TULOKSET: Leppävaaran Sisun 100-vuotisjuhlakilpailut, Helsinki, Liikuntamylly, 25.2.2023


181 urheilijaa, 382 lajisuoritusta

Miehet
P15 60 m
1Pietari RaijasPietari Raijas (-08)KeskiUYU3.6.08 8,00PB
2Elis SundholmElis Sundholm (-09)HKV 20.9.09 8,07PB
3Simeon SivonenSimeon Sivonen (-09)HKV20.2.09 8,11
4Aapeli OilaAapeli Oila (-08)EspTa18.7.08 8,11PB
5Leo LaaksonenLeo Laaksonen (-08)HelsTa 10.1.08 8,77
6Teemu LeinonenTeemu Leinonen (-09)RekRai 9.11.09 9,54PB
P15 1000 m
1Samuli SaarikoskiSamuli Saarikoski (-08)KerU5.3.082.50,49PB (15-v. ka 27.)
2Filip NyströmFilip Nyström (-09)PorvU 12.5.093.12,47PB
3Lauri NiemiLauri Niemi (-09)RekRai 1.12.093.24,13PB
4Daniel MustafinDaniel Mustafin (-09)ViipU6.9.093.25,85PB
P15 Korkeus/HJ
1Nuutti LeppänenNuutti Leppänen (-08)KeskiUYU12.12.081,70
 1,60/1    1,65/2    1,70/1    1,73/XXX     
2Joona PaananenJoona Paananen (-08)NurmijYU15.2.081,70PB
 1,45/1    1,55/1    1,60/3    1,65/1 =PB    1,70/3 PB    1,73/XXX     
3Jakob HolmbergJakob Holmberg (-09)IFRaseb 29.5.091,65PB
 1,45/1    1,50/1    1,55/2    1,60/1    1,65/2 PB    1,70/XXX     
4Elis SundholmElis Sundholm (-09)HKV 20.9.091,40
 1,30/1    1,35/1    1,40/1    1,45/XXX     
5Simeon SivonenSimeon Sivonen (-09)HKV20.2.091,40PB
 1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,25/1 PB    1,30/2 PB    1,35/1 PB    1,40/2 PB    1,45/XXX     
6Jere PaananenJere Paananen (-09)NurmijYU21.7.091,35
 1,25/X    1,35/2    1,40/XXX     
P15 Kuula/SP
1Jesse KaipiainenJesse Kaipiainen (-08)KeskiUYU 22.9.0815,68PB
  13,97     14,73     15,45     15,24     14,48     15,68 PB     
2Elis SundholmElis Sundholm (-09)HKV 20.9.0910,61PB
  9,65     10,17 PB     10,16     10,61 PB     9,97     10,36     
3Aapeli OilaAapeli Oila (-08)EspTa18.7.088,96PB
  8,77 PB     8,69     8,27     8,33     8,96 PB     8,66     
P13 60 m
1Santeri PerkkiöSanteri Perkkiö (-10)HKV18.12.10 8,68
2Julius LaaksoJulius Laakso (-10)HKV23.1.10 8,85SB
3Eetu KitinmäkiEetu Kitinmäki (-11)NummKip 6.3.11 8,92PB
4Miko SohloMiko Sohlo (-11)EspTa5.7.11 9,12
5Kevin JanssonKevin Jansson (-10)EsboIF 16.11.10 9,14
6Aslan AitolehtiAslan Aitolehti (-10)HKV16.1.10 9,25
Alkuerät
1. erä
1Santeri PerkkiöSanteri Perkkiö (-10)HKV18.12.10 8,64
2Eetu KitinmäkiEetu Kitinmäki (-11)NummKip 6.3.11 9,00PB
3Sebastian SappinenSebastian Sappinen (-11)EspTa25.7.11 9,28PB
4Eero AntilaEero Antila (-11)EspTa 12.8.1110,68PB
2. erä
1Julius LaaksoJulius Laakso (-10)HKV23.1.10 8,94SB
2Miko SohloMiko Sohlo (-11)EspTa5.7.11 9,07
3Kevin JanssonKevin Jansson (-10)EsboIF 16.11.10 9,11PB
4Aslan AitolehtiAslan Aitolehti (-10)HKV16.1.10 9,12
P13 1000 m
1Eeli HeiskaEeli Heiska (-10)TuUL 6.4.103.02,85PB kk13(13-v. ka 21.)
2Eetu KitinmäkiEetu Kitinmäki (-11)NummKip 6.3.113.16,65PB
3Otso VilhunenOtso Vilhunen (-11)VeikkVei10.4.113.22,27
4Sebastian SappinenSebastian Sappinen (-11)EspTa25.7.113.30,86PB
5Luka SoiramoLuka Soiramo (-10)PorvU8.4.103.34,80PB
6Eero AntilaEero Antila (-11)EspTa 12.8.114.52,85PB
P13 Korkeus/HJ
1Eetu KitinmäkiEetu Kitinmäki (-11)NummKip 6.3.111,20PB
 1,10/2 PB    1,15/1 PB    1,20/2 PB    1,25/XXX     
2Luca BandaLuca Banda (-11)EspTa 19.2.111,15PB
 1,00/1    1,05/1    1,10/1    1,15/1 PB    1,20/XXX     
P13 Kuula/SP
1Julius KurppaJulius Kurppa (-10)VantSa30.9.1010,41PB
  10,41 PB     9,29     9,26     X     9,93     X     
2Kevin JanssonKevin Jansson (-10)EsboIF 16.11.109,10PB
  X     8,35 PB     X     8,90 PB     8,72     9,10 PB     
3Aslan AitolehtiAslan Aitolehti (-10)HKV16.1.107,53PB
  X     7,14 PB     7,53 PB     7,27     6,24     7,10     
4Sebastian SappinenSebastian Sappinen (-11)EspTa25.7.117,18PB
  7,01     6,66     6,50     X     7,18 PB     7,08     
5Luca BandaLuca Banda (-11)EspTa 19.2.116,95
  6,66     6,15     5,54     6,95     6,52     6,81     
6Rene VainioRene Vainio (-10)VantSa 23.2.105,84PB
  5,63 PB     5,01     5,77 PB     5,42     5,43     5,84 PB     
7Eero AntilaEero Antila (-11)EspTa 12.8.114,83PB
  3,58 PB     4,26 PB     4,83 PB     4,48     4,45     4,69     
P11 60 m
1Vilho PartalaVilho Partala (-12)EspTa15.3.12 9,01SB
2Otso AaltoOtso Aalto (-13)VeikkVei10.11.13 9,17PB
3Otso JärvinenOtso Järvinen (-12)HelsTa9.4.12 9,26
4Lac TorkkeliLac Torkkeli (-12)EspTa2.1.12 9,61
5Rasmus PuotsaariRasmus Puotsaari (-13)KU-5819.1.13 9,61
6Riku SäilynojaRiku Säilynoja (-12)EspTa9.9.12 9,79
Alkuerät
1. erä
1Vilho PartalaVilho Partala (-12)EspTa15.3.12 8,93PB
2Riku SäilynojaRiku Säilynoja (-12)EspTa9.9.12 9,60PB
3Elvin Glad-SchrevenElvin Glad-Schreven (-12)VeikkVei20.10.12 9,74
4Niilo AaltoNiilo Aalto (-12)VeikkVei22.1.1210,02PB
5Nooa LaineNooa Laine (-13)EspTa 21.6.1310,07PB
6Amos SchachnerAmos Schachner LeppSi 10,85PB
2. erä
1Otso AaltoOtso Aalto (-13)VeikkVei10.11.13 9,24PB
2Lac TorkkeliLac Torkkeli (-12)EspTa2.1.12 9,52PB
3Teiron BelovTeiron Belov (-12)JanJa19.5.12 9,65
4Eetu RantalaEetu Rantala (-13)EspTa12.10.13 9,94PB
5Oskari KovaniemiOskari Kovaniemi (-13)EspTa6.7.1310,22PB
6Heikki AntilaHeikki Antila (-13)EspTa12.1.1310,33PB
3. erä
1Otso JärvinenOtso Järvinen (-12)HelsTa9.4.12 9,19PB
2Rasmus PuotsaariRasmus Puotsaari (-13)KU-5819.1.13 9,59
3Arn PitkänenArn Pitkänen (-12)EspTa3.10.12 9,77PB
4Topias PalmuTopias Palmu (-13)EspTa31.3.13 9,82PB
5Aarni RistimäkiAarni Ristimäki (-12)EspTa17.9.12 9,83PB
6Edgar WinbergEdgar Winberg (-12)EsboIF2.3.12 9,83PB
P11 1000 m
1Lac TorkkeliLac Torkkeli (-12)EspTa2.1.123.30,28PB
2Nooa LaineNooa Laine (-13)EspTa 21.6.133.32,90PB (10-v. ka 68.)
3Emil PuhakkaEmil Puhakka (-14)KarhKa7.5.143.33,15PB kk9(9-v. ka 4.)
4Teiron BelovTeiron Belov (-12)JanJa19.5.123.36,42
5Vili-Petteri LammiVili-Petteri Lammi (-12)NurmijYU24.5.123.38,64PB
6Niilo AaltoNiilo Aalto (-12)VeikkVei22.1.123.43,61PB
7Elvin Glad-SchrevenElvin Glad-Schreven (-12)VeikkVei20.10.123.48,07PB
8Rasmus PuotsaariRasmus Puotsaari (-13)KU-5819.1.133.48,79PB
9Riku SäilynojaRiku Säilynoja (-12)EspTa9.9.123.52,08
10Aleksi RiikonenAleksi Riikonen (-13)VihdVie17.7.133.53,65PB
11Aarni RistimäkiAarni Ristimäki (-12)EspTa17.9.123.54,39PB
12Sisu VilhunenSisu Vilhunen (-13)VeikkVei16.4.133.58,14PB
13Vilho PartalaVilho Partala (-12)EspTa15.3.124.11,16PB
14Heikki AntilaHeikki Antila (-13)EspTa12.1.134.18,07PB
P11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Erik KorpelaErik Korpela (-12)VantSa11.3.124,38 PB =kk11
  4,10 SB     4,38 =kk11 PB     4,35     4,36     X     X     
2Otso JärvinenOtso Järvinen (-12)HelsTa9.4.124,05 
  X     3,76     4,05     3,80     3,75     3,89     
3Vilho PartalaVilho Partala (-12)EspTa15.3.123,94 PB
  3,70 PB     3,70 =PB     3,25     3,75 PB     3,80 PB     3,94 PB     
4Teiron BelovTeiron Belov (-12)JanJa19.5.123,77 PB
  3,71     3,58     3,45     3,65     3,51     3,77 PB     
5Elvin Glad-SchrevenElvin Glad-Schreven (-12)VeikkVei20.10.123,73 PB
  3,46     3,61     3,72 PB     3,66     3,70     3,73 PB     
6Niilo AaltoNiilo Aalto (-12)VeikkVei22.1.123,72 PB
  3,62 PB     3,66 PB     3,57     3,50     3,72 PB     3,72 =PB     
7Topias PalmuTopias Palmu (-13)EspTa31.3.133,70 PB
  3,70 PB     3,51     3,52     3,37     3,57     3,68     
8Otso AaltoOtso Aalto (-13)VeikkVei10.11.133,67 PB
  3,51 PB     3,56 PB     3,67 PB     3,05     3,66     3,52     
9Eetu RantalaEetu Rantala (-13)EspTa12.10.133,61 PB
  3,55     3,25     3,61 PB     
10Aarni RistimäkiAarni Ristimäki (-12)EspTa17.9.123,57 PB
  3,56 PB     3,57 PB     3,49     
11Nooa LaineNooa Laine (-13)EspTa 21.6.133,56 =PB
  3,31     3,56 =PB     3,51     
12Arn PitkänenArn Pitkänen (-12)EspTa3.10.123,52 
  3,44     3,52     3,46     
13Rasmus PuotsaariRasmus Puotsaari (-13)KU-5819.1.133,43 PB
  X     3,43 PB     3,28     
14Oskari KovaniemiOskari Kovaniemi (-13)EspTa6.7.133,31 PB
  3,05     3,10     3,31 PB     
15Heikki AntilaHeikki Antila (-13)EspTa12.1.133,16 PB
  2,98 PB     3,03 PB     3,16 PB     
16Edgar WinbergEdgar Winberg (-12)EsboIF2.3.122,93 PB
  2,93 PB     2,62     2,70     
P11 Kuula/SP
1Erik KorpelaErik Korpela (-12)VantSa11.3.129,41
  X     X     9,41     X     9,14     9,06     
2Arn PitkänenArn Pitkänen (-12)EspTa3.10.129,24PB
  8,51     8,08     7,70     9,24 PB     8,52     9,17     
3Oskari KovaniemiOskari Kovaniemi (-13)EspTa6.7.137,37
  6,69     6,52     6,55     7,25     7,21     7,37     
4Topias PalmuTopias Palmu (-13)EspTa31.3.136,59PB
  6,48 PB     5,53     5,51     6,59 PB     6,16     6,24     
5Vilho PartalaVilho Partala (-12)EspTa15.3.126,47PB
  6,39 =PB     6,21     6,47 PB     6,41     6,46     X     
6Aron KitinmäkiAron Kitinmäki (-13)NummKip19.6.136,11PB
  5,93 PB     5,81     5,35     5,78     6,11 PB     5,74     
7Eetu RantalaEetu Rantala (-13)EspTa12.10.135,39PB
  5,39 PB     X     4,16     3,58     4,95     5,29     
8Heikki AntilaHeikki Antila (-13)EspTa12.1.135,38PB
  4,91 PB     5,38 PB     4,94     X     5,03     5,33     
P9 40 m
1Elmo KempasElmo Kempas (-14)ViipU11.6.14 6,91PB
2Eppu HirsivuoriEppu Hirsivuori (-14)ViipU12.12.14 7,19=PB
3Oscar WikgrenOscar Wikgren (-14)BorgåAk 18.7.14 7,37
4Alvar KoivuporrasAlvar Koivuporras (-14)IFRaseb15.2.14 7,51PB
5Ruben RajalaRuben Rajala (-15)HIFK16.4.15 8,67PB
P9 1000 m
1Alvar KoivuporrasAlvar Koivuporras (-14)IFRaseb15.2.144.18,37PB
2Ahto VilhunenAhto Vilhunen (-15)VeikkVei 26.9.154.23,28PB
3Alvar WaltariAlvar Waltari (-14)EspTa24.3.144.25,79PB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Elmo KempasElmo Kempas (-14)ViipU11.6.143,49 PB
  3,49 PB     X     3,40     3,48     3,41     3,47     
2Eppu HirsivuoriEppu Hirsivuori (-14)ViipU12.12.143,36 PB
  3,36 PB     3,16     3,01     3,18     3,06     3,16     
3Oscar WikgrenOscar Wikgren (-14)BorgåAk 18.7.143,25 
  3,25     X     3,04     2,96     3,06     X     
4Alvar KoivuporrasAlvar Koivuporras (-14)IFRaseb15.2.143,02 PB
  3,01 PB     2,92     3,02 PB     2,80     2,77     2,98     
5Ahto VilhunenAhto Vilhunen (-15)VeikkVei 26.9.152,47 PB
  2,47 PB     2,09     2,12     2,15     2,38     X     
6Amos AaltoAmos Aalto (-16)VeikkVei4.7.162,44 PB
  2,39 PB     2,21     2,44 PB     X     2,34     2,41     
P9 Kuula/SP
1Elmo KempasElmo Kempas (-14)ViipU11.6.146,50PB
  5,97 PB     6,35 PB     6,29     6,50 PB     6,49     6,01     
2Alvar WaltariAlvar Waltari (-14)EspTa24.3.145,65PB
  4,93 PB     5,24 PB     4,75     5,65 PB     4,90     4,64     
3Ruben RajalaRuben Rajala (-15)HIFK16.4.153,92PB
  X     3,36 PB     3,72 PB     3,92 PB     X     3,92 =PB     
Naiset
T15 60 m
1Tara SohloTara Sohlo (-08)EspTa 16.7.08 8,14
2Camilla JunesCamilla Junes (-08)EspTa7.9.08 8,16
3Hilla TuominenHilla Tuominen (-08)LahdA6.6.08 8,24PB
4Daniela KahuguDaniela Kahugu (-08)EspTa14.12.08 8,27PB
5Aleksandra LovénAleksandra Lovén (-09)HKV 26.10.09 8,31PB
6Elle SaariElle Saari (-08)EspTa 25.6.08 8,35SB
Alkuerät
1. erä
1Tara SohloTara Sohlo (-08)EspTa 16.7.08 8,18
2Matilda TuovinenMatilda Tuovinen (-09)ViipU14.6.09 8,60PB
3Sarah IsakssonSarah Isaksson (-08)BorgåAk 10.3.08 9,08
4Saara PanulaSaara Panula (-09)ViipU8.6.09 9,12PB
5Maria HeikkiläMaria Heikkilä (-09)KerU27.5.09 9,47PB
2. erä
1Hilla TuominenHilla Tuominen (-08)LahdA6.6.08 8,28PB
2Aleksandra LovénAleksandra Lovén (-09)HKV 26.10.09 8,35PB
3Venla RepoVenla Repo (-09)PorvU15.1.09 8,88SB
4Alison AromäkiAlison Aromäki (-08)EspTa11.10.08 8,96PB
5Bhavatarini ShanmugamBhavatarini Shanmugam (-08)RekRai 3.9.0810,51PB
Maiju MettäläMaiju Mettälä (-09)HKV23.5.09 DQ
3. erä
1Camilla JunesCamilla Junes (-08)EspTa7.9.08 8,23
2Petra PennanenPetra Pennanen (-09)HKV 11.7.09 8,74PB
3Veera KallijärviVeera Kallijärvi (-08)KerU23.5.08 8,75
4Ghina BouhlalGhina Bouhlal (-09)ViipU13.5.09 9,24PB
5Iita KiikkalaIita Kiikkala (-08)HelsTa15.7.08 9,76PB
4. erä
1Daniela KahuguDaniela Kahugu (-08)EspTa14.12.08 8,36
2Olivia RautiainenOlivia Rautiainen (-08)EspTa8.10.08 8,49=PB
3Naima SainioNaima Sainio (-08)HKV7.3.08 8,52SB
4Elina VakkilainenElina Vakkilainen (-08)VantSa22.3.08 8,95=PB
5Vienna SavolainenVienna Savolainen (-09)TapE 10.9.09 9,38PB
6Anni KujansivuAnni Kujansivu (-09)HKV10.10.09 9,47
5. erä
1Elle SaariElle Saari (-08)EspTa 25.6.08 8,38
2Mathilda GranvikMathilda Granvik (-08)EsboIF7.2.08 8,42
3Saina LaviSaina Lavi (-08)KirkkonU14.3.08 8,75SB
4Emilia KoppatzEmilia Koppatz (-09)HelsTa17.3.09 9,07
5Jenna NiemiJenna Niemi (-08)KerU2.1.08 9,65
6Neea RuotsalainenNeea Ruotsalainen (-08)RekRai7.12.08 9,80PB
T15 1000 m
1Hilla TuominenHilla Tuominen (-08)LahdA6.6.083.07,12PB kk kk19 kk17 kk15(15-v. ka 26.)
2Hanna KotakallioHanna Kotakallio (-08)KirkkonU15.11.083.19,41PB
3Siiri KotamäkiSiiri Kotamäki (-08)KerU5.4.083.24,24PB
4Helene KoivistoHelene Koivisto (-08)JanJa26.9.083.27,69PB
5Veera KallijärviVeera Kallijärvi (-08)KerU23.5.083.40,20PB
Maiju MettäläMaiju Mettälä (-09)HKV23.5.09DNF
T15 Korkeus/HJ
1Naima SainioNaima Sainio (-08)HKV7.3.081,60PB
 1,41/1    1,44/1    1,47/1    1,50/1    1,53/1    1,60/3 PB    1,62/XX     
2Elina VakkilainenElina Vakkilainen (-08)VantSa22.3.081,50PB
 1,35/2    1,38/1    1,41/1    1,44/2 PB    1,47/2 PB    1,50/3 PB    1,53/XXX     
2Minttu KanervaMinttu Kanerva (-09)VantSa11.8.091,50
 1,35/2    1,38/1    1,41/1    1,44/3    1,47/1    1,50/3    1,53/XXX     
4Petra PennanenPetra Pennanen (-09)HKV 11.7.091,41
 1,35/2    1,38/1    1,41/2    1,44/XXX     
5Saina LaviSaina Lavi (-08)KirkkonU14.3.081,35PB
 1,15/1 SB    1,20/1 SB    1,25/2 SB    1,30/1 SB    1,35/3 PB    1,38/XXX     
6Clara HenrikssonClara Henriksson (-09)BorgåAk 1.12.091,25PB
 1,20/1 PB    1,25/1 PB    1,30/XXX     
7Anni KujansivuAnni Kujansivu (-09)HKV10.10.091,25=PB
 1,15/1 SB    1,20/2 SB    1,25/1 =PB    1,30/XXX     
8Pinja HeimalaPinja Heimala LeppSi 1,25PB
 1,15/1 PB    1,20/2 PB    1,25/2 PB    1,30/XXX     
T15 Kuula/SP
1Oona KorhonenOona Korhonen (-08)NurmijYU 10.4.0811,19
  X     X     11,19     X     X     X     
2Isabella TuulariIsabella Tuulari (-09)EspTa 5.5.0910,95
  X     10,07     10,54     10,95     10,73     10,87     
3Aleksandra LovénAleksandra Lovén (-09)HKV 26.10.099,24PB
  8,86 PB     X     8,76     8,65     9,24 PB     X     
4Elina VakkilainenElina Vakkilainen (-08)VantSa22.3.089,12
  9,11     8,82     9,12     8,55     9,12     9,03     
5Petra PennanenPetra Pennanen (-09)HKV 11.7.099,10PB
  8,15     9,10 PB     8,94     8,29     8,91     8,76     
6Tara SohloTara Sohlo (-08)EspTa 16.7.088,48
  7,55     7,91     8,47     X     8,48     6,15     
7Anni KujansivuAnni Kujansivu (-09)HKV10.10.098,40PB
  8,40 PB     8,32     7,70     7,89     8,15     7,75     
8Vienna SavolainenVienna Savolainen (-09)TapE 10.9.097,42PB
  5,92 PB     6,80 PB     7,28 PB     6,35     5,73     7,42 PB     
9Ava SemberAva Sember (-08)RekRai 29.10.087,17PB
  6,47 PB     6,24     7,17 PB     
10Minttu KanervaMinttu Kanerva (-09)VantSa11.8.097,00
  6,95     6,69     7,00     
11Jenna NiemiJenna Niemi (-08)KerU2.1.086,82
  6,82     6,49     X     
12Maiju MettäläMaiju Mettälä (-09)HKV23.5.095,80PB
  5,80 PB     5,61     5,63     
T13 60 m
1Eerika SaloEerika Salo (-10)TuUL 19.3.10 8,65
2Sofia Awuah-AddaeSofia Awuah-Addae (-11)VantSa24.3.11 8,75PB
3Sofia LahdenperäSofia Lahdenperä (-10)PorinYU1.4.10 8,82PB
4Safina SonwaSafina Sonwa (-10)TapE11.2.10 8,92
5Silvia DvorakSilvia Dvorak (-10)ViipU 14.1.10 8,93
6Inna PirnesInna Pirnes (-10)VantSa2.8.10 9,03
Alkuerät
1. erä
1Sofia Awuah-AddaeSofia Awuah-Addae (-11)VantSa24.3.11 8,86PB
2Enia GürlerEnia Gürler (-11)HKV 20.9.11 9,14
3Erina PeciErina Peci (-11)VantSa9.1.11 9,29PB
4Viivi SirenViivi Siren (-11)VantSa12.1.11 9,65PB
5Saga SuonpääSaga Suonpää (-11)HelsTa29.4.11 9,72PB
6Amanda AspolaAmanda Aspola (-11)ViipU26.11.1110,62
2. erä
1Eerika SaloEerika Salo (-10)TuUL 19.3.10 8,67
2Jasmin RedmanJasmin Redman (-11)LahdA 16.2.11 9,24PB
3Minea OnnelaMinea Onnela (-11)HKV17.8.11 9,25PB
4Juliette KaplasJuliette Kaplas (-11)LappUM4.4.11 9,50
5Hertta-Liina TuominenHertta-Liina Tuominen (-11)LahdA 10.11.11 9,74PB
3. erä
1Mila SohloMila Sohlo (-11)EspTa7.5.11 9,02
2Minni KanervaMinni Kanerva (-10)KU-5818.8.10 9,45PB
3Cätlyn ArusteCätlyn Aruste (-11)KirkkonU/EST28.1.11 9,51PB
4Milja NiemiMilja Niemi (-10)KerU27.6.10 9,51
5Katariina LummiKatariina Lummi KeskiUYU10,09PB
6Peppi KempasPeppi Kempas (-11)ViipU1.11.1110,22PB
4. erä
1Sofia LahdenperäSofia Lahdenperä (-10)PorinYU1.4.10 8,83PB
2Inna PirnesInna Pirnes (-10)VantSa2.8.10 8,90PB
3Saaga LampiSaaga Lampi (-11)EspTa 9.2.11 9,08
4Essi JärvinenEssi Järvinen (-10)HelsTa22.9.10 9,12PB
5Salli SaarinenSalli Saarinen (-11)EspTa22.7.11 9,75PB
6Iisa GrönroosIisa Grönroos (-10)KerU16.4.1010,78PB
5. erä
1Safina SonwaSafina Sonwa (-10)TapE11.2.10 8,89PB
2Silvia DvorakSilvia Dvorak (-10)ViipU 14.1.10 8,90PB
3Ella LeikasElla Leikas LeppSi 9,04PB
4Anna RistimäkiAnna Ristimäki (-10)EspTa15.1.10 9,09PB
5Sofia ReunanenSofia Reunanen (-10)EspTa19.3.10 9,39
6Laura PietarinenLaura Pietarinen (-10)EspTa 7.4.10 9,72
6. erä
1Emilia SaaristoEmilia Saaristo (-10)LänsiUU22.10.10 8,99=PB
2Iiris LampinenIiris Lampinen (-11)ViipU2.1.11 9,04PB
3Seela LajunenSeela Lajunen (-11)VantSa22.11.11 9,32PB
4Johanna KumpulainenJohanna Kumpulainen (-10)EspTa4.4.10 9,35PB
5Olivia HeikkaOlivia Heikka (-11)VantSa4.7.11 9,83PB
6Elen BradyElen Brady LeppSi 10,14PB
T13 1000 m
1Sofia LahdenperäSofia Lahdenperä (-10)PorinYU1.4.103.27,87PB
2Siina HaapalaSiina Haapala (-11)KU-587.1.113.28,91PB
3Anna RistimäkiAnna Ristimäki (-10)EspTa15.1.103.36,58SB
4Hertta-Liina TuominenHertta-Liina Tuominen (-11)LahdA 10.11.113.37,16PB
5Jasmin RedmanJasmin Redman (-11)LahdA 16.2.113.45,46PB
6Iiris LampinenIiris Lampinen (-11)ViipU2.1.113.52,32PB
7Salla VakkilainenSalla Vakkilainen (-10)VantSa25.11.103.52,68
8Emma KotakallioEmma Kotakallio (-11)KirkkonU 14.3.113.55,37PB
9Enia GürlerEnia Gürler (-11)HKV 20.9.113.58,46PB
10Milja NiemiMilja Niemi (-10)KerU27.6.104.03,47PB
11Katariina LummiKatariina Lummi KeskiUYU4.18,98PB
12Iisa GrönroosIisa Grönroos (-10)KerU16.4.104.26,46
13Laura PietarinenLaura Pietarinen (-10)EspTa 7.4.104.30,54PB
T13 Korkeus/HJ
1Taika HuttunenTaika Huttunen (-11)KU-581.6.111,46PB kk12(12-v. ka 47.)
 1,15/1    1,20/1    1,25/1    1,30/1    1,35/3    1,40/1    1,43/2    1,46/3 kk12 PB    1,48/XXX     
2Medina NieminenMedina Nieminen (-11)VantSa7.6.111,43PB
 1,15/1    1,20/1    1,25/2    1,30/1    1,35/2 =PB    1,40/1 PB    1,43/3 PB    1,46/XXX     
3Silvia DvorakSilvia Dvorak (-10)ViipU 14.1.101,35PB
 1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,25/1 PB    1,30/1 PB    1,35/1 PB    1,40/XXX     
4Laura PietarinenLaura Pietarinen (-10)EspTa 7.4.101,30
 1,20/1    1,25/1    1,30/1    1,35/XXX     
4Essi JärvinenEssi Järvinen (-10)HelsTa22.9.101,30PB
 1,15/1    1,20/1    1,25/1 =PB    1,30/1 PB    1,35/XXX     
6Minni KanervaMinni Kanerva (-10)KU-5818.8.101,30PB
 1,05/1 PB    1,10/1 PB    1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,25/1 PB    1,30/2 PB    1,35/XXX     
6Saaga LampiSaaga Lampi (-11)EspTa 9.2.111,30
 1,20/1    1,25/1    1,30/2    1,35/XXX     
8Emilia SaaristoEmilia Saaristo (-10)LänsiUU22.10.101,30
 1,10/1    1,15/1    1,20/1    1,25/2    1,30/2    1,35/XXX     
9Eveliina KämäräinenEveliina Kämäräinen LeppSi 1,30PB
 1,05/1 PB    1,10/1 PB    1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,25/1 PB    1,30/3 PB    1,35/XXX     
9Safina SonwaSafina Sonwa (-10)TapE11.2.101,30=PB
 1,15/1    1,20/1    1,25/1    1,30/3 =PB    1,35/XXX     
11Erina PeciErina Peci (-11)VantSa9.1.111,25PB
 1,10/1 PB    1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,25/1 PB    1,30/XXX     
12Cätlyn ArusteCätlyn Aruste (-11)KirkkonU/EST28.1.111,25PB
 1,10/1 SB    1,15/1 =PB    1,20/2 PB    1,25/2 PB    1,30/XXX     
13Johanna KumpulainenJohanna Kumpulainen (-10)EspTa4.4.101,20PB
 1,00/1 PB    1,05/1 PB    1,10/2 PB    1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,25/XXX     
14Anna RistimäkiAnna Ristimäki (-10)EspTa15.1.101,20=PB
 1,10/1 SB    1,15/1 SB    1,20/2 =PB    1,25/XXX     
15Enia GürlerEnia Gürler (-11)HKV 20.9.111,20=SB
 1,10/1    1,15/1    1,20/3 =SB    1,25/XXX     
15Nea SakkoNea Sakko (-11)KeskiUYU26.4.111,20PB
 1,00/1 PB    1,05/1 PB    1,10/1 PB    1,15/1 PB    1,20/3 PB    1,25/XXX     
17Salli SaarinenSalli Saarinen (-11)EspTa22.7.111,15=SB
 1,00/1    1,05/1    1,10/1    1,15/1 =SB    1,20/XXX     
18Sofia ReunanenSofia Reunanen (-10)EspTa19.3.101,10
 1,00/1    1,05/1    1,10/1    1,15/XXX     
18Saga SuonpääSaga Suonpää (-11)HelsTa29.4.111,10PB
 1,00/1 SB    1,05/1 =PB    1,10/1 PB    1,15/XXX     
T13 Kuula/SP
1Minea OnnelaMinea Onnela (-11)HKV17.8.119,88PB
  9,15     9,88 PB     8,72     9,29     
2Eerika SaloEerika Salo (-10)TuUL 19.3.109,22PB
  9,16 PB     8,97     9,22 PB     9,03     
3Sofia Awuah-AddaeSofia Awuah-Addae (-11)VantSa24.3.118,91PB
  7,95 PB     8,76 PB     8,75     8,91 PB     
4Ada PuhakkaAda Puhakka (-11)KarhKa18.5.118,80
  8,53     8,80     X     8,49     
5Inna PirnesInna Pirnes (-10)VantSa2.8.108,79PB
  8,16 SB     8,79 PB     8,53     7,92     
6Safina SonwaSafina Sonwa (-10)TapE11.2.108,54PB
  7,51 PB     7,55 PB     7,03     8,54 PB     
7Enia GürlerEnia Gürler (-11)HKV 20.9.118,38PB
  7,59 =PB     7,71 PB     8,38 PB     7,92     
8Taika HuttunenTaika Huttunen (-11)KU-581.6.118,18PB
  8,18 PB     7,65     7,51     X     
9Saga SuonpääSaga Suonpää (-11)HelsTa29.4.118,01PB
  8,01 PB     7,71     7,39     7,29     
10Cätlyn ArusteCätlyn Aruste (-11)KirkkonU/EST28.1.117,79PB
  6,56 PB     6,80 PB     6,65     7,79 PB     
11Mira MontonenMira Montonen (-11)EspTa2.8.117,73PB
  6,65 PB     7,25 PB     X     7,73 PB     
12Johanna KumpulainenJohanna Kumpulainen (-10)EspTa4.4.107,72PB
  7,45 PB     7,16     7,61 PB     7,72 PB     
13Saaga LampiSaaga Lampi (-11)EspTa 9.2.117,56PB
  6,31     6,17     6,22     7,56 PB     
14Mila SohloMila Sohlo (-11)EspTa7.5.117,09PB
  7,01 PB     6,52     6,67     7,09 PB     
15Juliette KaplasJuliette Kaplas (-11)LappUM4.4.116,84PB
  6,79 PB     6,84 PB     6,61     6,57     
16Emma KotakallioEmma Kotakallio (-11)KirkkonU 14.3.116,53PB
  6,48 PB     5,53     6,09     6,53 PB     
17Olivia HeikkaOlivia Heikka (-11)VantSa4.7.116,48PB
  5,06 PB     6,48 PB     6,13     5,67     
18Viivi SirenViivi Siren (-11)VantSa12.1.116,37PB
  6,21 PB     X     6,04     6,37 PB     
19Sofia ReunanenSofia Reunanen (-10)EspTa19.3.105,73PB
  5,36     5,54     5,73 PB     5,15     
20Salli SaarinenSalli Saarinen (-11)EspTa22.7.115,59PB
  5,33 PB     5,59 PB     5,21     4,72     
21Nea SakkoNea Sakko (-11)KeskiUYU26.4.115,27PB
  5,10 PB     4,66     5,27 PB     5,09     
T11 60 m
1Evelyn OhiaEvelyn Ohia (-12)EspTa 7.2.12 8,58PB kk11
2Meribel VäliMeribel Väli (-12)EspTa/EST10.2.12 9,03
3Eerika LonkaEerika Lonka (-12)HämeenlTa6.1.12 9,13PB
4Pipsa KanervaPipsa Kanerva (-12)OrimJy25.3.12 9,22
5Jessica WalliusJessica Wallius (-12)HKV18.2.12 9,62
6Felica MyllyniemiFelica Myllyniemi (-12)HKV 4.2.12 9,69
Alkuerät
1. erä
1Evelyn OhiaEvelyn Ohia (-12)EspTa 7.2.12 8,67
2Saana PekkarinenSaana Pekkarinen (-12)HIFK23.10.12 9,63PB
3Olivia ViljakainenOlivia Viljakainen (-13)EspTa10.2.13 9,83PB
4Silja RämänenSilja Rämänen (-13)EsboIF26.2.1310,19
5Lotta MontonenLotta Montonen (-13)NurmijYU14.9.1310,23PB
2. erä
1Felica MyllyniemiFelica Myllyniemi (-12)HKV 4.2.12 9,63PB
2Lilian MikkolaLilian Mikkola (-12)HKV 13.6.12 9,64PB
3Hawa BahHawa Bah (-12)ViipU30.6.12 9,86PB
4Serafia PiirainenSerafia Piirainen (-12)PorvU 8.1.12 9,86PB
5Inka SomerjokiInka Somerjoki (-12)EspTa15.2.1210,19PB
3. erä
1Pipsa KanervaPipsa Kanerva (-12)OrimJy25.3.12 9,33
2Iisa LivolaIisa Livola (-12)VantSa20.10.12 9,84PB
3Vanessa KolulaVanessa Kolula (-13)EspTa22.10.13 9,95
4Eevi SaarinenEevi Saarinen (-13)EspTa6.1.1310,45PB
5Ida KotakallioIda Kotakallio (-13)KirkkonU 16.6.1310,61PB
4. erä
1Meribel VäliMeribel Väli (-12)EspTa/EST10.2.12 9,00PB
2Eerika LonkaEerika Lonka (-12)HämeenlTa6.1.12 9,15PB
3Jessica WalliusJessica Wallius (-12)HKV18.2.12 9,57PB
4Délia RajalinDélia Rajalin (-12)HKV 24.8.1210,11
5Olivia KovaniemiOlivia Kovaniemi (-13)EspTa6.7.1311,13
T11 1000 m
1Meribel VäliMeribel Väli (-12)EspTa/EST10.2.123.44,13PB
2Linnea TähtinenLinnea Tähtinen (-12)HIFK14.8.123.45,11PB
3Alli-Ester VanhakyläAlli-Ester Vanhakylä (-13)EspTa27.11.133.45,47PB
4Adele HootAdele Hoot (-13)HKV 2.2.133.46,07PB
5Anni TuomistoAnni Tuomisto (-12)KU-5817.7.123.56,59PB
6Seela KukkalaSeela Kukkala (-12)HIFK24.4.124.02,87PB
7Serafia PiirainenSerafia Piirainen (-12)PorvU 8.1.124.03,22PB
8Inka SomerjokiInka Somerjoki (-12)EspTa15.2.124.03,72
9Lilian MikkolaLilian Mikkola (-12)HKV 13.6.124.11,58PB
10Vera HaminaVera Hamina (-12)PorvU24.2.124.17,36PB
11Mila GaleniusMila Galenius (-13)HIFK4.9.134.30,37PB
12Délia RajalinDélia Rajalin (-12)HKV 24.8.124.37,90
T11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Evelyn OhiaEvelyn Ohia (-12)EspTa 7.2.124,73 PB kk11(11-v. ka 6.)
  4,28     4,36 kk11 PB     4,32     4,32     4,54 kk11 PB     4,73 kk11 PB     
2Eerika LonkaEerika Lonka (-12)HämeenlTa6.1.124,04 PB
  3,73 PB     3,68     3,92 PB     3,91     4,04 PB     3,98     
3Pipsa KanervaPipsa Kanerva (-12)OrimJy25.3.123,97 
  3,67     3,85     3,85     3,65     3,86     3,97     
4Meribel VäliMeribel Väli (-12)EspTa/EST10.2.123,88 PB
  X     3,81     X     3,77     3,74     3,88 PB     
5Jessica WalliusJessica Wallius (-12)HKV18.2.123,67 PB
  3,65 PB     3,67 PB     3,49     3,42     X     3,66     
6Olivia ViljakainenOlivia Viljakainen (-13)EspTa10.2.133,66 PB
  3,21     3,46 PB     3,38     3,24     3,52 PB     3,66 PB     
7Serafia PiirainenSerafia Piirainen (-12)PorvU 8.1.123,58 PB
  3,44 PB     3,41     3,48 PB     3,37     3,58 PB     3,50     
8Lilian MikkolaLilian Mikkola (-12)HKV 13.6.123,58 PB
  X     3,58 PB     3,20     X     X     3,44     
9Silja RämänenSilja Rämänen (-13)EsboIF26.2.133,45 PB
  3,45 PB     3,42     3,27     
10Felica MyllyniemiFelica Myllyniemi (-12)HKV 4.2.123,42 
  3,42     3,34     3,12     
11Seela KukkalaSeela Kukkala (-12)HIFK24.4.123,42 PB
  3,08 PB     3,08 =PB     3,42 PB     
12Saana PekkarinenSaana Pekkarinen (-12)HIFK23.10.123,39 PB
  3,13 PB     3,16 PB     3,39 PB     
13Vanessa KolulaVanessa Kolula (-13)EspTa22.10.133,38 PB
  3,24 =PB     3,01     3,38 PB     
14Vera HaminaVera Hamina (-12)PorvU24.2.123,35 
  3,00     3,17     3,35     
15Eevi SaarinenEevi Saarinen (-13)EspTa6.1.133,32 PB
  3,25 PB     3,32 PB     3,30     
16Lotta MontonenLotta Montonen (-13)NurmijYU14.9.133,24 PB
  3,24 PB     3,05     3,19     
17Julia Awuah-AddaeJulia Awuah-Addae (-13)VantSa10.10.133,21 PB
  3,21 PB     3,21 =PB     3,13     
18Délia RajalinDélia Rajalin (-12)HKV 24.8.123,19 
  3,19     X     3,11     
19Olivia KovaniemiOlivia Kovaniemi (-13)EspTa6.7.133,08 
  2,90     3,08     3,07     
20Linnea TähtinenLinnea Tähtinen (-12)HIFK14.8.122,95 
  2,94     2,69     2,95     
21Mila GaleniusMila Galenius (-13)HIFK4.9.132,93 SB
  2,93 SB     2,90     2,91     
22Nea VaittinenNea Vaittinen (-13)VantSa4.3.132,90 PB
  2,70 PB     2,90 PB     2,78     
T11 Kuula/SP
1Hawa BahHawa Bah (-12)ViipU30.6.128,32PB
  7,96     7,29     7,47     8,32 PB     7,62     8,29     
2Serafia PiirainenSerafia Piirainen (-12)PorvU 8.1.127,82PB
  7,23 PB     7,31 PB     7,42 PB     7,22     7,36     7,82 PB     
3Olivia KovaniemiOlivia Kovaniemi (-13)EspTa6.7.137,39
  6,82     7,39     6,78     6,91     X     7,12     
4Eerika LonkaEerika Lonka (-12)HämeenlTa6.1.127,37PB
  7,37 PB     7,06     7,12     6,42     7,16     6,62     
5Lotta MontonenLotta Montonen (-13)NurmijYU14.9.137,32PB
  6,04     6,98 PB     6,84     7,32 PB     6,28     6,60     
6Vanessa KolulaVanessa Kolula (-13)EspTa22.10.136,22PB
  6,22 PB     5,95     5,38     4,86     X     X     
7Julia Awuah-AddaeJulia Awuah-Addae (-13)VantSa10.10.136,17PB
  5,34 PB     5,29     5,81 PB     5,69     6,17 PB     5,80     
8Pipsa KanervaPipsa Kanerva (-12)OrimJy25.3.125,84
  5,37     5,76     5,84     X     X     X     
9Jessica WalliusJessica Wallius (-12)HKV18.2.125,76
  5,58     5,76     5,39     
10Hilla SantalahtiHilla Santalahti (-12)BorgåAk15.7.125,18
  5,18     5,12     4,58     
11Inka SomerjokiInka Somerjoki (-12)EspTa15.2.125,16PB
  4,80     5,16 PB     4,23     
12Saana PekkarinenSaana Pekkarinen (-12)HIFK23.10.125,15
  5,03     4,72     5,15     
13Nea VaittinenNea Vaittinen (-13)VantSa4.3.135,14PB
  X     4,94 PB     5,14 PB     
T9 40 m
1Aamu SantalahtiAamu Santalahti (-14)BorgåAk5.8.14 7,04PB
2Sonja KorpelaSonja Korpela (-14)VantSa7.2.14 7,14PB
3Lumi GürlerLumi Gürler (-14)HKV 9.7.14 7,49
4Janna VienoJanna Vieno LeppSi 7,88
5Isla SchachnerIsla Schachner LeppSi 8,01PB
6Déa RajalinDéa Rajalin (-14)HKV 16.5.14 8,15
Alkuerät
1. erä
1Aamu SantalahtiAamu Santalahti (-14)BorgåAk5.8.14 7,11=PB
2Janna VienoJanna Vieno LeppSi 7,64PB
3Iida RasimäkiIida Rasimäki (-18)HelsJy11.11.1811,43PB
2. erä
1Sonja KorpelaSonja Korpela (-14)VantSa7.2.14 7,17PB
2Lumi GürlerLumi Gürler (-14)HKV 9.7.14 7,49
3Isla SchachnerIsla Schachner LeppSi 8,03PB
4Déa RajalinDéa Rajalin (-14)HKV 16.5.14 8,14SB
T9 1000 m
1Aamu SantalahtiAamu Santalahti (-14)BorgåAk5.8.144.24,59PB
2Lumi GürlerLumi Gürler (-14)HKV 9.7.144.47,75SB
3Saini TienvieriSaini Tienvieri (-14)VantSa 31.7.144.59,53PB
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Aamu SantalahtiAamu Santalahti (-14)BorgåAk5.8.143,47 PB
  3,19     3,24     3,47 PB     3,40     3,12     3,12     
2Sonja KorpelaSonja Korpela (-14)VantSa7.2.143,33 PB
  3,16 SB     3,28 PB     3,23     3,33 PB     3,26     3,28     
3Lumi GürlerLumi Gürler (-14)HKV 9.7.142,93 
  2,41     2,58     2,85     2,71     2,68     2,93     
4Viivi Glad-SchrevenViivi Glad-Schreven (-16)VeikkVei18.6.162,61 PB
  2,44 PB     2,55 PB     2,45     2,50     X     2,61 PB     
5Déa RajalinDéa Rajalin (-14)HKV 16.5.142,57 
  2,57     2,45     2,31     2,41     2,41     X     
6Janna VienoJanna Vieno LeppSi 2,42 PB
  2,31 PB     1,61     2,22     2,42 PB     2,14     2,13     
7Isla SchachnerIsla Schachner LeppSi 2,37 PB
  2,37 PB     2,15     2,35     2,13     2,12     2,08     
8Iida RasimäkiIida Rasimäki (-18)HelsJy11.11.181,30 PB
  X     X     1,30 PB     X     1,18     1,14     
T9 Kuula/SP
1Aamu SantalahtiAamu Santalahti (-14)BorgåAk5.8.145,59PB
  5,49 PB     5,09     5,25     5,16     5,59 PB     5,44     
2Sonja KorpelaSonja Korpela (-14)VantSa7.2.144,87PB
  4,05 SB     4,58 PB     4,71 PB     4,87 PB     4,33     X     
3Lumi GürlerLumi Gürler (-14)HKV 9.7.144,58PB
  4,40 PB     4,53 PB     4,58 PB     4,44     4,01     4,43     
4Saini TienvieriSaini Tienvieri (-14)VantSa 31.7.143,85PB
  3,37 PB     3,85 PB     3,65     3,41     X     2,88     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Akaa: Toijala-hölkkä
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut