TULOKSET: Pm-heittolajit, Iisalmi, Sankariniemen stadion, 11.7.2020


12 urheilijaa, 14 lajisuoritusta

Miehet
M Kuula/SP
1Panu TirkkonenPanu Tirkkonen (-97)KeitKu25.2.9715,89
  X     X     15,78     X     15,89     X     
2Juha KumpulainenJuha Kumpulainen (-77)IisVi6.12.7714,76SB
  14,76 SB     X     X     X     X     X     
Lauri LindqvistLauri Lindqvist (-98)SiilPo31.12.98NM
  X     X     X     X     X     X     
M Moukari/HT
1Arttu VäänänenArttu Väänänen (-94)VarpVi12.4.9462,22SB
  60,45 SB     62,22 SB     59,59     61,26     X     61,56     
M17 Moukari/HT
1Juho KoponenJuho Koponen (-03)VarkKV7.2.0353,41PB
  53,41 PB     X     51,53     52,57     X     49,27     
Naiset
N Kuula/SP
1Senja MäkitörmäSenja Mäkitörmä (-94)VarpVi31.5.9416,09
  15,92     15,72     X     16,09     15,92     16,04     
2Tiia TirkkonenTiia Tirkkonen (-95)KeitKu27.1.9511,95
  X     11,84     X     X     X     11,95     
N Moukari/HT
1Kiira VäänänenKiira Väänänen (-99)VarpVi6.1.9962,06
  62,06     60,58     61,39     61,15     61,83     61,53     
2Tiia TirkkonenTiia Tirkkonen (-95)KeitKu27.1.9542,76SB
  X     42,10 SB     X     42,76 SB     X     42,29     
N19 Kuula/SP
1Tuuli KinnunenTuuli Kinnunen (-02)JoensKa14.11.0211,31PB
  X     11,31 PB     X     X     X     X     
N19 Moukari/HT
1Tia-Maria PaldaniusTia-Maria Paldanius (-02)IisVi4.3.0254,41PB
  47,77     54,41 PB     53,06     X     X     X     
N17 Kuula/SP
1Eveliina SairanenEveliina Sairanen (-05)SiilPo24.2.059,47PB
  9,11     8,78     9,47 PB     X     X     9,23     
N17 Moukari/HT
1Eveliina SairanenEveliina Sairanen (-05)SiilPo24.2.0542,79PB
  X     42,79 PB     41,66     X     X     39,67     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6 tulokset puuttuvat
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki tulokset puuttuvat
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat
2.3.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
3.3.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
3.3.2024 Savonlinna: Keväthallikilpailut
2.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut
29.2.2024 Helsinki: Seuraottelu 6
24.2.2024 Ii: Testijuoksusarja
24.2.2024 Ii: Ii, Testijuoksusarja 5 kaikki
25.2.2024 Tampere: Hallimaraton kaikki
25.2.2024 Tampere: Hallimaraton
28.2.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
28.2.2024 Pori: Nuorten aitasprintit
28.2.2024 Jyväskylä: Seiväskisa
27.2.2024 Joensuu: Motonet-kilpailut
24.–25.2.2024 Mustasaari: 22-, 19- ja 17-v. SM-hallikilpailut