TULOKSET: Seiväskoulun kevätkisat, Somero, Someron urheilukenttä, 25.5.2018


14 urheilijaa, 14 lajisuoritusta

Miehet
P15 Seiväs/PV
2Verneri VesalaVerneri Vesala (-04)ForssSa24.4.043,31SB
 3,11/2 SB    3,21/1 SB    3,31/1 SB    3,41/XXX     
1Eemeli MoranderEemeli Morander (-97)SomernVei5.10.973,81SB kilp. ulkop.
 3,51/1 SB    3,81/2 SB    4,01/XXX     
3Viljami MoranderViljami Morander (-01)SomernVei5.10.013,21SB kilp. ulkop.
 2,91/3 SB    3,21/2 SB    3,41/XXX     
P13 Seiväs/PV
1Oliver HeleniusOliver Helenius (-06)SomE25.11.061,91PB
 1,41/1 SB    1,51/1 SB    1,61/1 SB    1,71/2 SB    1,81/3 PB    1,91/3 PB    2,01/XXX     
P11 Seiväs/PV
1Paavo HälliPaavo Hälli (-08)SomE17.9.081,71PB kk10
 1,31/1 kk10 SB    1,41/1 kk10 SB    1,51/3 kk10 SB    1,61/2 kk10 PB    1,71/1 kk10 PB    1,81/XXX     
P9 Seiväs/PV
1Paavo VirkkiPaavo Virkki (-09)SomE12.1.091,81SB kk9
 1,51/1 kk9 SB    1,61/1 kk9 SB    1,71/3 kk9 SB    1,81/1 kk9 SB    1,91/XXX     
Naiset
T15 Seiväs/PV
1Amanda LaurilaAmanda Laurila (-00)SomernVei6.2.003,01SB kilp. ulkop.
 2,81/2 SB    2,91/1 SB    3,01/1 SB    3,11/XXX     
2Julia VuolliJulia Vuolli (-03)KoskKai12.8.033,01PB
 2,61/2    2,71/2    2,81/1    2,91/1    3,01/1 PB    3,11/XXX     
3Lotta SariolaLotta Sariola (-04)SomE13.12.043,01PB kk14
 2,61/1    2,71/1    2,81/1    2,91/1    3,01/2 kk14 PB    3,11/XXX     
4Saara MattilaSaara Mattila (-03)KoskKai18.2.032,91PB
 2,51/1 SB    2,61/1 SB    2,71/2 SB    2,81/1 SB    2,91/1 PB    3,01/XXX     
5Riikka VirkkiRiikka Virkki (-04)SomE26.5.042,61
 2,61/1    2,71/XXX     
T13 Seiväs/PV
1Saara VirkkiSaara Virkki (-06)SomE10.4.061,91SB
 1,41/1 SB    1,51/1 SB    1,61/1 SB    1,71/1 SB    1,81/1 SB    1,91/1 SB    2,01/XXX     
T11 Seiväs/PV
1Linnea SariolaLinnea Sariola (-07)SomE7.1.072,01SB kk11
 1,41/1 SB    1,51/1 SB    1,61/1 SB    1,71/1 kk11 SB    1,81/1 kk11 SB    1,91/1 kk11 SB    2,01/3 kk11 SB    2,11/XXX     
2Sanni TuominenSanni Tuominen (-07)SomE17.3.071,61PB
 1,11/1 PB    1,21/1 PB    1,31/1 PB    1,41/2 PB    1,51/1 PB    1,61/2 PB    1,71/XXX     

TUOREIMMAT TULOKSET

TUOREIMMAT TULOKSET


 Suomalaistulokset ulkomailta
 
21.4.2024 Mynämäki: 51. Kivistön lenkki
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon kaikki
20.4.2024 Kokkola/L: Hallikisat
20.4.2024 Imatra: Pm-tiejuoksut
20.4.2024 Ilmajoki: Pm-tiejuoksut
17.4.2024 Vantaa: 15-9-v. pm-tiejuoksut ja katumaili
14.4.2024 Helsinki: Helsinki Spring Marathon
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki sekä M, N, 19- ja 17-v. pm-maastot
14.4.2024 Turku: Karikon lenkki ja pm-maastot kaikki
14.4.2024 Vihti: Nummelanharjun hölkkä
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu
13.4.2024 Lahti: SAUL:n SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: SM-tiejuoksut
13.4.2024 Lahti: Lahti-juoksu kaikki
12.4.2024 Kotka: Ruonalan hallimoniottelut
11.4.2024 Helsinki: Seuraottelu 8
10.4.2024 Kuortane: KLL:n Pohjanmaan alakoulujen pm-kilpailut
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
6.4.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 6
7.4.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisa 3
7.4.2024 Espoo/A: Hallijuoksusarja
7.4.2024 Karkkila: Pm-tiejuoksut
7.4.2024 Raasepori: Halltävling
6.4.2024 Espoo/Kam: Paran talvicup
6.4.2024 Pori: Karhuhallin keihäs 2
5.4.2024 Kotka: Ruonalan seiväskisa
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu kaikki
1.4.2024 Somero: Härkälän lenkki
1.4.2024 Joensuu: 52. Malmijuoksu
1.4.2024 Tampere: 15-9-v. pm-hallikilpailut
1.4.2024 Turku: Tulppaanijuoksu
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5
23.3.2024 Lohja: Talvijuoksusarja 5 kaikki
29.3.2024 Lohja: Lohjan heittocup 1
27.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja ja pm-tiejuoksut
23.3.2024 Ii: Testijuoksusarja 6 ja pm-tiejuoksut kaikki
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu
23.3.2024 Toholampi: Toholammin talvijuoksu kaikki
24.3.2024 Pajulahti: 15-9-v. pm-hallikilpailut
24.3.2024 Helsinki: Keväthallikilpailut
24.3.2024 Kuortane: 15-9-v. pm-hallikilpailut
23.3.2024 Helsinki: 15-9-v. pm-hallikilpailut Uusimaa
16.3.2024 Kurikka: Heittokilpailut
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 2
17.3.2024 Iisalmi: PeeÄssä-luolakisat 1 ja 2 kaikki
17.3.2024 Eckerö: Ungdomsserien 3
15.3.2024 Kalajoki/H: Seiväskisa
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5
16.3.2024 Vantaa: Tiejuoksucup 5 kaikki
16.–17.3.2024 Helsinki: Helsyn junnuhallikilpailut
17.3.2024 Kotka: 19-9-v. pm-hallikilpailut
17.3.2024 Turku: Palkintokeskuskisa
17.3.2024 Alavus/T: Moukarin talvikisat
2.–3.3.2024 Turku: 13-9-v. pm-hallikilpailut
16.3.2024 Kotka: Kiekon hallimestaruuskilpailut
16.3.2024 Jyväskylä: Junior Indoor Meeting
15.3.2024 Oulu: Ouluhalli Games 5
14.3.2024 Helsinki: Seuraottelu
14.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 4 tulokset puuttuvat
12.3.2024 Kuopio: PeeÄssän salikisat 3 tulokset puuttuvat
13.3.2024 Helsinki: Pk. kilpailu
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja 5
9.3.2024 Mikkeli: Talvijuoksusarja kaikki
9.3.2024 Rovaniemi: Sydänkeskus-talvisarja kaikki
10.3.2024 Helsinki: SAUL:n SM-hallimoniottelut
8.–10.3.2024 Tampere: Tampere Junior Indoor Games
9.3.2024 Espoo/Kam: Klubbmästerskap
6.3.2024 Helsinki: Pomppu-Ukkojen korkeus
6.3.2024 Vantaa: Luolasprintit 3
5.3.2024 Joensuu: Kiekkokisa
3.3.2024 Helsinki: OP Pohjola Junior GP
4.3.2024 Joensuu: Pk. kilpailut
4.3.2024 Kokkola: Hallikisat