TULOKSET: 15- ja 14-v. SM-moniottelut, Janakkala, Liinalammen urheilukenttä, Janakkala, 29.–30.8.2020


104 urheilijaa, 646 lajisuoritusta


Miehet
P15 Viisiottelu
30.8.
1Lassi NalkkiLassi Nalkki (-05)JyväskKU10.8.053808
 13.60/-0.7 6.20/0.1 3.60 53.69 2:57.95  
2Roope MaaninkaRoope Maaninka (-05)PyhäsU5.10.052845PB
 14.92/-0.7 5.64/0.0 2.60 43.11 3:01.31  
3Oscar GrannasOscar Grannas (-05)IFDrott11.6.052828PB
 14.96/-0.7 6.07/0.0 2.50 35.24 3:00.72  
4Aatu SihvonenAatu Sihvonen (-05)KarhKa15.2.052593PB
 15.95/-0.1 5.22/0.0 3.70 31.31 3:19.51  
5Juho MantilaJuho Mantila (-05)RiihimKi26.5.052591PB
 14.91/-0.7 5.33/0.0 2.50 38.85 3:08.33  
6Matias TapanainenMatias Tapanainen (-05)EspTa13.12.052531PB
 15.40/-0.7 5.43/0.1 2.50 37.84 3:08.01  
7Petteri TuomaalaPetteri Tuomaala (-05)SalSa14.3.052530PB
 19.05/-0.8 4.75/0.5 4.00 41.99 3:15.46  
8Samuel PuustinenSamuel Puustinen (-05)BorgåAk10.6.052345PB
 15.66/-0.8 5.19/1.6 2.80 32.92 3:19.01  
9Linus HenrikssonLinus Henriksson (-05)BorgåAk7.7.052147
 15.81/-0.1 4.83/0.2 2.60 31.99 3:22.08  
10Niklas VuoriNiklas Vuori (-05)ForssSa29.3.052111PB
 18.30/-0.8 5.56/0.5 2.60 35.38 3:26.59  
11Miika NiemeläMiika Niemelä (-05)LempKiYU25.2.052100
 15.49/-0.7 4.94/0.8 3.00 29.23 4:03.00  
12Albin SödermanAlbin Söderman (-05)IFDrott7.3.052032
 16.77/-0.8 4.90/1.4 2.10 28.43 3:05.07  
13Roope TurunenRoope Turunen (-05)PyhäsU2.5.051945
 16.81/-0.1 4.90/0.0 1.80 23.41 3:01.02  
14Joona LehtinenJoona Lehtinen (-05)LempKiYU8.2.051934PB
 16.06/-0.1 5.23/0.4 2.20 25.71 3:35.94  
15Juuso TuominenJuuso Tuominen (-05)RiihimKi10.2.051548PB
 17.31/-0.8 4.34/0.5 1.80 29.57 3:42.44  
16Ville VäyrynenVille Väyrynen (-05)TampPy22.6.051300PB
 18.92/-0.8 4.36/0.0 22.71 3:20.14  
Konsta TynkkynenKonsta Tynkkynen (-05)TampPy19.10.05DNF
 18.19/-0.1  
Aaron HalmeAaron Halme (-05)TampPy3.12.05DNF
 16.15/-0.1 4.95/1.6 2.60 25.90  
P15 Moniottelu joukkuekilpailu
30.8.
1IF Drott PietarsaariIF Drott Pietarsaari IFDrott4860
2Pyhäselän Urheilijat JoensuuPyhäselän Urheilijat Joensuu PyhäsU4790
3Borgå AkillesBorgå Akilles BorgåAk4492
4Riihimäen KiskoRiihimäen Kisko RiihimKi4139
5Lempäälän Kisa YleisurheiluLempäälän Kisa Yleisurheilu LempKiYU4034
P14 Viisiottelu
29.8.
1Aleksi HilskaAleksi Hilska (-06)LappUM18.6.063147PB kk14(14-v. ka 11.)
 14.86/-0.3 6.19/0.3 3.10 53.71 3:20.71 
2Olavi HalonenOlavi Halonen (-06)HyvsU24.11.062486PB
 16.01/-0.3 5.00/1.5 3.30 39.31 3:22.13 
3Viljami LestinenViljami Lestinen (-06)HKV1.6.062412PB
 15.86/-0.9 5.45/1.3 2.40 29.38 3:00.53 
4Tumi SirankoTumi Siranko (-06)VantSa8.2.062283PB
 14.86/-0.3 5.26/0.0 2.60 31.54 3:38.14 
5Hannu SjöblomHannu Sjöblom (-06)LoimLei7.6.062206PB
 16.52/0.1 4.84/0.6 2.60 25.26 2:58.56 
6Eero SormunenEero Sormunen (-06)HKV29.1.062201PB
 16.81/-0.9 5.17/0.0 2.20 43.96 3:20.98 
7Aleksanteri MursuAleksanteri Mursu (-06)PohjKoi28.10.062158PB
 16.75/0.1 5.17/0.9 2.60 33.34 3:19.68  
8Veikko KoskiVeikko Koski (-06)PorinYU4.6.062140PB
 18.87/-0.9 4.82/0.3 2.60 50.33 3:23.50  
9Eeli MäkeläEeli Mäkelä (-06)VantSa13.2.062089PB
 15.44/0.1 4.99/0.0 2.30 20.16 3:10.25 
10Eelis KuusjärviEelis Kuusjärvi (-06)LempKiYU23.6.062033PB
 17.49/0.1 5.03/0.0 2.70 25.26 3:12.23 
11Jusa NiemiJusa Niemi (-06)RiihimKi28.2.061940PB
 17.21/0.1 4.63/1.1 2.70 28.75 3:21.34 
12Elias HietanenElias Hietanen (-06)RiihimKi22.2.061635PB
 19.68/-0.9 4.21/1.0 2.50 36.16 3:39.43  
13Tuomas RättöTuomas Rättö (-06)HämeenlTa16.2.061593
 18.04/-0.3 4.94/0.0 2.20 23.44 3:47.57  
14Alex BrofeltAlex Brofelt (-06)KeskiUYU30.3.06966PB
 19.63/-0.9 3.92/0.9 16.00 3:41.14  
Tommi JärvenpääTommi Järvenpää (-06)JyväskKU22.1.06DNF
 17.00/-0.3 4.70/0.3 29.13  
P14 Moniottelu joukkuekilpailu
29.8.
1Helsingin Kisa-VeikotHelsingin Kisa-Veikot HKV4613
2Vantaan SalamatVantaan Salamat VantSa4372
3Riihimäen KiskoRiihimäen Kisko RiihimKi3575
Naiset
T15 Viisiottelu
30.8.
1Jenna VakkilainenJenna Vakkilainen (-05)VantSa6.4.052666PB
 11.55/-0.5 5.13/-1.0 31.65 1.56 2:31.90  
2Aino OjaniemiAino Ojaniemi (-05)HämeenlTa23.1.052638PB (15-v. ka 37.)
 12.10/-0.5 5.19/-0.7 36.85 1.56 2:31.59  
3Saima KossaSaima Kossa (-05)SauvU4.1.052442PB (15-v. ka 100.)
 12.39/-0.5 5.10/-0.9 38.14 1.56 2:48.14  
4Tuuli JärvinenTuuli Järvinen (-05)KeurKi24.2.052384PB
 12.71/-0.5 5.00/-0.5 35.78 1.65 2:54.40  
5Iida PajunenIida Pajunen (-05)JyväskKU1.2.052343PB
 12.45/-0.9 5.36/-0.8 29.40 1.47 2:39.73  
6Mea ToivonenMea Toivonen (-05)UudKK18.1.052208PB
 13.13/-0.4 4.83/-1.4 40.54 1.44 2:44.54  
7Elizabeth FogdeElizabeth Fogde (-05)MalaxIF16.4.052203PB
 13.11/-0.5 5.14/-0.6 29.02 1.62 2:58.77  
8Lotta MetsärintaLotta Metsärinta (-05)LaitJy4.7.052195PB
 12.15/-0.4 4.64/-1.3 30.50 1.38 2:36.97  
9Ida FinellIda Finell (-05)BorgåAk21.2.052168PB
 13.19/-1.2 4.74/-1.7 33.58 1.35 2:27.20  
10Helena KoivuHelena Koivu (-05)TuTo2.1.052144PB
 12.84/-0.9 4.93/-0.2 32.00 1.47 2:48.75  
11Vilma KeräläVilma Kerälä (-05)HämeenlTa14.4.052035PB
 13.69/-0.4 4.56/-0.8 31.83 1.47 2:36.81  
12Aava LajunenAava Lajunen (-05)VantSa7.8.052021PB
 12.92/-0.4 4.66/-0.9 23.29 1.47 2:38.96  
12Nea HassilaNea Hassila (-05)IFDrott18.11.052021PB
 13.22/-0.9 4.72/-1.5 25.92 1.41 2:33.90  
14Anne-Karin KilkkiAnne-Karin Kilkki (-05)LappUM23.2.051951PB
 12.87/-0.4 4.95/-1.1 17.67 1.47 2:47.98  
15Alisa KoivukangasAlisa Koivukangas (-05)EvijU9.8.051887PB
 13.85/-1.2 4.40/0.5 34.11 1.47 2:55.69  
16Mette JermorantaMette Jermoranta (-05)JyväskKU2.5.051871PB
 13.58/-1.2 4.71/-1.2 37.62 1.32 3:05.69  
17Saga KoppeliSaga Koppeli (-05)JyväskKU25.1.051811PB
 13.04/-0.9 4.75/-1.0 24.93 1.44 3:21.81  
18Riikka JokinenRiikka Jokinen (-05)JoensKa1.3.051789PB
 13.53/-0.9 4.30/-1.9 20.02 1.41 2:36.57  
19Helmi LipsanenHelmi Lipsanen (-05)JanJa9.4.051773PB
 14.48/-0.1 4.74/-0.7 24.38 1.44 2:47.86  
19Anni KantolaAnni Kantola (-05)TampPy 6.9.051773PB
 12.50/-0.4 4.69/-1.0 17.22 1.38 3:08.48  
21Vilma RönnemaaVilma Rönnemaa (-05)LiedPa26.7.051754PB
 14.34/-1.2 4.57/-1.1 26.83 1.41 2:48.80  
22Mia BackmanMia Backman (-05)IFDrott7.6.051727PB
 13.05/-0.9 4.42/-1.4 19.14 1.32 2:45.25  
23Salla SavikkoSalla Savikko (-05)RiihimKi3.7.051713PB
 14.20/-0.1 4.33/-1.1 36.96 1.38 3:19.48  
24Essi NiinimäkiEssi Niinimäki (-05)LappUM27.7.051588PB
 15.16/-0.1 4.30/-0.6 22.88 1.47 2:55.09  
25Ronja HuppunenRonja Huppunen (-05)MaarMa23.12.051524PB
 15.17/-1.2 4.38/-0.7 18.95 1.44 2:54.90  
26Tuuli MurtoniemiTuuli Murtoniemi (-05)NokU22.5.051417PB
 14.73/-0.1 4.18/-0.2 14.87 1.38 2:55.58  
27Vilja-Matilda KoskelaVilja-Matilda Koskela (-05)RiihimKi25.12.051347PB
 15.51/-0.1 4.24/-0.7 17.08 1.35 3:00.83  
28Annika VilenAnnika Vilen (-05)RiihimKi20.12.051319PB
 14.05/-1.2 3.92/-1.1 NM 1.44 2:59.32  
29Siiri SiirtolaSiiri Siirtola (-05)HKV4.5.05905PB
 DNF 5.12/-0.7 33.34  
T15 Moniottelu joukkuekilpailu
30.8.
1Vantaan SalamatVantaan Salamat VantSa4687
2Hämeenlinnan TarmoHämeenlinnan Tarmo HämeenlTa4673
3Jyväskylän KenttäurheilijatJyväskylän Kenttäurheilijat JyväskKU4214
4IF Drott PietarsaariIF Drott Pietarsaari IFDrott3748
5Lappeenrannan Urheilu-MiehetLappeenrannan Urheilu-Miehet LappUM3539
6Riihimäen KiskoRiihimäen Kisko RiihimKi3060
T14 Viisiottelu
29.8.
1Mila HeikkonenMila Heikkonen (-06)KeskiUYU27.11.062634PB kk14(14-v. ka 9.)
 12.02/-0.6 5.35/-0.8 32.26 1.56 2:30.98 
2Aino AaltoAino Aalto (-06)HämeenlTa6.6.062418SB
 13.09/-0.3 4.95/-1.0 44.97 1.65 3:01.70  
3Kaisa KivinenKaisa Kivinen (-06)EspTa19.1.062259PB
 12.77/-0.3 4.90/-0.4 35.80 1.50 2:44.70  
4Pirkko JärvikyläPirkko Järvikylä (-06)JyväskKU12.6.062157PB
 13.14/-0.3 4.64/-0.7 38.39 1.50 2:48.54 
5Iina RantonenIina Rantonen (-06)ViipU12.4.062144
 12.54/-0.6 4.79/-0.5 27.50 1.50 2:45.85  
6Rania ToivonenRania Toivonen (-06)UudKK14.4.062097PB
 13.95/-0.2 4.68/-1.5 40.63 1.44 2:41.35 
7Monamaria PyhältöMonamaria Pyhältö (-06)TampPy10.10.062066PB
 13.21/-0.8 4.88/0.5 24.38 1.44 2:33.59  
8Lumia LaaksoLumia Laakso (-06)KeskiUYU4.4.061973PB
 13.09/-0.3 4.60/0.3 31.00 1.41 2:48.06 
9Elmiina SiikalaElmiina Siikala (-06)EspTa22.5.061966PB
 12.23/-0.6 4.82/0.2 15.19 1.47 2:53.73  
10Malin CederholmMalin Cederholm (-06)IFNykn6.3.061903PB
 13.23/-1.0 4.36/-0.3 28.39 1.50 2:55.47 
11Sofia SivunenSofia Sivunen (-06)PorinYU28.1.061893PB
 14.07/-0.1 4.59/1.0 22.12 1.47 2:33.53  
12Vilma KnutarVilma Knutar (-06)GamlakIF1.7.061889
 13.20/-0.3 4.89/-0.3 19.98 1.56 3:12.77  
13Elli RantalaElli Rantala (-06)EspTa2.11.061866PB
 13.30/-0.8 4.93/0.4 23.72 1.41 2:56.16 
14Alisa RauhamaaAlisa Rauhamaa (-06)LahdA3.1.061826
 13.87/-1.0 4.48/-2.2 31.96 1.32 2:43.32  
15Pihla LahtinenPihla Lahtinen (-06)TampPy 9.10.061809PB
 13.60/-0.8 4.58/-0.3 20.91 1.50 2:52.78 
16Emilia RättöEmilia Rättö (-06)HämeenlTa16.2.061786PB
 13.39/-1.0 4.56/-0.4 24.33 1.44 3:00.66  
17Tuuli KuljuTuuli Kulju (-06)JanJa 12.11.061752PB
 14.61/-0.1 4.53/-0.8 33.08 1.47 3:12.33 
18Anni NurminenAnni Nurminen (-06)EspTa14.8.061717PB
 13.79/-1.0 4.57/0.5 23.92 1.41 2:58.82 
19Aada HaavistoAada Haavisto (-06)TuUL12.7.061716PB
 14.91/-0.4 4.55/2.0 21.56 1.53 2:51.04 
20Saana SäiläSaana Säilä (-06)ViipU22.11.061704
 13.64/-0.8 4.75/0.2 19.41 1.29 2:44.77  
21Isabella StrömbergIsabella Strömberg (-06)EspTa24.6.061681PB
 13.88/-1.0 4.61/0.6 19.93 1.35 2:46.81  
22Oona MoisioOona Moisio (-06)TampPy22.2.061661PB
 13.96/-0.2 4.40/-0.3 29.12 1.35 3:05.10 
23Emma LehtonenEmma Lehtonen (-06)NurmijYU30.10.061610PB
 13.80/-1.0 4.07/0.8 18.94 1.47 2:57.62 
24Miriam PuolimatkaMiriam Puolimatka (-06)VehmU14.12.061605PB
 13.59/-0.3 4.02/-0.9 26.15 1.35 3:02.18 
25Niia-Sofia AuranenNiia-Sofia Auranen (-06)KarhKa4.3.061590=PB
 14.70/-0.2 4.28/1.0 23.29 1.41 2:52.60  
26Jenny LaatikainenJenny Laatikainen (-06)TampPy18.5.061562PB
 14.60/-0.2 4.63/0.4 18.44 1.38 2:55.84 
27Moona HeikkinenMoona Heikkinen (-06)JyväskKU17.1.061559
 13.92/-0.8 4.53/-0.6 24.93 1.32 3:21.32  
28Sanni LehtonenSanni Lehtonen (-06)NurmijYU30.10.061522PB
 14.16/-0.2 4.16/0.4 23.20 1.35 3:02.73 
29Emilia LiljeqvistEmilia Liljeqvist (-06)IFNykn27.9.061490PB
 15.73/-0.4 3.95/1.9 34.41 1.29 2:58.33  
30Pinja SiljantoPinja Siljanto (-06)TuUL9.6.061481PB
 14.44/-0.2 4.32/0.9 12.01 1.35 2:44.10 
31Sara HekkalaSara Hekkala (-06)HelsTa21.2.061432
 14.43/-0.4 4.36/-0.7 16.96 1.35 3:06.97  
32Ida AarnioIda Aarnio (-06)RiihimKi19.10.061428PB
 15.77/-0.1 4.09/1.9 30.45 1.32 3:09.75 
33Oona KokkoOona Kokko (-06)TampPy12.8.061417PB
 15.25/-0.4 4.27/1.0 26.99 1.32 3:20.00 
34Sonia PulkkinenSonia Pulkkinen (-06)TampPy19.1.061385PB
 14.65/-0.4 4.21/0.3 19.18 1.32 3:08.46 
35Helmi CardonaHelmi Cardona (-06)KeskiUYU13.8.061334PB
 18.64/-0.1 4.46/0.4 19.66 1.44 3:02.80  
36Erica HöglundErica Höglund (-06)TuUL14.8.061235PB
 17.45/-0.4 3.85/1.1 20.95 1.32 2:53.85 
37Bella HalmeBella Halme (-06)TampPy 2.5.061221PB
 16.90/-0.1 4.53/1.8 11.07 1.35 3:06.66  
37Nilla OksanenNilla Oksanen (-06)TampPy25.9.061221PB
 DNF 4.65/-0.4 23.62 1.38 2:58.30 
39Iitu RantalainenIitu Rantalainen (-06)TampPy8.4.06737
 17.71/-0.1 3.28/-1.5 17.90 3:04.47  
Vilja HautaniemiVilja Hautaniemi (-06)LahdA15.10.06DNF
 14.07/-0.6 4.61/0.2  
Veera KetonenVeera Ketonen (-06)IlmajKi7.4.06DNF
 12.67/-0.6 4.88/1.5 22.13 1.29  
Silja SaarinenSilja Saarinen (-06)VehmU30.4.06DNF
 12.34/-0.6 4.74/-1.3 19.76  
T14 Moniottelu joukkuekilpailu
29.8.
1Keski-Uudenmaan Yleisurheilu TuusulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu Tuusula KeskiUYU4607
2Espoon TapiotEspoon Tapiot EspTa4225
3Hämeenlinnan TarmoHämeenlinnan Tarmo HämeenlTa4204
4Tampereen PyrintöTampereen Pyrintö TampPy3875
5Viipurin Urheilijat HelsinkiViipurin Urheilijat Helsinki ViipU3848
6Jyväskylän KenttäurheilijatJyväskylän Kenttäurheilijat JyväskKU3716
7Espoon TapiotEspoon Tapiot EspTa3583
8IF NykarlebynejdenIF Nykarlebynejden IFNykn3393
9Tampereen PyrintöTampereen Pyrintö TampPy3223
10Turun UrheiluliittoTurun Urheiluliitto TuUL3197
11Nurmijärven YleisurheiluNurmijärven Yleisurheilu NurmijYU3132
12Vehmaisten Urheilijat TampereVehmaisten Urheilijat Tampere VehmU2934
13Tampereen PyrintöTampereen Pyrintö TampPy2802
14Tampereen PyrintöTampereen Pyrintö TampPy2442
SM-pisteet
Hämeenlinnan Tarmo19
Vantaan Salamat19
Jyväskylän Kenttäurheilijat17
IF Drott Pietarsaari14
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu Tuusula14
Espoon Tapiot10
Pyhäselän Urheilijat Joensuu10
Riihimäen Kisko10
Helsingin Kisa-Veikot7
Borgå Akilles4
Sauvon Urheilijat4
Viipurin Urheilijat Helsinki4
Karhulan Katajaiset Kotka3
Keuruun Kisailijat3
Tampereen Pyrintö3
Lappeenrannan Urheilu-Miehet2
Lempäälän Kisa Yleisurheilu2
Uudenkaupungin Kenttäkarhut2

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat