TULOKSET: Aktia Junior Games 1, Raasepori, Karjaan keskusurheilukenttä, 10.6.2021


63 urheilijaa, 137 lajisuoritusta

Miehet
P15 100 m
Tuuli: –1,8
1Max SjöströmMax Sjöström (-07)IFRaseb20.2.0712,37PB
2Daniel GrönvikDaniel Grönvik (-07)IFRaseb 9.2.0712,67PB
Oliver HeikkinenOliver Heikkinen (-04)IFRaseb19.5.0412,63SB kilp. ulkop.
Simon EkholmSimon Ekholm (-05)IFRaseb4.9.0512,69PB kilp. ulkop.
Oliver ForsmanOliver Forsman (-04)IFRaseb5.10.0412,79SB kilp. ulkop.
Rasmus TenkanenRasmus Tenkanen (-05)IFRaseb4.1.0513,16SB kilp. ulkop.
Emil GrabberEmil Grabber (-03)IFRaseb8.2.0313,22PB kilp. ulkop.
P15 Korkeus/HJ
1Daniel GrönvikDaniel Grönvik (-07)IFRaseb 9.2.071,42SB
 1,30/O    1,42/XXO SB     
P15 Kiekko/DT
1Casimir WallsCasimir Walls (-07)IFRaseb 7.8.0729,86PB
  X     27,85 PB     27,30     29,54 PB     29,86 PB     28,23     
2Wictor WernerWictor Werner (-07)IFRaseb27.8.0725,97PB
  25,97 PB     25,15     X     22,87     X     X     
P13 60 m
Tuuli: –0,7
1Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.08 8,20PB
2Jonatan HeikkiläJonatan Heikkilä (-09)ÅIFK29.4.09 8,28PB kk12
3Danny GrönvikDanny Grönvik (-08)IFRaseb 6.8.08 8,59PB
4Jakob HolmbergJakob Holmberg (-09)IFRaseb 29.5.09 8,92PB
5Vincent WinbergVincent Winberg (-09)IFRaseb17.3.09 9,47PB
6Ville EkebomVille Ekebom (-08)IFRaseb26.1.08 9,67SB
7Lukas ForsmanLukas Forsman (-08)IFRaseb14.3.0810,13PB
P13 Korkeus/HJ
1Jakob HolmbergJakob Holmberg (-09)IFRaseb 29.5.091,53PB kk12
 1,30/O    1,34/O    1,38/-    1,42/O    1,46/XO    1,50/XO    1,53/XXO kk12 PB    1,55/XXX     
2Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.081,50PB
 1,30/O    1,34/O    1,38/-    1,42/O    1,46/XO    1,50/O PB    1,53/XXX     
3Ville EkebomVille Ekebom (-08)IFRaseb26.1.081,05SB
 1,05/O SB    1,10/-     
4Voima KenttäVoima Kenttä (-09)IFRaseb 12.9.091,05PB
 0,90/O    1,05/XO PB    1,10/XXX     
P13 Kiekko/DT
1Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.0834,93
  X     34,93     X     X     X     X     
2Danny GrönvikDanny Grönvik (-08)IFRaseb 6.8.0822,63PB
  19,93 SB     22,63 PB     20,08     21,39     18,76     20,09     
3Jakob HolmbergJakob Holmberg (-09)IFRaseb 29.5.0919,23PB
  19,23 PB     18,23     15,21     17,49     13,97     18,32     
4Vincent WinbergVincent Winberg (-09)IFRaseb17.3.0918,10PB
  16,63 PB     18,10 PB     13,62     13,44     17,80     14,60     
5Ville EkebomVille Ekebom (-08)IFRaseb26.1.0815,36SB
  X     14,98 SB     14,83     X     15,36 SB     X     
6Lukas ForsmanLukas Forsman (-08)IFRaseb14.3.0812,41PB
  X     X     11,54 PB     X     11,73 PB     12,41 PB     
P11 60 m
Tuuli: +0,4
1Melvin WasströmMelvin Wasström (-10)IFRaseb4.8.10 9,68PB
2Sebastian NybergSebastian Nyberg (-11)IFRaseb20.6.11 9,73PB
3David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.1010,00PB
4Milos ChristidesMilos Christides (-10)IFRaseb 23.12.1010,43PB
5Wilmer SelanderWilmer Selander (-11)IFRaseb 8.12.1110,85PB
6Benjamin WesterholmBenjamin Westerholm (-11)IFRaseb 19.2.1112,73PB
P11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Melvin WasströmMelvin Wasström (-10)IFRaseb4.8.103,68 +3,5PB
  3,68/3.5     3,14/3.7     3,13/2.7     3,02/1.4 SB     
2Sebastian NybergSebastian Nyberg (-11)IFRaseb20.6.113,60 +2,6PB
  3,38/1.8 PB     3,22/1.4     2,50/1.5     3,60/2.6     
3David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.103,41 +2,3PB
  3,33/2.4     3,32/2.5     3,35/2.4     3,41/2.3     
4Milos ChristidesMilos Christides (-10)IFRaseb 23.12.103,30 +1,6PB
  3,30/1.6 PB     3,17/2.1     3,06/2.4     3,08/1.2     
5Wilmer SelanderWilmer Selander (-11)IFRaseb 8.12.113,20 +3,3PB
  X     3,20/3.3     3,17/1.0 PB     3,17/1.9 =PB     
6Leo LindqvistLeo Lindqvist (-10)IFRaseb29.3.102,50 +0,3PB
  2,47/2.2     2,50/0.3 PB     X     2,25/1.9     
7Benjamin WesterholmBenjamin Westerholm (-11)IFRaseb 19.2.112,47 +2,1PB
  2,47/2.1     2,22/1.9 PB     2,42/1.8 PB     2,45/0.8 PB     
P11 Kuula/SP
1Melvin WasströmMelvin Wasström (-10)IFRaseb4.8.105,85PB
  4,65 SB     5,76 PB     5,81 PB     5,85 PB     
2Wilmer SelanderWilmer Selander (-11)IFRaseb 8.12.114,89PB
  4,89 PB     3,94     4,46     4,01     
3Sebastian NybergSebastian Nyberg (-11)IFRaseb20.6.114,85PB
  4,85 PB     4,53     4,67     4,41     
4David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.104,47PB
  4,47 PB     4,05     3,95     3,82     
5Milos ChristidesMilos Christides (-10)IFRaseb 23.12.104,13PB
  4,13 PB     3,96     3,53     3,74     
6Benjamin WesterholmBenjamin Westerholm (-11)IFRaseb 19.2.113,87PB
  2,98 PB     2,59     3,69 PB     3,87 PB     
P9 40 m
1. erä
Tuuli: 0,0
1Liam AntikainenLiam Antikainen (-12)IFRaseb 26.2.12 7,32PB
2Filip ÖhmanFilip Öhman (-12)IFRaseb 14.8.12 7,61PB
3Elmo KenttäElmo Kenttä (-12)IFRaseb 1.8.12 7,74PB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Liam AntikainenLiam Antikainen (-12)IFRaseb 26.2.123,25 PB
  3,25 PB     3,11     3,21     3,13     
2Filip ÖhmanFilip Öhman (-12)IFRaseb 14.8.122,80 PB
  2,80 PB     2,59     2,69     2,49     
3Rasmus ForsmanRasmus Forsman (-12)IFRaseb 15.11.122,42 PB
  2,42 PB     2,30     2,36     2,06     
P9 Kuula/SP
1Liam AntikainenLiam Antikainen (-12)IFRaseb 26.2.125,07SB
  4,65 SB     4,92 SB     5,07 SB     X     
2Filip ÖhmanFilip Öhman (-12)IFRaseb 14.8.124,57PB
  4,57 PB     4,24     4,46     4,13     
3Rasmus ForsmanRasmus Forsman (-12)IFRaseb 15.11.123,66SB
  3,66 SB     X     3,13     3,27     
Naiset
T15 100 m
1. erä
Tuuli: –1,2
1Jill FribergJill Friberg (-06)IFRaseb8.11.0614,42PB
2Elena TaskinenElena Taskinen (-06)HelsTa16.10.0614,75
3Tuulia KiuruTuulia Kiuru (-07)HelsTa7.2.0715,33SB
4Pinja LiskiPinja Liski (-07)HelsTa17.4.0715,41SB
5Lumi KenttäLumi Kenttä (-06)IFRaseb15.1.0615,54PB
2. erä
Tuuli: –1,1
1Kaisa KivinenKaisa Kivinen (-06)EspTa19.1.0613,83SB
2Mathilda SilfverMathilda Silfver (-06)IFRaseb28.11.0613,94SB
3Emelie BergholmEmelie Bergholm (-06)IFRaseb15.3.0614,10PB
4Vilja ValtakariVilja Valtakari (-07)HelsTa 18.11.0714,36
5Carolina FrimanCarolina Friman (-06)IFRaseb20.6.0614,52SB
6Rebecca MalmbergRebecca Malmberg (-06)IFRaseb18.9.0615,03PB
7Saima HelminenSaima Helminen (-08)HelsTa17.11.0815,82PB
T15 Korkeus/HJ
1Kaisa KivinenKaisa Kivinen (-06)EspTa19.1.061,50=PB
 1,20/O    1,25/O    1,30/O    1,34/O    1,38/O    1,42/O    1,46/XO    1,50/XO =PB    1,55/XXX     
2Tuulia KiuruTuulia Kiuru (-07)HelsTa7.2.071,38SB
 1,25/O    1,30/O    1,34/O    1,38/XO SB    1,42/XXX     
3Vilja ValtakariVilja Valtakari (-07)HelsTa 18.11.071,34
 1,25/O    1,30/O    1,34/O    1,38/XXX     
3Jill FribergJill Friberg (-06)IFRaseb8.11.061,34PB
 1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/O    1,34/O PB    1,38/XXX     
5Lumi KenttäLumi Kenttä (-06)IFRaseb15.1.061,34SB
 1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/O    1,34/XXO SB    1,38/XXX     
6Sora KenttäSora Kenttä (-07)IFRaseb31.12.071,25PB
 1,10/O    1,15/O    1,20/O    1,25/O PB    1,30/X--     
Pinja LiskiPinja Liski (-07)HelsTa17.4.07NH
 1,10/X--     
T15 Kolmiloikka/TJ
1Emelie BergholmEmelie Bergholm (-06)IFRaseb15.3.0610,33 +1,2PB
  X     X     X     10,33/1.2 PB     9,83/-0.3     9,83/0.4     
2Pinja LiskiPinja Liski (-07)HelsTa17.4.079,82 +1,0PB
  9,71/1.0 PB     9,67/1.2     9,82/1.0 PB     9,58/1.6     X     9,61/-0.5     
3Tuulia KiuruTuulia Kiuru (-07)HelsTa7.2.079,49 +1,2SB
  9,49/1.2 SB     X     9,48/1.2     9,27/1.4     9,27/1.1     9,07     
4Carolina FrimanCarolina Friman (-06)IFRaseb20.6.068,98 +1,8PB
  8,98/1.8 PB     8,74/1.7     8,42/2.5     X     8,61/1.4     8,69     
T15 Kiekko/DT
1Jill FribergJill Friberg (-06)IFRaseb8.11.0626,23PB
  19,85 SB     26,23 PB     20,98     20,92     19,87     X     
2Lumi KenttäLumi Kenttä (-06)IFRaseb15.1.0618,40SB
  16,22 SB     X     X     16,03     X     18,40 SB     
3Sora KenttäSora Kenttä (-07)IFRaseb31.12.0717,48PB
  17,48 PB     16,18     16,66     16,56     X     15,97     
4Wilma WernerWilma Werner (-07)IFRaseb27.8.0716,89PB
  14,78 PB     13,80     15,24 PB     14,13     4,82     16,89 PB     
5Carolina FrimanCarolina Friman (-06)IFRaseb20.6.0612,58SB
  12,21 SB     12,58 SB     11,09     X     X     X     
T13 60 m
1. erä
Tuuli: –1,2
1Milka KoivukoskiMilka Koivukoski (-08)HelsTa 6.10.08 9,23PB
2Livia NordmanLivia Nordman (-09)IFRaseb15.7.09 9,40PB
3Wilma BjörklöfWilma Björklöf (-09)IFRaseb 22.7.09 9,60PB
4Minttu KinnariMinttu Kinnari (-09)IFRaseb 27.1.0910,47PB
2. erä
Tuuli: –1,1
1Aura ArvasAura Arvas (-08)HelsTa5.5.08 9,20PB
2Alicia PalomäkiAlicia Palomäki (-09)IFRaseb 27.11.09 9,62PB
3Olivia AsplundOlivia Asplund (-09)IFRaseb1.9.0910,13PB
4Zoe GiovanzanaZoe Giovanzana (-09)HelsTa10.8.0910,96SB
T13 Korkeus/HJ
1Frida SjöblomFrida Sjöblom (-08)IFRaseb 2.2.081,50PB kk13
 1,30/O    1,34/O    1,38/O    1,42/O    1,46/XO    1,50/XXO kk13 PB    1,53/XXX     
2Saima HelminenSaima Helminen (-08)HelsTa17.11.081,34=PB
 1,20/O    1,25/O    1,30/XO    1,34/O =PB    1,38/XXX     
3Aura ArvasAura Arvas (-08)HelsTa5.5.081,30
 1,25/O    1,30/O    1,34/XXX     
4Milka KoivukoskiMilka Koivukoski (-08)HelsTa 6.10.081,25
 1,15/O    1,20/O    1,25/O    1,30/XX-     
4Wilma BjörklöfWilma Björklöf (-09)IFRaseb 22.7.091,25SB
 1,15/O    1,20/O    1,25/O SB    1,30/XXX     
6Zoe GiovanzanaZoe Giovanzana (-09)HelsTa10.8.091,20PB
 1,05/O    1,10/O    1,15/O    1,20/O PB    1,25/XXX     
7Olivia AsplundOlivia Asplund (-09)IFRaseb1.9.091,15PB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/O    1,10/O    1,15/O PB    1,20/XXX     
8Minttu KinnariMinttu Kinnari (-09)IFRaseb 27.1.091,10SB
 1,05/O    1,10/XO SB    1,15/XX-     
9Alicia PalomäkiAlicia Palomäki (-09)IFRaseb 27.11.091,05SB
 0,90/O    0,95/O    1,00/O    1,05/O SB    1,10/XXX     
T13 Kiekko/DT
1Frida SjöblomFrida Sjöblom (-08)IFRaseb 2.2.0818,41PB
  X     18,41 PB     11,86     11,88     X     15,90     
2Minttu KinnariMinttu Kinnari (-09)IFRaseb 27.1.0915,55SB
  14,72 SB     15,55 SB     X     15,23     14,25     13,10     
3Wilma BjörklöfWilma Björklöf (-09)IFRaseb 22.7.0914,79PB
  13,75 PB     13,54     13,28     X     14,79 PB     13,95     
4Livia NordmanLivia Nordman (-09)IFRaseb15.7.0913,54PB
  13,54 PB     12,00     11,12     10,03     X     12,39     
5Alicia PalomäkiAlicia Palomäki (-09)IFRaseb 27.11.0911,92PB
  X     9,98 SB     11,92 PB     11,33     11,74     11,92 =PB     
T11 60 m
1. erä
Tuuli: –1,9
1Liv WinbergLiv Winberg (-10)IFRaseb24.10.1010,63PB
2Elin BjörklöfElin Björklöf (-11)IFRaseb 21.5.1110,85PB
3Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.1111,05PB
4Winnie KinnariWinnie Kinnari (-11)IFRaseb13.3.1112,29PB
T11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Liv WinbergLiv Winberg (-10)IFRaseb24.10.103,19 +1,2PB
  3,13/3.2     3,19/1.2 PB     3,13/2.2     3,16/3.4     
2Elin BjörklöfElin Björklöf (-11)IFRaseb 21.5.113,12 +1,3PB
  3,12/1.3 PB     2,76/1.9     3,06/-0.9     3,08/2.8     
3Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.112,91 +1,2PB
  2,80/3.0     2,91/1.2 PB     2,65/0.1     2,60/2.5     
4Winnie KinnariWinnie Kinnari (-11)IFRaseb13.3.112,75 +1,4PB
  2,75/1.4 PB     2,66/1.4     2,47/-0.4     2,48/2.9     
T11 Kuula/SP
1Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.116,11PB
  5,98 PB     6,03 PB     6,11 PB     5,46     
2Liv WinbergLiv Winberg (-10)IFRaseb24.10.105,59PB
  5,54 PB     4,14     5,21     5,59 PB     
3Elin BjörklöfElin Björklöf (-11)IFRaseb 21.5.114,49SB
  4,49 SB     4,37     3,62     4,24     
T9 40 m
1. erä
Tuuli: 0,0
1Amanda LindholmAmanda Lindholm (-12)IFRaseb30.10.12 7,60PB
2Aida HenrikssonAida Henriksson (-12)IFRaseb 20.3.12 8,02SB
3Linnéa SiggbergLinnéa Siggberg (-13)IFRaseb 15.5.13 8,05SB
4Emma AllènEmma Allèn (-12)IFRaseb 23.2.12 8,08PB
5Wilhelmina EnbergWilhelmina Enberg (-12)IFRaseb 2.2.12 8,63PB
6Linnéa LoskinLinnéa Loskin (-13)IFRaseb5.11.13 8,69PB
7Ella MalmströmElla Malmström (-12)IFRaseb 19.6.12 8,74SB
8Alice ÖhmanAlice Öhman (-12)IFRaseb 30.3.12 8,90SB
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Emma AllènEmma Allèn (-12)IFRaseb 23.2.122,95 PB
  2,66 PB     2,79 PB     2,81 PB     2,95 PB     
2Amanda LindholmAmanda Lindholm (-12)IFRaseb30.10.122,85 PB
  2,85 PB     2,65     2,76     2,85 =PB     
3Linnéa SiggbergLinnéa Siggberg (-13)IFRaseb 15.5.132,71 PB
  2,71 PB     2,36     2,57     2,65     
4Aida HenrikssonAida Henriksson (-12)IFRaseb 20.3.122,64 PB
  2,57 SB     2,46     2,51     2,64 PB     
5Wilhelmina EnbergWilhelmina Enberg (-12)IFRaseb 2.2.122,49 PB
  2,37 PB     2,27     2,29     2,49 PB     
6Alice ÖhmanAlice Öhman (-12)IFRaseb 30.3.122,24 PB
  2,14 PB     2,22 PB     2,24 PB     2,20     
7Ella MalmströmElla Malmström (-12)IFRaseb 19.6.122,20 PB
  2,14 PB     2,20 PB     2,08     2,12     
T9 Kuula/SP
1Aida HenrikssonAida Henriksson (-12)IFRaseb 20.3.124,26PB
  3,14 SB     4,03 PB     3,82     4,26 PB     
2Linnéa SiggbergLinnéa Siggberg (-13)IFRaseb 15.5.134,16PB
  3,51 PB     3,98 PB     3,48     4,16 PB     
3Ella MalmströmElla Malmström (-12)IFRaseb 19.6.123,93PB
  3,79 PB     3,85 PB     3,84     3,93 PB     
4Amanda LindholmAmanda Lindholm (-12)IFRaseb30.10.123,75PB
  2,99 PB     2,99 =PB     2,77     3,75 PB     
5Alice ÖhmanAlice Öhman (-12)IFRaseb 30.3.123,69PB
  3,62 PB     3,69 PB     3,43     3,33     
6Emma AllènEmma Allèn (-12)IFRaseb 23.2.123,22PB
  3,22 PB     2,90     3,21     3,19     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat