TULOKSET: Pomppu-Ukkojen korkeus Helsinki 18.1.2023


8 urheilijaa, 8 lajisuoritusta

Miehet
M75 Korkeus/HJ
Pentti TakalaPentti Takala (-46)Spove25.4.46NH
 1,05/XXX     
M70 Korkeus/HJ
1Lasse KyröLasse Kyrö (-49)HKV15.6.491,20
 1,05/O    1,08/O    1,11/O    1,14/O    1,17/XXO    1,20/XXO    1,23/XXX     
2Veli-Markku KauhajärviVeli-Markku Kauhajärvi (-50)HKV30.1.501,11
 1,05/O    1,08/O    1,11/O    1,14/XX-     
M60 Korkeus/HJ
1Kari PohjolaKari Pohjola (-63)LänsiUU30.4.631,51SB
 1,39/O    1,42/O    1,45/O    1,48/XXO    1,51/XO SB    1,54/XXX     
2Timo SummaTimo Summa (-61)VihdUV2.11.611,39
 1,30/XO    1,33/O    1,36/XO    1,39/XO    1,42/XXX     
M55 Korkeus/HJ
1Jukka HannulaJukka Hannula (-66)HKV20.6.661,54
 1,39/O    1,42/XO    1,45/O    1,48/XO    1,51/O    1,54/O    1,57/XXX     
M40 Korkeus/HJ
1Lari VesanderLari Vesander (-82)EsboIF26.4.821,42
 1,36/O    1,39/O    1,42/XO    1,45/XXX     
Naiset
N Korkeus/HJ
1Elina KakkoElina Kakko (-97)PerttPei12.1.971,66SB
 1,60/O    1,63/XO    1,66/XXO SB    1,69/XXX     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
29.3.2023 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
25.3.2023 Lohja: Talvijuoksusarja 5
25.3.2023 Toholampi: Talvijuoksut tulokset puuttuvat
26.3.2023 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
26.3.2023 Helsinki: Keväthallikilpailut
26.3.2023 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
25.3.2023 Helsinki/U: Urhea-paracup
24.3.2023 Oulu: Halliheitot
23.3.2023 Helsinki: Torstaikisat
23.3.2023 Kotka: Hallipituuskilpailu
21.3.2023 Kuortane: Hallitonnit
18.–19.3.2023 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
18.3.2023 Vantaa: MK Facade -tiejuoksucup ja aluemestaruustiejuoksu
12.3.2023 Eckerö: Ungdomsserien 4
18.3.2023 Savonlinna: Keväthallikilpailut
18.3.2023 Mustasaari: Wintergames ja 15-v. pm
18.3.2023 Otaniemi: Klubbmästerskap
18.3.2023 Turku: Palkintokeskuskisa
18.3.2023 Kotka: 15-11-v. pm-hallikilpailut
15.3.2023 Helsinki: Pk. kilpailu
15.3.2023 Helsinki: Loikkakisa
11.3.2023 Salo: Kansallisten hallikilpailujen 30 m juoksut
11.3.2023 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
11.3.2023 Jyväskylä: Keski-Suomen talvijuoksusarja 5 kaikki
11.3.2023 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
11.3.2023 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
11.3.2023 Jyväskylä: Keski-Suomen talvijuoksusarja 5
11.3.2023 Salo: Kansalliset kilpailut
10.–12.3.2023 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2023 Helsinki: Torstaikisat
8.3.2023 Vantaa: Luolasprintit 3
25.2.2023 Helsinki/U: Urhea Para Cup
5.3.2023 Eckerö: Ungdomsserien 3
4.3.2023 Leppävirta: TUL:n Järvi-Suomen pm-hallikuula
4.–5.3.2023 Kuortane: 22-, 19-, 17- ja 15-v. SM-hallimoniottelut
4.–5.3.2023 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
4.3.2023 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
4.3.2023 Kaustinen: Moukarin talvimestaruuskilpailut
4.3.2023 Pori: Indoor Games
3.3.2023 Helsinki: Seiväskisa
3.3.2023 Pajulahti: Keihäsolympiadin leirikisa
28.2.2023 Joensuu: Kiekkokisa
28.2.2023 Lappeenranta: Pituuskisa
26.2.2023 Joensuu: Rinkiheittoryhmän kuulakisa
24.–26.2.2023 Oulu: 22-, 19- ja 17-v. SM-hallikilpailut
26.2.2023 Turku: 13-9-v. pm-moniottelut
25.2.2023 Helsinki: Leppävaaran Sisun 100-vuotisjuhlakilpailut
25.2.2023 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
25.2.2023 Jyväskylä: SAUL:n SM-hallimoniottelut
24.2.2023 Pajulahti: Kiekon hallimestaruuskilpailut
24.2.2023 Ähtäri: Seiväskerhon hallikisa
23.2.2023 Joensuu: Harjoitusryhmien kilpailut
22.2.2023 Helsinki: Pk. kilpailu
21.2.2023 Pori: Karhuhallin loikat
18.2.2023 Leppävirta: Suomen Perinneurheiluliiton hallikuula
20.2.2023 Kotka: Ruonalan helmihallikilpailut
19.2.2023 Oulu: Pyrinnön sprintit
19.2.2023 Kokkola/L: Hallikisat
12.2.2023 Tampere: Kansalliset kilpailut
18.–19.2.2023 Helsinki: Helsinki, SM-hallikilpailut
18.2.2023 Vantaa: MK Facade -tiejuoksucup
18.2.2023 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
18.2.2023 Pori: 15-9-v. pm-hallikilpailut
18.2.2023 Kajaani: Pk. kilpailut
15.2.2023 Kalajoki/H: Pituuskisa
16.2.2023 Kotka: Hallikilpailut
16.2.2023 Helsinki: Pituus ja loikkakisa
15.2.2023 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
12.2.2023 Helsinki: Helsyn junnuviestit
10.2.2023 Helsinki: Aloittelijoiden seiväskisa
10.2.2023 Savonlinna: Seiväshypyn leirikisa
12.2.2023 Rovaniemi: Pituuskisa
11.2.2023 Oulu: Auran seurakilpailu
11.2.2023 Jyväskylä: Keski-Suomen talvijuoksusarja
11.2.2023 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja