TULOKSET: Ghost Investor Double 1, Raasepori, Karjaan keskusurheilukenttä, 21.7.2022


15 urheilijaa, 15 lajisuoritusta

Miehet
M17 Moukari/HT
1Filip WikholmFilip Wikholm (-05)IFRaseb11.1.0557,68
  56,94     X     57,31     57,68     55,86     56,62     
2Artturi GauffinArtturi Gauffin (-06)KaarUra 30.5.0644,46PB
  44,46 PB     X     X     42,51     43,91     42,79     
P15 Moukari/HT
1Ville EkebomVille Ekebom (-08)IFRaseb26.1.0821,27PB
  21,27 PB     20,32     20,22     20,53     21,10     18,92     
Naiset
N Moukari/HT
1Andrea ÖstermanAndrea Österman (-99)HIFK22.12.9953,05
  50,60     52,40     51,56     52,71     53,05     52,57     
2Emma UosukainenEmma Uosukainen (-01)EsboIF22.2.0152,76
  X     X     52,76     50,56     X     51,07     
3Nellinoora MaunulaNellinoora Maunula (-03)HIFK22.10.0344,87
  44,74     44,87     44,72     X     X     X     
4Iida UosukainenIida Uosukainen (-02)EsboIF15.12.0243,26
  42,83     X     X     X     43,26     X     
N17 Moukari/HT
1Julia NystrandJulia Nystrand (-05)EsboIF23.6.0557,92PB
  56,09 PB     56,82 PB     56,68     X     56,71     57,92 PB     
2Pamela RantalaPamela Rantala (-06)LittTU25.5.0649,53
  46,46     49,53     X     X     X     X     
3Lumi KenttäLumi Kenttä (-06)IFRaseb15.1.0630,15
  X     X     X     X     29,73     30,15     
4Sora KenttäSora Kenttä (-07)IFRaseb31.12.0726,19
  X     25,67     X     X     26,19     26,19     
T13 Moukari/HT
1Charlotte KnapeCharlotte Knape (-09)IFSibboV7.10.0933,10
  X     X     X     28,68     X     33,10     
2Signe SkogSigne Skog (-09)SjundeåIF20.11.0930,36PB
  29,09     29,40     29,77     28,70     30,36 PB     28,38     
3Jasmin ÖhmanJasmin Öhman (-09)IFRaseb 31.7.0918,40PB
  X     15,97 PB     17,90 PB     16,41     18,40 PB     15,96     
4Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.1117,90SB
  17,90 SB     16,73     15,42     16,16     17,74     16,94     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat