TULOKSET: Lärkkulla Games klubbmästerskap, Raasepori, Karjaan keskusurheilukenttä, 12.9.2019


62 urheilijaa, 149 lajisuoritusta

Miehet
P15 300 m aidat/hurdles
1Oliver HeikkinenOliver Heikkinen (-04)IFRaseb19.5.0449,85PB
2Rasmus TenkanenRasmus Tenkanen (-05)IFRaseb4.1.0549,95
3Ben GrönlundBen Grönlund (-04)IFRaseb24.3.0450,41PB
4Simon EkholmSimon Ekholm (-05)IFRaseb4.9.0550,47PB
P15 Korkeus/HJ
1Simon EkholmSimon Ekholm (-05)IFRaseb4.9.051,55PB
2Ben GrönlundBen Grönlund (-04)IFRaseb24.3.041,50PB
3Filip WikholmFilip Wikholm (-05)IFRaseb11.1.051,30PB
4Simon BjörklöfSimon Björklöf (-05)IFRaseb21.7.051,25PB
P15 Keihäs/JT
1Ben GrönlundBen Grönlund (-04)IFRaseb24.3.0450,45PB
  43,71     50,45 PB     43,38     X     45,73     X     
2Väinö LupalaVäinö Lupala (-04)IFRaseb16.4.0444,67PB
  40,48     X     36,40     X     44,67 PB     X     
3Filip WikholmFilip Wikholm (-05)IFRaseb11.1.0539,08
  36,35     36,18     36,79     39,08     36,29     38,04     
4Simon BjörklöfSimon Björklöf (-05)IFRaseb21.7.0531,56PB
  31,56 PB     27,06     27,12     29,48     29,85     X     
5Rasmus TenkanenRasmus Tenkanen (-05)IFRaseb4.1.0531,08
  30,90     31,08     X     P     28,00     P     
6Vilho WuorenrinneVilho Wuorenrinne (-05)IFRaseb25.5.0528,22PB
  28,22 PB     X     26,30     24,72     X     X     
7Simon EkholmSimon Ekholm (-05)IFRaseb4.9.0517,24
  17,24     X     X     16,47     16,38     15,65     
P13 200 m aidat/hurdles
Tuuli: +3,1
1Benjamin BjörklöfBenjamin Björklöf (-07)IFRaseb18.9.0737,47PB
2Edvin HolmbergEdvin Holmberg (-07)IFRaseb25.10.0738,17PB
3Noel BjörkqvistNoel Björkqvist (-06)IFRaseb28.9.0639,27
4Viktor McevoyViktor Mcevoy (-06)IFRaseb 11.7.0646,14
P13 Kolmiloikka/TJ
1Benjamin BjörklöfBenjamin Björklöf (-07)IFRaseb18.9.078,96 +0,6PB
  8,75/2.8     X     X     8,85/1.1 PB     8,96/0.6 PB     8,94/1.1     
2Noel BjörkqvistNoel Björkqvist (-06)IFRaseb28.9.068,94 +1,5PB
  8,92/2.7     8,59/2.2     8,61/4.0     8,94/1.5 PB     8,70/3.9     8,89/2.4     
3Edvin HolmbergEdvin Holmberg (-07)IFRaseb25.10.078,04 +2,0PB
  7,79/1.4 PB     X     7,98/2.1     X     X     8,04/2.0 PB     
4Jens-Aarne KeroJens-Aarne Kero (-07)IFRaseb4.10.077,84 +2,9PB
  7,84/2.9     7,75/3.4     X     X     X     X     
P13 Keihäs/JT
1Otto VesterinenOtto Vesterinen (-06)IFRaseb 8.12.0645,36PB
  43,01     40,23     X     45,36 PB     39,46     45,17     
2Aron GrönlundAron Grönlund (-06)IFRaseb11.2.0628,58SB
  26,99 SB     26,44     26,40     27,33 SB     26,17     28,58 SB     
3William ForsténWilliam Forstén (-06)EsboIF31.5.0628,49
  X     27,20     26,34     27,32     27,55     28,49     
4Edvin HolmbergEdvin Holmberg (-07)IFRaseb25.10.0726,51PB
  23,14 SB     X     25,60 PB     26,08 PB     26,51 PB     26,42     
5Benjamin BjörklöfBenjamin Björklöf (-07)IFRaseb18.9.0721,83
  X     X     21,83     X     X     X     
6Jens-Aarne KeroJens-Aarne Kero (-07)IFRaseb4.10.0719,52PB
  19,52 PB     18,23     17,49     14,95     18,75     P     
7Viktor McevoyViktor Mcevoy (-06)IFRaseb 11.7.067,43PB
  X     14,57 PB     X     15,64 PB     17,43 PB     16,56     
P11 150 m
Tuuli: 0,0
1Adrian JakobssonAdrian Jakobsson (-09)EsboIF 20.2.0922,21PB
2Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.0822,52PB
3Danny GrönvikDanny Grönvik (-08)IFRaseb 6.8.0823,25PB
4Vincent WinbergVincent Winberg (-09)IFRaseb17.3.0923,74
5Simon ÖhmanSimon Öhman (-08)IFRaseb 8.1.0824,52PB
6Lukas ForsmanLukas Forsman (-08)IFRaseb14.3.0825,97
7Adrian LångstedtAdrian Långstedt (-08)IFRaseb 8.8.0826,36PB
P11 Kolmiloikka/TJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.088,09 +1,5PB
  7,68/1.3 PB     7,95/0.8 PB     7,82/2.0     8,09/1.5 PB     
2Vincent WinbergVincent Winberg (-09)IFRaseb17.3.097,46 +1,9PB
  7,46/1.9 PB     7,33/0.6     7,20/1.3     X     
3Simon ÖhmanSimon Öhman (-08)IFRaseb 8.1.087,11 +1,0PB
  7,11/1.0 PB     6,92/2.5     7,03/2.0     X     
4Adrian LångstedtAdrian Långstedt (-08)IFRaseb 8.8.087,03 +0,4PB
  6,80/1.4 PB     6,44     6,89/2.9     7,03/0.4 PB     
5Lukas ForsmanLukas Forsman (-08)IFRaseb14.3.086,68 +2,0PB
  6,65/3.9     6,23/0.9 SB     6,57/0.6 =PB     6,68/2.0 PB     
P11 Moukari/HT
1Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.0820,24PB
  X     15,36     13,78     20,24 PB     
2Adrian LångstedtAdrian Långstedt (-08)IFRaseb 8.8.0813,37PB
  13,37 PB     12,92     11,49     11,32     
3Lukas ForsmanLukas Forsman (-08)IFRaseb14.3.0813,22PB
  10,52 PB     11,61 PB     13,22 PB     10,76     
4Simon ÖhmanSimon Öhman (-08)IFRaseb 8.1.0812,74PB
  X     12,74 PB     11,46     12,63     
5Danny GrönvikDanny Grönvik (-08)IFRaseb 6.8.0812,33PB
  9,87 SB     12,33 PB     X     X     
6Vincent WinbergVincent Winberg (-09)IFRaseb17.3.0911,31PB
  9,45 PB     10,23 PB     11,31 PB     8,13     
Adrian JakobssonAdrian Jakobsson (-09)EsboIF 20.2.09NM
  X     X     X     X     
P9 150 m
1. erä
Tuuli: 0,0
1Leo SundströmLeo Sundström (-11)IFRaseb 25.1.1125,64PB
2Sebastian NybergSebastian Nyberg (-11)IFRaseb20.6.1126,50PB
3Noel KnaapinenNoel Knaapinen (-11)IFRaseb 24.7.1126,68PB
4Jere SeppinenJere Seppinen (-11)IFRaseb 19.1.1127,24PB
2. erä
Tuuli: 0,0
1David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.1027,49PB
2Simon TolonenSimon Tolonen (-10)IFRaseb 12.12.1028,58PB
3Vincent DahlbäckVincent Dahlbäck (-11)IFRaseb26.2.1128,71PB
4Liam AntikainenLiam Antikainen (-12)IFRaseb 26.2.1229,53PB
5Oskar RajanenOskar Rajanen (-10)IFRaseb 7.10.1030,22SB
P9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Sebastian NybergSebastian Nyberg (-11)IFRaseb20.6.113,12 
  2,98     2,96     2,99     3,12     
2Noel KnaapinenNoel Knaapinen (-11)IFRaseb 24.7.112,89 PB
  2,89 PB     2,40     2,83     X     
3Leo SundströmLeo Sundström (-11)IFRaseb 25.1.112,88 PB
  2,88 PB     2,46     2,71     2,78     
4Oskar RajanenOskar Rajanen (-10)IFRaseb 7.10.102,76 PB
  2,29 SB     X     2,72 PB     2,76 PB     
5Jere SeppinenJere Seppinen (-11)IFRaseb 19.1.112,74 PB
  2,74 PB     X     X     2,43     
6Simon TolonenSimon Tolonen (-10)IFRaseb 12.12.102,70 
  2,60     2,70     2,62     2,48     
7Liam AntikainenLiam Antikainen (-12)IFRaseb 26.2.122,63 PB
  2,58 PB     2,41     2,63 PB     
8Vincent DahlbäckVincent Dahlbäck (-11)IFRaseb26.2.112,43 PB
  1,96     X     2,43 PB     2,40     
9David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.102,34 
  2,34     2,21     2,16     2,05     
P9 Keihäs/JT
1Jere SeppinenJere Seppinen (-11)IFRaseb 19.1.1111,46PB
  X     9,62 PB     8,58     11,46 PB     
2Oskar RajanenOskar Rajanen (-10)IFRaseb 7.10.1010,92PB
  10,13 PB     7,70     10,92 PB     9,10     
3Leo SundströmLeo Sundström (-11)IFRaseb 25.1.119,47PB
  5,52 PB     8,40 PB     9,47 PB     8,09     
4David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.109,43PB
  6,37 PB     9,03 PB     8,99     9,43 PB     
5Simon TolonenSimon Tolonen (-10)IFRaseb 12.12.107,38PB
  6,05 PB     X     6,90 PB     7,38 PB     
6Vincent DahlbäckVincent Dahlbäck (-11)IFRaseb26.2.116,81PB
  X     6,81 PB     X     6,22     
7Liam AntikainenLiam Antikainen (-12)IFRaseb 26.2.126,48PB
  6,48 PB     5,08     6,20     5,58     
8Noel KnaapinenNoel Knaapinen (-11)IFRaseb 24.7.115,60PB
  5,29 PB     5,30 PB     5,60 PB     3,81     
Naiset
T15 Keihäs/JT
1Maya-Maria HautalaMaya-Maria Hautala (-06)TuUL4.5.0637,62PB
  33,51     X     X     37,62 PB     32,25     35,43     
2Fanny KeroFanny Kero (-05)IFRaseb26.1.0523,25PB
  23,25 PB     22,99     21,81     22,79     18,39     22,05     
T13 200 m aidat/hurdles
1. erä
Tuuli: +1,4
1Ella RåstedtElla Råstedt (-06)EsboIF11.2.0638,30SB
2Carolina FrimanCarolina Friman (-06)IFRaseb20.6.0639,05PB
3Mathilda SilfverMathilda Silfver (-06)IFRaseb28.11.0639,23PB
2. erä
Tuuli: +1,1
1Selma LupalaSelma Lupala (-06)IFRaseb26.11.0635,29PB
2Madelaine NymanMadelaine Nyman (-06)IFRaseb5.12.0635,83PB
3Mia FlinkMia Flink (-07)EspTa5.6.0737,60PB
4Jill FribergJill Friberg (-06)IFRaseb8.11.0638,30PB
5Erin BjörklöfErin Björklöf (-07)IFRaseb18.9.0738,40PB
6Lumi KenttäLumi Kenttä (-06)IFRaseb15.1.0650,95SB
T13 Kolmiloikka/TJ
1Mia FlinkMia Flink (-07)EspTa5.6.079,40 +3,3
  8,87/0.8     X     9,17/1.1     9,40/3.3     8,95/1.3     9,00/0.9     
2Peppi PurhonenPeppi Purhonen (-07)IFRaseb29.8.079,12 +0,6PB
  8,44/2.6     8,78/0.8 PB     8,78/1.0 =PB     9,08/3.3     9,12/0.6 PB     8,93/1.3     
3Selma LupalaSelma Lupala (-06)IFRaseb26.11.068,79 +2,4
  8,79/2.4     8,60/3.6     8,47/1.2     X     8,42/4.7     8,68/3.9     
4Lumi KenttäLumi Kenttä (-06)IFRaseb15.1.068,66 +2,0SB
  8,52/2.8     8,66/2.0 SB     8,61/2.6     8,50/-0.2     8,38/0.6     8,61/2.8     
5Carolina FrimanCarolina Friman (-06)IFRaseb20.6.068,28 +1,7PB
  7,81/1.4 SB     8,04/3.4     8,28/1.7 PB     8,06/1.0     8,17/0.8     8,13/1.5     
6Jill FribergJill Friberg (-06)IFRaseb8.11.068,27 +2,1
  8,16/2.3     8,15/0.2 =PB     7,82/2.4     X     8,27/2.1     7,95/0.5     
7Mathilda SilfverMathilda Silfver (-06)IFRaseb28.11.068,17 +0,7PB
  8,17/0.7 PB     8,11/3.8     7,70/2.1     7,96/0.9     7,98/0.8     8,15/0.4     
8Erin BjörklöfErin Björklöf (-07)IFRaseb18.9.077,95 +1,5PB
  7,60/2.1     7,93/0.4 PB     7,80/1.5     7,95/1.5 PB     7,69/1.7     7,88/1.6     
9Ella RåstedtElla Råstedt (-06)EsboIF11.2.067,83 +0,7
  7,83/0.7     7,74/2.1     X     P     P     P     
T13 Keihäs/JT
1Ella RåstedtElla Råstedt (-06)EsboIF11.2.0632,30
  29,38     30,08     30,97     30,86     32,30     30,99     
2Erin BjörklöfErin Björklöf (-07)IFRaseb18.9.0720,53
  19,35     18,08     19,09     18,45     20,53     18,36     
3Selma LupalaSelma Lupala (-06)IFRaseb26.11.0617,93PB
  17,01 PB     17,93 PB     14,28     15,17     16,18     14,56     
4Fanny DegerlundFanny Degerlund (-06)IFRaseb6.7.0617,75SB
  17,29 SB     15,40     16,44     17,75 SB     15,73     
5Julia AugustsonJulia Augustson (-07)IFRaseb27.2.0717,05SB
  16,58 SB     16,28     15,66     17,05 SB     15,38     15,23     
6Lumi KenttäLumi Kenttä (-06)IFRaseb15.1.0615,59PB
  15,44 PB     15,59 PB     12,65     12,51     13,15     12,64     
7Emelie BergholmEmelie Bergholm (-06)IFRaseb15.3.0615,31PB
  13,70 PB     11,60     15,31 PB     P     P     P     
8Peppi PurhonenPeppi Purhonen (-07)IFRaseb 29.8.0713,90PB
  13,88 PB     11,28     10,85     13,90 PB     11,80     12,38     
9Carolina FrimanCarolina Friman (-06)IFRaseb20.6.0613,81PB
  13,81 PB     11,35     10,45     
10Jill FribergJill Friberg (-06)IFRaseb8.11.0613,62SB
  13,62 SB     X     11,34     
T11 150 m
1. erä
Tuuli: 0,0
1Frida SjöblomFrida Sjöblom (-08)IFRaseb 2.2.0823,61PB
2Alicia PalomäkiAlicia Palomäki (-09)IFRaseb 27.11.0924,84
3Wilma BjörklöfWilma Björklöf (-09)IFRaseb 22.7.0925,03PB
4Minttu KinnariMinttu Kinnari (-09)IFRaseb 27.1.0928,05PB
5Maja StrömbergMaja Strömberg (-08)IFRaseb 20.9.0831,45PB
2. erä
Tuuli: 0,0
1Leona AhlroosLeona Ahlroos (-09)IFRaseb17.6.0926,06PB
2Livia NordmanLivia Nordman (-09)IFRaseb15.7.0926,72PB
3Jasmin ÖhmanJasmin Öhman (-09)IFRaseb 31.7.0927,66PB
4Ellinor VidfältEllinor Vidfält (-09)IFRaseb 30.12.0934,11PB
T11 Kolmiloikka/TJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Wilma BjörklöfWilma Björklöf (-09)IFRaseb 22.7.097,80 +2,7PB
  7,49/0.7 PB     7,24/2.9     7,57/0.7 PB     7,80/2.7     
2Alicia PalomäkiAlicia Palomäki (-09)IFRaseb 27.11.097,08 +2,0PB
  6,78/3.4     X     6,67/1.0 PB     7,08/2.0 PB     
3Minttu KinnariMinttu Kinnari (-09)IFRaseb 27.1.097,06 +1,1PB
  6,82/3.4     X     7,06/1.1 PB     7,03/0.3     
4Livia NordmanLivia Nordman (-09)IFRaseb15.7.096,60 +1,2PB
  6,50/2.7     6,45/2.4     6,60/1.2 PB     6,35/1.4     
5Leona AhlroosLeona Ahlroos (-09)IFRaseb17.6.096,39 +1,2PB
  6,26/2.7     6,39/1.2 PB     6,19/1.8     6,13/1.4     
6Jasmin ÖhmanJasmin Öhman (-09)IFRaseb 31.7.095,84 +0,9PB
  5,73/0.6 PB     5,82/1.6 PB     5,84/0.9 PB     5,83/0.6     
7Maja StrömbergMaja Strömberg (-08)IFRaseb 20.9.085,45 +4,0PB
  X     5,45/4.0     X     X     
T11 Moukari/HT
1Frida SjöblomFrida Sjöblom (-08)IFRaseb 2.2.0815,70PB
  X     13,15 SB     13,85 SB     15,70 PB     
2Minttu KinnariMinttu Kinnari (-09)IFRaseb 27.1.0914,63PB
  14,33 PB     14,63 PB     12,05     12,96     
3Livia NordmanLivia Nordman (-09)IFRaseb15.7.0912,95
  X     11,38     9,11     12,95     
4Jasmin ÖhmanJasmin Öhman (-09)IFRaseb 31.7.0910,18PB
  9,81 PB     10,18 PB     9,87     X     
5Leona AhlroosLeona Ahlroos (-09)IFRaseb17.6.099,89PB
  9,86 PB     8,71     9,40     9,89 PB     
6Alicia PalomäkiAlicia Palomäki (-09)IFRaseb 27.11.099,46PB
  X     9,46 PB     X     9,01     
7Maja StrömbergMaja Strömberg (-08)IFRaseb 20.9.087,40PB
  X     X     6,01 PB     7,40 PB     
Wilma BjörklöfWilma Björklöf (-09)IFRaseb 22.7.09NM
  X     X     X     X     
T9 150 m
Tuuli: 0,0
1Pinja PurhonenPinja Purhonen (-10)IFRaseb 3.9.1025,37PB
2Elin BaarmanElin Baarman (-10)IFRaseb 5.1.1027,06PB
3Elin BjörklöfElin Björklöf (-11)IFRaseb 21.5.1129,23PB
4Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.1130,97PB
5Li BjörkqvistLi Björkqvist (-11)IFRaseb 14.5.1131,00PB
6Ella StrömbergElla Strömberg (-11)IFRaseb11.1.1132,63PB
T9 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Pinja PurhonenPinja Purhonen (-10)IFRaseb 3.9.103,30 PB
  3,30 PB     3,21     3,17     3,27     
2Elin BaarmanElin Baarman (-10)IFRaseb 5.1.102,89 
  2,89     2,57     2,66     2,84     
3Li BjörkqvistLi Björkqvist (-11)IFRaseb 14.5.112,64 PB
  2,63 PB     2,64 PB     2,57     2,52     
4Elin BjörklöfElin Björklöf (-11)IFRaseb 21.5.112,52 SB
  2,52 SB     2,39     2,32     2,39     
5Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.112,49 
  2,39     2,25     2,49     2,48     
6Ella StrömbergElla Strömberg (-11)IFRaseb11.1.112,27 PB
  1,98     2,10     1,96     2,27 PB     
T9 Keihäs/JT
1Elin BaarmanElin Baarman (-10)IFRaseb 5.1.1011,55PB
  8,08     10,43 PB     10,45 PB     11,55 PB     
2Pinja PurhonenPinja Purhonen (-10)IFRaseb3.9.108,67PB
  7,77 PB     8,27 PB     8,67 PB     7,37     
3Emma NymanEmma Nyman (-11)IFRaseb 15.3.117,78
  6,44     6,80     6,36     7,78     
4Elin BjörklöfElin Björklöf (-11)IFRaseb 21.5.117,18PB
  6,92 PB     7,18 PB     6,84     6,58     
5Ella StrömbergElla Strömberg (-11)IFRaseb11.1.115,74PB
  4,98 PB     5,21 PB     5,12     5,74 PB     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat