TULOKSET: Seuracup SomE 6772, MarttMu 6516, KoskKai 5702, LoimLei 2531, PernU 1813, Salo, Salon urheilupuisto, 11.6.2018


120 urheilijaa, 133 lajisuoritusta

Miehet
M17 200 m
Tuuli: –0,8
1Aarne LaaksonenAarne Laaksonen (-02)KoskKai7.4.0224,66PB
M17 Kolmiloikka/TJ
1Lauri SaloLauri Salo (-01)KoskKai24.8.0111,20 +1,8SB
  11,20/1.8 SB     X/-1.1     X/-1.3     11,01/-2.1     
M17 Kuula/SP
1Jaakko VirkkiJaakko Virkki (-02)SomE25.1.026,02PB
  5,63 PB     5,95 PB     6,02 PB     5,51     
P15 100 m
Tuuli: nwnd
1Arttu TauriainenArttu Tauriainen (-03)PernU4.1.0312,3h
2Aaro JärveläinenAaro Järveläinen (-04)MarttMu18.5.0413,6h
P15 2000 m
1Jere OunaslehtoJere Ounaslehto (-04)MarttMu28.6.04 7.00,02PB
2Aleksi VälimaaAleksi Välimaa (-03)KoskKai9.1.03 7.22,23PB
P15 Seiväs/PV
1Erik KorpiahoErik Korpiaho (-04)MarttMu30.3.042,10=PB
 1,70/1 SB    1,80/1 SB    1,90/1 SB    2,00/1 SB    2,10/1 =PB    2,20/XXX     
P15 Kuula/SP
1Max LampinenMax Lampinen (-04)SomE11.10.0414,12PB kk14
  13,85     12,85     14,12 kk14 PB     X     
2Ossi SalmelaOssi Salmela (-04)MarttMu15.4.048,95PB
  8,95 PB     8,11     8,85     8,28     
P15 4x100 m
1Marttilan MurtoMarttilan Murto MarttMu58,19
 Ossi Salmela 04, Erik Korpiaho 04, Aaro Järveläinen 04, Jere Ounaslehto 04 
P13 60 m
Tuuli: –0,2
1Tuukka JalonenTuukka Jalonen (-06)MarttMu9.5.06 9,69SB
2Paavo HälliPaavo Hälli (-08)SomE17.9.08 9,86PB
3Paavo PenttinenPaavo Penttinen (-05)KoskKai 26.9.05 9,98PB
4Viljami SalminenViljami Salminen (-06)KuusjHu12.9.0610,02PB
5Arttu InkivaaraArttu Inkivaara (-06)KuusjHu29.6.0610,58PB
P13 1000 m
1Hannu SjöblomHannu Sjöblom (-06)LoimLei7.6.063.27,85PB
2Frans PihlavaFrans Pihlava (-05)MarttMu18.7.053.29,40PB
3Markus VeikkolaMarkus Veikkola (-06)SomernVei27.3.063.49,00PB
4Alex HakanenAlex Hakanen (-06)SomE 5.8.063.49,87PB
5Otto SyrjäläOtto Syrjälä (-06)KoskKai20.7.063.54,67SB
P13 Korkeus/HJ
1Ilkka TurunenIlkka Turunen (-06)KoskKai18.4.061,32PB
 1,05/1 SB    1,10/1 SB    1,15/1 SB    1,20/2 SB    1,23/2 SB    1,26/1 PB    1,29/1 PB    1,32/1 PB    1,35/XXX     
2Lauri KanasuoLauri Kanasuo (-05)MarttMu21.9.051,23PB
 1,05/1 PB    1,10/2 PB    1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,23/2 PB    1,26/XXX     
3Akseli HakamäkiAkseli Hakamäki (-06)SomE9.10.061,15PB
 0,95/1 PB    1,00/1 PB    1,05/1 PB    1,10/3 PB    1,15/1 PB    1,20/XXX     
P13 Keihäs/JT
1Mico LampinenMico Lampinen (-06)SomE9.2.0632,17PB
  27,83 PB     31,06 PB     28,45     32,17 PB     
2Antti PetterssonAntti Pettersson (-05)SomE6.10.0524,27PB
  21,45 PB     22,68 PB     24,27 PB     22,66     
3Oliver HeleniusOliver Helenius (-06)SomE25.11.0621,68PB
  21,68 PB     20,25     19,25     19,77     
4Luka LujasmaaLuka Lujasmaa (-06)KuusjHu5.4.0619,39PB
  19,39 PB     14,18     18,72     13,18     
5Leevi StoltLeevi Stolt (-06)KoskKai10.2.0619,30PB
  19,30 PB     14,32     17,09     19,07     
P13 4x100 m
1Someron EsaSomeron Esa SomE61,86
 Alex Hakanen 06, Oliver Helenius 06, Akseli Hakamäki 06, Paavo Hälli 08 
2Kosken Kaiku Koski Tl.Kosken Kaiku Koski Tl. KoskKai63,99
 Paavo Penttinen 05, Leevi Stolt 06, Otto Syrjälä 06, Ilkka Turunen 06 
P11 60 m
Tuuli: –0,3
1Aapo LehtonenAapo Lehtonen (-07)MarttMu24.6.0710,26PB
2Onni MoilanenOnni Moilanen (-08)PernU 6.9.0810,30SB
3Patrik RantanenPatrik Rantanen (-08)SomE 9.10.0810,36PB
4Kasper KolisevaKasper Koliseva (-08)LoimLei19.2.0810,63PB
5Aapo KanasuoAapo Kanasuo (-08)KoskKai 1.10.0810,75PB
6Sisu KallioSisu Kallio (-08)MarttMu 4.7.0811,77PB
P11 1000 m
1Otto HeleniusOtto Helenius (-08)SomE10.9.083.50,72PB
2Akseli KoskivainioAkseli Koskivainio (-07)MarttMu25.4.073.55,14PB
3Tapio VuorentaustaTapio Vuorentausta (-10)KoskKai 15.7.104.07,45PB
4Leonardo LehtimäkiLeonardo Lehtimäki (-08)MarttMu7.11.084.28,52PB
5Joonas KeskinenJoonas Keskinen (-09)LoimLei21.8.094.48,82PB
P11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Kasper NousiainenKasper Nousiainen (-07)MarttMu21.2.073,75 PB
  3,75 PB     3,70     3,74     3,41     
2Nikolas LindénNikolas Lindén (-08)LoimLei4.7.083,59 PB
  3,59 PB     3,49     3,57     3,51     
3Jere JokinenJere Jokinen (-07)PernU10.7.073,54 PB
  3,52 PB     3,42     3,45     3,54 PB     
4Johannes MäenpääJohannes Mäenpää (-08)SomE19.3.083,26 PB
  3,26 PB     3,20     3,19     3,17     
5Rasmus HeinonenRasmus Heinonen (-08)SomE3.2.083,17 SB
  3,16 SB     3,17 SB     P     3,10     
6Ville VuolaVille Vuola (-07)SomE 21.12.073,17 SB
  3,17 SB     3,07     3,07     3,05     
7Veeti VuolaVeeti Vuola (-07)SomE 21.12.073,15 SB
  3,15 SB     3,10     3,05     3,02     
P11 Kiekko/DT
1Miska HeleniusMiska Helenius (-08)SomE18.4.0815,90PB
  14,22 PB     X     15,90 PB     X     
2Samuli VuoriSamuli Vuori (-07)MarttMu25.7.0714,41
  X     12,76     14,41     X     
3Santeri HeinonenSanteri Heinonen (-09)LoimLei7.7.0910,91PB
  10,91 PB     10,91 =PB     X     10,33     
P11 4x 50 m
1Someron EsaSomeron Esa SomE33,58
 Patrik Rantanen 08, Miska Helenius 08, Otto Helenius 08, Rasmus Heinonen 08 
2Marttilan MurtoMarttilan Murto MarttMu34,49
 Sisu Kallio 08, Samuli Vuori 07, Aapo Lehtonen 07, Akseli Koskivainio 07 
3Loimaan LeiskuLoimaan Leisku LoimLei36,37
 Santeri Heinonen 09, Kasper Koliseva 08, Joonas Keskinen 09, Nikolas Lindén 08 
P9 1000 m
1Eeti TammelinEeti Tammelin (-10)LoimLei 22.2.103.51,1hPB
2Niilo TalonenNiilo Talonen (-10)SomE 24.4.104.04,7hPB
3Niklas NousiainenNiklas Nousiainen (-09)MarttMu 10.11.094.32,5hPB
4Ossi NummilaOssi Nummila (-10)MarttMu25.3.104.52,3hPB
P9 Korkeus/HJ
1Paavo VirkkiPaavo Virkki (-09)SomE12.1.091,10PB
 0,85/1 SB    0,90/1 SB    0,95/1 SB    0,98/1 SB    1,01/2 SB    1,04/1 PB    1,07/2 PB    1,10/1 PB    1,13/XXX     
2Antti RistanenAntti Ristanen (-09)LoimLei 11.8.090,90SB
 0,75/1 SB    0,80/3 SB    0,85/1 SB    0,90/1 SB    0,95/XXX     
P9 Kuula/SP
1Leevi SuutelaLeevi Suutela (-09)SomE 3.4.097,14PB
  5,98 PB     6,37 PB     7,14 PB     6,56     
2Arttu HakamäkiArttu Hakamäki (-09)SomE 26.1.095,71PB
  5,10 PB     5,71 PB     5,17     5,63     
3Erik MetsErik Mets (-09)LoimLei 5.12.095,11PB
  4,37 PB     4,76 PB     4,19     5,11 PB     
4Aatos AlhonenAatos Alhonen (-11)LoimLei 7.7.114,08PB
  3,89 PB     4,08 PB     3,93     4,07     
5Ilari SinkkoIlari Sinkko (-10)MarttMu4.8.103,84
  3,45     3,11     3,43     3,84     
P9 4x 50 m
1Someron EsaSomeron Esa SomE36,03
 Niilo Talonen 10, Paavo Virkki 09, Arttu Hakamäki 09, Leevi Suutela 09 
2Loimaan LeiskuLoimaan Leisku LoimLei36,61
 Aatos Alhonen 11, Erik Mets 09, Antti Ristanen 09, Eeti Tammelin 10 
Naiset
N17 200 m
Tuuli: –0,8
1Saara SuonpääSaara Suonpää (-02)SomE8.12.0229,06
N17 Kolmiloikka/TJ
1Saimi KoskivainioSaimi Koskivainio (-04)MarttMu30.12.0410,19 –1,2PB
  9,93/-1.1 PB     9,95/-1.6 PB     9,96/-2.2 PB     10,19/-1.2 PB     
N17 Kuula/SP
1Ilona VuoriIlona Vuori (-02)MarttMu4.3.0213,33SB
  12,78     13,00 SB     12,82     13,33 SB     
2Heidi NevalaHeidi Nevala (-01)KoskKai25.1.0113,24
  12,96     13,01     13,24     13,16     
3Silja KosonenSilja Kosonen (-02)SomE16.12.0211,99PB
  11,46     11,53     11,51     11,99 PB     
4Anniina WitkaAnniina Witka (-01)SomE19.2.0111,67PB
  11,67 PB     11,05     11,17     10,84     
N17 Keihäs/JT
1Matilda LaurilaMatilda Laurila (-01)SomernVei29.6.0140,38PB
  36,78     X     X     40,38 PB     
T15 100 m
Tuuli: –1,6
1Lotta SariolaLotta Sariola (-04)SomE13.12.0414,30PB
2Milla RantalaMilla Rantala (-04)LoimLei16.3.0414,70PB
3Ada KallioAda Kallio (-04)MarttMu 2.8.0416,01PB
T15 2000 m
1Katri VeikkolaKatri Veikkola (-03)SomernVei3.5.03 8.30,23SB
2Sara SyrjäläSara Syrjälä (-04)KoskKai15.1.04 8.57,35
T15 Seiväs/PV
1Julia VuolliJulia Vuolli (-03)KoskKai12.8.033,10
 2,70/1    2,80/1    2,90/1    3,00/1    3,10/1    3,20/XXX     
2Riikka VirkkiRiikka Virkki (-04)SomE26.5.042,70
 2,50/1    2,60/2    2,70/1    2,80/XXX     
T15 Kuula/SP
1Marika VirtanenMarika Virtanen (-03)SomE29.12.039,16SB
  8,66 SB     8,94 SB     8,73     9,16 SB     
T13 60 m
Tuuli: –0,6
1Saara VirkkiSaara Virkki (-06)SomE10.4.06 9,42PB
2Lili JokelaLili Jokela (-06)PernU4.1.06 9,61
3Karoliina ReunanenKaroliina Reunanen (-06)KuusjHu21.3.0610,34PB
4Reetta KorpiahoReetta Korpiaho (-06)MarttMu19.5.0610,35PB
5Emmi PalmroosEmmi Palmroos (-06)MarttMu24.11.0610,40PB
6Emma ToivonenEmma Toivonen (-10)LoimLei9.4.1010,43PB
T13 1000 m
1Minea LindénMinea Lindén (-05)LoimLei8.6.053.17,35
2Viivi VuolaViivi Vuola (-06)SomE1.9.063.57,41PB
T13 Korkeus/HJ
1Ilona LaineIlona Laine (-06)KoskKai14.2.061,35PB
 1,05/1 SB    1,10/1 SB    1,15/1 SB    1,20/1 SB    1,23/1 SB    1,26/1 SB    1,29/2 SB    1,32/1 PB    1,35/2 PB    1,38/XXX     
2Tilda MäkeläTilda Mäkelä (-05)LoimLei 11.4.051,23PB
 1,05/1 PB    1,10/1 PB    1,15/1 PB    1,20/1 PB    1,23/2 PB    1,26/XXX     
3Jenna LehtonenJenna Lehtonen (-05)MarttMu2.7.051,15PB
 0,90/1 SB    0,95/1 =PB    1,00/1 PB    1,05/1 PB    1,10/1 PB    1,15/1 PB    1,20/XXX     
4Tuula KyyräTuula Kyyrä (-05)SomE20.7.050,85SB
 0,85/2 SB    0,90/XXX     
T13 Keihäs/JT
1Aivika KullasAivika Kullas (-06)PernU16.2.0631,43PB
  X     28,15 SB     31,14 PB     31,43 PB     
2Veera VuorentaustaVeera Vuorentausta (-05)KoskKai19.2.0526,68PB
  22,19     26,20 PB     25,98     26,68 PB     
3Ada JokinenAda Jokinen (-05)MarttMu18.2.0526,49SB
  23,16     25,89 SB     25,55     26,49 SB     
4Vilma ToivonenVilma Toivonen (-08)LoimLei 4.1.0816,02PB
  11,01     9,99     14,80     16,02 PB     
T13 4x100 m
1Loimaan LeiskuLoimaan Leisku LoimLei63,51
 Emma Toivonen 10, Vilma Toivonen 08, Tilda Mäkelä 05, Minea Lindén 05 
2Marttilan MurtoMarttilan Murto MarttMu63,63
 Jenna Lehtonen 05, Reetta Korpiaho 06, Sini Kaskela 05, Ada Jokinen 05 
T11 60 m
Tuuli: –0,4
1Kerttu KanasuoKerttu Kanasuo (-07)KoskKai 29.6.0710,72PB
2Amanda JuseliusAmanda Juselius (-08)SomE 10.2.0810,89PB
3Eevi AggeEevi Agge (-08)MarttMu 25.4.0811,19PB
T11 1000 m
1Sanni TuominenSanni Tuominen (-07)SomE17.3.073.47,09PB
2Siiri FriedriksenSiiri Friedriksen MarttMu4.21,68PB
3Roosa SyrjäläRoosa Syrjälä (-09)KoskKai28.4.094.22,53PB
T11 Pituus/LJ (1 m ponnistusalue/zone)
1Elsa HälliElsa Hälli (-07)SomE9.6.073,44 SB
  3,35 SB     3,42 SB     3,43 SB     3,44 SB     
2Aida KoskenrantaAida Koskenranta (-07)MarttMu11.10.073,25 =SB
  3,14     3,25 =SB     3,10     3,16     
3Kia SimolaKia Simola (-07)KoskKai1.8.073,13 PB
  3,13 PB     3,13 =PB     3,12     2,99     
4Julia JokinenJulia Jokinen (-08)PernU29.10.082,97 PB
  2,97 PB     2,88     2,95     2,93     
5Anna LaineAnna Laine (-08)KoskKai18.11.082,94 PB
  2,94 PB     2,65     2,85     2,86     
T11 Kiekko/DT
1Linnea SariolaLinnea Sariola (-07)SomE7.1.0716,15PB
  14,32     14,89 SB     13,63     16,15 PB     
2Julia RonkainenJulia Ronkainen (-07)MarttMu 30.7.0712,57PB
  11,20 PB     11,07     11,04     12,57 PB     
T11 4x 50 m
1Someron EsaSomeron Esa SomE34,21
 Amanda Juselius 08, Sanni Tuominen 07, Elsa Hälli 07, Linnea Sariola 07 
2Kosken Kaiku Koski Tl.Kosken Kaiku Koski Tl. KoskKai36,19
 Anna Laine 08, Kerttu Kanasuo 07, Roosa Syrjälä 09 
3Marttilan MurtoMarttilan Murto MarttMu36,87
 Julia Ronkainen 07, Eevi Agge 08, Siiri Friedriksen , Aida Koskenranta 07 
T9 1000 m
1Iina PalmroosIina Palmroos (-09)MarttMu 3.5.094.25,60PB
2Martta KoskivainioMartta Koskivainio (-10)MarttMu1.4.104.28,39PB
3Emma RauhalaEmma Rauhala (-09)KuusjHu 15.6.094.28,81PB
4Henni TalonenHenni Talonen (-09)SomE 16.2.094.30,53PB
5Maria JääskeläinenMaria Jääskeläinen (-09)PernU 27.12.094.32,94PB
6Eimi AggeEimi Agge (-10)MarttMu 26.1.104.33,16PB
T9 Korkeus/HJ
1Johanna LehtiJohanna Lehti (-09)KoskKai 1.6.090,98PB
 0,75/1 SB    0,80/1 SB    0,85/1 SB    0,90/2 =PB    0,95/1 PB    0,98/3 PB    1,01/XXX     
2Ronja KorpiahoRonja Korpiaho (-10)MarttMu29.5.100,95PB
 0,75/1 =PB    0,80/1 PB    0,85/1 PB    0,90/1 PB    0,95/3 PB    0,98/XXX     
T9 Kuula/SP
1Wilhelmiina MäkeläWilhelmiina Mäkelä (-09)MarttMu14.12.096,79PB kk9
  5,96 PB     5,59     5,98 PB     6,79 kk9 PB     
2Leona LujasmaaLeona Lujasmaa (-09)KuusjHu21.7.095,47PB
  5,47 PB     4,74     5,02     4,40     
3Lumia LujasmaaLumia Lujasmaa (-09)KuusjHu21.7.095,40PB
  5,34 PB     5,40 PB     4,90     X     
4Riia JuseliusRiia Juselius (-10)SomE 22.11.104,74PB
  4,74 PB     4,41     4,71     4,51     
5Sofia SmitSofia Smit (-09)KuusjHu 25.12.092,99PB
  2,56 PB     2,65 PB     2,99 PB     2,45     
6Nelli JokinenNelli Jokinen (-10)MarttMu 25.12.102,88
  2,88     2,62     2,78     2,72     
T9 4x 50 m
1Marttilan MurtoMarttilan Murto MarttMu36,34
 Martta Koskivainio 10, Eimi Agge 10, Wilhelmiina Mäkelä 09, Iina Palmroos 09 
2Kuusjoen Humu SaloKuusjoen Humu Salo KuusjHu38,89
 Emma Rauhala 09, Lumia Lujasmaa 09, Sofia Smit 09, Leona Lujasmaa 09 

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat