TULOKSET: Tunturihallikilpailut, Rovaniemi, Santasport-urheiluhalli, 4.2.2023


110 urheilijaa, 169 lajisuoritusta

Miehet
M 60 m
1. juoksu
1Mika NiskalaMika Niskala (-04)PohjKoi1.4.04 7,41SB
2Joona RissanenJoona Rissanen (-03)LapLu6.5.03 7,44PB
3Eetu TaskinenEetu Taskinen (-04)OulPy26.10.04 7,51SB
4Janne KokkonenJanne Kokkonen (-73)LapLu18.9.73 8,81PB
2. juoksu
1Mika NiskalaMika Niskala (-04)PohjKoi1.4.04 7,26PB
2Joona RissanenJoona Rissanen (-03)LapLu6.5.03 7,46
3Eetu TaskinenEetu Taskinen (-04)OulPy26.10.04 7,47PB
4Janne KokkonenJanne Kokkonen (-73)LapLu18.9.73 8,86
M 400 m
1Jorma PuurunenJorma Puurunen (-74)PudasjU7.3.74 78,22PB
M 3000 m
1Juho LatvalaJuho Latvala (-86)PosPy13.5.86 9.12,31PB
2Chapangwa LubamboChapangwa Lubambo (-98)KuusEV12.8.98 9.30,12PB
3Juuso JänkäläJuuso Jänkälä (-91)RovanRR10.9.91 9.40,46PB
M Kuula/SP
1Antti-Pekka RönkköAntti-Pekka Rönkkö (-95)KiimU26.10.9516,21
  16,21     X     16,00     16,20     X     X     
2Matti KahilainenMatti Kahilainen (-96)PihtipTui21.8.9615,29SB
  14,75     14,99     14,93     14,86     14,75     15,29 SB     
M17 60 m
1Eetu YlikunnariEetu Ylikunnari (-06)KuivAu22.8.06 7,38PB
2Otso KylmänenOtso Kylmänen (-07)KuivAu7.9.07 7,54PB
3Veeti PurolaVeeti Purola (-07)OulPy28.9.07 7,76=PB
M17 Kuula/SP
1Aaron RissanenAaron Rissanen (-06)LapLu29.10.0610,94PB
  10,29 PB     10,76 PB     10,94 PB     10,12     X     X     
P15 60 m
1. erä
1Topi SarjaTopi Sarja (-09)KuivAu17.5.09 8,52PB
2Ville LehtoVille Lehto (-09)KuivAu11.10.09 8,74PB
3Niilo HöynälänmaaNiilo Höynälänmaa (-09)LapLu7.6.09 8,87PB
4Lenni VaskivuoLenni Vaskivuo (-09)KuivAu27.7.09 9,24
5Otso HyykoskiOtso Hyykoski (-09)KuivAu27.12.0910,55
2. erä
1Niilo JuopperiNiilo Juopperi (-09)KuivAu12.5.09 8,21PB
2Jesse PesuJesse Pesu (-08)KuivAu13.11.08 8,33PB
3Justus PatosalmiJustus Patosalmi (-09)KuusEV25.11.09 8,59
4Kaapo HeikkiläKaapo Heikkilä (-09)LapLu8.12.09 8,60PB
5Nuutti SäilyNuutti Säily (-09)LapLu24.9.09 8,65PB
P15 300 m
1Justus PatosalmiJustus Patosalmi (-09)KuusEV25.11.0945,98PB
P15 Seiväs/PV
1Kaapo HeikkiläKaapo Heikkilä (-09)LapLu8.12.093,31PB kk14
 2,50/O    2,60/-    2,70/O    2,80/O    2,90/-    3,01/O    3,13/O    3,23/O    3,31/O kk14 PB    3,36/XXX     
2Niilo HöynälänmaaNiilo Höynälänmaa (-09)LapLu7.6.092,80
 2,50/XO    2,60/-    2,70/XXO    2,80/XO    2,90/XXX     
P15 Kuula/SP
1Lenni VaskivuoLenni Vaskivuo (-09)KuivAu27.7.096,22
  5,29     6,22     5,88     4,95     5,18     4,34     
2Jesse PesuJesse Pesu (-08)KuivAu13.11.085,97PB
  5,06 PB     X     5,71 PB     5,97 PB     X     4,53     
P13 60 m
1Juho DaavittilaJuho Daavittila (-10)PohjKoi21.9.10 8,46PB
P13 300 m
1Paulus HinkkanenPaulus Hinkkanen (-11)LapLu3.6.1151,65PB
2Joona SirkkaJoona Sirkka (-10)PohjKoi16.12.1054,97PB kk13
P11 60 m
1Antti VäisänenAntti Väisänen (-12)PohjKoi25.7.12 9,64PB
2Eetu KemppainenEetu Kemppainen (-12)KuivAu1.5.12 9,68
3Eemil HinkkanenEemil Hinkkanen (-13)LapLu17.10.1311,00PB
P11 300 m
1Antti VäisänenAntti Väisänen (-12)PohjKoi25.7.1254,78PB
2Oliver HuttunenOliver Huttunen (-13)LapLu11.6.1356,37PB
P11 Kuula/SP
1Antti VäisänenAntti Väisänen (-12)PohjKoi25.7.125,73
  5,73     X     5,49     5,22     
P9 40 m
1. erä
1Eeli SiivolaEeli Siivola (-15)PohjKoi9.5.15 7,98PB
2Oliver PallariOliver Pallari (-14)PohjKoi16.7.14 8,09PB
3Noel OrajärviNoel Orajärvi (-14)KuivAu29.1.14 8,58PB
2. erä
1Jasper HämäläinenJasper Hämäläinen (-14)PohjKoi31.10.14 7,49PB
2Aku OksaAku Oksa PohjKoi 8,08PB
3Iivo AnttilaIivo Anttila (-15)PohjKoi26.5.15 9,94PB
P9 Kuula/SP
1Aku OksaAku Oksa PohjKoi6,87PB
  6,85 PB     X     6,87 PB     6,25     
Naiset
N 60 m
1. juoksu, 1. erä
1Siiri PoikelaSiiri Poikela (-05)PohjKoi7.11.05 8,02PB
2Eveliina LehtolaEveliina Lehtola (-03)OulPy27.3.03 8,18
3Jenna-Emilia PiirainenJenna-Emilia Piirainen (-03)PohjKoi9.1.03 8,23SB
4Anna-Sofia OrajärviAnna-Sofia Orajärvi (-05)KuivAu20.2.05 8,53
5Rosa KilpiRosa Kilpi (-97)KuivAu7.1.97 8,55SB
1. juoksu, 2. erä
1Jandeh JallowJandeh Jallow (-97)OulPy25.9.97 7,64
2Emma MäkikallioEmma Mäkikallio (-02)PohjKoi9.2.02 7,64PB (22-v. ka 78.)
3Lotta LahtinenLotta Lahtinen (-98)IFRaseb16.10.98 7,96
4Katja KangasKatja Kangas (-90)PohjKoi21.12.90 8,10SB
5Saana PeuraSaana Peura (-03)TervTe19.1.03 8,12SB
2. juoksu, 1. erä
1Siiri PoikelaSiiri Poikela (-05)PohjKoi7.11.05 8,04
2Eveliina LehtolaEveliina Lehtola (-03)OulPy27.3.03 8,29
3Jenna-Emilia PiirainenJenna-Emilia Piirainen (-03)PohjKoi9.1.03 8,40
4Rosa KilpiRosa Kilpi (-97)KuivAu7.1.97 8,48PB
5Anna-Sofia OrajärviAnna-Sofia Orajärvi (-05)KuivAu20.2.05 8,59
2. juoksu, 2. erä
1Jandeh JallowJandeh Jallow (-97)OulPy25.9.97 7,57PB (ka 82.)
2Emma MäkikallioEmma Mäkikallio (-02)PohjKoi9.2.02 7,75PB
3Lotta LahtinenLotta Lahtinen (-98)IFRaseb16.10.98 7,90PB
4Katja KangasKatja Kangas (-90)PohjKoi21.12.90 8,07SB
5Saana PeuraSaana Peura (-03)TervTe19.1.03 8,14
N 400 m
1Rosa KilpiRosa Kilpi (-97)KuivAu7.1.97 63,26PB
N 3000 m
1Mari UlkuniemiMari Ulkuniemi (-88)RunClub26.9.8811.11,13SB
N Seiväs/PV
Kiia PerkausKiia Perkaus (-03)PohjKoi18.6.03NH
 3,00/XXX     
N Kolmiloikka/TJ
1Saana PeuraSaana Peura (-03)TervTe19.1.0311,70 
  11,62     11,66     11,69     X     11,63     11,70     
2Emilia MartinsenEmilia Martinsen (-05)OulPy28.7.0510,55 
  10,46     10,47     10,38     X     10,39     10,55     
3Eeva NurkkalaEeva Nurkkala (-05)OulPy31.3.0510,45 
  X     10,24     10,45     X     X     X     
4Milla KangasMilla Kangas (-06)OulPy27.2.0610,36 
  10,36     10,30     X     10,01     10,27     10,26     
N Kuula/SP
1Eveliina LehtolaEveliina Lehtola (-03)OulPy27.3.0311,56
  10,88     11,37     11,56     X     X     X     
2Ella SoinilehtoElla Soinilehto (-04)OulPy10.4.048,92
  8,41     8,92     8,91     8,05     8,65     8,27     
N17 60 m
1. erä
1Saaga HälinenSaaga Hälinen (-07)KuivAu20.2.07 8,58PB
2Petra LeinoPetra Leino (-06)KuivAu12.9.06 8,89PB
3Taru RepoTaru Repo (-06)PohjKoi9.1.06 8,98PB
4Jemina NevalainenJemina Nevalainen (-07)KuivAu16.8.07 9,00PB
2. erä
1Olivia LaineOlivia Laine (-07)PohjKoi15.9.07 8,27PB
2Sointu OinasSointu Oinas (-07)PohjKoi23.2.07 8,41PB
3Nella MuhosNella Muhos (-06)KuivAu13.8.06 8,47=PB
4Laura RaatikainenLaura Raatikainen (-06)KuivAu 18.2.06 8,50PB
N17 300 m
1Sointu OinasSointu Oinas (-07)PohjKoi23.2.0743,25PB
2Olivia LaineOlivia Laine (-07)PohjKoi15.9.0744,43PB
3Taru RepoTaru Repo (-06)PohjKoi9.1.0647,09SB
N17 1500 m
1Lotta TalvensaariLotta Talvensaari (-07)KuivAu27.6.07 5.24,60PB
N17 Seiväs/PV
1Ruut SalmiRuut Salmi (-07)KuivAu 4.4.072,10PB
 1,90/O    2,00/-    2,10/O PB    2,20/-    2,30/XXX     
T15 60 m
1. erä
1Alisia VesaluomaAlisia Vesaluoma (-09)OulPy12.10.09 8,83PB
2Annika SaarinenAnnika Saarinen (-08)PohjKoi29.9.08 9,14PB
3Kerttu ManninenKerttu Manninen (-09)KuivAu7.8.09 9,26PB
4Iida MäkeläIida Mäkelä (-09)OulPy 24.12.09 9,27
5Sohvi ShemeikkaSohvi Shemeikka (-08)PohjKoi8.3.08 9,29PB
2. erä
1Anni NiskalaAnni Niskala (-08)KuivAu4.11.08 8,08PB
2Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.08 8,67
3Henna HiltunenHenna Hiltunen (-09)OulPy23.2.09 8,75
4Janna JuujärviJanna Juujärvi (-09)PohjKoi6.3.09 8,76PB
5Eveliina KeskinarkausEveliina Keskinarkaus (-09)OulPy13.2.09 9,01
T15 300 m
1. erä
1Elsa ErkkiläElsa Erkkilä (-09)KuivAu3.7.0947,78PB
2Annika SaarinenAnnika Saarinen (-08)PohjKoi29.9.0850,13PB
2. erä
1Eveliina KeskinarkausEveliina Keskinarkaus (-09)OulPy13.2.0947,45PB
2Henna HiltunenHenna Hiltunen (-09)OulPy23.2.0948,26PB
T15 Seiväs/PV
1Hertta ManninenHertta Manninen (-09)KuivAu7.8.092,10PB
 1,50/-    1,60/O    1,70/O    1,80/O    1,90/O    2,00/O    2,10/O PB    2,20/XXX     
2Kerttu ManninenKerttu Manninen (-09)KuivAu7.8.092,10=PB
 1,50/-    1,60/O    1,70/O    1,80/XO    1,90/XO    2,00/XO    2,10/XXO =PB    2,20/XXX     
3Minea VierimaaMinea Vierimaa (-08)PohjKoi15.2.081,90=PB
 1,50/O    1,60/O    1,70/XO    1,80/O    1,90/XO =PB    2,00/XXX     
4Iida MäkeläIida Mäkelä (-09)OulPy 24.12.091,80
 1,50/-    1,60/-    1,70/O    1,80/O    1,90/XXX     
T15 Kolmiloikka/TJ
1Eveliina KeskinarkausEveliina Keskinarkaus (-09)OulPy13.2.0910,81 PB
  X     10,19 PB     10,55 PB     10,27     10,57 PB     10,81 PB     
2Henna HiltunenHenna Hiltunen (-09)OulPy23.2.0910,71 PB
  10,55 PB     10,49     10,49     10,39     10,57 PB     10,71 PB     
3Aino-Sofia JuntunenAino-Sofia Juntunen (-08)OulPy28.2.0810,03 PB
  10,02 PB     X     9,98     10,03 PB     X     9,80     
4Olivia TuomelaOlivia Tuomela (-08)KuivAu21.4.0810,00 PB
  10,00 PB     9,91     9,87     9,83     P     P     
5Milla PasmaMilla Pasma (-09)KuivAu4.2.099,61 PB
  9,61 PB     9,28     9,15     9,00     8,94     8,75     
6Alisia VesaluomaAlisia Vesaluoma (-09)OulPy12.10.099,13 PB
  9,13 PB     8,78     8,86     X     8,67     X     
7Sohvi ShemeikkaSohvi Shemeikka (-08)PohjKoi8.3.088,77 PB
  X     8,63 PB     8,77 PB     8,51     8,54     8,33     
T13 60 m
1. erä
1Nella VäkeväinenNella Väkeväinen (-10)OulPy 15.7.10 9,28PB
2Nella HämäläinenNella Hämäläinen (-11)KuivAu16.9.11 9,34PB
3Siiri ParpalaSiiri Parpala (-10)KuivAu20.4.10 9,36PB
4Taika PurolaTaika Purola (-10)OulPy17.8.10 9,46PB
5Ilona KarhuIlona Karhu (-10)PohjKoi15.3.10 9,70PB
6Lilli HaatajaLilli Haataja (-10)PohjKoi7.9.10 9,81PB
2. erä
1Olga HokkanenOlga Hokkanen (-10)KuivAu11.1.10 8,43PB
2Lotta SaloniemiLotta Saloniemi (-10)AlatPi16.8.10 8,50PB
3Anni JärnforsAnni Järnfors (-10)KuivAu11.4.10 8,95
4Ellen VierimaaEllen Vierimaa (-11)PohjKoi10.9.11 9,17PB
5Lilia RantapirkolaLilia Rantapirkola (-10)KuivAu23.4.10 9,26
6Peppi HeikkiläPeppi Heikkilä (-11)LapLu3.5.11 9,44=PB
T13 300 m
1Anni JärnforsAnni Järnfors (-10)KuivAu11.4.1048,95PB
2Ellen VierimaaEllen Vierimaa (-11)PohjKoi10.9.1150,93PB
3Lilia RantapirkolaLilia Rantapirkola (-10)KuivAu23.4.1051,22PB
4Peppi HeikkiläPeppi Heikkilä (-11)LapLu3.5.1151,28PB
T13 Seiväs/PV
1Saana DaavittilaSaana Daavittila (-12)PohjKoi18.4.122,00=PB =kk11
 1,30/-    1,40/-    1,50/-    1,60/O    1,70/O    1,80/O    1,90/O    2,00/XXO =kk11 =PB    2,05/XXX     
2Ilona KarhuIlona Karhu (-10)PohjKoi15.3.101,60PB
 1,30/O    1,40/O    1,50/O    1,60/O PB    1,70/XXX     
T13 Kolmiloikka/TJ
1Nella VäkeväinenNella Väkeväinen (-10)OulPy 15.7.108,87 PB
  8,69 PB     8,35     8,57     8,40     8,63     8,87 PB     
2Lilli HaatajaLilli Haataja (-10)PohjKoi7.9.107,68 PB
  X     7,68 PB     7,35     X     7,10     7,40     
T13 Kuula/SP
1Nella VäkeväinenNella Väkeväinen (-10)OulPy 15.7.108,90PB
  8,80 PB     8,52     8,90 PB     8,79     8,25     8,24     
T11 60 m
1. erä
1Linnea SirviöLinnea Sirviö (-13)KuivAu5.5.1310,28PB
2Ebba KarhuEbba Karhu (-12)PohjKoi16.11.1210,38PB
3Fiia TilusFiia Tilus (-12)KuivAu28.6.1210,58PB
4Ellen PoikelaEllen Poikela (-12)PohjKoi3.10.1210,95PB
5Saana MäkeläSaana Mäkelä (-12)OulPy24.9.1211,03
6Sofia PuustinenSofia Puustinen (-12)KuivAu26.12.1211,54PB
2. erä
1Elina SaarinenElina Saarinen (-12)PohjKoi31.1.12 8,94PB
2Emma KelhäläEmma Kelhälä (-12)KuivAu29.1.12 9,35PB
3Saana DaavittilaSaana Daavittila (-12)PohjKoi18.4.12 9,86PB
4Anni SihvonenAnni Sihvonen (-12)KuivAu11.12.12 9,90PB
5Aada HyrkäsAada Hyrkäs (-13)PohjKoi11.1.1310,01PB
6Nelli SuorsaNelli Suorsa (-12)KuivAu7.4.1210,04PB
T11 300 m
1. erä
1Nelli SuorsaNelli Suorsa (-12)KuivAu7.4.1256,12PB
2Ebba KarhuEbba Karhu (-12)PohjKoi16.11.1256,92PB
3Ellen PoikelaEllen Poikela (-12)PohjKoi3.10.1261,50PB
2. erä
1Seela OinasSeela Oinas (-12)PohjKoi31.1.1254,67PB
2Anni SihvonenAnni Sihvonen (-12)KuivAu11.12.1260,57PB
T11 Kolmiloikka/TJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Elina SaarinenElina Saarinen (-12)PohjKoi31.1.128,92 PB
  8,92 PB     8,73     8,75     8,59     
2Aada HyrkäsAada Hyrkäs (-13)PohjKoi11.1.137,18 PB
  6,80 PB     6,89 PB     7,18 PB     7,08     
T11 Kuula/SP
1Seela JuusoSeela Juuso (-13)KiimU16.8.136,36
  5,72     6,27     6,23     6,36     
2Sofia PuustinenSofia Puustinen (-12)KuivAu26.12.125,29PB
  4,97 PB     4,92     4,88     5,29 PB     
3Saana MäkeläSaana Mäkelä (-12)OulPy24.9.125,10
  4,93     4,86     5,10     4,96     
T9 40 m
1. erä
1Noona NousiainenNoona Nousiainen (-14)PohjKoi30.6.14 7,61PB
2Elli ParkkinenElli Parkkinen (-15)PohjKoi1.7.15 7,87PB
3Hilla KarastiHilla Karasti (-15)PohjKoi12.5.15 8,43PB
2. erä
1Helmi EteläahoHelmi Eteläaho (-14)PohjKoi21.3.14 7,94PB
2Noora LehikoinenNoora Lehikoinen PohjKoi 8,14PB
3Ilona LindgrenIlona Lindgren (-15)PohjKoi16.10.15 8,42PB
T9 Kuula/SP
1Helmi EteläahoHelmi Eteläaho (-14)PohjKoi21.3.144,00PB
  3,32 PB     3,50 PB     4,00 PB     2,75     
2Hilla KarastiHilla Karasti (-15)PohjKoi12.5.153,62PB
  2,35 PB     3,22 PB     3,62 PB     3,28     
3Noora LehikoinenNoora Lehikoinen PohjKoi2,84PB
  X     2,84 PB     X     2,77     
4Ilona LindgrenIlona Lindgren (-15)PohjKoi16.10.152,19PB
  X     1,95 PB     2,01 PB     2,19 PB     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
19.2.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
19.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 2
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4 kaikki
17.2.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 4
16.–18.2.2024 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallikilpailut
17.2.2024 Imatra: 3-loikkakisa
18.2.2024 Joensuu: Pituuskilpailu
18.2.2024 Kaustinen: Moukarin SM-talvikilpailut
17.–18.2.2024 Tampere: SM-hallikilpailut
17.2.2024 Helsinki: TUL:n 15-9-v. aluemestaruushallikilpailut
17.2.2024 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
16.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
15.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 5
14.2.2024 Mikkeli: Hallitonnit
14.2.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
13.2.2024 Rovaniemi: Hyppykisa
14.2.2024 Lappeenranta: Intersport hallikisa 3
14.2.2024 Turku/T: PNG Valentine meet
14.2.2024 Joensuu: Kolmiloikkakisa
14.2.2024 Mustasaari: Stavtävling
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-hallikilpailut
11.2.2024 Salo: SAUL:n pm-kilpailujen lentävä 30 m
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4 kaikki
10.2.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 4
11.2.2024 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2024 Rovaniemi: Talvisarjajuoksu peruutettu
11.2.2024 Bærum NOR: Hallimaaottelu
11.2.2024 Kuortane: Pohjanmaan hallikisat 2
11.2.2024 Tampere: Kansalliset kilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Mastershallikisa
10.2.2024 Helsinki: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Kouvola: Pm-hallikilpailut
10.2.2024 Jyväskylä: Hallitonni
10.2.2024 Tampere: Pirkanmaan hallikilpailut
10.2.2024 Turku: Kansallinen juniorihallikilpailu
9.2.2024 Helsinki: Seiväskisa
10.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 4
10.2.2024 Joensuu: Areena Indoor Games
9.2.2024 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
7.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
7.2.2024 Vantaa: Luolasprintit 2
3.–4.2.2024 Helsinki: Helsyn nuorten hallimoniottelut
6.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4
13.1.2024 Joensuu: Sisu 6 h
3.2.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 4 kaikki
5.2.2024 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut 1
4.2.2024 Kalajoki/H: Hallikisat
4.2.2024 Savonlinna: Pm-hallikilpailut
4.2.2024 Helsinki: Aitajuoksukisat
20.–21.1.2024 Tampere: 22-, 19-, 17-, 15- ja 14-v. SM-hallimoniottelut
4.2.2024 Espoo/A: Arenakävelyt ja hallijuoksusarja
4.2.2024 Rovaniemi: SantaClaus -hallikilpailut
4.2.2024 Oulu: Ouluhalli Games 3
4.2.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 2
3.2.2024 Pajulahti: Vauhdittomien hyppyjen SM-kisat
3.2.2024 Kajaani: Pk. kilpailut
3.2.2024 Helsinki: Helsyhallikilpailut 2
3.2.2024 Jyväskylä: Hipposhallikilpailut 2
3.2.2024 Turku: Kupittaan kisat
3.2.2024 Rovaniemi: Tunturihallikilpailut
31.1.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
27.1.2024 Ii: Testijuoksusarja 5
27.1.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
29.1.2024 Kokkola: Hallikisat
28.1.2024 Kuortane: Seiväskilpailu
28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
27.–28.1.2024 Helsinki: Helsy-hallikilpailut 1
28.1.2024 Hyvinkää: Hallihypyt
28.1.2024 Oulu: Pm- hallikilpailut
28.1.2024 Lahti: Pikajuoksucup 2
28.1.2024 Turku: Varsy-hallikilpailut 1
27.1.2024 Kuopio: Pm-kilpailut
27.1.2024 Mustasaari: Botnia Junior Games
27.1.2024 Tampere: Pirkkahallijuoksut