TULOKSET: Pm-hallikilpailut 2, Turku, Kupittaan urheiluhalli, 29.1.2023


132 urheilijaa, 169 lajisuoritusta

Miehet
M 200 m
1. erä
1Markus TeijulaMarkus Teijula (-98)NaantLöy30.1.9823,83PB
2Aleksi ViitamäkiAleksi Viitamäki (-02)LiedPa20.4.0224,11PB
3Petteri UusitaloPetteri Uusitalo (-78)TuUL17.2.7825,34
2. erä
1Eeti HänninenEeti Hänninen (-06)HämeenlTa21.1.0624,45PB
2Veikko KoskiVeikko Koski (-06)PorinYU4.6.0627,00PB
Riku UusitaloRiku Uusitalo (-05)TuUL3.1.0523,46PB kilp. ulkop.
3. erä
1Konsta GröndahlKonsta Gröndahl (-01)TuUL9.9.0123,34SB
2Niko MyllynenNiko Myllynen (-05)TurWei10.5.0524,66
3Elias KeräläElias Kerälä (-07)HämeenlTa18.4.0724,80PB
M 3000 m
1Veikka SarénVeikka Sarén (-02)SomE3.3.02 8.43,87PB
2Tuukka MäkinenTuukka Mäkinen (-98)TuUL23.2.98 8.49,68PB
3Sisu MoilanenSisu Moilanen (-05)TuUL9.6.05 8.59,40PB kk19
4Juho-Kusti SivosaviJuho-Kusti Sivosavi (-00)TurWei20.3.00 9.11,74PB
5Roni PiilinenRoni Piilinen (-05)TuUL5.9.05 9.27,88PB
6René-Peter VuorioRené-Peter Vuorio (-06)MaarMa10.8.0610.02,23PB
M 60 m aidat/hurdles
1Sami MäkinenSami Mäkinen (-74)RaisKu7.5.7412,54SB
M Korkeus/HJ
1Julius KuuselaJulius Kuusela (-98)LänsiUU25.9.982,03
 1,90/O    1,95/O    2,00/O    2,03/O    2,06/XXX     
2Matias MustonenMatias Mustonen (-97)LempKiYU21.4.972,00SB
 1,90/O    1,95/O    2,00/O SB    2,03/XXX     
M19 60 m
1Jimi AhoJimi Aho (-05)SalVil25.2.05 7,33PB
2Riku UusitaloRiku Uusitalo (-05)TuUL3.1.05 7,42PB
3Mikko LoisaMikko Loisa (-07)SalVil 12.12.07 7,61PB
M19 60 m aidat/hurdles
1. juoksu
1Aarne AutioAarne Autio (-05)TuUL21.11.05 8,46
2. juoksu
1Aarne AutioAarne Autio (-05)TuUL21.11.05 8,45
M17 1500 m
1Jonne AhoJonne Aho (-07)SalVil25.4.07 4.52,86PB
2Hugo HaanpääHugo Haanpää (-07)TuUL 6.9.07 4.54,50PB
M17 Pituus/LJ
1Eelis EskolaEelis Eskola (-08)NousSu 31.7.085,69 PB
  5,49 =PB     5,69 PB     X     5,59     5,20     5,36     
2Niko KaunistoNiko Kaunisto (-07)NaantLöy11.2.075,65 PB
  5,64 PB     X     5,54     X     5,41     5,65 PB     
3Julius AntolaJulius Antola (-07)TuUL6.4.075,48 PB
  5,46 PB     5,48 PB     5,44     X     5,28     X     
4Olli PäkkiläOlli Päkkilä (-07)TurWei23.3.075,39 
  5,09     X     5,39     X     X     5,27     
5Vilho KuhasalmiVilho Kuhasalmi (-07)MaskKa9.3.075,35 PB
  5,04 PB     5,35 PB     5,31     5,21     X     5,22     
6Ville SuomalainenVille Suomalainen (-07)TuTo24.6.074,25 PB
  4,16 PB     X     4,05     4,25 PB     3,87     X     
M17 Kuula/SP
1Aatu KangasniemiAatu Kangasniemi (-06)NurmijYU25.2.0620,01 EYOF-raja
  19,22     19,76     20,01     19,13     19,10     X     
2Luka LujasmaaLuka Lujasmaa (-06)SalVil5.4.0613,06PB
  12,66 PB     12,60     X     12,49     12,06     13,06 PB     
3Olli PäkkiläOlli Päkkilä (-07)TurWei23.3.0712,23PB
  9,55 PB     10,59 PB     10,72 PB     11,48 PB     11,12     12,23 PB     
4Aku JärveläAku Järvelä (-07)NokU29.8.0711,63PB
  11,63 PB     10,30     10,59     10,41     10,43     11,15     
5Artturi GauffinArtturi Gauffin (-06)KaarUra 30.5.0610,57PB
  10,22     X     X     10,57 PB     X     10,48     
Tomi KuusistoTomi Kuusisto (-06)TuUL28.6.06NM
  X     X     X     X     X     X     
P15 800 m
1Sisu SaarinenSisu Saarinen (-09)TuUL6.10.092.08,77PB kk14
2Tatu VirtanenTatu Virtanen (-08)LiedPa 25.2.082.09,86PB
3Atte VirtanenAtte Virtanen (-08)LiedPa 25.2.082.12,46PB
4Emil SeppäläEmil Seppälä (-08)TuUL22.2.082.20,09PB
5Nikolas LindénNikolas Lindén (-08)LoimLei4.7.082.29,89PB
6Otto JärvinenOtto Järvinen (-09)LänsiUU5.3.092.34,08PB
P15 60 m aidat/hurdles
1Akseli VarpioAkseli Varpio (-08)RaisKu22.3.08 9,43PB
2Viljami LaunonenViljami Launonen (-08)TuUL5.3.08 9,84PB
P15 Seiväs/PV
1Carlos MattssonCarlos Mattsson (-08)TuUL1.10.083,60PB
 3,15/O    3,21/O    3,27/XO    3,33/O    3,39/O    3,45/O    3,51/XO    3,60/XXO PB    3,70/XX-     
2Roope KirjavainenRoope Kirjavainen (-08)TuUL22.8.083,39
 3,06/XO    3,15/O    3,21/O    3,27/O    3,33/O    3,39/O    3,45/XXX     
3Robin HeleniusRobin Helenius (-09)TuUL1.9.092,88
 2,79/XO    2,88/XXO    2,97/XXX     
4Paavo VirkkiPaavo Virkki (-09)SomE12.1.092,70
 2,57/O    2,70/XO    2,79/XXX     
P15 Kolmiloikka/TJ
1Viljami LaunonenViljami Launonen (-08)TuUL5.3.0811,39 PB kk15
  11,39 kk15 PB     10,99     X     10,91     X     X     
2Frans NummiFrans Nummi (-09)TuUL28.12.098,92 PB
  8,50 PB     X     8,92 PB     8,69     X     8,87     
Naiset
N 200 m
1. erä
1Ida HellmanIda Hellman (-85)LänsiUU2.4.8527,60PB
2Saara RantanenSaara Rantanen (-02)TuUL9.10.0229,30SB
Miranda LehtimäkiMiranda Lehtimäki (-07)ForssSa18.2.0728,11PB kilp. ulkop.
2. erä
1Iida VerainenIida Verainen (-03)NousSu28.1.0326,52PB
2Ada KoskelainenAda Koskelainen (-02)TuUL19.8.0229,84
Unni LeinonenUnni Leinonen (-06)TampPy29.6.0630,34PB kilp. ulkop.
3. erä
1Milja ThuresonMilja Thureson (-94)TuTo23.5.9424,40SB
2Emmi ValtonenEmmi Valtonen (-03)TuUL5.3.0325,68SB
3Aino EnoAino Eno (-01)TampU17.6.0127,59SB
Ella-Sofia HyöveläElla-Sofia Hyövelä (-06)LiedPa19.6.0626,91PB kilp. ulkop.
4. erä
1Olivia HeinoOlivia Heino (-02)TuUL16.1.0225,96PB
2Saimi LupalaSaimi Lupala (-03)IFRaseb18.3.0326,55PB
3Petra MannonenPetra Mannonen (-00)TuUL7.10.0030,17PB
Henriikka LaineHenriikka Laine (-06)MaskKa31.5.0626,96PB kilp. ulkop.
5. erä
1Minea LindénMinea Lindén (-05)LoimLei8.6.0527,40PB
2Fiia KajulaFiia Kajula (-03)RaisKu2.6.0328,77SB
3Minea LaistoMinea Laisto (-06)TurKU30.5.0631,12PB
Inka EkbomInka Ekbom (-05)SalVil17.8.0527,87SB kilp. ulkop.
N 3000 m
1Anna BilykAnna Bilyk (-05)KaarUra/UKR23.11.0510.53,99 uk
2Tuuli MurtoniemiTuuli Murtoniemi (-05)NokU22.5.0513.24,20PB
N 60 m aidat/hurdles
1. juoksu
1Emmi ValtonenEmmi Valtonen (-03)TuUL5.3.03 8,70
2Laura KoivukoskiLaura Koivukoski (-02)EurajVei18.4.02 8,85
3Iida VerainenIida Verainen (-03)NousSu28.1.03 8,99PB
Mathilda GustafssonMathilda Gustafsson (-05)TuUL28.5.0510,00 kilp. ulkop.
2. juoksu
1Emmi ValtonenEmmi Valtonen (-03)TuUL5.3.03 8,66=SB
2Laura KoivukoskiLaura Koivukoski (-02)EurajVei18.4.02 8,84
3Iida VerainenIida Verainen (-03)NousSu28.1.03 8,92PB
Mathilda GustafssonMathilda Gustafsson (-05)TuUL28.5.0510,02 kilp. ulkop.
N Korkeus/HJ
1Elina KakkoElina Kakko (-97)PerttPei12.1.971,70SB
 1,61/O    1,64/O    1,67/O    1,70/XO SB    1,73/XXX     
2Henni LiimattaHenni Liimatta (-04)MaskKa11.4.041,67=PB
 1,56/O    1,61/XO    1,64/XXO    1,67/O =PB    1,70/XXX     
3Emmi ValtonenEmmi Valtonen (-03)TuUL5.3.031,61PB
 1,46/O    1,51/O    1,56/O    1,61/XO PB    1,64/XXX     
4Elli PaananenElli Paananen (-07)LänsiUU27.6.071,51
 1,41/O    1,46/O    1,51/O    1,56/XXX     
N Seiväs/PV
1Saga AnderssonSaga Andersson (-00)EsboIF30.3.004,25
 4,15/XO    4,25/O    4,33/XXX     
2Silja AnderssonSilja Andersson (-03)EsboIF30.11.034,15=SB 22-v. EM-raja
 4,05/O    4,15/XXO =SB    4,25/XXX     
3Emma RovasaloEmma Rovasalo (-03)TuUL18.1.033,75
 3,55/O    3,65/O    3,75/O    3,85/XXX     
4Viivi NärväViivi Närvä (-05)ValkHa15.4.053,40PB
 3,25/XXO    3,40/XO PB    3,55/XXX     
Alina van HeerdenAlina van Heerden (-07)TuUL31.1.07NH
 2,50/XXX     
Emma HovirintaEmma Hovirinta (-04)TuUL 4.9.04NH
 2,95/XXX     
Venla LehtinenVenla Lehtinen (-07)TuUL29.10.07NH
 2,95/XXX     
N Kuula/SP
1Minttu LaurilaMinttu Laurila (-05)TuUL24.6.0513,79PB kk19
  13,02     12,78     13,39     13,71 kk19 PB     X     13,79 kk19 PB     
2Vilma KeräläVilma Kerälä (-05)HämeenlTa14.4.0512,84PB
  12,30 PB     11,92     12,02     12,36 PB     12,84 PB     12,51     
3Annukka SaalismaaAnnukka Saalismaa (-02)PudasjU28.5.0212,45SB
  12,40 SB     X     12,15     12,45 SB     X     X     
4Julia NystrandJulia Nystrand (-05)EsboIF23.6.0512,39PB
  11,75 PB     11,76 PB     X     X     12,16 PB     12,39 PB     
5Emmi ValtonenEmmi Valtonen (-03)TuUL5.3.0311,85PB
  10,95 SB     11,02 SB     11,85 PB     11,58     11,04     11,30     
N19 60 m
1Henriikka LaineHenriikka Laine (-06)MaskKa31.5.06 7,94PB
2Ella-Sofia HyöveläElla-Sofia Hyövelä (-06)LiedPa19.6.06 7,98PB
3Silja KoukonenSilja Koukonen (-04)MietMP1.5.04 8,11
4Inka EkbomInka Ekbom (-05)SalVil17.8.05 8,21
5Lotta KirjavainenLotta Kirjavainen (-05)TuUL18.9.05 8,36
Alkuerät
1. erä
1Inka EkbomInka Ekbom (-05)SalVil17.8.05 8,13PB
2Helmi EklundHelmi Eklund (-05)EspTa26.5.05 8,61PB
3Mathilda GustafssonMathilda Gustafsson (-05)TuUL28.5.05 8,69PB
Riina ÖsterbackaRiina Österbacka (-07)TuTo 7.6.07 8,68PB kilp. ulkop.
2. erä
1Henriikka LaineHenriikka Laine (-06)MaskKa31.5.06 8,05
2Silja KoukonenSilja Koukonen (-04)MietMP1.5.04 8,10SB
3Vilma RönnemaaVilma Rönnemaa (-05)LiedPa26.7.05 9,01SB
4Venla LehtinenVenla Lehtinen (-07)TuUL29.10.07 9,05PB
3. erä
1Ella-Sofia HyöveläElla-Sofia Hyövelä (-06)LiedPa19.6.06 8,01PB
2Lotta KirjavainenLotta Kirjavainen (-05)TuUL18.9.05 8,24PB
3Iina LokistoIina Lokisto (-06)SalVil3.5.06 8,84SB
Vilma HarilainenVilma Harilainen (-04)TurWei1.3.04 DQ
N17 1500 m
1Linnea KeroLinnea Kero (-06)TuUL3.11.06 5.12,70SB
N17 Pituus/LJ
1Meeri HaapioMeeri Haapio (-07)TuUL17.7.074,96 
  X     4,96     4,68     4,78     4,95     4,88     
2Kiia IhanmäkiKiia Ihanmäki (-06)LaitJy8.7.064,88 PB
  4,61 PB     4,57     X     4,52     4,88 PB     4,73     
3Miranda LehtimäkiMiranda Lehtimäki (-07)ForssSa18.2.074,82 PB
  4,82 PB     X     4,75     4,79     X     4,79     
4Aava KoskinenAava Koskinen (-07)TuUL29.9.074,77 PB
  4,60     4,77 PB     4,54     4,41     X     4,59     
5Essi MäkiläEssi Mäkilä (-07)NaantLöy19.2.074,49 PB
  4,49 PB     X     4,46     X     X     X     
6Riina ÖsterbackaRiina Österbacka (-07)TuTo 7.6.074,48 PB
  X     4,40 PB     4,14     X     4,48 PB     4,43     
7Venla PulliainenVenla Pulliainen (-07)TuUL25.5.074,43 
  4,06     4,39     4,43     4,25     X     4,28     
8Erica HöglundErica Höglund (-06)TuUL14.8.064,19 PB
  4,19 PB     3,94     4,00     3,93     4,13     4,15     
9Laura RatilainenLaura Ratilainen (-07)ToijVau30.3.074,19 
  X     X     4,19     
10Lili JokelaLili Jokela (-06)PernU4.1.063,99 
  X     3,99     3,88     
11Unni LeinonenUnni Leinonen (-06)TampPy29.6.063,95 SB
  X     X     3,95 SB     
T15 800 m
1Meira HyvärinenMeira Hyvärinen (-09)SalVil4.7.092.44,49
2Helka HeinonenHelka Heinonen (-08)LiedPa6.10.082.45,09
3Sara SöderlundSara Söderlund (-08)TuUL5.3.082.46,36PB
4Hertta LehtonenHertta Lehtonen (-08)TuUL7.2.082.47,49PB
5Sanni HyyrynenSanni Hyyrynen (-09)LiedPa 6.4.092.47,62
6Iida LehtoIida Lehto (-08)TuUL20.4.082.52,84PB
7Inkeri OjalaInkeri Ojala (-08)NokU 6.7.082.57,68PB
8Milja JaakkolaMilja Jaakkola (-09)MaarMa2.6.093.15,37
T15 60 m aidat/hurdles
1Vilma KoskiVilma Koski (-08)PorinYU6.1.08 9,29SB
2Jenna JärvenmäkiJenna Järvenmäki (-08)NokU1.3.08 9,77SB
3Matilda LevorantaMatilda Levoranta (-09)HIFK14.6.09 9,93
4Hertta HannulaHertta Hannula (-09)TuUL 10.3.09 9,95PB
5Venla-Maria IhamäkiVenla-Maria Ihamäki (-09)PorinYU27.4.0910,06PB
Alkuerät
1. erä
1Vilma KoskiVilma Koski (-08)PorinYU6.1.08 9,39SB
2Matilda LevorantaMatilda Levoranta (-09)HIFK14.6.0910,07
3Linnea ÖsterbackaLinnea Österbacka (-08)TuTo 9.7.0810,41PB
4Emma SuovanenEmma Suovanen (-09)TuUL3.3.0910,57PB
2. erä
1Hertta HannulaHertta Hannula (-09)TuUL 10.3.0910,11PB
2Eevi AirenneEevi Airenne (-09)TuUL21.4.0910,36PB
3Sara SöderlundSara Söderlund (-08)TuUL5.3.0810,57PB
4Minea AuremaaMinea Auremaa (-09)TuUL20.2.0910,60PB
3. erä
1Jenna JärvenmäkiJenna Järvenmäki (-08)NokU1.3.0810,01
2Venla-Maria IhamäkiVenla-Maria Ihamäki (-09)PorinYU27.4.0910,07PB
3Venla RuoholaVenla Ruohola (-08)TuUL28.7.0810,31PB
4Meira HyvärinenMeira Hyvärinen (-09)SalVil4.7.0910,95
T15 Kolmiloikka/TJ
1Aino IvaldiAino Ivaldi (-09)PiikkKe5.6.0910,06 PB
  9,95 PB     10,06 PB     9,92     9,68     9,49     9,38     
2Josefiina TenovuoJosefiina Tenovuo (-08)TuUL 10.1.089,66 
  9,66     9,30     9,53     9,51     9,62     X     
3Jenna JärvenmäkiJenna Järvenmäki (-08)NokU1.3.089,65 SB
  X     9,35 SB     9,63 SB     9,27     8,84     9,65 SB     
4Veera RantapajuVeera Rantapaju (-09)TurWei1.3.099,65 PB
  9,65 PB     9,40     9,29     9,12     9,56     9,42     
5Venla RuoholaVenla Ruohola (-08)TuUL28.7.089,33 PB
  9,14 PB     9,15 PB     9,33 PB     8,36     P     8,83     
6Enni GrönblomEnni Grönblom (-08)MaskKa25.4.089,22 PB
  8,75 PB     9,22 PB     8,88     8,85     9,13     9,18     
7Linda NissiläLinda Nissilä (-09)TurWei 4.8.099,14 PB
  9,11 PB     9,14 PB     9,04     X     9,04     9,02     
8Noora Altimir MyllyläNoora Altimir Myllylä (-09)TurWei10.11.099,02 PB
  8,71 PB     8,90 PB     8,83     8,79     9,02 PB     X     
9Fanny AlariFanny Alari (-09)PaimU21.2.098,71 PB
  8,71 PB     8,45     8,44     
10Sanni HyyrynenSanni Hyyrynen (-09)LiedPa 6.4.098,68 PB
  8,20 PB     8,53 PB     8,68 PB     
T15 Kuula/SP
1Wilhelmiina MäkeläWilhelmiina Mäkelä (-09)MarttMu14.12.0910,69
  10,69     9,46     10,09     9,20     10,66     10,42     
2Helmi KoivumäkiHelmi Koivumäki (-08)TuUL 22.9.0810,19
  X     X     9,67     8,96     9,92     10,19     
3Essi LokistoEssi Lokisto (-08)SalVil11.9.089,85PB
  9,22     9,39 PB     8,82     9,20     9,85 PB     9,73     
4Janette SjöbergJanette Sjöberg (-09)KalVa 19.6.099,10PB
  8,44     8,80     7,38     8,63     8,80     9,10 PB     
5Minea AuremaaMinea Auremaa (-09)TuUL20.2.098,98
  8,33     8,25     8,74     8,19     8,14     8,98     
6Helmi PaananenHelmi Paananen (-09)LänsiUU13.5.098,90
  8,42     8,85     8,57     8,90     8,48     8,79     
7Fanny AlariFanny Alari (-09)PaimU21.2.098,72PB
  8,03 PB     X     7,76     8,72 PB     8,14     7,80     
8Elli TättiläElli Tättilä (-08)KalVa8.5.088,03SB
  7,98 SB     7,94     X     7,74     8,03 SB     X     
9Elisa AarlahtiElisa Aarlahti (-09)MietMP28.6.097,54
  7,37     7,54     X     
10Olivia LievonenOlivia Lievonen (-09)MaskKa 12.1.097,52PB
  7,52 PB     7,08     6,58     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat