TULOKSET: SantaClaus-hallikilpailut, Rovaniemi, Santasport-urheiluhalli, 5.2.2023


90 urheilijaa, 156 lajisuoritusta

Miehet
M 200 m
1Joona RissanenJoona Rissanen (-03)LapLu6.5.0324,11PB
2Otso KylmänenOtso Kylmänen (-07)KuivAu7.9.0725,28PB
3Veeti PurolaVeeti Purola (-07)OulPy28.9.0725,37PB
M Pituus/LJ
1Eetu YlikunnariEetu Ylikunnari (-06)KuivAu22.8.066,22 PB
  5,85 PB     6,18 PB     6,22 PB     6,11     X     6,13     
P15 200 m
1. erä
1Valtteri JärveläValtteri Järvelä (-09)OulPy8.1.0927,11PB
2Jesse PesuJesse Pesu (-08)KuivAu13.11.0827,78PB
3Kaapo HeikkiläKaapo Heikkilä (-09)LapLu8.12.0927,99PB
2. erä
1Justus PatosalmiJustus Patosalmi (-09)KuusEV25.11.0927,86PB
2Oskari HiltunenOskari Hiltunen (-09)OulPy10.2.0928,61PB
3Topi SarjaTopi Sarja (-09)KuivAu17.5.0929,41PB
3. erä
1Nuutti SäilyNuutti Säily (-09)LapLu24.9.0928,02PB
2Niilo HöynälänmaaNiilo Höynälänmaa (-09)LapLu7.6.0929,79PB
3Otso HyykoskiOtso Hyykoski (-09)KuivAu27.12.0936,91PB
P15 800 m
1Valtteri JärveläValtteri Järvelä (-09)OulPy8.1.092.21,93
2Ville LehtoVille Lehto (-09)KuivAu11.10.092.51,46PB
P15 Pituus/LJ
1Niilo JuopperiNiilo Juopperi (-09)KuivAu12.5.095,16 PB
  X     5,16 PB     X     X     X     4,90     
2Jesse PesuJesse Pesu (-08)KuivAu13.11.084,76 PB
  4,76 PB     4,70     4,76 =PB     4,48     X     4,69     
3Kaapo HeikkiläKaapo Heikkilä (-09)LapLu8.12.094,67 
  4,58     4,67     4,57     4,55     4,59     4,54     
4Justus PatosalmiJustus Patosalmi (-09)KuusEV25.11.094,41 
  3,98     4,07     X     X     4,41     4,19     
5Oskari HiltunenOskari Hiltunen (-09)OulPy10.2.094,11 
  3,97     4,11     X     3,62     3,52     3,88     
6Topi SarjaTopi Sarja (-09)KuivAu17.5.093,86 PB
  3,86 PB     X     3,67     X     X     X     
7Otso HyykoskiOtso Hyykoski (-09)KuivAu27.12.092,99 PB
  2,72 SB     2,83 SB     2,75     X     2,99 PB     2,96     
Niilo HöynälänmaaNiilo Höynälänmaa (-09)LapLu7.6.09NM 
  X     X     X     
Nuutti SäilyNuutti Säily (-09)LapLu24.9.09NM 
  X     X     X     
P13 200 m
1Tarmo HapponenTarmo Happonen (-10)OulPy 13.1.1029,64PB
2Nooa KnecktNooa Kneckt (-10)OulPy22.4.1030,31PB
3Casper MoilanenCasper Moilanen (-11)LapLu23.10.1133,93PB
P13 60 m aidat/hurdles
1Tarmo HapponenTarmo Happonen (-10)OulPy 13.1.1010,71PB
2Nooa KnecktNooa Kneckt (-10)OulPy22.4.1010,77PB
P13 Pituus/LJ
1Tarmo HapponenTarmo Happonen (-10)OulPy 13.1.104,44 PB
  X     4,44 PB     X     X     X     P     
2Nooa KnecktNooa Kneckt (-10)OulPy22.4.104,33 PB
  3,91     3,81     4,24 PB     4,33 PB     3,88     X     
3Paulus HinkkanenPaulus Hinkkanen (-11)LapLu3.6.114,04 PB
  4,04 PB     3,72     X     3,52     3,55     X     
P11 200 m
1Antti VäisänenAntti Väisänen (-12)PohjKoi25.7.1233,47PB
2Oliver HuttunenOliver Huttunen (-13)LapLu11.6.1334,01PB
3Martti PuljuMartti Pulju (-13)LapLu9.1.1338,00PB
4Eemil HinkkanenEemil Hinkkanen (-13)LapLu17.10.1338,65PB
P11 1000 m
1Eetu KemppainenEetu Kemppainen (-12)KuivAu1.5.123.45,91
P11 Korkeus/HJ
1Eetu KemppainenEetu Kemppainen (-12)KuivAu1.5.121,33PB =kk11
 0,95/O    1,00/O    1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/XXO    1,33/XXO =kk11 PB    1,36/XXX     
2Oliver HuttunenOliver Huttunen (-13)LapLu11.6.131,05PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/XO    1,05/O PB    1,10/XXX     
P11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Antti VäisänenAntti Väisänen (-12)PohjKoi25.7.123,98 PB
  3,98 PB     3,86     3,80     3,54     
2Oliver HuttunenOliver Huttunen (-13)LapLu11.6.133,30 PB
  3,30 PB     2,64     X     X     
3Martti PuljuMartti Pulju (-13)LapLu9.1.132,98 PB
  2,98 PB     2,87     2,77     2,92     
4Eemil HinkkanenEemil Hinkkanen (-13)LapLu17.10.132,87 PB
  2,87 PB     2,51     2,46     2,83     
P9 1000 m
1Arvo HanhirovaArvo Hanhirova (-14)LapLu11.12.144.29,66PB
2Tuomas RajahalmeTuomas Rajahalme (-14)LapLu28.1.144.31,71PB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Arvo HanhirovaArvo Hanhirova (-14)LapLu11.12.142,95 PB
  2,95 PB     0,27     X     2,94     
2Tuomas RajahalmeTuomas Rajahalme (-14)LapLu28.1.142,67 PB
  2,67 PB     2,37     2,48     2,42     
3Noel OrajärviNoel Orajärvi (-14)KuivAu29.1.141,94 PB
  X     1,90 PB     1,58     1,94 PB     
Naiset
N 200 m
1. erä
1Jandeh JallowJandeh Jallow (-97)OulPy25.9.9725,83SB
2Emma JuntunenEmma Juntunen (-08)KuivAu16.5.0826,14PB kk15(15-v. ka 27.)
2. erä
1Olivia VeneskoskiOlivia Veneskoski (-05)OulPy26.10.0527,75
3. erä
1Rosa KilpiRosa Kilpi (-97)KuivAu7.1.9727,94PB
2Olivia LaineOlivia Laine (-07)PohjKoi15.9.0728,24PB
3Nella MuhosNella Muhos (-06)KuivAu13.8.0629,34PB
4. erä
1Laura RaatikainenLaura Raatikainen (-06)KuivAu 18.2.0628,95PB
2Emmi RantalaEmmi Rantala (-05)OulPy28.3.0528,97PB
N 800 m
1Sointu OinasSointu Oinas (-07)PohjKoi23.2.072.21,48PB
2Mari UlkuniemiMari Ulkuniemi (-88)RunClub26.9.882.34,18SB
3Taru RepoTaru Repo (-06)PohjKoi9.1.062.31,41PB
N 60 m aidat/hurdles
1Sofia LindholmSofia Lindholm (-02)KuivAu14.6.02 8,89PB
2Saana PeuraSaana Peura (-03)TervTe19.1.03 9,43PB
3Anna-Sofia OrajärviAnna-Sofia Orajärvi (-05)KuivAu20.2.0510,04
N Pituus/LJ
1Saana PeuraSaana Peura (-03)TervTe19.1.035,79 PB
  5,66     5,79 PB     X     X     5,69     5,19     
2Minja KurttiMinja Kurtti (-05)OulPy7.5.055,74 
  5,59     5,64     5,73     5,60     5,70     5,74     
3Olivia VeneskoskiOlivia Veneskoski (-05)OulPy26.10.055,28 PB
  5,17 PB     5,18 PB     5,19 PB     5,04     X     5,28 PB     
4Saana TurunenSaana Turunen (-05)SotkJy18.1.055,20 PB
  X     5,05     X     4,95     4,95     5,20 PB     
5Ella SoinilehtoElla Soinilehto (-04)OulPy10.4.045,18 PB
  4,94     5,18 PB     4,93     4,66     X     5,07     
6Emmi RantalaEmmi Rantala (-05)OulPy28.3.055,03 SB
  5,00 SB     4,85     5,03 SB     4,88     5,02     X     
7Olivia LaineOlivia Laine (-07)PohjKoi15.9.074,99 SB
  4,99 SB     X     4,71     4,73     P     P     
T15 200 m
1Eveliina KeskinarkausEveliina Keskinarkaus (-09)OulPy13.2.0929,19PB
2Lidia SieppiLidia Sieppi (-08)PohjKoi24.10.0830,73PB
3Janna JuujärviJanna Juujärvi (-09)PohjKoi6.3.0930,81PB
4Sohvi ShemeikkaSohvi Shemeikka (-08)PohjKoi8.3.0832,09PB
T15 800 m
1Elsa ErkkiläElsa Erkkilä (-09)KuivAu3.7.092.32,57PB
2Emmaliina LehtonenEmmaliina Lehtonen (-09)KuivAu14.4.092.51,34PB
T15 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Anni NiskalaAnni Niskala (-08)KuivAu4.11.08 9,06PB kk15
2Emma JuntunenEmma Juntunen (-08)KuivAu16.5.08 9,17PB
3Eveliina KeskinarkausEveliina Keskinarkaus (-09)OulPy13.2.0910,32
2. erä
1Janna JuujärviJanna Juujärvi (-09)PohjKoi6.3.0910,96PB
2Milla PasmaMilla Pasma (-09)KuivAu4.2.0911,05PB
T15 Pituus/LJ
1Lidia SieppiLidia Sieppi (-08)PohjKoi24.10.084,62 PB
  4,47 =PB     4,62 PB     4,29     4,56     4,55     4,38     
2Janna JuujärviJanna Juujärvi (-09)PohjKoi6.3.094,51 PB
  4,28     4,35     4,38 PB     4,40 PB     4,36     4,51 PB     
3Eveliina KeskinarkausEveliina Keskinarkaus (-09)OulPy13.2.094,41 
  4,01     4,39     4,41     4,39     4,25     X     
4Milla PasmaMilla Pasma (-09)KuivAu4.2.094,22 PB
  4,11 SB     X     3,98     4,22 PB     3,98     4,09     
5Olivia TuomelaOlivia Tuomela (-08)KuivAu21.4.084,13 SB
  4,10 SB     3,80     4,03     4,04     4,13 SB     4,09     
6Sohvi ShemeikkaSohvi Shemeikka (-08)PohjKoi8.3.084,11 PB
  X     X     4,09 PB     4,11 PB     4,06     X     
T13 200 m
1. erä
1Anni JärnforsAnni Järnfors (-10)KuivAu11.4.1030,15PB
2Ella KiviniemiElla Kiviniemi (-11)OulPy17.3.1132,86PB
3Emmi NiemiEmmi Niemi (-10)KuivAu14.1.1033,78PB
2. erä
1Iina-Emilia HäyryIina-Emilia Häyry (-10)OulPy31.3.1029,40PB
2Lotta SaloniemiLotta Saloniemi (-10)AlatPi16.8.1029,83PB
3Taika PurolaTaika Purola (-10)OulPy17.8.1032,83PB
3. erä
1Mirja MyllyläMirja Myllylä (-10)OulPy30.6.1030,78PB
2Lilia RantapirkolaLilia Rantapirkola (-10)KuivAu23.4.1031,50PB
4. erä
1Ellen VierimaaEllen Vierimaa (-11)PohjKoi10.9.1131,62PB
2Peppi HeikkiläPeppi Heikkilä (-11)LapLu3.5.1132,10PB
T13 1000 m
1Peppi HeikkiläPeppi Heikkilä (-11)LapLu3.5.113.39,20PB
2Mirja MyllyläMirja Myllylä (-10)OulPy30.6.103.44,20PB
3Ilona KauppilaIlona Kauppila (-10)OulPy1.7.103.50,61PB
T13 60 m aidat/hurdles
1Ellen VierimaaEllen Vierimaa (-11)PohjKoi10.9.1111,33
2Tilda-Aliina LeiviskäTilda-Aliina Leiviskä (-10)OulPy21.10.1011,73
3Ilona KarhuIlona Karhu (-10)PohjKoi15.3.1012,24PB
T13 Korkeus/HJ
1Tilda-Aliina LeiviskäTilda-Aliina Leiviskä (-10)OulPy21.10.101,33
 1,15/O    1,20/XO    1,25/O    1,30/XO    1,33/XO    1,36/XXX     
2Kaarin PuumalaKaarin Puumala (-10)KuivAu23.8.101,30PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/XXO PB    1,33/XXX     
3Ilona KauppilaIlona Kauppila (-10)OulPy1.7.101,25PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O    1,25/O PB    1,30/XXX     
4Lotta SaloniemiLotta Saloniemi (-10)AlatPi16.8.101,25
 1,10/XO    1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/XXX     
5Ella KiviniemiElla Kiviniemi (-11)OulPy17.3.111,25
 1,05/O    1,10/O    1,15/XO    1,20/XO    1,25/O    1,30/XXX     
6Ellen VierimaaEllen Vierimaa (-11)PohjKoi10.9.111,20PB
 1,00/O    1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O PB    1,25/XXX     
7Ilona KarhuIlona Karhu (-10)PohjKoi15.3.101,10PB
 1,00/O    1,05/O    1,10/O PB    1,15/XXX     
T13 Pituus/LJ
1Iina-Emilia HäyryIina-Emilia Häyry (-10)OulPy31.3.104,39 PB
  3,95     3,79     X     3,63     3,92     4,39 PB     
2Anni JärnforsAnni Järnfors (-10)KuivAu11.4.104,37 PB
  4,27 PB     4,15     4,02     4,36 PB     4,23     4,37 PB     
3Nella HämäläinenNella Hämäläinen (-11)KuivAu16.9.114,34 PB
  4,34 PB     3,68     4,07     3,90     4,08     4,12     
4Olga HokkanenOlga Hokkanen (-10)KuivAu11.1.104,30 
  4,10     4,10     4,30     4,26     X     4,25     
5Ellen VierimaaEllen Vierimaa (-11)PohjKoi10.9.114,18 
  4,18     3,88     3,72     3,55     3,88     X     
6Mirja MyllyläMirja Myllylä (-10)OulPy30.6.104,02 
  3,94     3,92     3,68     3,62     3,73     4,02     
7Siiri ParpalaSiiri Parpala (-10)KuivAu20.4.103,81 PB
  2,81     3,81 PB     3,72     3,77     3,76     3,62     
8Ilona KauppilaIlona Kauppila (-10)OulPy1.7.103,75 PB
  3,56 PB     3,75 PB     3,35     3,63     3,08     3,59     
9Ella KiviniemiElla Kiviniemi (-11)OulPy17.3.113,68 PB
  3,56 PB     3,68 PB     3,62     
10Peppi HeikkiläPeppi Heikkilä (-11)LapLu3.5.113,66 PB
  3,64 PB     3,66 PB     3,64     
11Ilona KarhuIlona Karhu (-10)PohjKoi15.3.103,46 PB
  3,46 PB     P     3,41     
12Emmi NiemiEmmi Niemi (-10)KuivAu14.1.103,45 PB
  X     3,35     3,45 PB     
Lotta SaloniemiLotta Saloniemi (-10)AlatPi16.8.10NM 
  X     X     X     
T11 200 m
1Nelli SuorsaNelli Suorsa (-12)KuivAu7.4.1235,89PB
2Hellen PatrikainenHellen Patrikainen LapLu40,10PB
T11 1000 m
1Linnea SirviöLinnea Sirviö (-13)KuivAu5.5.134.15,83PB
T11 60 m aidat/hurdles
1. erä
1Emma KelhäläEmma Kelhälä (-12)KuivAu29.1.1211,75PB
2Ebba KarhuEbba Karhu (-12)PohjKoi16.11.1213,67PB
2. erä
1Anni SihvonenAnni Sihvonen (-12)KuivAu11.12.1211,71PB
2Anni JuntunenAnni Juntunen (-13)KuivAu25.10.1311,77PB
3Nella VaattovaaraNella Vaattovaara (-13)PohjKoi26.2.1313,05PB
T11 Korkeus/HJ
1Anni JuntunenAnni Juntunen (-13)KuivAu25.10.131,15PB
 0,95/O    1,00/O    1,05/XO    1,10/XO    1,15/O PB    1,20/XXX     
2Sofia PuustinenSofia Puustinen (-12)KuivAu26.12.121,10=PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/XO    1,10/O =PB    1,15/XXX     
3Anni RäisänenAnni Räisänen (-13)OulPy14.2.131,05PB
 0,85/O    0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/XO PB    1,10/XXX     
4Ebba KarhuEbba Karhu (-12)PohjKoi16.11.120,95PB
 0,80/O    0,85/O    0,90/O    0,95/XO PB    1,00/XXX     
T11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Elina SaarinenElina Saarinen (-12)PohjKoi31.1.124,02 PB
  3,90 PB     4,01 PB     4,02 PB     0,42     
2Emma KelhäläEmma Kelhälä (-12)KuivAu29.1.123,84 PB
  3,75 =PB     3,84 PB     3,52     3,55     
3Saana DaavittilaSaana Daavittila (-12)PohjKoi18.4.123,56 PB
  3,46 PB     3,56 PB     3,35     3,39     
4Anni SihvonenAnni Sihvonen (-12)KuivAu11.12.123,42 
  3,20     3,42     2,88     3,20     
5Nelli SuorsaNelli Suorsa (-12)KuivAu7.4.123,38 
  3,35     3,36     3,32     3,38     
6Aada HyrkäsAada Hyrkäs (-13)PohjKoi11.1.133,37 PB
  3,37 PB     3,34     3,21     3,27     
7Ebba KarhuEbba Karhu (-12)PohjKoi16.11.123,24 PB
  3,24 PB     3,11     X     3,02     
8Anni RäisänenAnni Räisänen (-13)OulPy14.2.133,20 
  3,20     3,14     3,15     3,01     
9Sofia PuustinenSofia Puustinen (-12)KuivAu26.12.123,02 
  2,27     2,99     2,44     3,02     
10Nella VaattovaaraNella Vaattovaara (-13)PohjKoi26.2.133,02 PB
  3,02 PB     2,83     2,87     2,87     
11Fiia TilusFiia Tilus (-12)KuivAu28.6.122,97 PB
  2,89 PB     2,85     2,97 PB     2,83     
12Hellen PatrikainenHellen Patrikainen LapLu2,58 PB
  2,37 PB     2,18     2,45 PB     2,58 PB     
T9 1000 m
1Isla TornbergIsla Tornberg (-14)LapLu12.7.144.34,61PB
2Hilkka HanhirovaHilkka Hanhirova (-16)LapLu22.9.164.53,79PB
3Ninni HulbekkmoNinni Hulbekkmo (-15)LapLu15.5.154.56,98PB
4Elsa HulbekkmoElsa Hulbekkmo (-15)LapLu15.5.155.22,19PB
Sirja JaakonsaariSirja Jaakonsaari (-15)LapLu6.9.15DNF
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Sirja JaakonsaariSirja Jaakonsaari (-15)LapLu6.9.152,33 PB
  2,33 PB     X     X     X     
2Ninni HulbekkmoNinni Hulbekkmo (-15)LapLu15.5.152,24 PB
  2,19 PB     2,24 PB     1,90     1,93     
3Isla TornbergIsla Tornberg (-14)LapLu12.7.142,22 PB
  2,16 PB     2,03     X     2,22 PB     
4Nanna VaattovaaraNanna Vaattovaara (-15)PohjKoi28.5.152,09 PB
  1,81 PB     2,01 PB     1,93     2,09 PB     
5Elsa HulbekkmoElsa Hulbekkmo (-15)LapLu15.5.152,02 PB
  X     1,74 PB     X     2,02 PB     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
24.–25.2.2024 Mustasaari: 22-, 19- ja 17-v. SM-hallikilpailut
25.2.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallimoniottelut
24.2.2024 Pori: Karhuhallin keihäs
22.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 2 tulokset puuttuvat
21.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
20.2.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 1 tulokset puuttuvat
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt