-12)MaarMa 8.12.12589PB
 10.72 3.20 6.52 
21Amanda SkonbäckAmanda Skonbäck (-12)MaskKa8.11.12583PB
 10.18 3.34 5.15 
21Elsi Ranta-AhoElsi Ranta-Aho (-12)TuUL22.8.12583PB
 10.34 3.62 4.70 
23Alia ViljainenAlia Viljainen (-12)NaantLöy17.4.12568PB
 10.29 3.53 4.56 
24Hilda HelinHilda Helin (-12)LiedPa7.11.12528PB
 10.66 3.00 5.73 
25Roosa AlakörkköRoosa Alakörkkö (-12)NaantLöy23.4.12523PB
 10.73 3.28 5.10 
26Olivia LavoniusOlivia Lavonius (-12)MaarMa1.1.12421PB
 10.98 2.94 4.18 
27Noora PajunenNoora Pajunen (-12)SalVil17.4.12380PB
 11.28 2.69 4.28 
T10 Kolmiottelu/Triathlon
1Minnea KantolaMinnea Kantola (-13)TuUL7.5.13739PB
 9.61 3.66 5.96 
2Iris VähämaaIris Vähämaa (-13)NaantLöy 16.9.13707PB
 9.82 3.77 5.56 
3Elsa HynninenElsa Hynninen (-13)TuUL18.6.13698PB
 9.71 3.70 5.33 
4Hilda MattilaHilda Mattila (-13)NaantLöy19.1.13694PB
 9.93 3.87 5.26 
5Anni SammalAnni Sammal (-13)TuUL 14.6.13660PB
 10.16 3.38 6.48 
6Mila-Maria HautalaMila-Maria Hautala (-13)TuUL26.2.13645PB
 10.35 3.11 7.19 
7Aada LapilaAada Lapila (-13)LaitJy17.4.13608PB
 10.76 3.32 6.66 
8Tytti JuseliusTytti Juselius (-13)TuUL25.7.13594PB
 10.29 3.43 5.34 
9Anna Kovacs-BaloghAnna Kovacs-Balogh (-13)SalVil23.9.13543PB
 10.08 3.26 4.36 
10Jade MattilaJade Mattila (-13)NaantLöy16.3.13532PB
 10.16 3.23 4.37 
11Sofie PalmrothSofie Palmroth (-13)LaitJy11.12.13530PB
 11.20 3.35 5.65 
12Kerttu JärviöKerttu Järviö (-13)TuUL21.2.13510PB
 10.65 3.18 4.94 
13Iida LassilaIida Lassila (-13)LaitJy22.4.13506PB
 10.61 3.10 5.00 
14Jenny AhlamaaJenny Ahlamaa (-13)TuUL29.5.13478PB
 10.97 3.20 4.74 
15Viivi LehtinenViivi Lehtinen (-13)LittTU 29.8.13471PB
 10.21 3.11 3.51 
16Hilda JärveläHilda Järvelä (-13)SalVil15.10.13462PB
 10.75 2.92 4.73 
16Elma SalakariElma Salakari (-13)TurWei14.5.13462PB
 10.45 3.00 4.09 
18Hilla JagtHilla Jagt (-13)MaarMa4.8.13418PB
 10.79 2.93 3.88 
19Aino GrusanderAino Grusander (-13)TurWei 20.5.13410PB
 11.12 2.93 4.16 
20Emilia DegerholmEmilia Degerholm (-13)TuTo25.1.13392PB
 11.01 2.84 3.85 
21Alexia ReimolaAlexia Reimola (-13)TuTo29.8.13390PB
 10.78 2.80 3.57 
22Säde SavirantaSäde Saviranta (-13)TurWei 22.1.13380PB
 11.75 2.58 4.94 
22Amanda SaarinenAmanda Saarinen (-13)SalVil11.6.13380PB
 11.62 2.55 4.87 
24Polina MarisevaPolina Mariseva (-13)TurWei 21.7.13361PB
 11.65 2.71 4.23 
25Emma LeinoEmma Leino (-13)TuUL21.6.13331PB
 11.35 2.62 3.46 
26Larisa MehmedovicLarisa Mehmedovic (-13)TuTo3.11.13320PB
 12.34 2.56 4.24 
27Anabella Suominen TeixeiraAnabella Suominen Teixeira (-13)TuUL6.2.13304PB
 11.45 2.34 3.51 
T9 Kolmiottelu/Triathlon
1Peppi VuoriPeppi Vuori (-14)SalVil24.5.14582PB
 7.20 3.35 5.21 
2Emilia KulmalaEmilia Kulmala (-14)SalVil26.2.14556PB
 7.21 3.06 5.43 
3Emma JärvinenEmma Järvinen (-14)TuUL15.4.14546PB
 6.95 3.24 3.87 
4Emilia AaltonenEmilia Aaltonen (-14)TuUL24.1.14515PB
 7.46 3.16 5.08 
5Liina LehtonenLiina Lehtonen (-14)TuUL6.8.14512PB
 7.22 3.17 4.33 
6Selma HuppunenSelma Huppunen (-15)MaarMa21.7.15510PB
 7.20 3.12 4.35 
7Ida VorselmanIda Vorselman (-14)NaantLöy2.2.14506PB
 7.19 3.17 4.10 
8Iisa SaarinenIisa Saarinen (-14)SalVil21.1.14499PB
 7.27 3.20 4.13 
9Alisa HeinoAlisa Heino (-14)VehmKi24.3.14478PB
 7.55 2.82 5.31 
10Tiida KuokkanenTiida Kuokkanen (-14)SalVil2.5.14473PB
 7.56 3.17 4.46 
11Vivian KoskelainenVivian Koskelainen (-14)TuUL26.3.14467PB
 7.71 3.06 4.92 
12Aino PasanenAino Pasanen (-14)TuUL13.7.14443PB
 7.50 2.70 4.74 
13Sofia SuniSofia Suni (-14)LittTU11.3.14434PB
 7.66 3.06 4.14 
14Anni AhonenAnni Ahonen (-14)LittTU30.9.14428PB
 7.55 3.08 3.71 
15Julia RaisioJulia Raisio (-14)NaantLöy12.2.14422PB
 7.93 2.96 4.65 
16Ebba ElianderEbba Eliander (-14)KaarUra28.11.14410PB
 7.44 2.68 3.97 
17Anni KorpiAnni Korpi (-14)TuUL5.5.14401PB
 7.72 3.03 3.64 
18Edith ManneroosEdith Manneroos (-15)LiedPa14.12.15363PB
 7.67 2.72 3.43 
19Pihla LeivoPihla Leivo (-14)TuUL7.8.14360PB
 7.53 2.66 3.17 
20Alva RosénAlva Rosén (-14)TuUL13.5.14344PB
 8.19 2.82 3.78 
21Sofia AnttalainenSofia Anttalainen (-15)MaskKa9.12.15338PB
 7.70 2.83 2.71 
22Iiris SavolainenIiris Savolainen (-14)TuUL19.8.14321PB
 7.83 2.51 3.31 
23Alisa JagtAlisa Jagt (-15)MaarMa11.12.15311PB
 7.97 2.65 3.07 
24Sara SuomelaSara Suomela (-14)TuUL20.5.14302PB
 8.18 2.50 3.49 
25Aamu PalomäkiAamu Palomäki (-14)TuUL6.9.14294PB
 9.02 2.17 4.77 
26Tiia TuokkoTiia Tuokko (-14)MaskKa8.9.14285PB
 8.85 2.27 4.31 
27Elisa ÖhmanElisa Öhman (-15)TuUL3.2.15280PB
 7.94 2.51 2.62 
28Aino LintunenAino Lintunen (-14)RuskY28.8.14276PB
 8.00 2.66 2.32 
29Aina KajanderAina Kajander (-15)LiedPa30.9.15263PB
 8.61 2.39 3.44 
30Kristiina KasiKristiina Kasi (-15)NaantLöy10.7.15250PB
 8.57 2.45 2.99 
31Adessa SkonbäckAdessa Skonbäck (-15)MaskKa2.7.15248PB
 8.19 2.50 2.31 
32Veera MannerVeera Manner (-15)TuUL23.10.15243PB
 8.77 2.27 3.36 
33Sofia KoskimäkiSofia Koskimäki (-15)TuUL1.12.15220PB
 8.63 2.34 2.60 
34Mila PfeifferMila Pfeiffer (-15)TuUL30.12.15187PB
 9.20 2.23 2.58 
35Selma EnnejmySelma Ennejmy (-15)TuUL22.12.15171PB
 8.39 2.18 1.39 

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Akaa: Toijala-hölkkä
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut