TULOKSET: Lärkkulla Games klubbmästerskap, Raasepori, Karjaan keskusurheilukenttä, 29.8.2019


15 urheilijaa, 15 lajisuoritusta

Miehet
P15 Seiväs/PV
1Simon EkholmSimon Ekholm (-05)IFRaseb4.9.052,50
 2,50/2    2,70/XXX     
P15 Moukari/HT
1Filip WikholmFilip Wikholm (-05)IFRaseb11.1.0549,48
  48,45     49,48     47,33     48,42     49,13     46,59     
2Aron Johansson 2Aron Johansson 2 (-04)BorgåAk18.3.0446,43PB
  46,43 PB     45,39     X     43,78     X     X     
3Samuel PuustinenSamuel Puustinen (-05)BorgåAk10.6.0545,26
  43,62     45,26     43,50     43,93     X     X     
P11 Seiväs/PV
1Ville EkebomVille Ekebom (-08)IFRaseb26.1.081,60PB
 0,90/1 PB    1,00/1 PB    1,10/1 PB    1,20/1 PB    1,30/2 PB    1,40/2 PB    1,50/1 PB    1,60/3 PB    1,70/XXX     
2Max NybergMax Nyberg (-08)IFRaseb 16.8.081,50PB
 0,90/1 PB    1,00/1 PB    1,10/1 PB    1,20/1 PB    1,30/1 PB    1,40/1 PB    1,50/2 PB    1,60/XXX     
P9 Seiväs/PV
1David EkholmDavid Ekholm (-10)IFRaseb8.3.101,00PB
 0,80/2 PB    0,90/1 PB    1,00/3 PB    1,10/XXX     
Naiset
N17 Moukari/HT
1Emma BacklundEmma Backlund (-03)BorgåAk21.9.0348,72PB
  45,13     47,03     47,49     X     X     48,72 PB     
T15 Moukari/HT
1Sara PuustinenSara Puustinen (-04)BorgåAk19.1.0448,01
  44,91     46,54     46,73     X     48,01     X     
2Bodil WikholmBodil Wikholm (-05)IFRaseb11.1.0536,25
  35,31     36,25     34,01     33,93     36,06     35,78     
3Sofia WahlstedtSofia Wahlstedt (-04)BorgåAk1.10.0433,99
  X     X     33,99     33,77     X     X     
T13 Seiväs/PV
Lumi KenttäLumi Kenttä (-06)IFRaseb15.1.06NH
 2,50/XXX     
T11 Seiväs/PV
1Meea KettunenMeea Kettunen (-09)LänsiUU20.6.091,40=PB
 1,40/1 =PB    1,50/XXX     
2Minttu KinnariMinttu Kinnari (-09)IFRaseb 27.1.091,00SB
 0,80/1 SB    0,90/1 SB    1,00/1 SB    1,10/XXX     
3Leona AhlroosLeona Ahlroos (-09)IFRaseb17.6.091,00PB
 0,80/1 PB    0,90/3 PB    1,00/2 PB    1,10/XXX     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat